Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10418 odpowiedzi na ten temat

#8881 Schrodinger Napisany 09 września 2019 - 22:04

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
comment_bg4bOl2JaeTQdiKEm2q2X3RERKxqYaeE
  • 0

#8882 Daddy Napisany 09 września 2019 - 22:16

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Skończyłeś sex? Nie będziesz przechodził drugi raz na hardzie?


  • 0

#8883 burnstein Napisany 09 września 2019 - 22:18

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Paczcie państwo, Dediemu się cache czyści w łepetynie przy zmianie strony.


  • 0

#8884 Daddy Napisany 09 września 2019 - 22:21

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

U mnie widać nawet poprzedni post powyżej na tej samej stronie, więc :reggie:


  • 0

#8885 drAKul Napisany 10 września 2019 - 11:03

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

No dobrze śmieszki heheszki ale co się odblokowuje po przejściu RCG?


  • 0

#8886 gruby Napisany 10 września 2019 - 11:48

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Pewnie można grać pozwanymi typkami
  • 0

#8887 krak2610 Napisany 13 września 2019 - 19:21

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Dooooom (2016)

Dostałem dokładnie to czego się spodziewałem. Chyba najleszy fps w jakiego grałem w singlu na ps4, ale to żadne wyróżnienie bo ten gatunek nie robi roboty w tej generacji. A dobra zapomniałem o Destiny 2, które było lepsze. Dopiero w ostatniej misji czułem lekkie znużenie tematem, a grałem codziennie przez jakiś tydzień z hakiem. 


  • 0

#8888 Kazuo Napisany 13 września 2019 - 20:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dooooom (2016)

Dostałem dokładnie to czego się spodziewałem. Chyba najleszy fps w jakiego grałem w singlu na ps4, ale to żadne wyróżnienie bo ten gatunek nie robi roboty w tej generacji. 

 

Dam plusa

 

 

 

 

A dobra zapomniałem o Destiny 2, które było lepsze.

 

A jednak nie dam 


  • 0

#8889 gruby Napisany 16 września 2019 - 21:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Gearsy5- co za szpila. Gameplayowe cacko, wyglada jak milion $$$. Liczyłem na jeszcze jeden akt, skończyło się troszkę za szybko, ale kurcze, skończyło sie z przytupem. Mega fajna pozycja, jak ktoś lubi shooterki tpp, to najlepsze co można dostać. Kampania na piątkę.
  • 0

#8890 Kazuo Napisany 21 września 2019 - 12:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

A Way Out - matko boska, jakie krapiszcze  :bralczyk:  pyknęliśmy z kumplem gierkę na raz i muszę przyznać, że już dawno tak się nie modliłem, żeby przygoda dobiegła końca. Absolutnie nic nie jest w tej grze dobrze zrobione. Gameplay niczym z najgorszych oskryptowanych samograjów: mix chodzenia po małych, nudnych i brzydkich lokacjach z quick time eventsami i żałosnym skradaniem, dopiero pod sam koniec jest trochę swobody i można faktycznie coś pograć (gdzie pod sam koniec mam na myśli 3-4 lokacje na krzyż przed ostatnim bossem). Fabuła wlecze się niczym ślimak i stanowi mix najbardziej oklepanych filmowych motywów. Widać, że twórcy za wszelką cenę starali się tak ją zmontować, aby gracz zżył się ze sterowanymi bohaterami (np. przedstawiając ich problemy rodzinne), ale niestety 5 godzin gry to za mało, żeby zdążyć ich polubić, dlatego ja miałem na nich totalnie wyjebane i kompletnie nie ruszyło mnie to co się wydarzyło na końcu (jedyne co poczułem to ulgę, że nie muszę więcej oglądać ich pysków rodem z ps2). W ogóle cała grafika to śmiech na sali, zaczynając od marnej jakości tekstur przez fatalne animacje po żenujące efekty. To już nawet The Quiet Man wizualnie zjada AWO na śniadanie. Zresztą co ja będę się produkował, ta gra to jest poziom The Quiet Man, tylko dobrze udało jej się namieszać w głowie co poniektórym tym całym rozdmuchanym "co-opem" (który wcale nie jest dobrze zrobiony, przez całą przygodę są najwyżej ze 3-4 ciekawie wykonane momenty, które faktycznie wymagają synchronizacji między graczami). Jakim cudem to chujstwo ma 78% na metacritic do końca życia pozostanie dla mnie zagadką. Trzymać się z dala 3/10


  • 1

#8891 oranje Napisany 21 września 2019 - 13:13

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Ja miło wspominam, ale brakuje mi gier splicie, więc może to być tego wina.
  • 1

#8892 Kazuo Napisany 21 września 2019 - 14:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Też wczoraj z kolegą wysnuliśmy taką teorię. Po prostu jest mało tego typu gier, które można skończyć razem od początku do końca na podzielonym ekranie i dlatego gracze patrzą tak pozytywnie na AWO. Gdyby jednak na rynku było zatrzęsienie takich tytułów, to nikt by nawet na tę gierkę nie splunął. Enyłej, następne w kolejności będzie RE6 i może z ziomkiem pykniemy Borderki. 


  • 0

#8893 oranje Napisany 21 września 2019 - 15:06

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
RE 5 i 6 ograłem kilkukrotnie, a borderlands nie lubię ;)
  • 0

#8894 krak2610 Napisany 22 września 2019 - 13:55

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Detroit 

http://nikogoforum.p...uman/?p=1971359


  • 0

#8895 Dixi Napisany 23 września 2019 - 09:03

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

3 miesiące mi to zajęło, ale skończyłem RDR 2  :fa:

Gierka mistrz  :sir:  Pod koniec trochę dawało się już we znaki to jeżdżenie w kółko i robienie prawie non stop tego samego, ale i tak siadła mi jak mało co.

 

ZwQzAWT.png


  • 4

#8896 Pawlik Napisany 23 września 2019 - 11:41

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

No patrz, mi zaraz strzeli rok, ale już jestem w połowie epilogu :yao:


  • 0

#8897 Daddy Napisany 23 września 2019 - 11:49

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

No patrz, mi zaraz strzeli rok, ale już jestem w połowie epilogu :yao:

 

giphy.gif


  • 3

#8898 cwany-lis Napisany 23 września 2019 - 20:56

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

CALL OF DUTY 3 - wróciłem po przeszło 10 latach, zwłaszcza dla polskiej kampanii - gra nie zdała próby czasu co prawda, ale "nasza" kampania w dwóch momentach potrafi skraść serce - raz, gdy przystępujemy do szturmu czołgami w ryk "FOR THE POLAND!!!" a dwa to kocioł Falaise, gdzie skromny siłami próbujemy utrzymać dolinę przed wycofującymi się z teatru zachodniego hordami Niemców. Co chwila się wycofujemy, hun napiera, bunkry zajeżdżają Tygrysy, nakierowujemy artylerię, uciekamy, znowu walimy do band niemieckiej piechoty napierających zewsząd by sam koniec, przyparci do muru na wzgórzu ujrzeć eskadry bombowców równających z ziemią dolinę pełną armii wroga - BÓG HONOR OJCZYZNA najlepsza misja w grze :uff: 

 

Poza tym gra zwraca uwagę w dwóch misjach na morderczy ostrzał własnej artylerii, który dziesiątkuje własnych żołnierzy, w tym przypadku Amerykańskich. "Friendly fire" był tu zmorą i chwała autorom, że zwrócili na to uwagę, bo to chyba wyjątek w grach. Mamy tu też "dekowników" i tchórzy, co też w grach o II Wojnie jest tematem tabu, co prawda w tej grze próbują się zrehabilitować z czasem banalnym pokazem odwagi, ale marnie kończą. Polscy czołgiści kapitalnie to podsumowują jako odważną głupotą :cf: W ogóle Polscy żołnierze są tu kapitalnie sportretowani jako zaradni, twardzi kolesie - jak słyszą, że dostaną wsparcie od anglików to mówią "aha, czyli wzgórze zdobywamy sami" :olo: 

 

maxresdefault.jpg

 

Reszta gry jest ok, jak na tytuł sprzed 13 lat - kilka skryptów nie siadło, kilka drętwych scen o odwadze, kilka nieznośnych qte by zakładaniu ładunków i walk wręcz, większość misji to dużo znośnego strzelania, zwłaszcza, że wrogów biega tu sporo a i nasi pomocnicy - ewenement - potrafią celnie kogoś trafić. 


  • 4

#8899 burnstein Napisany 28 września 2019 - 17:52

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Główny wątek Borderków Trzecich, no ale jest jeszcze trochę do roboty.


  • 0

#8900 Hellmans Napisany 29 września 2019 - 14:59

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Też, zacząłem drugie przejście żeby dobić do 50lv a potem pewnie pofarmie itemki.


  • 0

#8901 Kazuo Napisany 29 września 2019 - 21:46

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Darksiders 3 - fajna gierka, tak po prostu. Formuła żywcem zrypana z Soulsów i zmiksowana z metroidvanią, ale uważam to za dobry pomysł, bo poprzednia bardziej przygodówkowa odsłona potężnie mnie wynudziła i nawet nie dałem rady jej skończyć, a tu z bananem na mordzie do samego końca z wielką frajdą klepałem przeciwników. Spoko walka, schludna grafika, czas gry również w sam raz. Spory plus za projekty lokacji, wprawdzie te ostatnie wyglądają jak szambo (mam tu głównie na myśli kolorystkę i nudę w tle), ale jak to się wszystko pięknie ze sobą łączy i jak dobrze są poukrywane skarby, to nawet spece z From Software mogliby się uczyć. Drugi spory plus za timing wymagany podczas uników, w Soulsach na ogół wystarczy turlać się jak idiota i ominiemy 99% uderzeń, natomiast tutaj faktycznie należy klepnąć unik w niemal idealnym momencie, aby nie otrzymać obrażeń (a przynajmniej tak jest na wyższych poziomach trudności). Czyni to niektóre walki - zwłaszcza te z bossami - całkiem wymagającymi. Minusy za to hojnie rozdaję za słabą fabułę, denerwującą protagonistkę, bugi oraz za absolutnie żałosne, długie i strasznie irytujące loadingi. W grze, w której tak często się ginie? Serio? Na dodatek pojawiają się nie tylko po zgonie, ale też podczas przemierzania etapów, niekiedy po kilka razy w ciągu krótkiego odcinka :uff: a i raz gierka mi się zacięła na amen, właśnie na ekranie wczytywania, więc ją zresetowałem, a po ponownym wczytaniu przywitała mnie wesoła informacja o uszkodzonym sejwie :) tak że ostrzegam, Tak czy inaczej pyknąć można, sam chyba nawet skuszę się na DLC, bo czuję lekki niedosyt po tych 25 godzinach orania demonicznego ścierwa i mam ochotę na więcej. 7/10


  • 5

#8902 keogh Napisany 29 września 2019 - 21:49

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

100% akcji na Ziemii?


  • 0

#8903 Kazuo Napisany 29 września 2019 - 21:54

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Yup. Niektóre lokacje trącą niemytym siusiakiem, ale te ze zdemolowanymi budynkami, pordzewiałymi samochodami i powoli opanowującą to wszystko naturą mają klimat. Momentami czuć klimat dobrego post-apo. 


  • 0

#8904 keogh Napisany 29 września 2019 - 22:05

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Szkoda, dlatego też odpuściłem sobie jedynkę. Z tego co grałem to Furia zdawała się być wporzo, choć taka ciut tyci ignorancka służbistka, Wojna też taki zdawał się formalny, może to przez cyniczny polot i wyjebkę Śmierci w kontraście, ale w końcu imiona zoobowiązują. Dobrze, że ten izometryczny spinoff będzie, i chyba dwójkę drugi raz zrobię


  • 0

#8905 krak2610 Napisany 30 września 2019 - 13:10

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Dooooom (2016)
Dostałem dokładnie to czego się spodziewałem. Chyba najleszy fps w jakiego grałem w singlu na ps4, ale to żadne wyróżnienie bo ten gatunek nie robi roboty w tej generacji. A dobra zapomniałem o Destiny 2, które było lepsze. Dopiero w ostatniej misji czułem lekkie znużenie tematem, a grałem codziennie przez jakiś tydzień z hakiem.

Sprostowanie - zapomniałem o Titanfall 2, Królu fpsow tej generacji

Ten post był edytowany przez krak2610 dnia: 30 września 2019 - 13:10

  • 0

#8906 Schrodinger Napisany 30 września 2019 - 13:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

TF2, Destiny 2 i Doom trzy najlepsze gunplaye tej generacji 


  • 0

#8907 Texz Napisany 01 października 2019 - 18:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Doom i killroomy w drugiej części gry. Jakby po prostu nie mieli pomysłu na dalszą grę.
  • 0

#8908 Hellmans Napisany 01 października 2019 - 19:33

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Mieli pomysł na killroomy.


  • 0

#8909 Kazuo Napisany 01 października 2019 - 20:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Przecież na sianiu ostrego rozpierdolu w killroomach opiera się ta gra, a eksploracja to tylko dodatek. Podobnie jest w Devil May Cry. 


  • 0

#8910 Nyjacz Napisany 01 października 2019 - 21:16

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Texz to jakas incepcja. Z rok temu Ci Tawot pisal, ze co rok ta sama spiewka xD sezon na otwieranie ran uwazam za rozpoczety.
  • 0