Skocz do zawartości

Zdjęcie

Beyond Good & Evil - "Dark Room"


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
121 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 28 grudnia 2004 - 11:58

Gość__*
  • Goście
Niet to nie to jestem już na następnym poziomie (gdzie dostawałeś się przez wyścigi) Szlag mni juz trafia bo siedze tam od 2 dni :/

Edit: Już przelazłem dzięki za dobre chęci :>
  • 0

#32 Uuk Napisany 08 stycznia 2005 - 11:05

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Uch, właśnie przelazłem beyonda (na piecu), po prostu bajka! W tak cudowną grę chyba nigdy nie grałem. Mam nadzieję, że z jakichś powodów nie wstrzymają produkcji sequela, bo bym się zatłukł (kto widział zakończenie wie, że to się ot tak po prostu skończyć nie może). Trzymam kciuki za Ancela. A ci, którzy nie grali... niech grają!!!
  • 0

#33 Gość__* Napisany 08 stycznia 2005 - 12:21

Gość__*
  • Goście
uch...po tak wspanialych opiniach, chyba sobie kupie ta gierke, ale na pieca...w koncu co to jest 19 zł ? 8)
  • 0

#34 BeSOS Napisany 08 stycznia 2005 - 12:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

uch...po tak wspanialych opiniach, chyba sobie kupie ta gierke, ale na pieca...w koncu co to jest 19 zł ? 8)


jak masz mocnego to się opłaca. Ale jak masz słabego kompa, to wiele stracisz, bo BGE&E oprócz tego, że jest niesamowicie miodne, to jeszcze jest wrecz przepiękne. It's up to you 8)

Co do sequela- też mam nadzieje ,że bedzie kontynuacja, ale wydaje mi się, ze już nic z tego nie bedzie. Chyba, że Ubi zastosuje taktyke z prince of Persia- jedynka tez się słabo sprzedała a dwójka wrecz przeciwnie. Tylko, ze tam zmienili klimat, a ja jakoś sobie nie wyobrażam BG&E w wersji krwawej.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 11 stycznia 2005 - 22:49

Gość__*
  • Goście
hehe....wczoraj kupilem na ebay BG&E w stanie lekko uzywanym (na NGC) za jedyne....15$ :lol: oczywiscie nie przepuscilem takiej okazji :wink: teraz tylko czekac az przyjdzie :D
  • 0

#36 Ganon Napisany 11 stycznia 2005 - 22:56

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Bardzo dobry wybór Blink.Nie pożałujesz.To jest wspaniała gra.Podobna troche do Zeldy, ale mająca też elementy z innych gier.Niektórzy mówią, żę za krótka, ale moim zdaniem, w sam raz :D
  • 0

#37 Gość__* Napisany 12 stycznia 2005 - 03:55

Gość__*
  • Goście
ze dobry wybor to ja wiem :wink: w koncu nie kupuje slabych gier :D
  • 0

#38 me&myself Napisany 19 stycznia 2005 - 20:57

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
http://www.freewebs.com/bgaepention/
ostatnio modne stają sie wszelkiego rodzaju petycje...
  • 0

#39 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 23:19

Gość__*
  • Goście
no wiec BG&E juz do mnie przyszedl i choc nie gralem dlugo to gra jest super, fajnie ze mozna ciagle robic zdjecia, pojezdzic sobie i oczywiscie....WODA, najsliczniejsza jaka kiedykolwiek widzialem )oprocz tej prawdziwej :wink:
  • 0

#40 BeSOS Napisany 22 stycznia 2005 - 09:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

no wiec BG&E juz do mnie przyszedl i choc nie gralem dlugo to gra jest super, fajnie ze mozna ciagle robic zdjecia, pojezdzic sobie i oczywiscie....WODA, najsliczniejsza jaka kiedykolwiek widzialem )oprocz tej prawdziwej :wink:


No i tak jest z kazdym, kto zagra w BG&E 8) Ostatnio mój znajomy tez nabył na PS2 i sam był zdziwiony, że wczesniej jej nie kupił :D
  • 0

#41 Uuk Napisany 22 stycznia 2005 - 15:15

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:

No i tak jest z kazdym, kto zagra w BG&E 8) Ostatnio mój znajomy tez nabył na PS2 i sam był zdziwiony, że wczesniej jej nie kupił :D


No właśnie, to jest chore i nielogiczne! Ja miałem to samo. Dlaczego tyle cholernego czasu się zastanawiałem? Dlaczego tylu graczy wciąż nie grało w tak znakomitą grę? Co ich zniechęca/odstrasza? Przecież to jest nielogiczne! Ja rozumiem, że nienajlepiej reklamowana, ale jeśli wszyscy (albo prawie), którzy grali, się zachwycają, to dlaczego nie ma kolejek po nią? Przecież z reguły dobre gry broniły się same. I niech nikt nie mówi o tym, że jest ambitna, bo moim zdaniem to nie jest odpowiedź na rpoblem. BG%E jest przede wszystkim grą znakomitą, a dopiero w drugim rzędzie ambitną i to nie w nieprzystępny dla większoście sposób. To jest dzieło sztuki! Ja rozumiem, że np. rodzice tego nie zrozumieć (tak jak ja nie rozumiem "ich" sztuki), ale chyba każdy gracz wciągnąlby się w ten wspaniały świat. I po prostu maksymalnie mnie wkurza, że to dzieło prawdziwego artysty, owoc jego ciężkiej pracy, zawiodło w najgorszy sposób: finansowo. I prawdopodobnie prze bezlitosne prawa rynku nie wrócimy do Hyllis.
I nie dowiemy się, co się, co się stało z łapskiem Pey'ja
Trudno mi się to pisało, bo ledwo powstrzymywałem się od przekleństw. Szlag by to trafił.
  • 0

#42 Gość__* Napisany 31 stycznia 2005 - 13:01

Gość__*
  • Goście
Nabyłem grę za 49zł uwaga uwaga ..... w Empiku!!!!
A co samej gry to po prostu ujeła mnie swoim klimatem. I choć dopiero pograłem ze 3 godzinki to juz wiem ze to wspaniała pozycja. A dziś wyrusze na pierwszą misję dla IRIS. Mniam :)
  • 0

#43 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 01:42

Gość__*
  • Goście
a ja wlasnie skonczylem grac - 13 godzin-za malo :cry: ja chce wiecej, i myslalem ze jakos po zakonczeniu da sie grac dalej, a tu kupa, brakowalo mi 10 perel, mialem 4 cale film zdjec zwierzat i chcialem miec wiecej, moze jeszcze raz zagram, i ostatni boss byl nawet trudny ale poszedl za pierwszym razem :wink: kto jeszcze nie ma niech kupuje szybko!
  • 0

#44 Scorpio Napisany 01 lutego 2005 - 09:53

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Uuuu, tylko 4 rolki. Mało :P
Wiem, minus taki, że jak w kosmos walniesz to już "end, no difference bad or good". A grałem w to jakieś 21 godzin. Miła gra. Ładna grafika, muzyka (zwłaszcza kawałek "contrabanda" w barze). Czuć francuską kreskę.
Powiadam, zaprawdę powiadam. Gra niedoceniona jak ICO czy Mark of Kri. Heh. Ciekawe czy będzie sequel, bo ostatnia scena wymowna. Ale cicho, sza. Nie spoilujmy :wink:
  • 0

#45 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 11:14

Gość__*
  • Goście
Świetna, świetna, wyczesana gra... Grałem co prawda na PieCu ale czuć konssolowy klimacik.. Choć troszke krótka.. Sequelu, nadchodź!
  • 0

#46 gruby Napisany 01 lutego 2005 - 11:42

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Wiem że to może dziwnie zabrzmieć, ale czy ktoś ma może tę grę do sprzedania w 3xA? Wiem że to jakby spamik, ale po prostu nie da się tej szpili nabyć nigdzie nawet w 1xA. Jest chyba tylko w ŚN, ale tam jest dość droga. Może znacie miejsce w Wwie gdzie tą grę można dostać? Już pal licho to 3xA, ale żeby w grze był chociaż english!
  • 0

#47 BeSOS Napisany 01 lutego 2005 - 14:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Wiem że to może dziwnie zabrzmieć, ale czy ktoś ma może tę grę do sprzedania w 3xA? Wiem że to jakby spamik, ale po prostu nie da się tej szpili nabyć nigdzie nawet w 1xA. Jest chyba tylko w ŚN, ale tam jest dość droga. Może znacie miejsce w Wwie gdzie tą grę można dostać? Już pal licho to 3xA, ale żeby w grze był chociaż english!


Gruby, ja kilka razy widziałem na giełdzie komputerowej(stoisko Świata Gier i Mad Games)-wersja językowa agielska, ale pudło i instrukcja nie. Zreszta sam mam taką wersję- tył pudełka chyba jakoś po hiszpańsku, ale jezyk w grze jest full english :D . Zresztą z tego co wiem, prawie każda gra Ubi ma język angielski, a zmienia sie tylko właśnie instrukcja i napisy na pudle( z POP/POP:WW jest tak samo)

Widze, że jeszcze jej nie zdobyłeś- ciężko Ci bedzie dojść do siebie jak już ją odpalisz a co dopiero przejdziesz 8) Takie gry nie pojawiaja sie czesto :wink:
  • 0

#48 Uuk Napisany 01 lutego 2005 - 15:41

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:

Ładna grafika, muzyka (zwłaszcza kawałek "contrabanda" w barze).

Ooo tak, ten kawałek żądzi na całego. A poza tym podobno tytuł brzmi "Akuda Bar Propaganda :wink:

brakowalo mi 10 perel, mialem 4 cale film zdjec zwierzat i chcialem miec wiecej

Nie postaraliśmy się, co? :D Ja zebrałem wszystkie perły i walnąłem wszystkie zdjęcia, co niewątpliwie przedłużyło czas gry (taa, z 13 do 17 godzin :? ). Modlę się tylko, żeby wydali sequela, mimo nienajlepszej sprzedaży. Jak napisał Scorpio, gra niedoceniona. A ostatnia scena jednoznacznie wskazuje na następną część. Na samą myśl o tym, że mógłbym do końca życia pozostać w niepewności co dalej bierze mnie trzęsiawka.
  • 0

#49 Scorpio Napisany 01 lutego 2005 - 19:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Drobny tips dla wszystkich nowych grających. Co się robi, gdy wyskakuje na was boss? Strzelacie fotkę :P Bo kasy za nich jest dużo, a ponadto są to jedyne okazy.
Dodatkowo tak ciekawie zrobionego systemu walki, niestresującego i miłego nie było od dawna. A przede wszystkim Jade jest seksowniejsza od Ayane i Kasumi. Heh, naprawdę fajna panna.
Gra miła i dziwna, zwłaszcza buty i pierdnięcia (sic!!!) i rastafarjański zakład MammaGo. Naprawdę czuć, że tam jest trochę życia w te bajty wplecione.
A tytuł rzeczywiście zupełnie z innej bajki podałem. Mrówki z budynku Wysokich Energii wypełzy i pod klawiaturę się dostały :wink:
  • 0

#50 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 19:51

Gość__*
  • Goście
Posiada tylko malo kobieca fryzure :>
A poza tym najkozaczniejszego sub-bohatera swiniaka :D Kocham Go i jego akcent :mrgreen:
  • 0

#51 Uuk Napisany 01 lutego 2005 - 20:38

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:

Posiada tylko malo kobieca fryzure :>

Jaaaaak się czepia! Nie mogę po prostu! Wolałbyś długi, piękny warkocz? Trochę trudno byłoby się skradać, gdyby co chwilę trzeba było zerkać pod nogi, czy nie staje się na włosy. :wink:

A co do bohaterów... Fakt, Pey'j rządzi na całej linii. Mnie osobiście zawsze najbardziej rozbrajało jego machanie ręką, gdy namierzało się go aparatem. Zresztą wszyscy bohaterowie są genialni - ekipa Mamagoo, Ming-tzu, nawet do HH się przyzwyczaiłem po początkowej niechęci. Właśnie, co do tego ostatniego to wydaje mi się, że zdecydowanie za mało o nim powiedziano i w sequelu mógłby on mieć znaczącą rolę (niby w jedynce też miał, ale o jego historii wiadomo stosunkowo mało).
  • 0

#52 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 22:07

Gość__*
  • Goście
oglonie caly dzwiek, glosy bohaterow, muzyka sa w grze wspaniale :!:
perel nie zbieralem wszystkich bo myslalem ze jeszcze po koncu pogram, a tu :( niektore zdjecia ciezko zrobic bo wyciagasz aparat a tu juz ktos leje :D
  • 0

#53 BeSOS Napisany 01 lutego 2005 - 22:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no, muza jest faktycznie pierwsza klasa- dla mnie najpiekniejszy jest kawałek z intra- kiedy Jade siedzi na skale i medytuje- taki kojacy i wogóle 8) Muzyczka na wyspie z latarnią, też piękna 8)

A Jade........świetna kobitka, z charakterkiem, no i tez fachowo ma głos podłożony. Jak zresztą wszyscy bohaterowie. No i filmiki świetnie budują napiecie. Kurde, czy wogóle jest w tej grze cokolwiek złego? Może ja mam jakieś zboczenie na punkcie tej gry( to akurat nie ulega wątpliwości :lol: ), ale naprawdę ilekroć staram sie znalaźć coś co mi nie pasuje, to mój wysiłek idzie na marne...

btw, widzieliscie to? http://www.bgemovie.com/
  • 0

#54 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 01:13

Gość__*
  • Goście
e tam film, ja chce sequel :D
w Jade nie podoba mi sie kolor jej ust :wink: tak jakos nie zabardzo pasuje
i "Propaganda" rzadzi :twisted:
  • 0

#55 Uuk Napisany 02 lutego 2005 - 16:33

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:

w Jade nie podoba mi sie kolor jej ust :wink: tak jakos nie zabardzo pasuje


Kolejny czepiający się... :wink: Ja tam jestem daltonistą i dopiero kolega pwiedział mi, że mają dziwny kolor... A co do muzyczki - IMO bardzo dobry jest też "Metla gear domz". Wydaje mi się jednak, że żeby w pełni poczuć ten kawałek, trzeba jednak zagrać. Naprawdę czuć w utworze klimat Domz'ów i ich metalowych sługusów...
  • 0

#56 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 16:10

Gość__*
  • Goście
No i koniec. W niecałe 16 godzin gra skończona. Wszystkie zdjęcia i perły. Ogółem wrażenia baaaardzo pozytywne. Tylko ostatnia walka (szczególnie ostatni etap) troche mnie wytrącił z równowagi. Ktoś pisał ze gra jest za krótka... ja bym rzekł, ze jest akurat. Moze kraina troche za mała, bo po kilku godzinach robi sie schematycznie. Za to dopracowanie gry w najmnniejszych detalach jest godne podziwu. Brak również jakiś bugów technicznych. Ehh co bede gadał, kto grał ten wie, a kto nie grał ten trąba :P
  • 0

#57 BeSOS Napisany 03 lutego 2005 - 16:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja niedługo mam zamiar wziąc sie za bg&e trzeci raz :)W moim przypadku to nie lada precedens, bo tylko Conkera na N64 chciało mi sie przejśc wiecej niż raz.Ja też mam wszystkie perełki, ogólnie gre rozwaliłem na 100%. Kiedys mówiłem, ze za krótka, ale teraz uważam, ze własnie 13-14 godzin to dobry czas. Nie za długo i dzieki temu mozna leciec po raz drugi itp. Chociaz ta gra jest tak piękna, że naprawdę, nie obraziłbym się gdyby trwała te 4-5h wiecej 8)

btw, me&myself zamiescił w tym topicu linka do petycji o 2 część. Więc nie zapomnijcie wysłać swoich błagań. Ja oczywiście już to zrobiłem. A nóż Ubi zaryzykuje...A może by tak nowe BG&E razem z premiera PS3/Xenona 8) Wtedy nie ma bata-sprzedałaby sie jak cieplutkie bułeczki :D A wtedy wiadomo-3 częśc stała by sie tylko formalnością. Ehh, jak fajnie sobie pomarzyć :cry:
  • 0

#58 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 20:15

Gość__*
  • Goście
Ja moze i skusiłbym się na kolejne podejście gdyby autorzy umieścili jakieś zachęcające bonusy przy ponownym przechodzeniu gry.

Poprzednio zapomniałem napisać o bardzo wciągającej mini grze, w którą gramy w Akuda Bar. Moim zdaniem mini gra numer jeden ever :)
  • 0

#59 Ganon Napisany 03 lutego 2005 - 20:28

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
No, ta gra zarąbista jest. Ale rządzi dopiero ten kawałek w Akuda Bar- Propaganda. Jeden z lepszych jakie słyszałem w grach. Fajny jest także utwór ze Slaughters House, podczas wyścigu. :D
  • 0

#60 Gość__* Napisany 18 lutego 2005 - 17:59

Gość__*
  • Goście
Niedawno zamieniłem się Sphinx'em za BG&E i... jestem bardzo zadowolony :twisted: Niestety nie mogę save'ować, bo myślałem, że gra edzie zajmować góra 10 bl, a tu sie okazuje, że 55 :? Na razie przeszedłem jedną misję i sądzę, że na razie gra jest świetna. Wspaniała muzyka, dobry dubbing, grafika... nie za bardzo mi się podoba, zbyt komiksowa, a co do wody, to w Star Fox Adventures jest lepsza. Wie ktoś, gdzie można kupić Memory Card 251, bo na Ultimie nie ma, a z zagranicy nie chcę zamawiać.
  • 0