Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry Na Komórke - Wasze Opinie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
179 odpowiedzi na ten temat

#31 Ganon Napisany 10 kwietnia 2005 - 10:53

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
No, oka, o to mi chodzilo. Ale nie mow, ze nie jest fajnie w kilku pociorac w fifke chocby na n-gage'u :wink:
  • 0

#32 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2005 - 10:56

Gość__*
  • Goście
No ja nie mówie, właśnie fajnie na lekcjach, na przerwach etc. etc. Ale na bardziej poważnie to myślę, że bez handhelda takiego jak gba (a teraz to już nawet psp, nds) się nie obejdze :D
  • 0

#33 mleko2099 Napisany 10 kwietnia 2005 - 11:14

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Ja myśle odmiennie ( ale to kwestia gustu) IMO na komórce można sie bawić równie dobrze co na kieszonsolce. Fakt może nie ma tak rozbudowanych gier ale IMO niektóre są równie ciekawe.
  • 0

#34 Ganon Napisany 10 kwietnia 2005 - 13:08

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Nie powiesz mi, ze np. takie The Roots na n-gage'a jest malo rozbudowane :wink: Jest naprawde duzo niezlych gier dla jednego jak i wielu graczy :wink:
  • 0

#35 mleko2099 Napisany 10 kwietnia 2005 - 18:27

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Mówiłem o grach ilościowo a z tym sie chyba zgodzisz prawda? Jasne ze jest wiele dobrych gier na komóry ale wiele osób tego niestety nie dostrzega. Kwestia gustu.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 18:34

Gość__*
  • Goście
oczywiście że jest wiele fajnych gier na komórke, ba nawet ostatnio wedziałem
Baldur`r Gate za 6,10gr (z VAT :lol: )

P.s ściagnąć nie ściągnąć......hmmmmm
  • 0

#37 Jacol Napisany 19 kwietnia 2005 - 23:40

Jacol

    Pikachu

  • Narybek
  • 71 Postów:
Bagatelizowałem sprawę gier na komórki (wyłączam N-GAGE bo to konsolka i PRZY OKAZJI telefon) dopóki nie looknąłem u kumpla "Real tennis" (czy coś takiego) od SEGI na SonyEricsson K 700 i kopara mi opadła!!! Pełne 3D,wyśrubowany poziom trudności,podnoszenie statystyk... Widać że procki w nowych telefonach są już całkiem "zwinne" a patrząc w jakim tępie się ta branża rozwija dochodzę do wniosku że za parę lat zostaniemy wszyscy miło (chyba :-) zaskoczeni...
  • 0

#38 LapTop Napisany 20 kwietnia 2005 - 10:20

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:
nie wliczając N-gage(bo mówie o gierkach to sciągnięcia) to jedyną dobrą grą na komorki jest Snake :mrgreen: reszta to syf...
  • 0

#39 Yoori Napisany 20 kwietnia 2005 - 12:43

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

jedyną dobrą grą na komorki jest Snake :mrgreen: reszta to syf...


Ja mam na siemens'ie układanie kolorowych klocków chłopkiem :D też wciąga.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2005 - 16:01

Gość__*
  • Goście
Ja ostatnio sie na nokii w taką kulkę sie zagrywam, co skacze :D Ale fajna gierka.
  • 0

#41 Jacol Napisany 20 kwietnia 2005 - 17:25

Jacol

    Pikachu

  • Narybek
  • 71 Postów:

Ja ostatnio sie na nokii w taką kulkę sie zagrywam, co skacze :D Ale fajna gierka.


Chodzi Ci o bounce`a? osobiście nic w niej nie widzę,ale znam paru ludzi,których dość solidnie wkręciła,więc coś w niej musi być
  • 0

#42 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2005 - 19:58

Gość__*
  • Goście
heh, nie wiem jak się nazywa bo ja nie mam nokii, u kumpla grałem. Ale ostro wciąga :mrgreen: A, i pamiętam jeszcze kiedyś była giera "skate and slam", wymiatacz kompletny :D
  • 0

#43 Jacol Napisany 20 kwietnia 2005 - 23:04

Jacol

    Pikachu

  • Narybek
  • 71 Postów:
Fakt,niezła była ale porównując ją do takiego np. Tony Hawka na N-GAGE albo jeszcze lepiej- do THUG REMIX na PSP to raczej dość biednie to wygląda :-) no ale miało być o grach na komórki...to ja dorzucę jeszcze wersję pocket gry Bust-A-Move,która też nie wszystkich wciągnie ale gdy już to zrobi,to jak odkurzacz... :-)
  • 0

#44 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2005 - 17:44

Gość__*
  • Goście
Posiadam Sony Ericssona k700i i pokaźną kolekcję gierek do niego. Niektóre gry graficznie prezentują się bardzo dobrze, grywalnie też :) Dużo gier wychodzi teraz w javie 3d np. wspomniany już SUPER REAL TENNIS, czy też ostatnio SPLINTER CELL: PT. Tak więc w każdej wolnej chwili pogrywam na moim telefonie :) Czy grać na telefonie? Jak najbardziej TAK :lol: Pozdrawiam :!:
  • 0

#45 Kleksandra Napisany 09 maja 2005 - 17:59

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Mam dwie gry u siebie - Bounce i Triple Pop. Gram w nie kiedy mi się naprawdę bardzo nudzi, częściej chyba w Triple Pop, czasami nawet mnie wciągnie.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 01 czerwca 2005 - 10:13

Gość__*
  • Goście
Dla nie doceniających gry komórkowe macie linka z raportem GameSpot'u z gierek prezentowanych na E3 2005:

http://www.gamespot.... ... orm=mobile

Obejrzyjcie screen'y, niektóre tytuły prezentują się po prostu ślicznie :)
  • 0

#47 Gość__* Napisany 15 lipca 2005 - 00:48

Gość__*
  • Goście
W sumie na komórce można pograć od biedy w jakąś zręcznościówke, sportową czy coś tam innego... Sam pogrywam w prince of persia czy splinter cella ale nic nie zastąpi prawdziwej konsoli i normalnych gier :) :!: :!:
  • 0

#48 Nightmare Napisany 15 lipca 2005 - 07:19

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
Ostatnio sciagnalem sporo softu na swoja komore,wiadomo polowa,wieksza polowa to shit totalny :P choc sa perelki jak chociazby Splinter Cell PT,Super Real Tennis,czy juz legendarny snake,chociaz gram w te gierki tylko,w krytycznych sytuacjach jak nie mam dostepu do mojej czarnulki 8) .Ogolnie powiem tak dobre gry na komore nie sa zle :wink:
  • 0

#49 lasu Napisany 04 września 2005 - 12:43

lasu

    Captain Midnight

  • Forumowicze
  • 587 Postów:
Najbardziej moge plecić gry od Gameloftu. To co ci gościowie pokazują ze Splinterem, albo Prince'm to poezja (jak na komórki oczywiście:-))
  • 0

#50 Gość__* Napisany 04 września 2005 - 13:25

Gość__*
  • Goście

To co ci gościowie pokazują ze Splinterem




Ja chcialem tylko powiedziec, ze SC:Chaos Theory na N-Gage ma dla mnie porownywalna grafe z MGS'em na psx'a :) (myslee, ze NG by uciagnal MGSa z mniejsza iloscia 'szczegolow').
  • 0

#51 Gotenks Napisany 07 września 2005 - 12:27

Gotenks

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Mało jest gier na komórkę które mnie zaciekawiły.
Ostatnio przeszedłem PoP, a w wolnych chwilach katuje Puzzle Bobble. Ta gra nie ma prawa się znudzić :mrgreen:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 07 września 2005 - 17:56

Gość__*
  • Goście
Ja dzis grałem na kumpla kom. w Spider-Man 2...grało sie zarabiscie...(gierka z Noki N-gage) :D
  • 0

#53 Danteusz Napisany 27 listopada 2005 - 14:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
N-Gage oficjalnie jest trupem
http://www.gram.pl/news.asp?id=840
  • 0

#54 Gość__* Napisany 28 listopada 2005 - 15:42

Gość__*
  • Goście
Sprzedali 3x mniej konsolek niz zakladali sprzedac wciagu roku . brawo, brawo.

Ja u siebie mam tylko BOUNCEa (siedze w 7lv. :/), ale u kumpla gralem w takie gry jak Splinter Cell (wszystkie czesci to kicha), urban asphalt (bardzo fajna gra). Ogolnie gry na komorki, to chala (chyba, ze jakeis platformowki, te jeszcze ujda). Ooo... gralem w Colina 2. Co za badziew .
  • 0

#55 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2006 - 13:34

Gość__*
  • Goście
Brothers in Arms 3D
----------------------------
download:
http://ultrashare.ne.../fl/4c6b2ab52e/
----------------------------
http://wireless.ign....1/701580p1.html

dostała 9,5/10 IGN

screeny:

http://media.wireles... ... mgs_1.html

Dodany obrazekDodany obrazek

Dodany obrazekDodany obrazek
  • 0

#56 Gość__* Napisany 13 czerwca 2006 - 19:55

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie gry na komy są za krutkie i za proste(gameloft). A ceny ich zakupu są ogromne!!! Moja rada taka: wejdżcie na http://www.imserba.com. Tam można nietylko zassac jakies gry, tapetki i dzwonki ale także dzięki menu WAP przegrac je na komurke bez żadnego kabla łączącego ją z kompem. Najlepszymi grami java są Pac-man, tetris i inne klsyki. :hurra:
  • 0

#57 Texz Napisany 24 listopada 2006 - 22:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja tam na grach komórkowych się nie znam zbytnio, lecz dostałem ciekawą stronę, bodajże Czeską, z masą gier na Nokię.

Nie jestem w stanie teraz napisać co z legalnością, czy coś tego rodzaju.

Link

Jakby komuś potrzeba było..
  • 0

#58 Mielu Napisany 04 kwietnia 2007 - 21:28

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Lemme tell ya sumfin. Przeważająca większość gier na komórki to gnioty zrobione chyba przez licealistów, którzy przyczaili, że łatwo mogą zarobić trochę kasy. Pomijam już, że są zazwyczaj krótkie, prostackie i na dodatek nieprzystosowane do konkretnego telefonu. Jak widzę jednego builda działającego na kilku różnych komórkach (jak jeszcze różnych firm to kaplica), to już wiem, że za cholerę nie ma szans, by gra była dopieszczona na maksa.

Mnie osobiście, jako, że tu i ówdzie zajmuję/zajmowałem się testowaniem gier na komy, najbardziej dobijają widoczne na każdym kroku bugi. Widać, że "licealiści" (no offence Kaxi :P) nie mają kasy i czasu na to żeby pozwolić sobie na porządny zespół QA, więc ich gry pełne są błędów, ochoczo wieszają się przy dowolnym interrupcie (sms, mms, podpięcie ładowarki, odebranie rozmowy itp.) itd itp.

Ale

Jest kilka gier, w które naprawdę warto zagrać, tylko warto najpierw zobaczyć kto jest producentem i wydawcą, przeczytać może jakąś reckę, no i przede wszystkim zobaczyć jaki ma się telefon. Bo tak naprawdę mało który pozwala na cieszenie się grami komórkowymi w pełni. Taki na przykład SE T610 albo Samsung E700 to katastrofa i nigdy przenigdy nie zrobiłbym na nie gry, ale już K750i jest fakin debest i jeśli gra była robiona przez dobrą ekipę właśnie z myślą o tym telefonie, to możecie być pewni, że będzie dopieszczona. Co ofkoz nie znaczy, że dobra, bo jak pomysł skopany, to nie uratuje go najlepsze wykonanie.

Tyle ode mnie :)


Aha, konsole roxxiorz, a komy sak bollz :^^:
  • 0

#59 Mielu Napisany 05 kwietnia 2007 - 10:11

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Aha, jeszcze jedno. Dostałem ostatnio takie małe insider info ;)

Hands-On Mobile™ to Rock Guitar Hero™
Announces License Agreement for the Activision� Smash Hit

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Hands-On Mobile, Inc., the world’s leading developer of connected games and applications, today announced an agreement with Activision, Inc. (Nasdaq:ATVI), to bring the wildly popular Guitar Hero™ franchise to mobile devices.

(...)

Ja chcę przy tym pracować :ninja:
  • 0

#60 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2007 - 14:32

Gość__*
  • Goście
Mielu, to nie tak że gry na komórki robią licealiści. Firmy mające dobrze opłacaną kadrę też mogą wydać shita jeśli brakuje organizacji albo osoby decydujące mają kiepskie rozeznanie w temacie. To raz, a dwa - NIE MA DLA KOGO robić dobrych gier komórowych :) Wystarczy zakosić licencje na dobry tytuł i zrobić grę nie mającą prócz nazwy nic wspólnego z oryginałem by fani sikali po nogach.

Gry w wersjach pod wiele telefonów to faktycznie bezwład, ale nikt nie będzie robił grę pod jeden model komórki bo to żaden biznes. Lepiej zrobić grę we wszędobylskiej Javie na wiele fonów i zakosić "ileś tam razy więcej kasy". Szczególnie że jeśli się chce i potrafi to w Javie można zrobić świetne i ładne gry.
Tylko że niewielu potrafi a jeszcze mniej wiary widzi sens w dopieszczaniu produktu, który i tak zejdzie.

Żeby to zmienić musieliby być wymagający gracze, prasa specjalistyczna miażdżąca bezlitośnie niegrywalne gnioty itd. A w Polsce ja natknąłem się na jedną gazetkę o grach komórkowych i szereg gównianych witryn amatorskich, które istnieją wyłącznie dla nabijania wejść i wyświetlania reklam.

Ja chcę przy tym pracować


Ee tam, ja teraz pracuję przy dużo większym hicie, tyle że z blaszaka. Fajnie bo sam całą grafę robie :klaszcze:
  • 0