Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klub posiadaczy iPhone


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3661 odpowiedzi na ten temat

#2671 Raikoh Napisany 07 listopada 2017 - 23:39

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Tyle ile chcesz jesli masz. I IMO innym nic do tego.


  • 0

#2672 GrzesiekMB Napisany 07 listopada 2017 - 23:48

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

A jak kupi to co, od razu tępak?

Tak.

Twoje teksty to typowy ból dupy przegrywów


Czyli ten co nie ma ifona jest przegrywem? Widze mocna analogie miedzy wyznawcami aple i scjentologii.

Pozdrawiam
  • 0

#2673 Danteusz Napisany 08 listopada 2017 - 07:42

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Nie dość że nazywasz wszystkich posiadaczy drogich samochodów tępakami to jeszcze masz problemy z logiką. Kończę dyskusję z Tobą, nie warto.
  • 0

#2674 Grz3chu Napisany 08 listopada 2017 - 08:57

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

Dante i inne applefagi to chyba naprawdę są chorzy psychicznie...płakać bo ktoś mu obraża jego ulubioną firmę od telefoników. Już sobie wyobrażam jak za każdą obelgą skierowaną w strone fapple gościu rzuca się w spazmach po podłodze.


  • 0

#2675 Danteusz Napisany 08 listopada 2017 - 12:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Dante i inne applefagi to chyba naprawdę są chorzy psychicznie...płakać bo ktoś mu obraża jego ulubioną firmę od telefoników. Już sobie wyobrażam jak za każdą obelgą skierowaną w strone fapple gościu rzuca się w spazmach po podłodze.

Zastanawia mnie co takiego jest w Apple że powoduje kompletny brak logiki jak u GMB, albo wyłącza umiejetność czytania ze zrozumieniem jak u Ciebie. Szkoda że tak ciężko spokojnie rozmawiać o nowym iPhone, bo zaraz zlatują się hejterzy którzy zamiast pomyśleć wolą obrażać wszystkich dookoła.
  • 0

#2676 Schrodinger Napisany 08 listopada 2017 - 12:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:

dante powiedz mi że iphone x jest ladniejszy niż galaxy s8


  • 0

#2677 fingus Napisany 08 listopada 2017 - 13:07

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Jak rejżdż za dość lajtowy jak na to forum pocisk. :hihi: A jeszcze to wytykanie komu się lepiej powodzi jakie żałosne. :lol: Dante, czuję że bez foty z miarką się nie obejdzie, czekamy!
  • 1

#2678 Danteusz Napisany 08 listopada 2017 - 13:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Wstawiłbym fotę, ale nie wiem co mam mierzyć ????
  • 0

#2679 Razel Napisany 08 listopada 2017 - 14:18

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Wstawiłbym fotę, ale nie wiem co mam mierzyć ????

 

To chyba oczywiste od tego, czy pyta fingus, czy ktoś inny :yes:


  • 0

#2680 Danteusz Napisany 08 listopada 2017 - 15:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
W sumie racja :hmmm:
  • 0

#2681 cybercotlet Napisany 10 listopada 2017 - 09:55

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:

Dante ma 10 coś takiego w sobie, że chcesz się na nią przesiąść z swojego obecnego telefonu?


  • 0

#2682 Danteusz Napisany 10 listopada 2017 - 10:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Dante ma 10 coś takiego w sobie, że chcesz się na nią przesiąść z swojego obecnego telefonu?

Kombinacja OLEDa, FaceID, ekranu na prawie całe urządzenie i nowych gestów sprawia że czuje się że to nowa generacja telefonów. Nie wiem jeszcze czy go kupię, bo mam służbowego 8 Plus z tym samym procesorem i minimalnie gorszym aparatem, a 5k to sporo siana :(
  • 0

#2683 cybercotlet Napisany 10 listopada 2017 - 11:31

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:

Sry ale to co wymienileś w ogóle nie brzmi jak nowa generacja. Już pomijając cenę telefonu - IMO prawdziwą bombą byłoby gdyby apple wjechało z hasłem - nasz telefon trzyma na baterii tydzień z palcem w dupie - to by imo brzmiało jak nowa generacja a konkurencja by srała pod siebie. IMO Ekran OLED - spoko, każdy tel z górnej półki powinien go mieć IMO cała reszta to jakieś gówno ficzery.


  • 0

#2684 Schrodinger Napisany 10 listopada 2017 - 11:38

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
nowa generacja była tu przed ajsromem :^^:

qb23gHQ.jpg
  • 2

#2685 cybercotlet Napisany 10 listopada 2017 - 12:08

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:

cNHHIKY.jpg

 

I co teraz?


  • 0

#2686 Danteusz Napisany 10 listopada 2017 - 12:09

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Sry ale to co wymienileś w ogóle nie brzmi jak nowa generacja. Już pomijając cenę telefonu - IMO prawdziwą bombą byłoby gdyby apple wjechało z hasłem - nasz telefon trzyma na baterii tydzień z palcem w dupie - to by imo brzmiało jak nowa generacja a konkurencja by srała pod siebie. IMO Ekran OLED - spoko, każdy tel z górnej półki powinien go mieć IMO cała reszta to jakieś gówno ficzery.

Gdyby bateria była wyznacznikiem nowej generacji największym hitem byłoby to:
http://www.dziennikz...glada,11831546/

Praktyka pokazała że ludziom nie przeszkadza codzienne lądowanie, wolą w zamian za to więcej ficzerów. Gdyby było inaczej producenci obniżyłoby taktowanie procesorów i dali mniejsze ekrany w grubszej obudowie, wtedy w smartfonie miałbyś kilka dni pracy na baterii.
  • 0

#2687 burnstein Napisany 10 listopada 2017 - 12:46

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

 

Sry ale to co wymienileś w ogóle nie brzmi jak nowa generacja. Już pomijając cenę telefonu - IMO prawdziwą bombą byłoby gdyby apple wjechało z hasłem - nasz telefon trzyma na baterii tydzień z palcem w dupie - to by imo brzmiało jak nowa generacja a konkurencja by srała pod siebie. IMO Ekran OLED - spoko, każdy tel z górnej półki powinien go mieć IMO cała reszta to jakieś gówno ficzery.

Gdyby bateria była wyznacznikiem nowej generacji największym hitem byłoby to:
http://www.dziennikz...glada,11831546/

Praktyka pokazała że ludziom nie przeszkadza codzienne lądowanie, wolą w zamian za to więcej ficzerów. Gdyby było inaczej producenci obniżyłoby taktowanie procesorów i dali mniejsze ekrany w grubszej obudowie, wtedy w smartfonie miałbyś kilka dni pracy na baterii.

 

Cóż za prostackie myślenie, dlatego nie pracujesz w Apple.


  • 0

#2688 cybercotlet Napisany 10 listopada 2017 - 12:49

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:

Dante prosze Cie. Nie mówie o gówno telefoniku który trzyma 2 tyg tylko o smartfonie który potrafi pożyć dłużej niż 2 dni. Nie chodzi mi o cięcia jeśli chodzi o wielkość wyświetlaczy tylko o zainwestowaniu w technologie która pozwoli stworzyć małą baterię o dużej pojemności. Ale jak widać nie jesteś na to jeszcze gotowy ...

...

Pewnie będziesz jak Ci powie Apple.


Ten post był edytowany przez cybercotlet dnia: 10 listopada 2017 - 12:50

  • 0

#2689 Schrodinger Napisany 10 listopada 2017 - 12:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
Dantego i jego ślepe zapatrzenie w Apple aż się smutno czyta, to ten poziom betonu co Deb dla Sony czy Gruby dla Nintendo. Smutne i prawdziwe. Motorola i Asus wypuściły normalne smartfony z dużymi ekranami co trzymają po 3 dni, ale są nieco grubsze niż najnowsze apple ...
  • 0

#2690 Danteusz Napisany 10 listopada 2017 - 14:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Dantego i jego ślepe zapatrzenie w Apple aż się smutno czyta, to ten poziom betonu co Deb dla Sony czy Gruby dla Nintendo. Smutne i prawdziwe. Motorola i Asus wypuściły normalne smartfony z dużymi ekranami co trzymają po 3 dni, ale są nieco grubsze niż najnowsze apple ...

Jakoś nie widziałem żeby te smartfony podbiły rankingi sprzedaży. Postarajcie się przedstawić jakieś fakty, bo to nie działa tak że po napisaniu „Dante to fanboj” wszystko nagle staje się prawdą.
  • 0

#2691 Schrodinger Napisany 10 listopada 2017 - 14:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
smutne że gdy ktoś mówi o baterii to nie dajesz normalnego przykładu tylko rzucasz jakąś gównianą nokię sugerując że się nie da :reggie:
  • 0

#2692 Kurzy Napisany 10 listopada 2017 - 14:19

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

dante powiedz mi że iphone x jest ladniejszy niż galaxy s8

Jak Tobie się podoba system Android i S8 to nie mam z tym problemu. Dla mnie to gówna :olo:
  • 1

#2693 Schrodinger Napisany 10 listopada 2017 - 14:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
no jak wy bez appla byście pracy nie mieli to zrozumiałe że będziecie bronić do upadłego, ale fakty są takie a nie inne ... i jak ten magiczny ajfon wygląda na tle wszystkich sprzedaży smartfonów na świecie? margines :^^:
  • 0

#2694 Danteusz Napisany 10 listopada 2017 - 14:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Smutne że nie zrozumiałeś o co mi chodzi :reggie: Nie mówię że się nie da, tylko że tak na prawdę mało kto tego oczekuje. Praktyka pokazuje że jeśli jest do wyboru telefon który trzyma jeden dzień, ale jest cieńszy i szybszy niż ten co trzyma 3 dni, to ludzie wybiorą ten pierwszy. Apple cały czas inwestuje w energooszczędność, projektują własne procesory i kontrolery baterii. Mają konkretny czas pracy urządzenia w jaki celują, jest to około dnia dla modeli bez plusa i półtora do dwóch dni dla plusów, wokół tego podejmują decyzje o grubości urządzenia, wielkości baterii oraz wydajności procesora. Gdyby chcieli mogliby zwiększyć ten cel, ale z biznesowego punktu widzenia im się to nie opłaca. 

 

Co do sprzedaży - każdego roku najnowszy model iPhone jest przeważnie najlepiej sprzedającym się pojedynczym modelem smartfona na świecie, Apple przeważnie jest na 1-3 miejscu w łącznej ilości sprzedanych urządzeń. Miesięcznie w użyciu jest 1 miliard urządzeń na iOS, na Androidzie to są 2 miliardy. Starczy faktów czy chcesz więcej?


Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 10 listopada 2017 - 14:26

  • 0

#2695 Schrodinger Napisany 10 listopada 2017 - 14:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
Oczywiście.
  • 0

#2696 Danteusz Napisany 10 listopada 2017 - 14:29

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Oczywiście.

Czyli przyznajesz się że kompletnie nie ogarniasz tematu?


  • 0

#2697 Schrodinger Napisany 10 listopada 2017 - 14:31

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
Nie. Przyznaję że jesteś zapatrzonym w Apple zjebem, który nawet jak widzi problem to o nim nie powie i nie przyzna że coś jest zjebane, bo żal mu dupę ściska. Pozdrawiam :^^:
  • 1

#2698 Danteusz Napisany 10 listopada 2017 - 14:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

OK, w takim razie przyznajesz że połamałem Cię argumentami więc wracasz do obrażania mnie.


  • 0

#2699 Schrodinger Napisany 10 listopada 2017 - 14:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
Żeby wrócić musiałbym przestać, nigdy nie przestałem. Apple wypuszczało X na szybko bo widziało że się spóźnili i Samsung z innymi producentami zagarniają rynek 'bezramkowców', normalnie premiera miała być pod koniec fiskalnego w marcu czy tam kwietniu. Ale spoko nic się nie stało, prezentacja trzech telefonów w jednym czasie jest normalna i logiczna :) Ale zaraz usłyszę że tak miało być bo marże, bo braki produkcyjne i inne wytłumaczenia. SMUTNE
  • 0

#2700 Danteusz Napisany 10 listopada 2017 - 14:45

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Nie mam pojęcia czemu nagle przeskakujesz na temat premiery Xa, ale OK - kolejna bzdura z Twojej strony. Jeśli już to X jest spóźniony, Apple celowało we wrześniową premierę i się nie wyrobili. Decyzja o bezramkowości Xa została podjęta przynajmniej rok temu, sporo przed zapowiedzią S8.


Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 10 listopada 2017 - 14:46

  • 0