Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?

• Zaloguj się by odpowiedzieć
8862 odpowiedzi na ten temat

#8851 Kazuo Napisany 05 sierpień 2019 - 23:23

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 13304 Postów:

Attack on Titan 2: Final Battle - nie piszę żadnego długaśnego podsumowania ze screenami, bo i tak nikt tego nie czyta (chociaż Daddy czasem z litości sypnie plusikiem :burn: ), więc po prostu wystawię ocenę. 9/10. Gra wygląda jak crap, ale to tylko pozory stwarzane kiepską grafiką, w rzeczywistości jest tak kurewsko dobra, że nie ma opcji, żebym dał mniej. Tak więc dziewięć na dziesięć za zajebisty. Fenomenalny. MISTRZOWSKI system walki, jeden z lepszych, a na pewno jeden z najbardziej oryginalnych jakie widziałem w slasherach. Za bardzo dobre potraktowanie licencji (chociaż za brak muzyki z anime mam straszny ból dupy, no ale rozumiem, że budżet na to nie pozwolił). Za przepotężną żywotność: masa misji do wymasterowania, ogrom ekwipunku do scraftingowania, całe mnóstwo przyjemnego farmienia. Ponoć platyna zajmuje 100 h, a to dopiero czubek góry lodowej  :good:

• 3

#8852 gruby Napisany 06 sierpień 2019 - 22:28

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4777 Postów:
Ori rozpekniete. Mocna koncoweczka ogolnoengra na propsiku, oprócz etapu grawitacyjnego który prawie mnie zniechęcił do skończenia gry. Aż dziwne ze w tak dopracowanej produkcji znalazł się tak ewidentne spaprany element. Ogólnie mocna 8.
  • 0

#8853 burnstein Napisany 11 sierpień 2019 - 15:29

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 44292 Postów:

The Surge. Fajna gra, do dopracowania i wyciągnięcia wniosków w 2, ale fajna.

• 0

#8854 krak2610 Napisany 13 sierpień 2019 - 17:13

krak2610

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1904 Postów:

journey w tetris effect na normalu i expercie, to jest GRA a nie jakieś sekiro  :olo:

• 1

#8855 Schrodinger Napisany 13 sierpień 2019 - 18:10

Schrodinger

BT-7274

• Moderatorzy
  • 60430 Postów:

już na expercie? ja normal koncze :D 

• 0

#8856 krak2610 Napisany 13 sierpień 2019 - 18:40

krak2610

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1904 Postów:

już na expercie? ja normal koncze :D

Normal oprócz ostatniej planszy za pierwszym posiedzeniem zrobiłem. Nie można Cię znaleźć na psn
  • 0

#8857 Schrodinger Napisany 13 sierpień 2019 - 18:42

Schrodinger

BT-7274

• Moderatorzy
  • 60430 Postów:

zmieniałem nick TAIKUN-N7 poszukaj, albo daj psnid

• 0

#8858 ndl Napisany 13 sierpień 2019 - 20:40

ndl

Toad

• Narybek
  • 9 Postów:

*
POPULARNY POST!

Po paru przysiadówach w końcu mogę wstępnie uznać, że Crazy Taxi ukończone (chociaż tak naprawdę to i tak człowiek będzie do gierki wracał, bijąc ciągle rekordy, w końcu czysty arkejd no i chce być numero uno na tablicy z wynikami jak i oceną). Widziałem napisy końcowe w trybie Arcade (zależne od byciu w top), ale tuż przed tym poszedłem w tryb Crazy Box. Najwięcej problemów sprawiło ostatnie wyzwanie, czyli tak naprawdę przejazd całego miasta w określonym limicie czasowym:

rtP0Bm1.jpg

Po kilkudziesięciu podejściach w końcu się udało, chociaż łatwo nie było mimo opanowania całej mechaniki wydaje mi się na perfect. No i odblokowałem legendarny rower haha zaliczając wszystkie wyzwania, do gierki będę wracał przy każdej możliwej okazji. Dreamcast ma te szpile do których chce się wracać mimo, że fabularnie to tam hoooya jest, historia nie porywa itp. ale sam czysty gameplay daje tyle radości i frajdy, że ciężko o gierce zapomnieć.

Qun4ngj.jpg

Plus ten magiczny OST od Offspring  :kult:

• 11

#8859 Nyjacz Napisany 13 sierpień 2019 - 20:42

Nyjacz

Id Software Manager

• Forumowicze
  • 9455 Postów:

Muszę odkurzyć. Strasznie lubiłę

• 0

#8860 Kazuo Napisany 13 sierpień 2019 - 21:56

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 13304 Postów:

Szanuję. 

• 0

#8861 Cudak Napisany 15 sierpień 2019 - 23:07

Cudak

witam

• Forumowicze
  • 24299 Postów:

Gays Done

3Lkd4HU.jpg

Kurde, to jest naprawdę bardzo, bardzo solidna giereczka. Ostatnie kilkanaście godzin wręcz nie mogłem się oderwać. :dunno:

Gierka oczywiście najmocniej stoi fabułą, która serio wciąga - wątki poboczne również, choć nie wszystkie - i postaciami. Bo tutaj główna ekipa, Deacon, Boozer, Iron Mike, Skizzo, Sarah, Cpt. Garret są jacyś, mają swoje zasady, którymi się kierują i w czasie gry mocno z nimi sympatyzujesz lub hejtujesz. Nie spodziewałem się tego tbf. Oczywiście to nie są nowe archetypy, a wszystko co już znamy, no ale uwierzyłem w te postaci.

Mapka jest za to już sztampowa, klasyczne czyszczenie obozów, klasyczne znajdźki, ale podróżowanie motorem, często w 15 fpsach jest bardzo przyjemne. Najciekawszą aktywnością są rzecz jasna hordy, choć z tych chyba 40 obecnych w grze tylko kilka jest na tyle sporych, żeby w endgamie sprawić problemy i przyprawić ciary na plecach. Najbardziej dojebane są te, którymi zajmujemy się w fabule. No, było emocjonująco i intensywnie momentami.

:uff:

Strzelanie jest całkiem przyjemne, customizacja motocykla także. Kurde, gra ma oczywiście mnóstwo wad, każdy widział jak wyglądała na premierę, ale biorąc pod uwagę, że to pierwszy tak wielki tytuł Bend to widzę masę potencjału i szczególnie po endingu wątku O'Briana mam nadzieję, że tam gdzieś tworzy się Days Gone 2, z wyciągniętymi wnioskami i nowymi pomysłami. Bo mimo, że to jest kolejna taka sama gra o zombie, to jednak ma coś w sobie i fajnie jakby to IP nie zginęło gdzieś po drodze.

A mimo wszystkich błędów, technicznego gówna, największa wadą tej gry, że serio rozkręca się kilkanaście godzin. Wyobrażam sobie, że mnóstwo ludzi mogło się w tym czasie poddać i olać tytuł.

Ten post był edytowany przez Cudak dnia: 15 sierpień 2019 - 23:08

• 2

#8862 Pawlik Napisany 16 sierpień 2019 - 08:04

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 13052 Postów:

to może dam drugą szanse. 

• 0

#8863 Cudak Napisany 18 sierpień 2019 - 23:20

Cudak

witam

• Forumowicze
  • 24299 Postów:

DOOM. Kupiłem x miesięcy temu za 2 grosze na PSNie, ale jakoś w połowie grę porzuciłem. Jak z powrotem odpaliłem parę dni temu to się zastanawiałem dlaczego, bo absolutnie cudowna pozycja. Co prawda jestem śmiesznym casualem i grałem na niskim poziomie trudności (:cf:), ale frajda z zabijania hord demonów w rytmie rigczowej muzyczki nieziemska. :tak:

• 1