Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10459 odpowiedzi na ten temat

#9811 Shinigami Napisany 15 stycznia 2022 - 19:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Propsik za pomarańczowy miecz.
  • 0

#9812 Kazuo Napisany 15 stycznia 2022 - 21:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ja pamiętam całą serię Silenta jak przez mgłę.

Skubany, wyszło Ci to :olo: 


  • 0

#9813 Pawlik Napisany 15 stycznia 2022 - 21:10

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

e tam, to narkotyki. 


  • 0

#9814 torq314 Napisany 15 stycznia 2022 - 21:19

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
Fallen Order ma syndrom generyka. Ja też niewiele pamiętam, jakąś grubą babę bo na niej raz zginąłem czy dwa, jakąś wieżę w błocie i chyba statek do podróży bo tam się rośliny sadziło. I początek trochę, jakiś pociąg (?).

Bardzo niewiele w głowie zostaje po tej grze. Coś jak uncharted, jakbym miał jakieś szczegóły opowiedzieć to nie ma szans.

Ten post był edytowany przez torq314 dnia: 15 stycznia 2022 - 21:19

  • 0

#9815 oranje Napisany 15 stycznia 2022 - 21:42

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Akurat Uncharted dosyć dobrze pamiętam. Przynajmniej 3 pierwsze części.
  • 0

#9816 Mateo Napisany 15 stycznia 2022 - 21:48

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 120 Postów:

e tam, to narkotyki.

Chłopie to moja najlepsza seria w historii gier, więc daruj sobie takie teksty. Rozumiesz?
  • 0

#9817 tomasz Napisany 15 stycznia 2022 - 21:57

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:


Ja pamiętam całą serię Silenta jak przez mgłę.

Skubany, wyszło Ci to :olo:
Mauro się nie przelogował
  • 0

#9818 Pawlik Napisany 15 stycznia 2022 - 22:38

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

 

e tam, to narkotyki.

Chłopie to moja najlepsza seria w historii gier, więc daruj sobie takie teksty. Rozumiesz?

 

 Mówisz, że jakaś seria białego proszku weszła jak złoto? No, rozumiem. 


  • 0

#9819 Kazuo Napisany 18 stycznia 2022 - 21:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ostatnio działo się u mnie w giereczkowie, głównie stare crapiszony jak to mam w zwyczaju  :olo:

 

 

the-matrix-path-of-neo-background.jpg

 

Matrix: Path of Neo - co by nie mówić, gra na pewno daje więcej frajdy niż oglądanie najnowszego filmu.  :cf:  No i o wiele lepiej wracało mi się do tego starego badziewia niż do Max Payne'a który dzisiaj jest już niegrywalny. 

 

jak2-2.jpg

 

Jak 2 - zdecydowanie najgorsza część serii, ale i tak grało się fajnie. Poziom trudności kiedyś mnie irytował, teraz uznaję że jednak gra nie jest aż taka ciężka, wywaliłbym tylko to drętwe jeżdżenie po mieście, poprawił celowanie z giwer i byłoby o wiele lepiej. 

 

89960875.jpg

 

Jak 3 - tutaj już lepiej, tylko ten czas gry... 5 godzin i lecą napisy końcowe, ale musze przyznać że nieźle zapyerdalałem przez grę i praktycznie nie ginąłem :olo: generalnie bardziej zbiór mini-gierek i różnych dziwnych pomysłów niż platformer jak jedynka czy shooter jak dwójka. 

 

resident-evil-hd-5.jpg

 

Resident Evil remake - dalej złoto po 20 latach od premiery (!), jeden z najlepszych horrorów na konsolach i przykład wybitnego remake'a. Miałem przejść tylko Jill, ale z rozpędu skończyłem też Chrisa, oczywiście prawilnie na hardziku i z najlepszymi zakończeniami. Nieźle się momentami pultałem bo sporo zdążyłem już zapomnieć i Krzysiem potrafiłem błądzić po rezydencji szukając tych małych zasranych kluczyków :ok: 

 

276d3f94-rer-1-x360.jpg

 

Resident Evil: Revelations - obok RE4 mój ulubiony shooterowy RE. Świetna główna lokacja (statek wycieczkowy będący jednym wielkim labiryntem korytarzy), kozaccy bossowie, fajnie się szczela i chyba wkrótce znowu wrócę, bo nosi mnie na jakiś speedrun. 

 

Devilm36.jpg

 

Devil May Cry - goty 2001 i również goty 2022. 


  • 7

#9820 fingus Napisany 19 stycznia 2022 - 12:08

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Być może nie wspominałem, że ukończyłem Halo Infinite, a może nawet wspominałem, ale nie pisałem co mi się, a co nie. Więc napiszę.

Co mi się podobało: że Cortana jest w ubraniu, bo czwórka pod tym względem była dość obleśna, do tego modelował ją pewnie jakiś stópkarz, bo wyrzeźbił wszystkie palce u nóg (w piątkę nie grałem za radą pewnego halozjeba, który nazwał ją, cytuję "gównem obesranym" koniec cytatu).

Co mi się nie podobało: zęby Cortany. Brrrr.

A tak poza tym: szczelanie fajne, linka też spoko, fabuła to kasztan, panie, to nie te czasy aby robić grę gdzie główny złol to jakiś sapiący ork. Może na początku tysiąclecia takie rzeczy się podobały. Trochę prób nadążania z trendami było, bo był i brodaty tatusiek, i był jego gówniak - ale to jednak za mało.


  • 0

#9821 Daddy Napisany 19 stycznia 2022 - 23:09

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

Ja też tę blondynę kojarzę jak przez mgłę xD

Jaką, kierwa, blondynkę? :olo:

 

Propsik za pomarańczowy miecz.

Żółty (albo złoty, olo). Ale

Spoiler

  • 0

#9822 Sylvan Wielki Napisany 20 stycznia 2022 - 13:34

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Zp96DVO.png

Pierwsze Halo. Z szacunku do marki wystawię Master Czif/10. Pamiętam jej premierę. Potężne wydarzenie w świecie growym. Jedna z najlepiej ocenianych gier w historii. Niemniej teraz grało się w to tak sobie. Czasami dobrze, czasami wręcz źle, a ostatni etap.... :wariat:
Dodam, że grę odświeżałem sobie po ukończeniu Doom Eternal, więc ała.

OaVnuzs.png

Drugie Halo. Tu już było znacznie lepiej i bawiłem się całkiem dobrze. 7/10.

wVWG9Hd.png

Marvel's Avengers gra z pogranicza 5-6/10. Zatem przeciętniak, w którym czasami dobrze klikało się w przyciski, ale też to gra, która miała potencjał na dobry tytuł. Oczywiście potencjał zmarnowano, ale kilka godzin grało się w miarę w porządku.

w3EE93q.jpg

Scarlet Nexus - gorsza fabuła niż w kapitalnym NieR Automata, gorsza ścieżka dźwiękowa, zasadniczo to taki ubogi kuzyn przygód androidów. Pochwalę system walki. Na hard grało się całkiem, całkiem. Całość pękła w 14 godzin i na przecenie, w Game Pass, jak najbardziej sprawdzić można. 7/10.

uuDUoWe.png

Gears of War Ultimate. Lata temu na PC byłem zachwycony pierwszymi Gyrosami. Entuzjazm teraz mocno stopniał, ale nadal strzela się tu bardzo dobrze, klimat jest gęsty, oprawa muzyczna rewelacyjna, szkoda, że z 60 k/s nie poszło 4k, ale oczy za bardzo się nie męczyły.
Na chwilę obecną 8/10.

WyY6J5D.png

Godrizon V - 34 godzin z grą spędzone i cóż można napisać - najpiękniejsze, najlepsze wyścigi ubiegłego roku. 9/10. Czekam na nową Motorsport.

u5ulev9.jpg

Przeszedłem sobie raz jeszcze wybitne Darkest Dungeon. Klasa. 10/10. Jedna z moich ulubionych gier ostatnich lat. :hurra:

xISsrRl.jpg

Vq już na PS3 bardzo mi się podobał. Nic się nie zmieniło w tej materii (tylko gra mocno graficznie się postarzała). 8/10 za tzw. pure arcade fun. :snejk:

KKQRQaa.jpg

Lost Judgment - nie dajcie się zwieść początkowi gry. Po klimatycznym prologu jest mocno średnio i dziwnie przy tym przez 3-4 godziny, ale później.... Znakomita historia, z którą warto się zapoznać. 8/10.

7xPPPu4.jpg

Cat Quest - sympatyczny, zabawny RPG akcji. Pawsome/10. Polecam. :skacze:

TUWWMB5.jpg

Raczej niepoważny ten Sam. Gra wygląda przeciętnie i w trybie wydajności potrafi ostro gubić klatki.  :? Strzelało się przyzwoicie przez kilka godzin, ale port - kpina. 5/10.

AIwylIM.jpg

Uwielbiam Bayo. Jedna z moich ulubionych gier Climax/10.

BZEvJpC.jpg

Wraz z nowymi aktualizacjami i nowym DLC powróciłem do Dead Cells przechodząc go kilkanaście razy. Genialna gra, jedna z najlepszych w jakie miałem przyjemność kiedykolwiek grać. 10/10. :kult:


  • 7

#9823 Kazuo Napisany 23 stycznia 2022 - 10:31

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kena: Bridge of Spirits - a jednak kliknęło i to kliknęło naprawdę soczyście, mimo że z początku mnie ten tytuł nie oczarował. Im dalej w grę, im więcej odkrytych umiejętności, im więcej ciekawych odmian przeciwników i im więcej łamigłówek środowiskowych, tym lepiej się bawiłem. Bossowie iście soulsowi, towarzysząca im niesamowita frajda z uczenia się patternu ataków tylko zachęcała do dalszego grania. Przepiękna grafika, cudownie wykonane filmiki (aż się prosi o jakąś ekranizację przygotowaną przez Disneya), wpadająca w ucho muzyka, świetny klimat podczas biegania po tych wszystkich lasach, górkach czy jaskiniach. Nawet odkrywanie znajdziek z czasem zaczyna wkręcać. Ktoś mi to wcześniej porównał do pierwszego Jak&Daxter, ale jednak zdecydowanie bliżej tu do Beyond Good & Evil czy nawet do Zeldy, niby nieskomplikowany gameplay oparty na prostych zasadach, ale dający ogrom frajdy. Jedyne co mnie irytowało to strasznie powolne pływanie, no i czas gry mógłby być nieco dłuższy, ale to są rzeczy do naprawienia w sequelu, który mam nadzieję że się za jakiś czas ukaże, bo takie gry w tych czasach to złoto i niech ich wychodzi jak najwięcej. 8/10


  • 5

#9824 Daddy Napisany 23 stycznia 2022 - 20:42

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

MyhWf6H.jpg
 

Rage 2 - dobrze, żem był posłuchał koksa z Bielska i dałem szansę grze po pierwszej, niczego nie zapowiadającej misji. Wyjechałem z miasta i przepadłem na kilkanaście godzin. Jaki smakowity ubirakowy FPS RPG :tak: Wyczyściłem ok. 2/3 mapy (bo po tych kilkunastu godzinach nie chciało mi się każdego pytajnika sprawdzać), ale jestem konkretnie kontent. 8.8/10 :olo:

 

No i gra, jeśli zapędzisz się w niewłaściwy zaułek, potrafi pokazać...

Spoiler

  • 1

#9825 Nyjacz Napisany 23 stycznia 2022 - 21:11

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
^^

Ubiraki ubirakami, ale jak jeden element jest zrobiony znakomicie, to bangla.

W Spiderku bujanie, tu gunplay.
  • 0

#9826 Kazuo Napisany 24 stycznia 2022 - 09:15

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Zastanawiałem się nad tą grą, po Chernobylite i Metro Exodus cały czas jestem nakręcony na post apo, tylko martwi mnie ta ubirakowość. Mapka nie jest aby za duża/pustawa i nie jest zbyt nasrane znaczkami?
  • 0

#9827 Nyjacz Napisany 24 stycznia 2022 - 09:51

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
RAGE 2 to takie Madmaxowo-psychodeliczne post apo, w kazdym razie klimatu tu nie ma, jakby co.

Ubirakowosc nie ma znaczenia, bo mapka wielka nie jest, a znacznikow im wiecej, tym lepiej, bo czeka nas kolejna zajebista walka. No i gra nie jest za dluga, chyba jakos 20h na wymaksowanie? To nie Days Gone w kazdym razie.

Oczywiscie namawiam do wysokiego poziomu trudnosci, szczegolnie Ciebie. Gralem na Nightmare i szczerze mowiac przewazajaca czesc gry byla latwa - glownie ze wzgledu na to, ze tutaj mamy Quad Damage z cooldownem na zawolanie, a nie w postaci powerupa do zebrania.
  • 1

#9828 Kazuo Napisany 24 stycznia 2022 - 10:37

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Trochę szkoda że klimat słabuje, ale skoro strzelanie daje radę i nie trzeba biegać 100 godzin po mapie, żeby wbić platynę to biorę, tym bardziej że widzę iż jest na Storze w ładnej promce :) Ofkors będzie grane na najwyższym poziomie trudności, po Kenie na master mode mam chrapkę na jeszcze więcej adrenaliny.
  • 0

#9829 Nyjacz Napisany 24 stycznia 2022 - 12:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Nie zabiję Cię, jeśli w to nie zagrasz, ale pamiętaj, że dobrych singlowych FPS-ów AA(A) wiele nie ma, więc przypomnę tylko o:

 

 

:king:


  • 0

#9830 Kazuo Napisany 24 stycznia 2022 - 13:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Wiem, wiem. Przyjdzie taki moment, że i na tę serię najdzie mnie ochota. Może zostawię sobie tego Warriora na otarcie łez jeżeli Microsoft zapowie nowego Dooma tylko na XSX :olo:
  • 0

#9831 Sylvan Wielki Napisany 25 stycznia 2022 - 21:06

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

xpg7q3p.jpg

Bardzo dobra, niezwykle przyjemna w odbiorze gra.


  • 0

#9832 gruby Napisany 30 stycznia 2022 - 09:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Po pierwsze It Takes Two- końcowy poziom nie siadł mi za bardzo, gra mogłaby być troszkę krótsza, ale tak czy siak- doskonała zabawa, super graficzka. Wszystko było powiedziane mocne 8.5/10.

A po drugie Death’s Door. O matko przenajświętsza. Tego mi było potrzeba, dawno nie zrobiłem gierki na 100% a tu po prostu nie mogłem się oderwać. Gra jak dla mnie bez słabych punktów - może muzyka mogłaby być lepsza. Ale oprócz tego - wszystko mi tu pasuje, klimat, gameplay, długość, design- pakiet doskonały. Rozumiem że sporo zganiono od zeldy, soulsow i pewnie innych gierek. Ale who cares. 10/10.
  • 1

#9833 Kazuo Napisany 30 stycznia 2022 - 15:49

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

UlKyszj.jpg

 

ZMqkKkz.jpg

 

cJRK4Tg.jpg

 

CwC4HEG.jpg

 

Dv5DEJP.jpg

 

b0pY9xj.jpg

 

 

Taki mały maratonik Residentowy. W niektóre części dawno nie grałem, więc wyszło słabiutko, ale z wyniku w Zero i Revelations jestem zadowolony. Przy okazji ponownie skończyłem Jak & Daxter i... nie sądziłem, że tę grę można przejść w 4 godziny :olo:


  • 6

#9834 gruby Napisany 30 stycznia 2022 - 15:58

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wow szacuneczek. Ja do speed runów w ogóle nie mam ręki, ale szanuje bardzo.
  • 0

#9835 Kazuo Napisany 30 stycznia 2022 - 21:38

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dzięki. To są takie "niedzielne", można powiedzieć że rekreacyjne speedruny. Ot czasem sobie wrócę do którejś części i staram się wtedy pobić swój osobisty rekord, natomiast na poważne masterowanie Residentów i walkę o jakieś wysokie miejsca na speedrun.com jestem już stanowczo za stary i za leniwy :ok:


  • 0

#9836 burnstein Napisany 30 stycznia 2022 - 22:58

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

O fu, granie w jakieś Residenty sprzed 4 :bue:


  • 1

#9837 Dixi Napisany 02 lutego 2022 - 08:14

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Skończyłem Hot Wheels Unleashed 

 

KKOE86v.png

 

Zostały jeszcze jakieś trofea do grindowania i coś tam w multiplayerze, ale nie mam chęci na tego typu zadania. Single wyczyszczony, więc można odłożyć na półkę ;)


  • 2

#9838 Nyjacz Napisany 02 lutego 2022 - 08:25

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

O fu, granie w jakieś Residenty sprzed 4 :bue:

Latem niestety trzeba czekac do 9, wiec teraz i tak jest luksus, ze tak szybkob robi sie ciemno.
  • 1

#9839 Kazuo Napisany 02 lutego 2022 - 21:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Napisał "4", nie "16". Czyli już wiadomo dlaczego burn nie lubi starych Residentów. Bo to pipa i się boi w nie grać, zwłaszcza po ciemku. Ależ numer!


  • 0

#9840 burnstein Napisany 03 lutego 2022 - 00:02

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Disco Elysium

Cudowna gra, nie zapomnę jej nigdy :banderas:

 

@Kazuo czwarta to szesnasta, prezydencie


  • 4