Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10435 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 16 sierpnia 2009 - 19:56

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Tytuł plus krótki opis i rekomendacja (bądź nie), ocena też może byc. Platforma dowolna (next geny, oldskul, handheldy)

Uaktualnienie: nie zostawiajcie "dłuższych" recenzji gier w tym temacie, jeśli gra ma swój temat, tylko róbcie to proszę w dedykowanych tematach - tu tylko krótka info o skończonej grze, najlepiej z linkiem do posta w temacie.

Anno: Create New World na DS. Bardzo fajny klon Settlersów. Sympatyczna, łatwa gierka idealna na handhelda. Najlepsza strategia DSowa po Advance Warsach. Polecam. 7+


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 27 maja 2018 - 19:52

  • 0

#2 Gość_Zero_* Napisany 16 sierpnia 2009 - 20:10

Gość_Zero_*
  • Goście
Fallout 3 na PS3. Do zajebistości poprzednich części daleko, ale za 70 złoty dostałem porządnego RPG, co prawda ze słabym głównym wątkiem, ale część pobocznych questów zajebista, no i niesamowity klimat :tak: czekam na DLC na PS3.
Polecam jak najbardziej. 8,5-9/10
  • 0

#3 Shinigami Napisany 16 sierpnia 2009 - 20:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 377 Postów:
Mortal Kombat vs. DC Universe - naprawdę świetne imprezowe mordobicie z ciekawym (choć momentami chamskim) systemem walki. Warto sprawdzić.
Lego Batman - wypas jak każda gra z klockami w roli głównej i genialna przygrywka do Arkham Asylum. Również polecam.
  • 0

#4 Nyjacz Napisany 16 sierpnia 2009 - 22:33

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 982 Postów:
Tomb Raider: Underworld - zdecydowanie obok części pierwszej i Legend, to najlepsza odsłona. Gra jest cudowna i śliczna. Byłaby ponad dziewiątka, gdyby nie deszcz błędów, byków i glitchy. Strasznie niedopracowana. Ocena: 8.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 16 sierpnia 2009 - 22:34

Gość__*
  • Goście
Fable 2- przypadła mi do gustu baśniowa przygoda. Przy grze wogule się nie nudziłem. Polecam
  • 0

#6 cwany-lis Napisany 16 sierpnia 2009 - 23:11

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
ja kończę każdą grę więc posty z "w co gracie" będą mi się dublować, jeszcze za spam mi się oberwie :|

Kane & Lynch - niczego sobie strzelanina, wyjątkowa na swój sposób pod względem klimatu i prezencji :|
  • 0

#7 Kradziej Napisany 16 sierpnia 2009 - 23:23

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
BUŹKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi
  • 0

#8 MonsieurWoland Napisany 21 sierpnia 2009 - 23:58

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Mirror's Edge (1250/1250GSa) 8+/10 Innowacyjna gra, z przepieknymi motywami graficznymi, genialnym motywem przewodnim oraz bardzo dobra mechanika gry. Do tego wykonywanie wszystkich szalonych ewolucji bez utraty flow'u daje niesamowita satysfakcje. In plus licze takze poziom trudnosci, tutaj zeby wymasterowac poziom trzeba sie naprawde sporo napocic.
  • 0

#9 Litwin81 Napisany 22 sierpnia 2009 - 07:29

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
W końcu GTA4 a miałem pre ordera :P
  • 0

#10 Kot Fritz Napisany 22 sierpnia 2009 - 20:38

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Overlord Legend. Super sterowanie, fajny humor, co prawda bardzo łatwa ale i przesympatyczna gra. Daję 7,5
Ratchet i Clank Tools... do mojej ulubionej trzeciej części daleko, ale i tak bardzo dobrze - 8
Ukończony zaraz po poprzedniku Quest for Booty mocno mnie zawiódł - mało do roboty i krótko - 5,5

W ramach "zaległości" ćwiachnąłem sobie Space Questa I i II. Jedynka super - 8, dwójka mniej ciekawie i z mniejszym jajcem - 5,5. Naturalnie przeszedłem z solucją w ręku :oops:
  • 0

#11 Stinkmeaner Napisany 24 sierpnia 2009 - 18:58

Stinkmeaner

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Bioshock - po naczytaniu/nasłuchaniu się o tej grze, stwierdziłem że może jednak warto zagrać. Z początku fajnie, jak na fps'a, faktycznie coś innego, jednak w pewnym momencie gra zaczęła mnie nużyć i dalej grałem w sumie tylko po to żeby ją skończyć. Nie tak, że spodziewałem się nie wiadomo czego, po prostu klimat mi nie siadł - 7 za pomysł.

X-Men Origins: Wolverine - tutaj jestem jak najbardziej zadowolony. Przyjemna sieczka, fajny bohater, oprawa A-V. Dla fanów slasher'ów pozycja obowiązkowa imo - 8

Ninja Blade - jedna wielka cut scenka :E Prosta, przyjemna gierka (jeśli ktoś trawi japońskie pierdółki - jak np. ninjas jeżdżący na motorze, po autobusie, lecącym w powietrzu), na jeden raz - 7.
  • 0

#12 Shinigami Napisany 24 sierpnia 2009 - 19:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 377 Postów:
Ghostbusters - tak powinno się robić filmowe gry. Do dyspozycji są wszystkie zabawki, którymi chciałem się pobawić jako dziecko. Bardzo warto.
  • 0

#13 phsx Napisany 24 sierpnia 2009 - 23:39

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Mass Effect. Jak ja mogłem tak długo zwlekać z daniem tej grze drugiej szansy. Grałem dzisiaj z 7 godzin w tę grę, nie umiałem się oderwać i ukończyłem. Genialna gra, pomimo kilku denerwujących wad, naprawdę genialna produkcja. Lecz w dwójce życzę sobie troszkę bardziej otwartego świata a raczej światów i więcej CIEKAWYCH rzeczy do roboty. Tutaj lądujemy na planecie i jedynie gdzie możemy iść to kilka wąskich korytek przez co feeling zwiedzania planet jest z leksza ograniczony (ale i tak fajny), a zadania poboczne lepiej omijać. No i jeszcze znowu doczepię się do designu co niektórych alienów, bo jest słaby, brakuje wykręconych ras/budowli/mechanizmów obcych ale za to główna fabuła jest świetna. Dobra lecę spać bo padam z nóg -> http://screenshot.xf... ... c3b09a.png
  • 0

#14 Pico Napisany 26 sierpnia 2009 - 19:42

Pico

  • Forumowicze
  • 10 678 Postów:
Mirror's Edge (PS3) - dobra gra, przeszedłem na Easy, bardzo fajna gra. Wcześniej bardziej byłem na nią nagrzany, a teraz po prostu przeszedłem. Szkoda tylko, że grałem na tv sd 21" :(. Trzeba będzie podjąć się tej gry na lcd full hd 40" :D. Jak dla mnie gra na coś koło 8,0.
  • 0

#15 Marbel Napisany 03 września 2009 - 08:02

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 282 Postów:
Skończyłem na 100% Forzę 2 :D Prawie 100 h czystej jazdy. Na tą chwilę jednak mam dość wyścigów na jakiś czas. No, może bym powalczył po sieci. Jednak Gold był kiepskim pomysłem... :cry: Brałko tylko 2,5 mln na wszystkie samochody.
  • 0

#16 Gość_jachu2_* Napisany 03 września 2009 - 09:24

Gość_jachu2_*
  • Goście
Wstyd się przyznać, ale dawno nie skończyłem żadnej gry. Ostatnio chyba GTA IV.
  • 0

#17 Gość_Zero_* Napisany 08 września 2009 - 23:01

Gość_Zero_*
  • Goście
inFAMOUS ... fajna gierka, chyba pierwszy sandbox który mi sie spodobał :) takie mocne 7,5/10
  • 0

#18 Marbel Napisany 09 września 2009 - 20:21

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 282 Postów:
Skończyłem w końcu Gears 1. Zachwycony grą nie byłem. Ostatni poziom na początku był ok. Niedługo przymierzam się do dwójeczki. Może będzie lepiej, bo słyszałem i taki głosy...
  • 0

#19 Shinigami Napisany 09 września 2009 - 20:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 377 Postów:
Arkham Asylum skończyłem już jakiś czas temu. Geniusz, nie gra.
  • 0

#20 phsx Napisany 13 września 2009 - 09:48

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
HAWX. Fajna gierka ale brakowało mi wielkich bossów jak w serii AC albo odjechanych poziomów jak w AC3 jeszcze na PSX'a. Teraz muszę dobić co najmniej do 35lvlu wykonując psudo-acziwmenty, żeby odblokować wszystkie samoloty. Mam dopiero 21 :(
  • 0

#21 Blizzard Beast Napisany 18 września 2009 - 10:35

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Clive Barker's Jericho. Dla wytrwałych.
  • 0

#22 Godot Napisany 18 września 2009 - 10:57

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
House of the Dead Overkill! OMFG!!! Przy ŻADNEJ grze tak się nie uśmiałem jak przy tej. Tarantino byłby dumny gdyby w nią zagrał. Będę do niej wracał latami, zwłaszcza jak przyjdą kumple. Masakrator!
  • 0

#23 Sotaku Napisany 18 września 2009 - 14:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 675 Postów:
InFamous pierwszy fajny sandbox mocne 8,5
  • 0

#24 olfeusz Napisany 19 września 2009 - 12:55

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Także inFamous. Gra bardzo mi się spodobała, ale ma trochę niedociągnięć. M.in. beznadziejną mimikę twarzy. Jednak GP stoi na wysokim poziomie i lekko mogę jej dać 8/10.

Ponadto z PSS kupiłem Crash Commando bo jeszcze promocyjnej cenie i nie żałuję. Świetna gierka na wolne 5 min. i wcale się nie nudzi.
  • 0

#25 Shin Ryu Napisany 19 września 2009 - 22:45

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:

Clive Barker's Jericho. Dla wytrwałych.

No coś w tym jest, bo można się nieźle nawkurzać np przy bossach (tony amunicji to norma).

A ostatnio ukończyłem Batman: Arkham Asylum :) Dla mnie mistrzostwo :D
  • 0

#26 MonsieurWoland Napisany 19 września 2009 - 23:57

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ostatnio przeszedłem wszystkie małe pierdółki do Obka z Marketplace. Gre wycalakowałem pare miesiecy temu i zdania o niej nie zmienie - crap z mnóstwem bugów, złym systemem auto levelowania swiata, oraz z nudnymi questami. Chociaż akurat w tym ostatnim przypadku zdarzaja sie bardzo mile niespodzianki.
  • 0

#27 keogh Napisany 20 września 2009 - 00:17

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
pacific rifta, ale do kreditsow, do trofeowej 100% kurvvy jeszcze sporo brakuje, ale dam rade :]
  • 0

#28 AdamekPL Napisany 20 września 2009 - 15:13

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Ostatnio skończyłem Batman Arkham Asylum, bardzo fajna gra, polecam.
  • 0

#29 MonsieurWoland Napisany 20 września 2009 - 21:54

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Mass Effect 1200/1200 GS

z&Z :^^:
  • 0

#30 cwany-lis Napisany 22 września 2009 - 23:12

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
Shinian ty mój króliku na baterie duracel :^^:

ostatnio skończyłem Kane & Lynch po raz trzeci
  • 0