Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mirror's Edge 2


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
72 odpowiedzi na ten temat

#1 2dor Napisany 13 czerwca 2009 - 11:47

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:
:klaszcze: Tak tak, jedna z najlepszych (imo) gier tej generacji doczeka sie swojej 2 części, informację tą potwierdził jeden z przedstawicieli EA:
http://www.gamespot.... ... es;title;1

dla tych co wolą po polsku:
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=46917

„Mirror's Edge było ryzykownym posunięciem. Śmiałym, innowacyjnym i inspirującym. Grze było daleko do perfekcji. Chcielibyśmy, by sprzedała się w większej ilości kopii, mimo tego, że ogólnie rzecz biorąc sprzedała się lepiej, niż ludzie myślą,” powiedział podczas zakończonych targów Patrick Soderlund, jeden z wice-szefów Electronic Arts. „Na pewno zobaczycie kolejne Mirror's Edge. To tylko kwestia czasu. Nad grą już pracuje niewielki zespół i jesteśmy bardzo tym podekscytowani.” Bardzo to miła wiadomość – gigant nie zamierza porzucać nowych marek tylko dlatego, że nie osiągnęły one finansowego poziomu uznanych serii.

Co do zawartości sequela i ewentualnej daty premiery – nie wiadomo praktycznie niczego. Szef EA Games, Frank Gibeau, miał to do powiedzenia o pierwszym ME: „To było świeże podejście, które całkiem nieźle poradziło sobie w Europie, ale nie tak dobrze w USA. Myślę, że gra ucierpiała nieco z powodu braku multiplayera oraz z ogólnej krótkości rozgrywki.” Nie sposób się z nim nie zgodzić. Miejmy nadzieję, że studio deweloperze wzięli sobie do serca wszystkie sugestie (te dotyczące nie najlepszej fabuły również) i zaoferują nam naprawdę dobrą grę.


Nie znamy bliższej daty premiery.


Jeakie są wasze oczekiwania ? Ja przede wszystkim liczę na nowe ruchy i akrobacje ktorych zabraklo w ME. Chcialbym wiekszego miasta, zmienionej kolorystyki gry i chyba najwazneijsze: jeszcze bardziej wymagajacych time trial'i i speed run'ów.
  • 0

#2 vantidus Napisany 13 czerwca 2009 - 13:51

vantidus

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 479 Postów:
Koniecznie multiplayer i miasto które żyje, nie sami policjanci i szczury tylko przechodnie, pracownicy biur...
  • 0

#3 ACZ Napisany 13 czerwca 2009 - 13:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
żyje
  • 0

#4 Raikoh Napisany 13 czerwca 2009 - 18:57

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

zmienionej kolorystyki

Chyba Cię suty pieką :!: Design ma zostać identyczny ,a reszta dobrze by było jakby została zmieniona tak jak pisałes.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 13 czerwca 2009 - 19:46

Gość__*
  • Goście
Jakoś mi się nie widzi Multiplayer w ME2. Będziemy bawili się w "gonito" czy jak?? :o
  • 0

#6 fingus Napisany 13 czerwca 2009 - 19:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Mirror's Edge to wyścigi na nogach, nie rozumiem jak multi miałoby tu nie pasować.
  • 0

#7 Ney Napisany 13 czerwca 2009 - 20:34

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Multi wydaję się czymś naturalnym w sequelu. Zresztą chyba "parkourowcy"(?) mają swoje zawody...
Jak tylko w ME2 to nie będzie pójście na łatwiznę typu zwykłego deathmatcha tylko jakieś tryby specjalne pod tą grę to jestem na tak.
Z tego co wiem to DICE wspominało coś o edytorze w drugiej części - to też może być fajna sprawa.
Na pewno nie wolno im ruszać designu, muzyki i za dużo grzebać w samej rozgrywce - bo to wszystko absolutnie rządziło/rządzi do dzisiaj.
  • 0

#8 Raikoh Napisany 13 czerwca 2009 - 20:39

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wpis Nyu :) . Po prostu niech nie ruszają doskonałego. Niech dodadzą sensowny multi i trochę wydłuża rozgrywkę i będzie dobrze. Edytor to też dobry pomysł. Wtedy po grę sięgnie większa ilosć graczy .
  • 0

#9 MonsieurWoland Napisany 13 czerwca 2009 - 20:45

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
To Ney, sieroto. Ja niedługo zabiore sie za jedynke. W 2ójce jednak byłbym niechetny dodaniu multiplayer'a.
  • 0

#10 phsx Napisany 13 czerwca 2009 - 21:17

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Design zostaje + jak pisał vantidus - dodanie ludków w budynkach, na ulicach (kurde, ale by to wyglądało - my uciekamy między pracownikami biurowca, na karku siedzi nam anty-terro, koło głowy świszczą kule, ludzie w panice padają na ziemię, sypią się iskry z monitorów, fruwają jakieś dokumenty - mmmmmiód), troszkę enhanced gameplay + sensowny multi (wyścigi, rózne drogi do celu, spychanie wrogów z krawędzi :D, zabawa w berka też byłaby świetna) + edytor map (i do multi i do singla). Wtedy mielibyśmy grę na 10 8)
  • 0

#11 Raikoh Napisany 13 czerwca 2009 - 21:56

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

To Ney


Sorki Ney :oops:

phsx masz swietne pomysły ,a ta zabawa w berka to byłoby cos mocnego. Chętnie powitam tutaj multi,ale jedynie wtedy gdy nie ucierpi single
  • 0

#12 olfeusz Napisany 14 czerwca 2009 - 18:31

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
W sumie berek w multi to byłoby coś. Byle nie dali tak jak ktoś pisał zwykłem DM czy TDM bo to będzie głupie.
  • 0

#13 phsx Napisany 14 czerwca 2009 - 18:33

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
DICE to sprytne chłopy więc pewnie zdają sobie sprawę, że zwykły dm/tdm pasuje do ME jak dziura w moście. Berek - obowiązkowo a by przekazać berka komuś innemu trzeba wroga kopnąć z wyskoku w plecy/klatę :lol:
  • 0

#14 Raikoh Napisany 14 czerwca 2009 - 18:47

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wiecie jaki to byłby miód latać po tych budynkach czy na ziemi za kims? Masakra. Oby takie cos znalazło się w grze i również wierzę w DICE .
  • 0

#15 Gość__* Napisany 14 czerwca 2009 - 19:29

Gość__*
  • Goście
Jak już miałby być ten multiplayer to podobało, by mi się taki rodzaj zabawy. Było by nas na przykład 10 na jednym serwerze. Dzielimy się po 5 na grupę. Serwer ustala nam trasę z punktu a do punktu b. I przemierzamy miasto w grupkach i do tego policjanci by nas gonili itp.. :-D
  • 0

#16 Raikoh Napisany 14 czerwca 2009 - 19:41

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Po co w grupach? IMO dziwny pomysł w którym głębi też nie widać .
  • 0

#17 Gość__* Napisany 14 czerwca 2009 - 19:50

Gość__*
  • Goście
Bo IMO nie widzi mi się to by 50 biegło tak sobie albo by się strzelali.. :o
  • 0

#18 phsx Napisany 14 czerwca 2009 - 19:53

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Jak tak sobie? Przecież normalne parkourowe wyścigi po dachach, każdy na każdego doprawione małą dawką przemocy i przeszkadzania rywalowi są 100 x bardziej sensowne od twojego pomysłu...
  • 0

#19 Raikoh Napisany 14 czerwca 2009 - 20:06

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
No własnie DeGrassio. Pomysł phsx'a jest git malina. Napisz meila do DICE :wink:
  • 0

#20 Gość__* Napisany 14 czerwca 2009 - 20:39

Gość__*
  • Goście
Dobrze przyznam wam rację, mój pomysł jest do bani :-D Zapomniałem przecież co to PK.No a sam kiedyś trenowałem ehh.. :? Przyznam wam rację, wasz pomysł jest sii :)
  • 0

#21 fingus Napisany 16 lutego 2011 - 15:43

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Gregu, zamknij jeszcze ten. :^^:
  • 0

#22 Raikoh Napisany 16 lutego 2011 - 15:51

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Chwila. Projekt został wstrzymany czy skasowany? To spora różnica.

Edit: Został wstrzymany prawdopodobnie tymczasowo, więc wara od tematu :kamina:
  • 0

#23 Godot Napisany 18 lutego 2011 - 15:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ok, na prośbę Raikoha (maruda!) otwieram temat. Ciekawe kto tu będzie pisał :)
  • 0

#24 Cudak Napisany 18 lutego 2011 - 15:33

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Czekam na nowe Mirrors Edge ponieważ część pierwsza bardzo mi się podobała.

Spoiler

  • 0

#25 MonsieurWoland Napisany 18 lutego 2011 - 17:08

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Mirror's Edge to wyścigi na nogach, nie rozumiem jak multi miałoby tu nie pasować.


Mi kompletnie multi nie wpisuje sie w koncepcje tej gry. Tutaj otoczenie jest przeciwnikiem. Przy multiplayerze zaraz dojda lagi, detekcje z kolizja. Pozatym w jedynce sa ghosty - wystarczy :P
  • 0

#26 Druciak Napisany 18 lutego 2011 - 18:05

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
A dla mnie multi fajnie by wyglądało w taki trybie, że np. 8 graczy startuje z losowego punktu w tej samej odległości od celu i mają dobiec jak najszybciej. Po drodze losowo pojawiają się przeciwnicy. Takie coś mogloby być fajne. Albo Capture The Flag. Dwie drużyny po 4 osoby. To dawałoby radę. :)
  • 0

#27 Holden Napisany 18 lutego 2011 - 20:25

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
Multi w sumie by mogło być, jakieś gonitwy do celu, ale za bardzo mnie coś takiego nie grzeje w tej grze. W sumie sequelu mogli by jak dla mnie nie zmieniać nic, jedynka była naprawde świetna, i innowacyjna dość. Tylko żeby sie nie zrobiło schematyczno po sesji dłuższej niż godzina.
  • 0

#28 Gość_gofrowsky_* Napisany 20 lutego 2011 - 11:55

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Jak ma byc takie multi wpakowane na siłę to ja za nie dziękuję.
  • 0

#29 Raikoh Napisany 20 lutego 2011 - 20:53

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Multi można tu zrobić ciekawe. Wyścig w wyznaczony punkt, berek, czy nawet zabicie wrogów.
  • 0

#30 BeSOS Napisany 20 lutego 2011 - 21:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Raikoh rozumiem masz wtyki w EA skoro twierdzisz ze gra zostala tylko tymczasowo zawieszona? Bossom z EA nie spodobala sie koncepcja na sequel i tyle w tamecie, moze ja wskrzesza a moze wrecz przeciwnie wiec paplanie o multi w grze ktora jest w stanie spiączki klinicznej to strzepienie klawiatury, ja proponuje temat zamknac i otworzyc jak gra bedzie oficjalnie w produkcji :cf:
  • 0