Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resistance 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
233 odpowiedzi na ten temat

#151 Ney Napisany 06 września 2011 - 18:28

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ty wiesz jak sprawdzisz ;)
Jedynke Ci muszę jeszcze wysłać bo jest świetna :tak:
  • 0

#152 117 Napisany 07 września 2011 - 04:32

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
nie ma to jak odpalic gre i zostac przywitanym patchem o rozmiarze 656Mb... 6min sciagania a zaraz po tym przymusowa instalka
jakby kogos uniwersum interesowalo to cos tam kiedys skrobnalem

http://zeratulpl.blo...czywistosc.html
  • 0

#153 ACZ Napisany 07 września 2011 - 10:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Kolejnych 4 ocalałych dziadków się wypowiada:
http://www.ps3site.p...ji-chimer/85154

launch trailer:

  • 0

#154 hubson Napisany 07 września 2011 - 16:21

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Po kilku godzinach grania:
- jest ZDECYDOWANIE lepiej niż w dwójce. Ładniej, ciekawiej, klimatyczniej - innymi słowy tak jak powinno być
- bardzo ciekawe bronie dające frajdę z mordowania chimer
- bossowie
Bardzo dobry fps - tak 8.5/10
  • 0

#155 Gangsta Napisany 07 września 2011 - 18:19

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:

Gangsta chrzani od rzeczy.

Niby dlaczego?
  • 0

#156 Gangsta Napisany 07 września 2011 - 18:21

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:


Single trójki ?


Tak.
  • 0

#157 Psycho-Mantis Napisany 07 września 2011 - 18:53

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Jakim cudem Ci dwie godziny wyszły?
  • 0

#158 hubson Napisany 07 września 2011 - 19:49

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:


Tak.


No way...
  • 0

#159 ACZ Napisany 07 września 2011 - 21:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Niby dlaczego?

bo kłamiesz
  • 0

#160 hubson Napisany 07 września 2011 - 21:57

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

bo kłamiesz


Prawda. Polecam tytuł. Wart wydania pieniędzy i wspanialy wstęp do tegorocznego sezonu :)
  • 0

#161 117 Napisany 08 września 2011 - 13:58

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Jestem na poczatku i jest rewelacyjnie. Po raz kolejny Insomniac delivers. Wprawdzie jedynka mnie rozczarowala, ale juz dwojka pokazala ze studio umie robic fps, a trojeczka zapowiada sie na majstersztyk. Kapitalny design Oklahomy, swietny gameplay... poki co rewelacja. Z minusow dorzuce pasek energii - IMO fail, sixaxis jako pad. W multi pogralem... na poczatku szlo mi tragicznie, potem coraz lepiej, ale mam ogolnie z nim problem, chyba za krotka beta byla.
  • 0

#162 hubson Napisany 08 września 2011 - 19:42

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Jestem na poczatku i jest rewelacyjnie. Po raz kolejny Insomniac delivers. Wprawdzie jedynka mnie rozczarowala, ale juz dwojka pokazala ze studio umie robic fps, a trojeczka zapowiada sie na majstersztyk. Kapitalny design Oklahomy, swietny gameplay... poki co rewelacja. Z minusow dorzuce pasek energii - IMO fail, sixaxis jako pad. W multi pogralem... na poczatku szlo mi tragicznie, potem coraz lepiej, ale mam ogolnie z nim problem, chyba za krotka beta byla.


Zobaczysz Pensylvanię to będzie Ci się jeszcze bardziej podobać. W ogóle różnorodność scenerii zasługuje na pochwałe.

Najlepsza gra z serii. Końcówka trochę za mało epicka, ale ostatnie minuty to CZYSTA AKCJA.
  • 0

#163 Psycho-Mantis Napisany 08 września 2011 - 23:45

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Pozwoliłem sobie skreślić kilka słów, jak zwykle należy się wielki szacunek Kamiko za nieocenioną pomoc korekcyjną, pisarz , ze mnie marny. :P

zapraszam.

http://omegalixir.bl...cho-mantis.html


Od razu zareklamuje nową listę tytułów po lewej, gdzie wytłuszczone zostały wszystkie gry które doczekały się paru słów komentarza. :^^:
  • 0

#164 Gangsta Napisany 09 września 2011 - 18:42

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:

bo kłamiesz


Prawda. Polecam tytuł. Wart wydania pieniędzy i wspanialy wstęp do tegorocznego sezonu :)

Nie kłamie ACZ i hubson. Resistance jest spoko ,ale FPS są krótkie, a Resistance 3, trwa około 2 godziny.
  • 0

#165 Zeus-Nelson Napisany 09 września 2011 - 20:01

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Nie kłamie ACZ i hubson. Resistance jest spoko ,ale FPS są krótkie, a Resistance 3, trwa około 2 godziny.


Skoro nie podoba CI się słowo kłamstwo, to powiedzmy że naginasz rzeczywistość, albo po prostu ściemniasz, tudzież piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia ;)

Resistance jest spoko ,ale FPS są krótkie


Grałeś we wszystkie FPSy z ostatnich lat? Bo chyba każdy potrafi podać po parę przykładów FPSów które spokojnie trwają po więcej niż 10h.

... a Resistance 3, trwa około 2 godziny.


Śmie twierdzić że tyle to trwają same filmiki. Albo grałeś biegnąć tylko na pałę przed siebie, bo coś nie wierze żeby recenzenci z całego świata byli wplątani w międzynarodową intrygę mającą na celu okłamanie graczy ile tak naprawdę gra się w R3 :)
  • 0

#166 Psycho-Mantis Napisany 10 września 2011 - 01:36

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
On nie kłamie! Kupił sobie na kartridżu i skończył w 2h, zresztą tam są same hity :cf:

Dodany obrazek
  • 0

#167 117 Napisany 10 września 2011 - 04:52

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
AI przeciwnikow niezle potrafi zassac paue... tylko kwiatkow z AI nie widzialem dawno w innej grze fps. Glupota naszych towarzyszy i glupota chimer to smiech na sali, ale czasem tez potrafia przyjemnie zaskoczyc. Absolutnym mistrzostwem swiata jest design gry, absolutnie wszystko jest zaprojektowane w genialny sposob. Jest duzo zapozyczen z innych gier np. Halo czy HalfLife2 ale design absolutnie niszczy. Bardzo przekonywujace sa tez scenki z udzialem aktorow, szkoda tylko ze fabula jest srednia i mocno splycona. Nie podoba mi sie powrot paska energi, ale podoba mi sie powrot kolka. Gameplayowo widac, ze Insomniac nie mialo zbytnio pomyslow i czesc leveli po prostu wieje nuda... prosta zamknieta lokacja i tluczemy wrogow. I tak wieksza czesc gry. Dopiero w PA w pewnym miejscu gdzie musimy 4 drony zniszczyc zaczyna sie zabawa, bo plansze sa lepiej pod katem gameplowym zaprojektowane... ale dopiero NYC to masakra. Naprawde kapitalny gameplay.
  • 0

#168 Gangsta Napisany 10 września 2011 - 09:45

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:


Skoro nie podoba CI się słowo kłamstwo, to powiedzmy że naginasz rzeczywistość, albo po prostu ściemniasz, tudzież piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia ;)



Grałeś we wszystkie FPSy z ostatnich lat? Bo chyba każdy potrafi podać po parę przykładów FPSów które spokojnie trwają po więcej niż 10h.



Śmie twierdzić że tyle to trwają same filmiki. Albo grałeś biegnąć tylko na pałę przed siebie, bo coś nie wierze żeby recenzenci z całego świata byli wplątani w międzynarodową intrygę mającą na celu okłamanie graczy ile tak naprawdę gra się w R3 :)

Phi, nie oszukuje,nie okłamuje , nie naginam prawdy, stwierdzam fakty, jeśli nie zginiesz ani razu i nie będziesz godzinę czekać w ukryciu, by ob myśleć strategie, to zajmie ci to około 2 godzin.

On nie kłamie! Kupił sobie na kartridżu i skończył w 2h, zresztą tam są same hity :cf:

Psycho-Mantis nie będziecie mnie oskarżać o kłamstwo i rzucać wredne żarciki. może ty tam kupujesz, bo ja nie.
  • 0

#169 Psycho-Mantis Napisany 10 września 2011 - 11:53

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Zeratul, weź pod uwagę, że Chimery zachowują się jak rój, posługują się raczej instynktem niż inteligencją, ale piorunująca głupota naszych towarzyszy czasem faktycznie zaskakuje :P


Gangsta, to nie wciskaj kitu, tą grę przy speedrunie na easy z odblokowanymi wszystkimi broniami, niewyczerpalnym zapasem ammo i odnawiającym się zdrowiem przy pomijaniu filmików może, podkreślę, może dałoby się zamknąć w coś około 2h, ale nie jestem przekonany.


Gra po prostu jest dłuższa wiec nie kituj.
  • 0

#170 Gangsta Napisany 10 września 2011 - 18:51

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
Nie kituje, powtarzam znowu.
  • 0

#171 117 Napisany 10 września 2011 - 19:04

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Zeratul, weź pod uwagę, że Chimery zachowują się jak rój, posługują się raczej instynktem niż inteligencją, ale piorunująca głupota naszych towarzyszy czasem faktycznie zaskakuje :P


Gangsta, to nie wciskaj kitu, tą grę przy speedrunie na easy z odblokowanymi wszystkimi broniami, niewyczerpalnym zapasem ammo i odnawiającym się zdrowiem przy pomijaniu filmików może, podkreślę, może dałoby się zamknąć w coś około 2h, ale nie jestem przekonany.


Gra po prostu jest dłuższa wiec nie kituj.


nie chodzi tylko o chimery... przeciwnicy ogolnie potrafia stac w miejscu w chwili gdy ja podchodze do nich i otwieram do nich ogien. Tak jakby zdziwieni byli moim pojawieniem sie. Podczas walki potrafie zajsc ich z boku i wykonczyc 3 naraz zanim ktorykolwiek zareaguje. Bledy AI sa koszmarne... Ale gre i tak polecam bo jes klawa.
  • 0

#172 Psycho-Mantis Napisany 10 września 2011 - 19:07

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Nie kituje, powtarzam znowu.


No to jesteś kłamcą :^^:
  • 0

#173 Gość_Taikun_* Napisany 10 września 2011 - 23:05

Gość_Taikun_*
  • Goście
pierwsze 22 minut gempleju :cf:


  • 0

#174 117 Napisany 10 września 2011 - 23:14

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
po tym wyszedl jeszcze jeden patch i wazyl tyle samo... ogolnie fail ale gra i tak sie broni
  • 0

#175 Gangsta Napisany 11 września 2011 - 17:03

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:


No to jesteś kłamcą :^^:


Nie, skończyły ci się argumenty.
  • 0

#176 Psycho-Mantis Napisany 11 września 2011 - 19:05

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Bo jaki tu można mieć argument, gra ma średnio 8h +/- na normalu, jak ktoś twierdzi inaczej, jest kłamcą albo nie grał, sam mówiłeś , że grałeś, zatem...


kłamca :^^:
  • 0

#177 Gangsta Napisany 11 września 2011 - 20:27

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
Nie again mylisz się.
  • 0

#178 LoganWeapon Napisany 20 września 2011 - 13:34

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
Ma ktoś Edycję Przetrwanie?
  • 0

#179 Psycho-Mantis Napisany 20 września 2011 - 14:16

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
ja mam




Nie again mylisz się.



kłamca
  • 0

#180 LoganWeapon Napisany 20 września 2011 - 18:03

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
Warto teraz wydawać te 400 zł? Te bajery do multi warte są w ogóle jakichkolwiek pieniędzy. Zastanawiam się nad kupnem, bo klimat serii Resistance nie ma sobie równych, ale mam zagwozdkę. Otóż ten plecak wygląda strasznie marnie, jakby zaraz miał się rozlecieć, strach włożyć do niego cokolwiek, w karty nie gram, więc talia pozostanie nieużywana, żołnierzykami bawić się nie będę a nie wyglądają aż tak fajnie, żeby poukładać na półce, do tarczy strzelać nie mam czym,chyba, że powieszę w pokoju jako plakat. Jedynymi fajnymi gadżetami w tym zestawie to chyba piersiówka i notes z artworkami. No i pozostaje kwestia tych bonusów do multiplayera. Wiem, że są dostępne w innej edycji.
  • 0