Skocz do zawartości

Zdjęcie

Beyond Good & Evil - "Dark Room"


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
121 odpowiedzi na ten temat

#61 BeSOS Napisany 19 lutego 2005 - 15:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja ostatnio na allegro widziałem oryginalną 1000 blokową Nintendo!!!W cenie takiej jak 251.

Wracając do gry- tez uważam , że najpiekniejsza woda jest w Star Foxie. Cociaż ta w BGE& jest naprawdę ładna. A Sphinx nie dorasta Beyond'owi do pięt. Ja się na Sphinxie nieco zawiodłem-szczególnie ostatnie godziny gry były jakies takie niedorobione- nie mówiąc już u zakończeniu. Chociaż te w BG&E jest hmm...dziwne 8)
  • 0

#62 Ney Napisany 20 lutego 2005 - 13:41

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Co do memorek to ja oprócz Nintendowej 251 używam też karty 4MB Big Bena (już od dwóch lat) i nie ma z nimi najmniejszych problemów (jakie zdażały mi się z kartami Joytecha) - kosztują one ok 20-30pln i moim zdaniem są dobrą alternatywą jako druga karta pamięci.
A woda w BG&E jest szczególnie ładna o zachodzie słońca ale zgadzam się że najlepsza to ta ze Starfoxa (za to OGROMNY zawód przeżyłem jak zobaczyłem wodę w Metroidzie, no ale to inna historia...)
  • 0

#63 Ganon Napisany 20 lutego 2005 - 14:22

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja mam wszystkie oryginalne z Ultimy, dwie 251 i jedną 59 blokową i spokojnie wysztarczy mi na 19 gier, w tym takie pochłaniacze bloków, jak HM:AWL, czy BG&E, czy FIFA 2004.
  • 0

#64 Gość__* Napisany 20 lutego 2005 - 18:55

Gość__*
  • Goście
a wy sie meczycie, ja mam 1019 i mi wiecej nie potrzeba :D jeszcze mi zostalo cos podan 800 blokow :lol:
  • 0

#65 Gość__* Napisany 21 lutego 2005 - 12:14

Gość__*
  • Goście

a wy sie meczycie, ja mam 1019 i mi wiecej nie potrzeba :D jeszcze mi zostalo cos podan 800 blokow :lol:


Gdzieś ty to kupił i za ile?

PS: chciałbym zauważyć, że to temat o BG&E, a nie o Memory Cardach :wink:
  • 0

#66 Ganon Napisany 21 lutego 2005 - 12:33

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
On to kupił w Usa, gdzie z resztą mieszka, a taką samą możesz nabyć na allegro.
  • 0

#67 Gość__* Napisany 02 marca 2005 - 10:40

Gość__*
  • Goście
Ja BGaE przeszedlem juz dawno temu :] co prawda nie na GCN [ bo GCN mam od wczoraj ] ale i tak gra mnie powaliła. Olbrzymia role odgrywała też muzyka która nakręcała mnie do grania [Mammago czy Propaganda]
Opcja z jaskinią PJ'a też była miłym zaskoczeniem. Jedyne co mnie rozczarowało to ze jest bardzo krótka [ skończyłem ja w 1 noc ].
  • 0

#68 Ney Napisany 24 marca 2006 - 23:15

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
BG&E RoX!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#69 BeSOS Napisany 24 marca 2006 - 23:16

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
BG&E RoX!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#70 Pawlik Napisany 24 marca 2006 - 23:21

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

BG&E RoX!!!!!!!!!!!!!!

BG&E RoX!!!!!!!!!!!!!

:):):) Dobrze wiedzieć, ze na świecie sa jeszcze ludzie z dobrym gustem :):):)

PS. BG&E RoX!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#71 Ganon Napisany 24 marca 2006 - 23:22

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
BG&E RoX!!!!!!!!!!!!!!1111

edit: Dobra, koniec dobroci dla spamu;] - Gan
  • 0

#72 xell Napisany 24 marca 2006 - 23:23

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
BG&E ROX!
  • 0

#73 cwany-lis Napisany 25 marca 2006 - 10:01

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
BG&E ROX !!!!!!!


a topik do currentgenu powinnien być przeniesiony :wink:
  • 0

#74 Gość__* Napisany 25 marca 2006 - 11:32

Gość__*
  • Goście
BG&E RoX!!!!!

Gralem co prawda na ps2, bo Gacka nie posiadam, ale nie znmienia to faktu ze gra mnie po prostu urzekla. Moze pod wzgledem technicznym grafika nie jest "megasuperduper wypasiona" to juz design rzuca na kolana. Do tego mamy swietna muzyke, o ktorej duzo juz to mowiono, duzo minigierek przy ktorych mozna sie na prawde swietnie bawic. Gameplay oczywiscie rowniez jest swietny, walki dynamiczne, bardzo dobry system i od czasu do czasu bardzo fajna skradankowa zabawa ;] To wszystko okraszone pieknym bajkowym klimatem i bardzo dobra fabula, daje nam znakomita gre jaka bez watpienia jest Beyond Good & Evil :)
  • 0

#75 cwany-lis Napisany 09 kwietnia 2006 - 16:27

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Przedwczoraj buszując w jednym z Gdańskich hipermarketów w poszukiwaniu chleba, sera i pomidorów postanowiłem zajrzeć do dziłu z grami video, najpierw zerknąłem na półke z grami na PS2 ale szybko z tamtąd się ulotniłem (MGS3 za 269 zł., Killzone za 229 zł.). Idę dalej, patrzę - gry na PC, myślę sobie że skoro w niedalekiej przyszłości będę miał nowego i swojego na własność kompa to może sobie cos kupię do grania. Patrzę na różne tytuły i co widzę ? BG&E w eleganckim pudełku dvd za jedyne 14.99 zł. Co prawda na peceta ale po podłączeniu pada ręce przy graniu mi nie odpadną, tym bardziej że grałem już na x boxie. Warto mieć ta grę, warto zagrać i postawic sobie oryginała na półce :mrgreen: tym bardziej za taką cene.
  • 0

#76 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2006 - 18:34

Gość__*
  • Goście
Szkoda ze u mnie nie ma takich supermarketow :P Niegralem a chetnie bym zagral.
  • 0

#77 cwany-lis Napisany 09 kwietnia 2006 - 20:15

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
szukajcie a znajdziecie :lol: gra dostepna jest na allegro za 14 zł. ale trzeba doliczyć koszty przesyłki, pozatym w co bardziej obrotnym sklepie komputerowym czy chociażby w empiku napewno ją znajdziesz, warto jej poszukać bo to niesamowita przygoda, mało jest gier które sprawiły mi taką radość
  • 0

#78 Ney Napisany 10 kwietnia 2006 - 14:44

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Właśnie dzisiaj przyszła mi paczuszka z BG&E na PStwo i poraz kolejny zamierzam przejść tą gre...Grafika w wersji na PS2 wydaje się być mniej ostra w porównaniu do konsoli Nintendo ale dalej jest cudna.Co mnie ucieszyło to opcja w menusach "Bonus" (na GCN tego nie było-SKANDAL) - są trailery i co ważniejsze "Making of"...
  • 0

#79 Voo Napisany 10 kwietnia 2006 - 15:04

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
oj, widzę, że po awarii wcięło moje posty, więc moze krótko i na temat

http://nintendoinsid...AZEhBjcpQpA.php

pod tym adresem dostępny jest cały, przepiękny soundtrack z BG&E autorstwa Christophe Herala. Został oficjalnie udostepniony przez Ubisoft, nigdy nie wydano tego na płycie CD (a szkoda).

Po drugie - jeśli jakis posiadacz PS2 mysli o tej grze - dzisiaj wieczorem moja ląduje na allegro. Jesli ktoś będzie chciał to na pewno znajdzie.
  • 0

#80 Aras Napisany 10 kwietnia 2006 - 15:05

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ja widziałem ostatnio w Auchan :!: cena- 14.99 , chyba sobie sprawie mimo iz mam juz na ps2 żeby przejść w wersji spolonizowanej...
  • 0

#81 Gość__* Napisany 19 lipca 2006 - 21:17

Gość__*
  • Goście
Widzę, że temat nieco obumarł. Zupełnie niesłusznie, bo Beyond Good & Evil to jedna z wielkich gier obecnej generacji i naprawdę szkoda, że nie odniosła należytego sukcesu komercyjnego.
W BG&E gram dopiero od paru dni (8 h na liczniku), ale już zdążyła mnie totalnie pochłonąć. Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że są gry od których czuć szacunek dla gracza. Moim zdaniem, BG&E jest taką produkcją - wszystko ma swój sens, zagadki sa proste, ale jednocześnie nie urągają godności intelektualnej gracza, który jest nagradzany za samodzielne myślenie. Ponadto gra daje namiastkę free-roamingu, pozwalając na dość swobodną ekploracje wspaniałego Hyllis. Kurcze, juz samo szukanie nowych gatunków zwierząt i pstrykanie im fotek jest maksymalnie uzależniające. A to jedynie wierzchołek góry lodowej. Swoją drogą, klimatem gra przypomina mi genialne przygody Abe'a. Gra jest prawdziwą kopalnią fajnych patentów i nie pozwala się nudzić. A do tego dochodzą jeszcze urzekający i nietuzinkowi bohaterowie (Pey'j rządzi na całej lini!) oraz mistrzowska oprawa AV (chociaż niekiedy framerate potrafi niemile zaskoczyć, a kamera zbłądzić). Polecam każdemu, a samemu wracam do konsoli.
:kult: Beyond Good & Evil
  • 0

#82 Ney Napisany 20 lipca 2006 - 06:43

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
BG&E RoX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#83 Gość__* Napisany 21 lipca 2006 - 11:01

Gość__*
  • Goście
Gra całekim fajna jednak ostatni boss przegięty z powodu drobnej "niedoróbki" podczas której potrafi zdjąć całą energię za jednym zamachem :/
  • 0

#84 cwany-lis Napisany 21 lipca 2006 - 11:53

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
finałowy boss jest prosty, padł mi za drugim podejściem :ninjadance: problem to ja miałem gdy mi zamienił kierunki na padzie ale patent to niezły.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 28 lipca 2006 - 19:41

Gość__*
  • Goście
Beyond Good & Evil skończony. Zajęło mi to trochę ponad 14 godzin (dokładnie 14:27) i nie żałuje ani jednej chwili spędzonej z tym cudem. Końcówka była znakomita, nieszablonowa - spodziewałem się zalewu przeciwników, pojedynków z bossami, będącymi w istocie dopakowanymi wersjami wcześniej spotkanych szefów oraz ogólnej nudy. A tu proszę... Szczególnie finałowy pojedynek był bardzo ekscytujący, wymagający i co ważniejsze nie powodujący nadmiernej irytacji. Dla mnie po prostu B-O-M-B-A. Chyle czoła przed kunsztem Michela Ancela. Stworzył grę kompletną i sycącą. Jak dla mnie BG&E jest jak w sam raz, jeśli chodzi o czas gry.
A co do sequelu, to sądząc po outrze, nie ma sie czym martwić.

Ja moze i skusiłbym się na kolejne podejście gdyby autorzy umieścili jakieś zachęcające bonusy przy ponownym przechodzeniu gry.

Zawsze można zarejestrować się na stronie Ubi
-> L I N K <- i wpisując kod z save'a, porównać swoje dokonania z dokonaniami innych graczy. Można także otrzymać kod dostępu do schowka w Akuda Bar. Jeszcze nie wiem co w nim jest, ale zamierzam dzisiaj się, kurna, dowiedzieć :^^: .
  • 0

#86 cwany-lis Napisany 29 lipca 2006 - 12:09

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

A co do sequelu, to sądząc po outrze, nie ma sie czym martwić.

No właśnie jest się czym martwić gdyż gra sprzedała się słabo :cooo: i UbiSoft póki co nie planuje części drugiej ..... pisałem już o tym - brak dobrej reklamy i wydanie tej gry w świątecznym wysypie hitów skutecznie pogrzebało szanse na dobry zysk.
  • 0

#87 Aras Napisany 29 lipca 2006 - 13:39

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
lisie, ja jednak czuje w moczu, że wkońcu go wyplują i najnowszy Rayman ma tak tworzony engine żeby potem jakby 'z tasmy' Ancel, bez wyciągania jakiś wiekszych sum ze skarbonki ubi mógł sobie na nim bez problemu, szybko i sprawnie nastepnego Beyonda stworzyć, a ten jeśli odniesie wkońcu sukces komercyjny tozapewni części trzeciej indywidualne podejście i odpowiedni szum (bo BG&E to trylogia w zamierzeniu, niestety nie moge sobie przypomnieć źródła w którym to przeczytałem)
  • 0

#88 Gość__* Napisany 29 lipca 2006 - 19:59

Gość__*
  • Goście

No właśnie jest się czym martwić gdyż gra sprzedała się słabo :cooo: i UbiSoft póki co nie planuje części drugiej ..... pisałem już o tym - brak dobrej reklamy i wydanie tej gry w świątecznym wysypie hitów skutecznie pogrzebało szanse na dobry zysk.

Zgadzam się z Arasem. Ico, z tego co wiem, też sprzedało się fatalnie, ale doczekało się wydanej z pompą Shadow of the Collosus. Ancel zresztą mógłby wykorzystać szansę, jaką jest start PS3 i Wii, gdzie Beyond mógłby spokojnie na siebie zarobić, nie mając żadnej konkurencji w nijakich tytułach strartowych. Ale na to już raczej za późno. Ja w każdym razie trzymam kciuki za powrót Jade.
  • 0

#89 Gość__* Napisany 14 października 2006 - 18:58

Gość__*
  • Goście
BG&E to gra, z którą spotkałem się po raz pierwszy na PeCie i od razu się w niej zakochałem; jak zobaczyłem wersję na PS2, to szczęka mi opadła... Nie wiem, czy będzie mi kiedykolwiek dane zobaczyć ją na NGC, ale mimo to jestem zachwycony tym, co zdołała udźwignąć PS2. Sequel byłby mile widziany, ale obstawiałbym, że jak wyjdzie, to dopiero na jakimś nextgenie...
  • 0

#90 ACZ Napisany 14 października 2006 - 20:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Wersja NGC niewiele się różni od wersji PS2. Na NGC są bodajże tylko ciut ostrzejsze tekstury.
A tak swoją drogą BG&E to żaden szczyt graficzny PS2.
Jest wiele gier na PS2 lepszych graficznie od BG&E.
  • 0