Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klub posiadaczy iPhone


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3661 odpowiedzi na ten temat

#31 Wezyr Napisany 22 września 2009 - 18:51

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 410 Postów:
Najlepsze jest to, ze ja poprostu nie podoba mi sie IPhone i uwazam, ze to kradziez jak kazdy sprzet od Apple, a Wy mnie jedziecie, bo wyrazam opinie swoja :lol: W sumie to przykladowe zachowanie na forum, ludzie zbieraja sie w grupki i krzycza razem :lol: Opanujcie sie, poprostu ja uwazam, ze sprzet nie jest warty swojej ceny (nie dlugo wychodzi zajebisty Samsung Jet S8000, ktory niszczy ISzita na starcie), a Wy jakby sie umacniecie nawzajem w przekonaniu, ze sprzet jest najlepszy na swiecie. W sumie jak Sonboye z PS3.
  • 0

#32 Danteusz Napisany 22 września 2009 - 18:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Nie Maka, my nie mamy nic przeciwko Twojej opinii, chcemy tylko żebyś podał jakiekolwiek argumenty. Mówienie że iPhone to shit bez podania powodu jest zwykłym trollowaniem.
  • 0

#33 Kradziej Napisany 22 września 2009 - 18:56

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
- Nie podoba mi się iPhone.
- OK, ale dlaczego?
- Bo to, to i to.
- Ej, ale tego, tego i tego to już dawno nie ma, iPhone rządzi man.
- JESTEŚCIE FANBOJAMI I SIĘ ŁĄCZYCIE W GRUPKI JAK KTOŚ ZBESZTA COŚ CO WY LUBICIE!

Cool, eh?
  • 0

#34 Shinigami Napisany 22 września 2009 - 18:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
W sumie pokaż mi gdzie napisałem, że fon jest warty tych ~1500zł. Ja bym za to ustrojstwo nigdy w życiu tyle nie dał. Ale widzisz, rzecz w tym, że nie masz iPhone'a, ale jedziesz po nim jak po burej suce, a to jest denerwujące. Wystarczy, że takich "znawców" już kilku słyszałem na żywo.

No i koronny argument, obrócić wszystko w żart i napisać, że inni się spinają kiedy wyrażasz opinię :|
  • 0

#35 Wezyr Napisany 22 września 2009 - 18:59

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 410 Postów:
Mowie o tym co przezylem bawiac sie IPhonem najlepszego ziomka mojego brata. 99% IPhona to smieszne aplikacje typu e-piwo itp. Nie podoba mi sie sterowanie w grach (nie uwazam, ze mega intuicyjne, chybe, ze jestem n00bem bez skilla i manuala), maly dobor odtwarzanych formatow, malo intuicyjna obsluga. Poza tym jest ogromny co juz mi przeszkadza, bo jak bym mial miec duzy telefon to musialby byc to potwor multimedialny. Mowilem: chcialbym miec iToucha, ale placic ogrom pieniedzy za mozliwosc dzwonienia to lekka przesada.
  • 0

#36 Danteusz Napisany 22 września 2009 - 19:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Aplikacje są takie jakie się pobierze, nikt nie każe pobierać badziewia. Są dostępne duże programy typu Office, nawigacja Tom Tom, różne programy biznesowe. Sterowanie zależy od konkretnej gry, niektóre są przystosowane do ekranu dotykowego i akcelerometru, sprawdzają się świetnie. Są też gry na siłę przenoszone na iPhone i wtedy faktycznie jest ciężko. Tyle że to nie jest wada telefonu tylko konkretnej gry. Odtwarzane formaty? Mi styka mp3, jak ktoś potrzebuje FLACów i innych wynalazków to może sobie kupić jakiś specjalistyczny odtwarzacz. Interface iPhone jest powszechnie uważany za najlepszy, wyprzedzający o lata konkurencję, więc nie wiem jak możesz się czepiać intuicyjności. Ale OK, powiedzmy że to jest Twoje zdanie.
  • 0

#37 Wezyr Napisany 22 września 2009 - 19:14

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 410 Postów:

Aplikacje są takie jakie się pobierze, nikt nie każe pobierać badziewia. Są dostępne duże programy typu Office, nawigacja Tom Tom, różne programy biznesowe. Sterowanie zależy od konkretnej gry, niektóre są przystosowane do ekranu dotykowego i akcelerometru, sprawdzają się świetnie. Są też gry na siłę przenoszone na iPhone i wtedy faktycznie jest ciężko. Tyle że to nie jest wada telefonu tylko konkretnej gry. Odtwarzane formaty? Mi styka mp3, jak ktoś potrzebuje FLACów i innych wynalazków to może sobie kupić jakiś specjalistyczny odtwarzacz. Interface iPhone jest powszechnie uważany za najlepszy, wyprzedzający o lata konkurencję, więc nie wiem jak możesz się czepiać intuicyjności. Ale OK, powiedzmy że to jest Twoje zdanie.

Jesli powiedza, ze "gowno jest uwazane za najwspanialsze danie na swiecie" to tez w to uwiezysz? Ja Ci poprostu mowie, ze iPhone to dla mnie malo warty sprzet. Kupujcie co chcecie, bo nie ja za to place. Poprostu nie kupilbym iPhone'a, choc w prezencie moglbym dostac.
  • 1

#38 Danteusz Napisany 22 września 2009 - 19:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Jesli powiedza, ze "gowno jest uwazane za najwspanialsze danie na swiecie" to tez w to uwiezysz? Ja Ci poprostu mowie, ze iPhone to dla mnie malo warty sprzet. Kupujcie co chcecie, bo nie ja za to place. Poprostu nie kupilbym iPhone'a, choc w prezencie moglbym dostac.

Myślę że ktoś taki nie zostałby wybrany na kucharza w wykwintnej restauracji. Poczytaj recenzję iPhone 3GS na tej stronie: http://www.gsmarena.com/ , to jest duży, fachowy wortal o telefonach.
  • 0

#39 Gnato Napisany 22 września 2009 - 19:20

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Ale po jakiego przekonywać świat do swojego zdania? Czy Apple płaci mi za reklamę? Używam ich sprzętu i programów, wybrałem te produkty świadomie i kupiłem za własne pieniądze. Nie chodzę i nie trąbię w koło, jakie to mam zajefajne fiku-miku, jestem mega zadowolony i siedzę cicho. Jeśli ktoś mnie zapyta o szczerą, subiektywną opinię - wtedy ją wyrażam.

Przez ostatni rok już się oswoiłem z atakami na produkty Apple, wiem w jakiej formie są przeprowadzane i reaguję uśmiechem. Każdy ma swoje zdanie, gust i upodobania. Dziwi mnie tylko jad pryskający z postów haterów - przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza.
  • 0

#40 Danteusz Napisany 22 września 2009 - 19:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
No, mamy trzeciego z iPhonem :) Temat założyłem żeby wymienić opinie z innymi posiadaczami, to że dyskusja zeszła na inny tor jest inną sprawą. Gnato, jakie gry byś polecił?
  • 0

#41 Shinigami Napisany 22 września 2009 - 19:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Wczoraj ściągnąłem demko RE Degeneration i jak nie lubię tego wirtualnego analoga, to tu sprawdza się wyśmienicie. I gameplayowo też całkiem spoko.
  • 0

#42 Gnato Napisany 22 września 2009 - 19:32

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Szczerze mówiąc, to chyba muszę jeszcze zgłębić wszystkie dodatkowe atuty. Ostatnio całymi dniami siedzę w Final Cut Express, PSP się kurzy, PS3 dosiadam co 2 dni dla Arkham Asylum na hardzie i jedynie Apollo Justice regularnie ląduje w moich rękach. Nie mam na razie czasu na granie na komórkach - nie za bardzo potrafię grać w środkach masowego transportu.

Ale jak coś zaproponujecie, nie omieszkam w przyszłości sprawdzić.
  • 0

#43 Danteusz Napisany 22 września 2009 - 19:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Ja pograłem trochę, nie podeszło mi. Może RE4 jest lepsze, ale chyba nie ma demka.
  • 0

#44 Shinigami Napisany 22 września 2009 - 19:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Mam na fonie jeszcze kilka demek, m.in. Time Crisis czy Space Deadbeef (całkiem niezłe) i pełne Topple, Archers i Labyrinth 3D, ale odpalam jest w sytuacjach naprawdę kryzysowych kiedy nie mam przy sobie kompletnie nic do grania. Przydają się natomiast głupawe aplikacje, miecz świetlny, pistolet, jakieś inne paralizatory, zawsze warto rozśmieszyć znajomych. No i PS3 Throphy Guide jest spoko.
  • 0

#45 Danteusz Napisany 22 września 2009 - 20:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

No i PS3 Throphy Guide jest spoko.

Właśnie, będę musiał ściągnąć. Z gierek polecam Fieldrunners, świetny tower defence. Niezły jest program Onetu, Eurosportu, do GG używam Palringo, do RSSów Free RSS. Skype używałem do czasu ostatniej wersji, wiesza się przy włączaniu, niedługo ma być poprawka. Bardzo dobry jest Now Playing, pokazuje jakie filmy lecą w kinach, gdzie są najbliższe kina,oceny filmów i wiele innych. A ze śmiesznych polecam Shotgun i turbowieszcz, w sam raz do pokazywania znajomym
  • 0

#46 Shinigami Napisany 22 września 2009 - 20:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

A ze śmiesznych polecam Shotgun i turbowieszcz, w sam raz do pokazywania znajomym

Z pistoletowych używam teraz iHandgun (naprawdę fajny) i iRevolver (trochę słabszy). Głupie, ale cieszy :) Impossible też jest spoko, każdy złapie zagwozdkę i będzie chciał rozgryźć tę sztuczkę.
  • 0

#47 ACZ Napisany 22 września 2009 - 22:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
A ile taki pihone wytrzymuje na baterii, gdy się gra?
  • 0

#48 Shinigami Napisany 22 września 2009 - 22:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Myślę, że gdyby go tak używać intensywnie, to _góra_ dzień (nie dobę). Przy słuchaniu muzyki na pełnej baterii spokojnie może wyciągnąć z 9-12 godzin (sprawdzone w pociągu). W normalnym toku użytkowania gdzieś 2-3 dni (bardziej dwa). Tzn. tak na oko, bo nigdy nie zwracam za bardzo na to uwagi ;)
  • 0

#49 piterekd Napisany 22 września 2009 - 22:11

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
A jak puszczasz muzę z głośników tak, żeby była słyszalna niemal jak radio, to jak długo? Ja moją nokią zrobiłem 400km i dopiero po tym czasie się wyczerpała :(
  • 0

#50 Shinigami Napisany 22 września 2009 - 22:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
A to nie wiem, nigdy tak nie puszczałem na więcej niż kilka kawałków. Natomiast mogę powiedzieć tyle, że całkiem nieźle głośniczek daje ;)
  • 0

#51 piterekd Napisany 22 września 2009 - 22:17

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
U mnie już się z lekka rozstroił, ale nic na to nie poradzę, że nie przepadam za słuchawkami :)
  • 0

#52 Danteusz Napisany 07 listopada 2009 - 20:04

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Przeszedłem Monkey Island SE, to jest must have dla posiadaczy iPhone. Teraz gram w Beneath a Steel Sky, remake przygodówki od twórców Broken Sword. Daleko nie zaszedłem, ale gra się przyjemnie, interface chyba nawet lepszy niż w ME:SE. Pobrałem też Myst, wersja na iPhone podobno jest bardzo dobra, ale włączyłem tylko na chwilę, więc trudno mi ocenić. Następnym zakupem będzie Settlers, wygąda rewelacyjnie:

  • 0

#53 Danteusz Napisany 03 grudnia 2009 - 23:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Phoenix Wright na iPhone!
http://news.vgchartz...ews.php?id=6090
Powoli iPhone staje się rajem dla fanów klasycznych przygodówek. Najpierw Monkey Island, Myst, Beneath a steel sky, Simon the Sorcerer, a teraz Phoenix. Takie gry idealnie nadają się do grania na iPku :)

Przy okazji, zapowiedziano Drivera
http://iphoneblog.pl... ... a-iphonea/
  • 0

#54 Danteusz Napisany 07 grudnia 2009 - 21:57

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
http://appventcalendar.com/ - na tej stronce aż do 24 grudnia każdego dnia będzie inna darmowa gra. Na razie głównie popierdółki, ale ze dwie fajne się trafiły
  • 0

#55 piterekd Napisany 15 grudnia 2009 - 14:37

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Fajna stronka o grach na ajfona:
http://3iphone.wordp... ... wych-gier/
http://3iphone.wordpress.com/
  • 0

#56 Danteusz Napisany 12 stycznia 2010 - 15:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
W ciągu miesiąca na iPhone ukaże się Broken Sword

http://www.eurogamer...hone-next-month


  • 0

#57 Shinigami Napisany 12 stycznia 2010 - 15:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Forum słabuje na iPhonie, nie ma opcji pokazującej nowe posty.
  • 0

#58 Danteusz Napisany 12 stycznia 2010 - 15:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Też Ci się włącza wersja low bez możliwości zmiany na normalną?
  • 0

#59 Shinigami Napisany 12 stycznia 2010 - 15:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
A i owszem.
  • 0

#60 Danteusz Napisany 12 stycznia 2010 - 15:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
This sux, mam nadzieję że admin to może zmienić
  • 0