Skocz do zawartości

Zdjęcie

World of Warcraft


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

#31 Wezyr Napisany 26 lutego 2010 - 16:58

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Widze, ze temat raczej nie odwiedzany, wiec tylko zarzuce dwa linki dla grajacych:

Mozna bylo sie spodziewac, ze Patch 3.3.2. bedzie ostatnim z patchy wydanym przez Blizzarda przed wyjsciem Cataclysm. Okazuje sie, ze beda az patche z czego jeden duzy:

3.3.3.

http://ptr.wowhead.c...notes=3.3.3-ptr

W 3.3.3. zajda drobne zmiany w skillach, a co najwazniejsze beda wazne zmiany w profesjach. Chodzi konkretnie o profesje tailoring i mining:

Spellweave

Moonshroud

Ebonweave

Titansteel Bar

Chodzi o to, ze zostanie zdjety cooldown do tworzenia tych przedmiotow (odpowiednio 72h dla pierwszych trzech i 20h dla ostatniego). Tak jak podejrzewalem zostanie to spowodowane tym, ze z wyjsciem Cataclysm te przemdioty nie beda juz zbyt wartosciowe czy potrzebne, bo wejdzie ich nastepna generacja.

Dostaniemy takze mozliwosc wymiany Frozen Orb na rozne przydatne przedmioty (zniszczy to ekonomie naszego servera, ktory chyba jako jedyny sprzedaje je po 5g).



3.3.5.

http://www.wowhead.com/?blog=145510

Najwazniejsza nowoscia jest nowy raid dla 10 i 25 osob na poziomie Icecrown Citadel. Przeciwnicy beda upuszczac przedmioty z najwyzszych poziomow i Emblem of Frost.


  • 0

#32 Wezyr Napisany 26 marca 2010 - 19:29

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Na dniach wyszedl dlugo wyczekiwany patch 3.3.3.

Oprocz zmian, ktore podalem w ostatnim poscie dosly tez drobne zmiany w profesjach i talentach postaci.

Najwazniejsza wiadomoscia jest, ze Arthas, Krol Licz nie zyje. Polaczone sily Alliance i Horde przeciwstawily sie jego tyranii i armii nieumarlych. Uczcijmy jego smierc cieplym strumieniem zlotego moczu oddanym na jego zwloki.
  • 0

#33 Scorpio Napisany 26 marca 2010 - 21:46

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Maka - dla "niewiernych", co ten patch zmienił? Bo Cataclysm to nie jest, więc pewnie sporo osób nie wie :) No, już spoila o Arthasie dałeś :/
  • 0

#34 Kradziej Napisany 27 marca 2010 - 09:12

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Przecież to żaden spoil :|
  • 0

#35 Wezyr Napisany 27 marca 2010 - 12:54

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Maka - dla "niewiernych", co ten patch zmienił? Bo Cataclysm to nie jest, więc pewnie sporo osób nie wie :) No, już spoila o Arthasie dałeś :/


Ale juz napisalem wyzej w poscie co zmienia patch 3.3.3. (po dokladniejsze zmiany wystarczy klinkac w www.wowhead.com ). Arthas to nie spojl, bo kazdy patch objasnia jak poszla historia. Nie jest to cos co samemu sie odkrywa tylko sam Blizzard ten storytellin' ciagnie.
  • 0

#36 Zois Napisany 09 kwietnia 2010 - 00:18

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Zapomnialem sie pochwalic ze gram od jakiegos czasu na retailu juz :P poki co 71 lvl BE Retri Pala z docelowym specem na Holy hihi
  • 0

#37 Wezyr Napisany 09 kwietnia 2010 - 09:28

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Bladz! :P Jaki server i nick? :)
  • 0

#38 Zois Napisany 09 kwietnia 2010 - 11:01

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Blackout / Agamaggan - widze ze inny niz Ty ;] a nick Elfeneia
  • 0

#39 Shinigami Napisany 04 października 2010 - 11:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Kto mi powie czy po zakupie gry pierwszy miesiąc grania jest darmowy, czy nie?

Tak, ukradli mi Google.
  • 0

#40 Kradziej Napisany 04 października 2010 - 17:51

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Darmulec.
  • 0

#41 Zois Napisany 04 października 2010 - 19:00

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Uprzedzając (bądź nie) następne pytanie : przez miesiąc da się całkiem sporo rzeczy ogarnąć, ale nie ma co ukrywać, że gra zaczyna się dopiero po 60'tce, a najbardziej oczywiście (teraz) na 80.
Esencją gry są wymagające instancje - których na pierwszych lvl'ach brak (tzn instancje są i jest ich dużo ale nie są wymagające) - ale przez miesiąc już można się wkręcić.

Aha i jeśli np kupiłbyś i zaktywował World of Warcraft (podstawkę) i miał ten darmowy miesiąc to potem miałbyś jeszcze gratis 7 dni na Burning Crusade, a potem 7 dni na Wrath of the Lich więc de facto da się wycisnąć miesiąc i dwa tygodnie, a jeszcze jak zrobisz sobie przerwę kilkumiesięczną to dadzą Ci 10 darmowych dni.

Ot taki biznes.
  • 0

#42 Shinigami Napisany 04 października 2010 - 19:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Kurcze, wymagań sprzętowych w ogóle nie wziąłem pod uwagę :P Mam nadzieję, że mój lapek to uciągnie.

Nie mam zamiaru w to grać za długo, miesiąc powinien mi wystarczyć. Chodzi o to, że mam koncepcję pracy licencjackiej, która może (ale nie musi) dotykać WoWa, więc przydałoby się w to choć trochę zagłębić. A to wszystko i tak zależy od tego, czy ugadam się z odpowiednim doktórem i mu mój pomysł podpasuje. Ale za odpowiedź dzięki.
  • 0

#43 Gość_Zero_* Napisany 04 października 2010 - 21:34

Gość_Zero_*
  • Goście
LOL. Jak ciągnie W3 to uciągnie i WoWa ... ostatnii po sesji z The Guild też mi się zachciało WoWa sprawdzić ;D
  • 0

#44 Zois Napisany 05 października 2010 - 11:04

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Z wymaganiami to zależy. Przez pierwszy okres grania rzadko kiedy kogoś spotkasz (oczywiście zależy jaki serwer) - ponieważ ludzie tłoczą się w największych miastach - w tym momencie w Dalaran - w mieście z dodatku Wrath of The Lich, którego zakładam mieć nie będziesz.
A jakie to ma znaczenie ? Ma takie, że gra najbardziej skacze właśnie jak jest dużo ludzi - czyli instancje, albo właśnie miasta.
Jako, że przez ten miesiąc głównie spędzisz w lasach, otwartych terenach itp to nawet nie wiedząc jaki masz sprzęt, mogę założyć, że będzie chodziło bez problemu, ewentualnie z małym tweakiem graficznym.

Ale jeśli chodzi o jakiś moment pogrania dla pracy licencjackiej to mogłbyś pograć na prywatnym serwerze (zależy do czego konkretnie Ci potrzebna ta gra) gdzie sporo rzeczy nie działa, ale jest za darmo.

Edit: Mam też jeden pomysł, który raczej nie przejdzie - ale może. Zamiast kupować gre, robić konta itp - możesz mi kupić prepaida do WoWa (na allegro można znaleźć) i bym Ci udostępnił moje konto, dzięki czemu mógłbyś grę obadać dokładniej - ponieważ postać na max lvl, ze wszystkimi dodatkami itp itd. Ale to już jak będziesz chciał.
  • 0

#45 Shinigami Napisany 05 października 2010 - 15:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
No zobaczymy. Najpierw muszę wszystko obgadać z odpowiednią osobą, później rozplanować i dopiero na końcu wprowadzić w życie. Ale propozycja ciekawa, dzięki.
  • 0

#46 Wezyr Napisany 05 października 2010 - 15:41

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Dostajesz miecha za darmo, ale musisz mieć konto :mrgreen: Działa to tak:

- tworzysz konto trail

- dodajesz key z WoWa do gier, by zupgradeowac do pełnej wersji.

Jeśli będziesz chciał wpisać kod bezpośrednio podczas zakładania konta to będziesz musiał tez dodatkowo wpisać numer karty kredytowej lub kod prepaid. Troce dymanie w odbyt przez Blizzard :/ Jednak robiąc "moim" sposobem masz 40 dni gry bez przymusu kupowania abonamentu z miejsca.

World of Warcraft: Cataclysm oficjalna premiera 7 grudnia 2010.

P.S. Grajcie w Alliance, najlepiej na serverze Terokkar EU :^^: W Hordzie graja tylko dzieciaki bite w szkole, które w swoim e-życiu mogą udawać twardych i silnych ;]
  • 0

#47 117 Napisany 24 grudnia 2010 - 02:21

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

P.S. Grajcie w Alliance, najlepiej na serverze Terokkar EU :^^: W Hordzie graja tylko dzieciaki bite w szkole, które w swoim e-życiu mogą udawać twardych i silnych ;]

twoj stary...

zaczalem dzis grac... poki co lvl 8. Podoba mi sie
  • 0

#48 117 Napisany 28 grudnia 2010 - 14:57

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
level 20, skonczylem swoja zabawe do czasu az nie dojdzie do mnie pelna wersja gry bo na trialu nic wiecej nie zrobie. Dolaczylem do jakiejs gildii dla n00bow. Spoko sprawa, ze jest taka gildia mozna sie dowiedziec paru nowych rzeczy i pomagac sobie. Wprawdzie jeszcze nie gralem z nikim z gildii ale jest ok.

Poza tym probowalem battlegroundsy i dungeony... ta gra zjada FFXI na sniadanie. Istnieje jednak prawdopodobienstwo, ze zle gralem w FF... albo zle bylem kierowany przez graczy z forum PE ;) Anyways... WoW jest super i polecam kazdemu, od 15 levelu jest fajna zabawa. Questy sa coraz lepsze no i dungeony wymiataja, poza tym nie ma ch.owego stania w jednym miejscu i wolania ludzi by zlozyc druzyne, tylko gra sama wyszukuje graczy.
  • 0

#49 117 Napisany 06 stycznia 2011 - 18:52

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Jak widac w moim sigu mam level 45. Jak bede robil alt to z pewnoscia levelowac bede szybciej bo teraz duzo sie bawie. Lubie sobie popodrozowac po Kalimdorze, czasem latam w ta i spowrotem. Dzisiaj chyba jednak przycisne troche bg i questy co by dobic do conajmniej 50. Z tego co wyczailem to zaczalem grac w WoW’a w idealnym momencie, wczesniej levelowanie trwalo o wiele dluzej i progress w grze byl malo widoczny. Kocham odkrywac nowe miejscowki, takie jak statek gnomow to po prostu mistrzowstwo. Ta gra to bajka... do tej pory mialem dosyc srednie i negatywne doswiadczenie z mmorpg, WoW to zmienil.
  • 0

#50 Gość_Taikun_* Napisany 06 stycznia 2011 - 18:55

Gość_Taikun_*
  • Goście
wiesz że rozmawiasz sam z sobą ? :rolleyes:
  • 0

#51 117 Napisany 06 stycznia 2011 - 18:58

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Wskaz mi temat growy na tym forum w ktorym nie rozmawiam sam ze soba. Na tym forum malo kto w co gra, ciezko wiec z kims podjac jakikolwiek dialog. A nawet jak ktos w cos gra to nikt o tym nie pisze. Ja juz sie nauczylem, ze jak chce pogadac o grze/grach to ide na forum PE, tu sobie tylko opisuje progres bo partnera do dyskusji i tak nie znajde, chyba ze rozmowa ma tyczyc sie gry ktora jeszcze nie wyszla, wtedy znajde pelno teoretykow.
  • 0

#52 Gość_Taikun_* Napisany 06 stycznia 2011 - 19:00

Gość_Taikun_*
  • Goście
Ja zawsze pisze w tematach gier, w które gram :( W chwili obecnej najaktywniejszym wątkiem jest GT5 chyba
  • 0

#53 117 Napisany 06 stycznia 2011 - 19:02

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
O GT5 pisalem w listopadzie nie bede odgrzebywal smieci sprzed 2 miesiecy zeby z kims moc porozmawiac o grze :unsure: .
  • 0

#54 Zois Napisany 07 stycznia 2011 - 15:29

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Wbiłem na triala Cata, odkurzyłem swojego paladyna - ale na trialu nie można przkroczyć 80lvlu więc odpuściłem gdy na pasku było 100% expa.
Dałem się namówić znajomym z pracy na "powrót" do WoW'a i siedzę na polskim serwerze Hellground (TBC) i męczę priesta.

Już nie chce mi się grać jak kiedyś, ale to w końcu TBC - dobrze mi się wspomina.
  • 0

#55 Texz Napisany 09 stycznia 2011 - 19:07

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ej, jak mam triala to żeby go upgrejdować do fulla muszę gierkę zakupić (pudełko i z niej key?). Czy zwykłe wersje ze sklepu mają instalacje dla Mac?
  • 0

#56 keogh Napisany 09 stycznia 2011 - 19:08

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Czy zwykłe wersje ze sklepu mają instalacje dla Mac?

mają
  • 0

#57 Cr0ss2500 Napisany 11 stycznia 2011 - 22:35

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
Zeratul pomyśl sobie jak lata temu nie było Dungeon Findera xP jak było ch... do dunga chodzili tylko wybrani i prosi, a teraz to taki casual, co nie zmienia faktu, ze fajnie sie teraz gra tym bardziej po Cata gdzie po prostu lvl up to bajka, w końcu porządne chain questy xD, ale gra mi się szybko nudzi dla mnie po prostu dobicie max lvl to koniec gry dla innych to dopiero początek xD
  • 0

#58 Zois Napisany 25 stycznia 2011 - 20:10

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

Ej, jak mam triala to żeby go upgrejdować do fulla muszę gierkę zakupić (pudełko i z niej key?). Czy zwykłe wersje ze sklepu mają instalacje dla Mac?

tak - musisz kupic gierke i z niej key. mozesz tez oszczedzic i nie kupowac pudelkowej wersji ale kupic sam kod. mozna to zrobic przez blizzarda albo i na allegro. ja tak wotlk upgradowalem ze kupilem kod na allegro.
  • 0

#59 117 Napisany 25 stycznia 2011 - 21:03

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Wbilem lvl 70 w niedziele, wczoraj siedzialem caly dzien I meczylem profesje… jestem gotowy na wrath of lich king. Przeraza mnie coraz wiekszy gap miedzy levelami, wiem, ze 84-85 to 9mln expa... ale teraz roznica 1.2mln to duzo :/ na szczescie jak sie odpala gre i zaczyna questowac albo robic bg albo dungeony to sie nie patrzy na level tylko gra cieszy
  • 0

#60 Maciomaniak Napisany 25 stycznia 2011 - 21:20

Maciomaniak

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Ja zacząłem grać w WoWa w kwietniu 2008 roku i w tym momencie większość gier przestała Mnie interesować, a z żadną się tak dobrze nie bawiłem. Nie ma też drugiej takiej gry, która sprawiłaby mi tyle radości i na dodatek zapewniła zabawę nie na godziny, dni, tygodnie, a na LATA. WoW ma coś w Sobie - choćbym wyklinał, narzekał, wściekał się, że jakaś opcja w tej grze jest niedostępna, lub niedopracowana to i tak będę w nią grać - to jest niesamowita cecha tego tytułu. Puszczasz kilku zdaniową wiązankę, ale ciorasz dalej!

Gram na Burning Legion - resto Druidem na 85 lvlu, właśnie kompletuje sprzęt, bo lvlowałem wcześniej Priesta. Mam też Maga i Warriora na 80, na innym serwerze. Kiedyś grałem na "nieoficjalnym" lecz nie umywa się on do oficjalnego - nikomu nie polecam kosztować WoWa, korzystając z piratow, bo nie pozna nawet w 30% możliwości oferowanych przez dzieło Blizzarda. Do tej gry wchodzisz i wychodzisz przynajmniej po kilku godzinach. Zawsze jest coś do roboty. A to profesje, BG, dungeony, achievementy, odkrywanie krainek, gadanie ze znajomymi, czajenie się na wrogą frakcję na serwerach PvP, latanie nad miastami, odkrywanie wszystkich zakątków, robienie questów, zbieranie reputacji, kupno nowych mountów, kompletowanie sprzętu - wszystko to na dodatek w świetnej grafice z niezwykle przejrzystym interfejsem. Aż chce się doskonalić własne umiejętności i postać, byleby tylko pokazać w gildii własny skill. Zeratul, kupuj WoTLK, a później Cata, bo to najlepszy dodatek w historii WoWa. Zmiany, które wprowadza są niesamowite.
  • 0