Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza grafika/engine


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Majki Napisany 14 lipca 2009 - 16:49

Majki

    Pikachu

  • Narybek
  • 79 Postów:
Jako technofil(złapałem tą zarazę od Gulka :lol: , nośnikiem był kącik "Gry TV i Konsole" w Secret Service), postanowiłem pyknąć taki topic.
Więc jak, poligonowe zboczki :wink: , jakie PSX'owe szpile powodowały u Was niekontrolowane ruchy gałek ocznych w osi "X"?
Mój pierwszy strzał - Ridge Racer Type 4. Jako petrolhead nie byłem szczególnym fanem racer'ów od Namco(GT rula), ale to właśnie panowie z Nakamura Manufacturing Corporation specjalizowali się w miętoszeniu bebechów Plejaka. Podwyższona rozdziałka, software'owy motion blur i, co najważniejsze, prawie całkowita redukcja będącego zmorą Playstation przenikania/zanikania poligonów. Mocarny silnik.
  • 0

#2 Blizzard Beast Napisany 14 lipca 2009 - 18:32

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Wipeout 3? Chyba tak.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 14 lipca 2009 - 18:57

Gość__*
  • Goście
Trzeci Crash. Ładny, kolorowy, plastyczny - do dzisiaj można na niego patrzeć bez skrzywienia, co mnie niezmiernie cieszy bo uwielbiam tą część przygód kurokrada :) No i Motorhead ma świetny silniczek, animacja w tej grze jest płynniutka jak roztopione masełko.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 14 lipca 2009 - 19:09

Gość__*
  • Goście
Wszelakie erpegi od Square, na czele z obłędnie wyglądającym na swoje czasy FFVIII oraz Chrono Cross. Do tego genialne renderowane tła prosto od mistrzów z Capcomu w Resident Evil 3 i Dino Crisis 2. IMO ślicznie po dziś dzień wygląda Disney's Hercules.
  • 0

#5 cwany-lis Napisany 15 października 2009 - 22:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
Fear Effect II do dziś wygląda niczego sobie :tak:
  • 0

#6 Wezyr Napisany 16 października 2009 - 17:49

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Zawsze bez skrzywienia spojrze na Silent Hilla. Za gre swiatla. Nawet jesli tekstury wygladaja jak wyjete suce z gardla to jednak latarka mnie zabija. Mniej orginalnie Tekken 3 za fajne modele postaci. Dzis sie ladnie na to patrzy.
  • 0

#7 grisza1010 Napisany 19 października 2009 - 19:10

grisza1010

    Pikachu

  • Narybek
  • 76 Postów:
Mi jednak zapadło Gran Turismo. Później Tekken 3. Według mnie dwie gry w której grafika naprawdę napawało oczy. Specyficzną grafikę prezentowała gra Apocalipso (czy jakoś tak), w której graliśmy Brucem Willisem.
  • 0

#8 hubson Napisany 21 października 2009 - 09:15

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Wipeout 2097 - grafika nadal jest w pełni zjadliwa. Generalnie cała seria Wipeout ma piękną grafikę. Od czasu do czasu włączam pierwszego WP i nie odrzuca mnie od tv co świadczy o tym, że gra starzeje się wyjątkowo godnie.

Co do Crash`a to 2 i 3 :) Jedynka jest i była jak dla mnie zbyt ciemna i nieciekawa, a pastele w następnych częsciach :) miodzio.
  • 0