Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry Na Komórke - Wasze Opinie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
179 odpowiedzi na ten temat

#121 Scorpio Napisany 18 lutego 2009 - 08:38

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://www.gametrail...ayer/45625.html
Trailer Metal Gear Acid 2 na komórki. Tutaj chwila lansu - pracowałem przy projekcie (tak, tak, gra powstała u nas w Polsce! Chyba największy taki wkład naszego kraju w Snake'a). Jak będziecie chcieli o coś zapytać, walcie :)
  • 0

#122 burnstein Napisany 13 kwietnia 2009 - 18:05

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Doom RPG jest całkiem fajny jak na grę na komórczaka :^^:
  • 0

#123 Sotaku Napisany 13 kwietnia 2009 - 21:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
jestem przed zakupem komórki, na której chciałbym pograć i nie wiem co wybrać Samsunga S8300, I-phona, czy Omnię?? Na czym najlepiej się pobawię??
  • 0

#124 Arasz Napisany 15 kwietnia 2009 - 10:28

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Co do iphona to możesz pykać jedynie w gierki jakie zatwierdził wujek Jobs. Jednak same gierki z wykrywaniem ruchów dają masę frajdy.
  • 0

#125 Sotaku Napisany 15 kwietnia 2009 - 13:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
każda z tych komórek jest dotykowcem także będę raczej skazany na pewne rodzaje gier...czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenia??
  • 0

#126 Godot Napisany 15 kwietnia 2009 - 23:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kup sobie N958GB i rozkoszuj się emulatorami (GBA, SNES, MegaDrive i inne), do tego masz N-Gage 2.0. No i ta Nokia jest lepszym telefonem niż te trzy, które wymieniłeś
  • 0

#127 Sotaku Napisany 16 kwietnia 2009 - 17:54

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Mam uczulenie na Nokię;)
  • 0

#128 Zois Napisany 12 czerwca 2009 - 11:44

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
na Omnie mam Prince of Persia HD obslugujacy rysik - i przyznam ze gra jest super - bardzo intuicyjny i przyzwoity system sterowania [walka, poruszanie sie itp] przekonuje ze mimo wszystko dotykowa generacja ma jakies dobre rozwiazania. Grafika stoi na wysokim poziomie, tak samo jak i muzyka - jedyny problem stanowi rozdzielczosc, niezbyt dobrze dopasowana do wyswietlacza omni.

tak samo mam z ktora wersja monopoly - trzeba sie niezle nameczyc zeby dalo sie w to normalnie grac - ale to chyba juz problem samej omni..chociaz czytalem ze mozna jakimis sztuczkami przystosowac gry do wyswietlacza..albo odwrotnie.


ale tak naprawde jedyna gra w ktora czasami pykam na komoreczce jest heroes of might and magic 2
naprawde udana konwersja - grafika jak w wersji piecowej [w sumie ten telefon technologicznie przekracza mozliwosci komputerow z czasow homm2] - tylko jedynym problemem jest maly wybor map - sa do tego baaaaaaardzo male, i nie ma edytora map losowych, czego szukam w grach tego typu..no ale ogolnie jest na + i idealnie wpasowuje sie w rozdzielczosc telefonu.
  • 0

#129 Shinigami Napisany 12 czerwca 2009 - 12:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ściągnąłem ostatnio demko Hero of Sparta, ponoć najlepszej gry na iPhone'a. Średnio fajna produkcja.
  • 0

#130 Zois Napisany 12 czerwca 2009 - 12:39

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Shini ja bym Cie serdecznie prosil o wyprobowanie w ramach mozliwosci tych emulatorow instrumentow na iphone - to jest jedyna rzecz ktora mnie interesuje w tym telefonie

z tego co czytalem sa napewno emulatory gitary i koto - jak masz do tego dostep to powiedz czy jest fajne - glownie o gitare mi chodzi, bo koto mialem symulator emulatora online
  • 0

#131 Shinigami Napisany 12 czerwca 2009 - 12:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Poszukam i dam znać. Jeśli są za free dostępne, bo jak na razie żadna aplikacja nie skłoniła mnie do kupienia czegoś z App Store.

Ok, sprawdziłem dwie. Pokażę Ci jak wyglądają na obrazkach, bo sam się na tych opcjach gitarowych nie znam :P
iRock Guitar
Dodany obrazek
Elektryk. Brzęczy całkiem fajnie, jak widać na górze bajerów za dużo nie ma, ot zagłuszenie, jakieś solo i zatrzymanie struny.

Star Guitar
Dodany obrazek
Tu, wydaje mi się, że to akustyk. Ale może być też po prostu inaczej brzmiący elektryk. Zabawy z ustawieniami jest więcej, dźwiękowo też fajnie się sprawdza.

Ogólnie jeśli chodzi o tworzenie muzyki obie aplikacje powinny sprawować się porządnie
  • 0

#132 Zois Napisany 12 czerwca 2009 - 13:17

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
niestety mam tu na tym kompie blokade obrazkow i sobie nie popatrze - dopiero w domu, a interesuje mnie przedewszystkim czulosc. rozumiem ze na ekranie jest komplet strun i kazda mozna dotknac palcem co ma wywolac dzwiek danej struny - czy mozliwe jest zlapanie chwytu ? czy tez jest to bardzo uproszczony bajer [wiadomo ze nie da sie zlapac jakies fdura czy innego bara] polegajacy na pyknieciu jednej struny i nic pozatym naraz...chyba jakis filmik na youtube bedzie mi latwiej ogarnac :hmmm:
  • 0

#133 Shinigami Napisany 12 czerwca 2009 - 13:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Są struny, a na całym ekranie pozaznaczane prawdopodobnie wszystkie dźwięki jakie da się na nich uzyskać. Do tego ta druga aplikacja ma do włączenia kilka modyfikatorów dźwięków odpowiadających chwytom właśnie, są jakieś krzyżyki, siódemki, maj/sus4.
  • 0

#134 Danteusz Napisany 12 czerwca 2009 - 21:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Shini, mnie interesuje opinia fachowca na temat podobno najlepszej aplikacji na iPhone - Golarki. Napisz najlepiej obszerną recenzję i poradnik.
  • 0

#135 Shinigami Napisany 12 czerwca 2009 - 21:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Najlepszą aplikacją tego typu jest miecz świetlny, nie żadna tam golarka ;)
  • 0

#136 Danteusz Napisany 12 czerwca 2009 - 21:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Golarka ma więcej opcji! :bash:
  • 0

#137 Devil Napisany 17 czerwca 2009 - 14:49

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Polecicie jakieś dobre gierki na telefon? Mam Samsunga F480, 240x320
  • 0

#138 Zois Napisany 19 czerwca 2009 - 15:42

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Przypomnialo mi sie jeszcze ze mam Age of Empires na omni - i mimo ze gra nie dziala mi na pelnym ekranie [okolo 4/5] to wszystko widac dobrze, gra sie przyjemnie [stylusem!], jedyny problem moze stanowic przewijanie mapy - musze stylusem jezdzic po oknie mapy, a nie po samej grze - co nie jest takie dokladne, ale od biedy daje rade.

Jest to klasyczna wersja AoE - ale to co jest w niej najfajniejsze to fakt iz posiada tryb "Random map" - to czego tak bardzo brakuje mi w Pocket Heroes.
Gierka jest oczywiscie udzwiekowiona i naprawde dobrze przygotowana.
  • 0

#139 MonsieurWoland Napisany 04 listopada 2009 - 23:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ostatnio pograłem sobie w Jedi Mind Tricks. To taki puzzle quest w swiecie SW - więc w sumie supcio gierunia do popykania na kilka minut :^^:
  • 0

#140 qsh Napisany 06 listopada 2009 - 16:29

qsh

    N+ Crew

  • Narybek
  • 233 Postów:
www.ihooy.com - polecam, zgadnijcie dlaczego :angel:
  • 0

#141 lasu Napisany 11 czerwca 2010 - 11:02

lasu

    Captain Midnight

  • Forumowicze
  • 587 Postów:
Zainstalowałem na swoim komórkowcu Super Puzzle Fighter II Turbo. Wszystko ładnie, pięknie gdyby nie to sterowanie. Delikatnie mówiąc zasysa, a szkoda bo gierka jest przecież przednia.
Taki już urok dotykowców :smile:
  • 0

#142 Sotaku Napisany 11 czerwca 2010 - 18:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Ostatnio bardzo spodobały mi się Assassins Creed, Street Fighter i XIII i XIII 2
  • 0

#143 Sotaku Napisany 16 czerwca 2010 - 21:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Dziś skończyłem Assassins Creed na komórkę...teraz mogę skończyć AC 2 na ps3
  • 0

#144 Razel Napisany 29 września 2010 - 15:37

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Zna ktoś jakieś dobre gierki działające pod androida?
  • 0

#145 Chewie Napisany 27 marca 2011 - 16:20

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Zna ktoś jakieś dobre gierki działające pod androida?


Chyba teraz najlepszą pozycją na androidy jest Angry Birds. Możesz pobrać za darmo z marketu.
  • 0

#146 Danteusz Napisany 31 marca 2011 - 08:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Haha, Apple niby takie złe że nie dopuszcza wszystkiego do AppStore, a Google właśnie ściągnęło emulator PSXa z Marketu
http://www.engadget....m-market-finge/
  • 0

#147 Otacon Napisany 30 kwietnia 2011 - 19:38

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
do gierek to chyba najlepiej mieć dotykowca z fizyczną klawiaturką :tak:
  • 0

#148 Sotaku Napisany 22 czerwca 2011 - 15:36

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Angry Birds daje radę :tak:
  • 0

#149 Tawotnica Napisany 04 września 2011 - 20:34

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
No więc dorobiłem się telefonu na androidzie i jestem mocno rozczarowany co do oferty związanej z grami wideo. Na urządzeniach z iOS jako konsolowiec przynajmniej mam jakiś punkt odniesienia, bo jest Capcom, Konami, shootery Cave itd.. Na androidzie z kolei mam jeden wielki shovelware, który zniechęca do wertowania kolejnych stron w markecie. Brakuje nawet dobrych gier przystosowanych do sterowania touch-screen-only a la tRPG, point'n'click etc.
Ceny są wprawdzie bardzo przyzwoite, ale co mi po tym jeśli jakość jest taka niska?
  • 0

#150 Gość_Taikun_* Napisany 04 września 2011 - 21:11

Gość_Taikun_*
  • Goście

No więc dorobiłem się telefonu na androidzie i jestem mocno rozczarowany co do oferty związanej z grami wideo. Na urządzeniach z iOS jako konsolowiec przynajmniej mam jakiś punkt odniesienia, bo jest Capcom, Konami, shootery Cave itd.. Na androidzie z kolei mam jeden wielki shovelware, który zniechęca do wertowania kolejnych stron w markecie. Brakuje nawet dobrych gier przystosowanych do sterowania touch-screen-only a la tRPG, point'n'click etc.
Ceny są wprawdzie bardzo przyzwoite, ale co mi po tym jeśli jakość jest taka niska?


Kolejny co kupił gówno za 300 zł i chce gierek z kosmosu :clown:
  • 0