Skocz do zawartości

Gran Turismo 4

Polyphony Digital SCE PS2

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
393 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 19:37

Gość__*
  • Goście
A po drugie - uzupelniajac wypowiedz syona - Online w Polsce nie ma przyszlosci i to wiadomo juz od dawna. Wypowiedz autora mnie troche zaskoczyla, bo ten aspekt jest tak oczywisty jak to, ze snieg jest bialy ;)
Tak samo bylo w przypadku recek PES4 i Burnouta3... online byl tylko suplementem dla tych, ktorzy maja mozliwosc gry przez net.
  • 0

#62 ACZ Napisany 01 lutego 2005 - 19:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
.
  • 0

#63 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 20:23

Gość__*
  • Goście
Szkoda, ze najprawdopodobniej bedzie to dopiero w lutym przyszlego roku... :wink:
  • 0

#64 Danteusz Napisany 01 lutego 2005 - 23:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Szkoda, ze najprawdopodobniej bedzie to dopiero w lutym przyszlego roku... :wink:


A nawet 9 marca 2005. Ach ci fanboye...
  • 0

#65 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 23:50

Gość__*
  • Goście

Europejczycy, otrzymamy ją 9 marca tego roku. Data została właśnie potwierdzona przez Sony.
Warto dodać, że wersja PAL zostanie wzbogacona o 10 pojazdów, których nie było w wersji NTSC, a są to: Alfa Romeo GT, Audi Nuvolari Quatro, Golf IV R32, Auto union" V16 Type C Strealmline Race Car, 2J Race Car oraz Peugeot 905.


Nie 10, a 12 nowych autek :)

MAZDA 2005 MX-Crossport
Mitsubishi 2005 New Eclipse
Volkswagen 2004 Golf R32(winner car of SEMA show 2005 - tuning car)
AUDI 2003 Nuvolari quattro
AUDI 2003 Pikes Peak quattro
Chrysler 2005 300C
Alfa Romeo 2004 Alfa GT
Auto union" 1937 V16 Type C Streamliner
Chaparral 1967 2D
Chaparral 1970 2J
JAGUAR 1988 XJR9
Peugeot 1992 905B Evo 1 Bis LM

Źródło: forum gtplanet lub gameonly.
  • 0

#66 Texz Napisany 02 lutego 2005 - 10:36

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
oj ojojoj boję się że model jazy zawiedzie (gumowe koła), co nie zmienia nastawienia na nowe GT4. co do oceny Famitsu to trzeba przyznać że Japońce to straszne fanboje swojego kraju więc i ocena nowego GT nie dziwi. (zapewne za to zgnoją Forza Motorsport).

ah, gdyby tak powrócić do tej dzikiej jazdy z GT1... marzenia.
  • 0

#67 Danteusz Napisany 02 lutego 2005 - 11:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

oj ojojoj boję się że model jazy zawiedzie (gumowe koła), co nie zmienia nastawienia na nowe GT4. co do oceny Famitsu to trzeba przyznać że Japońce to straszne fanboje swojego kraju więc i ocena nowego GT nie dziwi. (zapewne za to zgnoją Forza Motorsport).

ah, gdyby tak powrócić do tej dzikiej jazdy z GT1... marzenia.

Niesamowite! Samochody z gumowymi kołami! Ty się czołgów spodziewasz zcy co?
  • 0

#68 Texz Napisany 02 lutego 2005 - 11:22

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

oj ojojoj boję się że model jazy zawiedzie (gumowe koła), co nie zmienia nastawienia na nowe GT4. co do oceny Famitsu to trzeba przyznać że Japońce to straszne fanboje swojego kraju więc i ocena nowego GT nie dziwi. (zapewne za to zgnoją Forza Motorsport).

ah, gdyby tak powrócić do tej dzikiej jazdy z GT1... marzenia.

Niesamowite! Samochody z gumowymi kołami! Ty się czołgów spodziewasz zcy co?


wchodzenie w zakręty ma tyle z loserii co jazda tranwajem z ogranicznikiem prędkości. Kiedy wchodzę w dany wiraż chcę czuć że koła z trudem, na granicy przyczepności łapią powierzchnię pod samochodem, kiedy przyśpieszam będąc jednym kołem poza asfaltem chcę żeby walczyc z utrzymaniem samochodu na trasie, a nie zastanawiać się głupio czemu pad tak dziwnie zadrżał. Prawda jest taka że cała ta "klockowatość" GT, i "gumowy model jazdy" -> vide: "gumowe AI" nie powinny mieć miejsca na początku 2005.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 17:44

Gość__*
  • Goście

Szkoda, ze najprawdopodobniej bedzie to dopiero w lutym przyszlego roku... :wink:


A nawet 9 marca 2005. Ach ci fanboye...

To bylo do Czycha, ktory nigdy nie kupuje gier, o ktorych pisze godzinami...
On w zasadzie nie potrzebuje grac, wystarczy, ze recenzje w NEO poczyta. :lol:
  • 0

#70 Danteusz Napisany 02 lutego 2005 - 18:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Szkoda, ze najprawdopodobniej bedzie to dopiero w lutym przyszlego roku... :wink:


A nawet 9 marca 2005. Ach ci fanboye...

To bylo do Czycha, ktory nigdy nie kupuje gier, o ktorych pisze godzinami...
On w zasadzie nie potrzebuje grac, wystarczy, ze recenzje w NEO poczyta. :lol:


Źle zrozumiałem twoje intencje. Myślałem że chodzi ci przekładanie daty premiery.
  • 0

#71 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 18:39

Gość__*
  • Goście
easye :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#72 syon Napisany 02 lutego 2005 - 20:04

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Dobra już nie zmieniajcie tematu ołkej? Wszędzie wszysycy chcą pisać o Czyśku, a potem ja muszę sprzątać bo zostają same zgliszcza ;) - no.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 18 lutego 2005 - 16:55

Gość__*
  • Goście
Szczegółowa lista wszystkich zmian, które pojawiš się w europejskiej wersji (PAL) gry:
:arrow: naturalna poprawa jakości obrazu (w wersji PAL wyświetlany jest na 256 liniach, a nie na 240 jak ma to miejsce w systemie NTSC)
zoptymalizowany kod gry wyciskajšcy z PlayStation 2 animację 50. klatek na sekundę
:arrow: możliwość zmiany i „przesiadki” w momencie zjazdu do pit-stopu z trybu A-Spec do B-Spec (i na odwrót)
Jack Knife Lee z remixem Kasabian „Reason is Treason” w pełnym udźwiękowieniu Dolby 5.1
:arrow: dorzucenie nowych ikon ułatwiajšcych nawigację i przejrzystość menu
:arrow: zmodyfikowana mapa GTWorld w celu prostszego odnalezienia europejskich fabrykantów
:arrow: możliwość importu stanu gry z GT4: Prologue, który automatycznie odblokuje pierwsze dwa testy licencyjne
:arrow: możliwość importu stanu gry z GT3 z maksymalnš stawkš pieniężnš wynoszšcš 100.000 kredytów
:arrow: jednostka kredytów zostanie poddana modyfikacji na wartości Euro
:arrow: zaimplementowanie europejskich jednostek pomiaru prędkości, mocy, momentów obrotowych itd.
:arrow: wzbogacenie o artworki wybieranych tras oraz zbliżenia
efektowne powtórki pokazywać będš nazwę podziwianej w danym momencie marki oraz modelu, moc silnika, ustawienia opon i wielu detali technicznych rywalizujšcych ze sobš pojazdów (m.in. będzie to kluczem do podejrzenia ustawień oponentów).

info: http://www.ultima.pl

btw:ja juz ja chce juz mam kase odlozona(tak jak na ace combat 5 i mgs3 ;) ) mam nadzieje ze na allegro szybko ta gra bedzie ;)
  • 0

#74 Wdudzinski Napisany 19 lutego 2005 - 12:26

Wdudzinski

    Pikachu

  • Narybek
  • 67 Postów:
Napewno bo GTA SA było jeszcze przed premierą ale kosztowało nie mało. Ja raczej będe polował na GT4 z drugiej ręki.
  • 0

#75 Gość__* Napisany 21 lutego 2005 - 19:17

Gość__*
  • Goście
http://www.gametrail...epage.php?id=38

Nowe 4 trailery!!
  • 0

#76 Gość__* Napisany 21 lutego 2005 - 20:50

Gość__*
  • Goście
ściągnijcie sobie tą wypasioną reklame GT4 z japonskiej TV ! http://www.gametrail...301&type=wmv&f=

PREMIERA GT4 PAL - 9 Marzec 2005 (za 16 dni)
  • 0

#77 Gość__* Napisany 23 lutego 2005 - 18:12

Gość__*
  • Goście
Gamespot 8.9 great
IGN 9.5

Oceny są przyzwoite ,ale żadnej rewelacji (zwłaszcza kontrowersyjny Gamespot). Też tak myślałem ,bo podchodzę do GT z dystansem ... wiem ,że już nie da się więcej wycisnąć z PS2 ,więc tylko liczę na ładną grafike menu ,fotomod i tych ponad 700 wozików. To i tak nie zmieni faktu ,że GT4 to najlepsza z dotychczasowych części !
  • 0

#78 Gość__* Napisany 24 lutego 2005 - 09:04

Gość__*
  • Goście
arrrrrrr dawajcie mi jut GT4!!!!! jedyną wadą jest data premiery....czuje ze jeszcze bardziej opuszcze sie w nauce ( da sie bardziej :?: ) nie bede odchodzic od konsoli jezel gierka bedzie przynajmniej na tym poziomie co GT3( ale i tak bedzie lepsze...i think so)
  • 0

#79 gruby Napisany 24 lutego 2005 - 11:04

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
GT4 musi byc cudowne. Szczególnie, że ostatnio byłem u kumpla i GT3 (po długim czasu nie widzenia) zrobiło na mnie znów spore wrażenie. Ach... Mam nadzieję że Microsoft, albo nintendo wykupią w końcu Poliphony ;)
  • 0

#80 Kafaroos Napisany 24 lutego 2005 - 11:32

Kafaroos

    Blanka

  • Narybek
  • 229 Postów:
"Wykupią Polyphony" :D Dobry tekst. Nie ma takiej możliwości. To tak jakbyś chciał, żeby Tekken pojawił się na X-Boxa, albo GCN.
  • 0

#81 Texz Napisany 24 lutego 2005 - 11:34

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

1 Gran Turismo 4 * Wysyłka po premierze PlayStation 2 229.00 zł
2 Transport: Pocztex Opłata 30 zł.

Termin dostawy 24h.

Do zapłaty: 259.00 zł

[Potwierdzam to zamówienie] <- click here:)


  • 0

#82 Yoori Napisany 24 lutego 2005 - 12:18

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

"Wykupią Polyphony" :D Dobry tekst. Nie ma takiej możliwości. To tak jakbyś chciał, żeby Tekken pojawił się na X-Boxa, albo GCN.


Albo Halo na PS2 :wink:
  • 0

#83 Gość__* Napisany 24 lutego 2005 - 13:11

Gość__*
  • Goście
Aj no fajnie by było jakby GT nie było exluzivem na konsole sony. fajnie fajnie. Może sie kiedyś tego doczekam, nieee, wątpie. :(
  • 0

#84 Texz Napisany 24 lutego 2005 - 21:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Aj no fajnie by było jakby GT nie było exluzivem na konsole sony. fajnie fajnie. Może sie kiedyś tego doczekam, nieee, wątpie. :(

wątpię żeby Poliphony taak zaawansowane w technikaliach bebechów PS2 miało by się przenosić na nową konsolkę. Choć może prawdą było to po wypuszczeniu GT3 bo teraz muszą od nowa rozpracowywać PS3. nie.. nie możliwe.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 12:44

Gość__*
  • Goście
Nie ukrywam, że do GT4 nastawiony byłem bardzo scpetycznie (o czym świadczą moje wcześniejsze wypowiedzi w odpowiednim temacie), ale po obejrzeniu paru trailerów i przeczytaniu paru artukułów zmieniłem zdanie. Gra wymiecie na całej linii. Aaaaaaa... Chyba najwyższy czas skruszyć 10 centymetrowy kurz z kierownicy. Tyle, że marcowa "wypłata" (o ile mozna to tak nazwać) wraz z tym co zalega w moim portfelu trafi się Snake'owi. Szkoda :cry: .
  • 0

#86 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 14:00

Gość__*
  • Goście

Gamespot 8.9 great
IGN 9.5

Oceny są przyzwoite ,ale żadnej rewelacji (zwłaszcza kontrowersyjny Gamespot). Też tak myślałem ,bo podchodzę do GT z dystansem ... wiem ,że już nie da się więcej wycisnąć z PS2 ,więc tylko liczę na ładną grafike menu ,fotomod i tych ponad 700 wozików. To i tak nie zmieni faktu ,że GT4 to najlepsza z dotychczasowych części !


Przyzwoite? Przyzwoite oceny to zbiera jak dotychczas Project Snowblind. :twisted: Bez rewelacji? Na Gamerankings srednia ocen GT 4 wynosi narazie powyzej 91 %, co jest bardzo wysoka nota, co prawda nieco nizsza niz GT3, ale jesli jakas gra na tym serwisie ma srednia powyzej 90 % to jest to ogromny sukces. Naprawde dziwi mnie to, co niektórzy uwazaja za oceny "rewelacyjne", widocznie chcieli by zeby kazda gra miala srednia 95% i wieksza... :roll:
  • 0

#87 BeSOS Napisany 25 lutego 2005 - 21:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
o 22:00 na NBC(GIGA) grają dzisiaj własnie w GT4- wiec jak was to ciekawi to sprawdźcie( mnie ciekawi, więc nie omieszkam looknąć 8) )
  • 0

#88 Texz Napisany 28 lutego 2005 - 17:50

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
no.. Blizzi recka w nowym N+ wywołuje mocniejsze bicie serca. Coś mi się zdaje, że jak w przypadku takiego GTA:SA dobra recka spowoduje jakiś tam procent więcej kupionych egzemplarzy, a przynajmniej na razie samych preorderów.

i jeszcze tak na odczepkę. Czy te BMW na samym początku (otoczone pięknym, jesiennym pejżarzem) to napewno wytwór Photo Mode?
  • 0

#89 ACZ Napisany 28 lutego 2005 - 17:59

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
.
  • 0

#90 Blizzard Beast Napisany 28 lutego 2005 - 19:37

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Hehe, Photo Mode poraza, choc akurat to nie moja beemka. Taka jest w nim grafika. Szkoda, ze nie moge wam pokazac wszystkich zdjec, jakie zrobilem, ale macie tu dwa na oslode, cykniete osobiscie przeze mnie. Jedno znane juz z recenzji, a drugie nowe. Mozecie sobie ustawic jako tapetki ;)

http://www.neo-plus....t4/avantime.jpg
http://www.neo-plus....4/silverado.jpg

Moze kolejne pojawia sie szybciej, jesli cos ruszy sie na stronie.

Jednoczesnie chcialem takze powiedziec, ze korekta wywinela mi numer i slupki jej sie pomylily, oczywiscie to miod jest na 10, a dzwiek na 9. They shall pay with their balls for this. Chociaz z drugiej strony zrobili ze mnie najlepszego recenzenta... Blizzard Best, hehe ;) Moze sobie tak zostawie... :)
  • 0



Inne z tagami: