Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klub posiadaczy iPhone


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3661 odpowiedzi na ten temat

#1 Danteusz Napisany 18 września 2009 - 11:26

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Zapraszam wszystkich posiadaczy iPhone do wymiany doświadczeń na temat tego cud telefonu (pewnie ze dwóch się znajdzie) :) Jakie gry i programy polecacie? Macie Jailbreak?
Ze swojej strony polecam Monkey Island SE, rewelacyjna gra która świetnie sprawdza się w wersji przenośnej.
  • 0

#2 Godot Napisany 18 września 2009 - 12:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dante zalansował się iPhonem :lol:

Tak myślałem, żeby kupic iPhone jak skończy mi się umowa, ale przeczytałem, że na Windows Mobile jest emulator uruchamiający MAME, CPS1 i CPS2. Cadillaki na telefonie? Good bye iPhone :lol:
  • 0

#3 Danteusz Napisany 18 września 2009 - 12:29

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Na iPhone są emulatory, widziałem w Cydii NES, GBA, PSX (wymaga iPhone 3GS do płynnego działania), Mame chyba też jest.
  • 0

#4 Gość_Zero_* Napisany 18 września 2009 - 16:58

Gość_Zero_*
  • Goście
dante ale poleciałeś tandetą ... ja się osobiście czaje na telefon z Androidem
  • 0

#5 Shinigami Napisany 18 września 2009 - 17:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
No ja tam mam jaFona, ale w sumie nie jest to jakaś genialnie multimedialna maszynka i w ogóle szau.
  • 0

#6 keogh Napisany 18 września 2009 - 18:24

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Hejka, mam problemik pytanko elo elo

Czy mój przyszły foniacz będzie mógł odpalać gierunie z aaaaaaaajFonika ?

Dodany obrazek

Tak KURVVA TO JEST FON DLA PRAWDZIWYCH FACETÓW Z JAJAMI i będę go miał !!!!
  • 0

#7 Blizzard Beast Napisany 18 września 2009 - 20:09

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Niezły szrot.

Co to jest Jailbreak, Dante?
  • 0

#8 Shinigami Napisany 18 września 2009 - 20:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Program który, jak sama nazwa wskazuje, pozwala złamać zabezpieczenia telefonu. Oprócz możliwości ciągnięcia gier i aplikacji z netu daje dostęp do rzeczy, których się z iStore nie ściągnie, jak choćby kiedyś opcja kopiuj-wklej.
  • 0

#9 Texz Napisany 18 września 2009 - 20:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mam iPod touch 2 generacji, nie chciałem iPhone, bo telefon jest do dzwonienia, a nie czyszczenia kantem garnitura po każdym przyłożeniu do ucha. Mam zwykły tel.
  • 0

#10 piterekd Napisany 18 września 2009 - 22:07

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Moja nokia e51 z symbianem na pokładzie niszczy tego ajfona w trymiga! :mrgreen:
  • 0

#11 Danteusz Napisany 19 września 2009 - 10:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Program który, jak sama nazwa wskazuje, pozwala złamać zabezpieczenia telefonu. Oprócz możliwości ciągnięcia gier i aplikacji z netu daje dostęp do rzeczy, których się z iStore nie ściągnie, jak choćby kiedyś opcja kopiuj-wklej.

Shini lamo. po pierwsze AppStore, po drugie kopiuj-wklej jest od softu 3.0, czyli od 4 miesięcy.

Piterek, idź stąd i nie wracaj :P
  • 0

#12 Wezyr Napisany 19 września 2009 - 10:25

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 410 Postów:
Bawilem sie troszke iPhonem (kilku znajomych ma) i uwazam, ze wydanie 500E na to gowno jest rownie inteligentne jak gaszenie ognia benzyna. O ile iTouch jest kozacki, tak juz ten ten telefon to scierwo. Za te cene dostane paltopa lub jakas multimedialna Nokie, ktora jest o wiele bardziej funkcjonalna. Fin
  • 0

#13 Blizzard Beast Napisany 19 września 2009 - 12:34

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Bawilem sie troszke iPhonem (kilku znajomych ma) i uwazam, ze wydanie 500E na to gowno jest rownie inteligentne jak gaszenie ognia benzyna. O ile iTouch jest kozacki, tak juz ten ten telefon to scierwo. Za te cene dostane paltopa lub jakas multimedialna Nokie, ktora jest o wiele bardziej funkcjonalna. Fin


Łoo. 500E? Uważam, że wydanie pełnej ceny na jakikolwiek telefon to debilizm :skacze: Po to są promocje u operatorów. :rower:
  • 0

#14 Shinigami Napisany 19 września 2009 - 14:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Program który, jak sama nazwa wskazuje, pozwala złamać zabezpieczenia telefonu. Oprócz możliwości ciągnięcia gier i aplikacji z netu daje dostęp do rzeczy, których się z iStore nie ściągnie, jak choćby kiedyś opcja kopiuj-wklej.

Shini lamo. po pierwsze AppStore, po drugie kopiuj-wklej jest od softu 3.0, czyli od 4 miesięcy.

No tak, połączyłem sobie nazwę z iTunes. A o kopiuj-wklej napisałem w czasie przeszłym jeśli nie zauważyłeś :P
  • 0

#15 Wezyr Napisany 19 września 2009 - 16:34

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 410 Postów:

Bawilem sie troszke iPhonem (kilku znajomych ma) i uwazam, ze wydanie 500E na to gowno jest rownie inteligentne jak gaszenie ognia benzyna. O ile iTouch jest kozacki, tak juz ten ten telefon to scierwo. Za te cene dostane paltopa lub jakas multimedialna Nokie, ktora jest o wiele bardziej funkcjonalna. Fin


Łoo. 500E? Uważam, że wydanie pełnej ceny na jakikolwiek telefon to debilizm :skacze: Po to są promocje u operatorów. :rower:

Bliz, bo mowie o cenie nowego telefonu BEZ abonamentu, a realia sa takie, ze we Wloszech iPhone 8GB kosztuje wlasnie 500E.
  • 0

#16 Danteusz Napisany 19 września 2009 - 19:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Maka, jakiej funkcjonalności nie masz w iPhone i co takiego mają Nokie czego nie ma iP?
  • 0

#17 piterekd Napisany 19 września 2009 - 19:56

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Maka, jakiej funkcjonalności nie masz w iPhone i co takiego mają Nokie czego nie ma iP?

No właśnie, poza radiem ma wszystko co nokia, a ją można mieć już za złotówkę.. więc po co przepłacać? Dla szpanu? :)
  • 0

#18 Shinigami Napisany 19 września 2009 - 19:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Hej, ja swojego iPhone'a dostałem właśnie za złotówkę.
  • 0

#19 Danteusz Napisany 19 września 2009 - 19:58

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Dla AppStore
  • 0

#20 cybercotlet Napisany 19 września 2009 - 21:39

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Hej, ja swojego iPhone'a dostałem właśnie za złotówkę.

Ale płacisz pewnie ponad 100zł abonamentu :o
  • 0

#21 ACZ Napisany 19 września 2009 - 22:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Iphone jest dla nerdów, rzekłem.
  • 0

#22 keogh Napisany 20 września 2009 - 00:07

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
ciulu !!!!!!!!! ajfon nerdowski?????????!!!!!!!! wezzzzzzzzzzzz, jedynie co mi sie z nerdem jarzy, to nokia
  • 0

#23 Kradziej Napisany 20 września 2009 - 08:35

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Iphone jest dla nerdów, rzekłem.

powiedz to biliardom seksownych lasek ze Stanów :lol:
  • 0

#24 Gość_Zero_* Napisany 20 września 2009 - 08:56

Gość_Zero_*
  • Goście
polsza to nie jułesej
  • 0

#25 Shinigami Napisany 20 września 2009 - 10:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
No i? Nikt tu nie napisał, że w Polsce jest fonem dla nerdów.
  • 0

#26 Kradziej Napisany 20 września 2009 - 11:20

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Polska czy USA, sprawa się nie zmienia. iPhone nie jest dla nerdów, bo jest dojebanym gadżetem. Dla nerdów są wielkie figurki Kena z SF (pozdro Shini :hejka: )
  • 0

#27 Shinigami Napisany 20 września 2009 - 11:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Owszem, figurki ogólnie są dla nerdów. A Ken raczej jest standardowego rozmiaru ;)
  • 0

#28 Wezyr Napisany 22 września 2009 - 18:19

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 410 Postów:
http://kaznowski.blo... ... honea.html Jakbym trzymal Iszrota mojego ziomka :bash: Wole w pelni funkcjonalny sprzet z Mobilnym windowsem w tej cenie, ale z drugiej strony: to nie mnie Apple kocha w odbyt :lol: To taki drogi gadzet, ktorym sie mozna pochwalic. Cos na fali jak spedalone gierki dla dzieci od Sony (LBP i Loco Roco), bo kazdy chce byc na topie :lol:
  • 0

#29 Shinigami Napisany 22 września 2009 - 18:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Kozackie wady, szkoda tylko, że moje słuchawki i ładowara wciąż działają, choć mam fona od początku roku, a zasięg wciąż mam pełny nawet w tej dziurze, gdzie mieszkam. Ogólnie zajebista sprawa, nie kupujesz iPhone'a i chcesz być oryginalny, to jedziesz po tych, którzy go mają.
  • 0

#30 Danteusz Napisany 22 września 2009 - 18:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Po kolei:
cena (i dostępność) akcesoriów - w sklepach i na Allegro jest szeroki wybór akcesoriów różnej jakości i od różnych producentów, można kupić wszystko od najtańszego szajsu po bardzo drogie applowskie akcesoria, wada wyjęta z tyłka
niska jakość akcesoriów - kupiłem używanego, nie miałem oryginalnego kabla i słuchawek, ale czytałem narzekania ludzi na kabel, więc powiedzmy że to jest faktyczny problem
gubienie zasięgu - w Plusie nie zauważyłem nic takiego, nie czytałem też o podobnych problemach
gubienie głosu - nigdy mi się to nie zdarzyło, nie czytałem żeby innym się zdarzało
mała pojemność pamięci - teraz można kupić 3GS 32GB, sam mam 3G 16 GB, co mi w zupełności wystarcza
problem z wi-fi - na obecnym sofcie można wyłączyć wifi oraz wybrać czy ma się samo łączyć, nie wiem jak było przedtem
wolne działanie aplikacji - na obecnym sofcie nic takiego nie ma miejsca
brak kopiuj/wklej - w obecnym sofcie jest
wolne działanie iTunes - najnowszy iTunes działa szybko pod Windowsem

Czyli cała jedna faktyczna wada. Rzeczywiście tragedia :lol: Maka, nadal nie powiedziałeś mi jakiej funkcjonalności brakuje w iPhone. Tylko nie wymieniaj mi rzeczy które są od kilku miesięcy dostępne.
Zauważyłem że krytyka iPhona opiera się głównie na wadach które są od dawna usunięte. Przeglądałem co doszło w poszczególnych wersjach firmware, na początku faktycznie było wiele braków, ale teraz iPhone ma już prawie wszystko co tylko smartphone powinien mieć.
  • 0