Skocz do zawartości

Zdjęcie

DooooooonkeY KooooongaaaaaaA Korner


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Uhu uuk ukuhuku ha? (51 użytkowników głosowało)

Uhu uuk ukuhuku ha?

  1. Bam (3 głosów [5.77%])

    Procent głosów: 5.77%

  2. Bum (5 głosów [9.62%])

    Procent głosów: 9.62%

  3. Klask (6 głosów [11.54%])

    Procent głosów: 11.54%

  4. Bum-bam (10 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  5. Bam bam bam bam... (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

  6. Ja, proszę pana, z innej parafii. (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Mielu Napisany 01 października 2004 - 16:39

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

DK: Jungle Beat (które IMHO zarządzi)


Yup, rozwalimy tę grę w mutli, won't we? Hę, Kax? A najpierw zniszczymy Donkey Kongę :twisted:


[Kaxi]
  • 0

#2 Kaxi Napisany 01 października 2004 - 16:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

DK: Jungle Beat (które IMHO zarządzi)


Yup, rozwalimy tę grę w mutli, won't we? Hę, Kax? A najpierw zniszczymy Donkey Kongę :twisted:


YEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!!! Donkey Mielu i Kaxi Kong już zacierają swe kosmate łapy. Za 14 dni z pomocą bożą dorwą plastikowe bębny i rozpocznie się masakra. CZTERY BĘBNY, JEDNA PŁYTKA, JEDEN TV DUŻY, BASY NA FULL = biendi sasiedzi :twisted: Był V-korner? Czas na Donkey Konga Multiplayer Mayhem Korner!!!!!!!!!!


PS. Zapomniałem w poście o emotkach - Mielu mnie zabije. Tak wiec Mielu, wybierz sobie stąd te które ci pasują: :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink:

PS2: I co z tego, że spam? :wink:
  • 0

#3 Mielu Napisany 01 października 2004 - 16:55

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Donkey Konga Multiplayer Mayhem Korner!!!!!!!!!!

PS. Zapomniałem w poście o emotkach - Mielu mnie zabije. Tak wiec Mielu, wybierz sobie stąd te które ci pasują: :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink:

PS2: I co z tego, że spam? :wink:


Musicie przyznać, że jak Kaxiego już poniesie to na maksa :lol: Kaximaster nie wybiorę żadnej z tych ikonek, bo uwielbiam tylko jedną - :mrgreen: , o której zapomniałeś :?

Kaxi nie spamuj, bo przyjdzie moderator Kaxi (you are the law here) i Ci powie kilka słów :lol:
  • 0

#4 Gość__* Napisany 01 października 2004 - 17:50

Gość__*
  • Goście

DK: Jungle Beat (które IMHO zarządzi)


Yup, rozwalimy tę grę w mutli, won't we? Hę, Kax? A najpierw zniszczymy Donkey Kongę :twisted:


YEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!!! Donkey Mielu i Kaxi Kong już zacierają swe kosmate łapy. Za 14 dni z pomocą bożą dorwą plastikowe bębny i rozpocznie się masakra. CZTERY BĘBNY, JEDNA PŁYTKA, JEDEN TV DUŻY, BASY NA FULL = biendi sasiedzi :twisted: Był V-korner? Czas na Donkey Konga Multiplayer Mayhem Korner!!!!!!!!!!


Dołaczam moje, niemniej kosmate łapska, bardzo spocone z niecierpliwości. Gdy spię same układają się do grania na bębnach, a rano budzi mnie klaskanie moich własnych rąk! Taki mały obłęd. Mam nadzieję, że do was dwóch grających, dołaczy pewnego pięknego dnia Bongo otto maksymalnie nakręcony na walenie w bębny, klaskanie i multiplayerowe party do ostatniej kropli krwi i ostatniego zakwasu w rękach!! Chyba rzeczywiście czas na założenie Donkey kornera...
  • 0

#5 Kaxi Napisany 01 października 2004 - 17:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Chyba rzeczywiście czas na założenie Donkey kornera...


O tym zadecyduję ja :twisted: A tak an serio, to niech premiera zbliży się jeszcze troszkę, a wtedy DKa Korner zostanie powołany do życie. A potem będzie już tylko krzyk, płacz, spam i zgrzytanie zębów. A jeszcze później (yj. po 15 października) cała Polska pogrąży się w Bum, utonie w Bam i zakocha się w Klask :lol:
  • 0

#6 Gość__* Napisany 01 października 2004 - 18:51

Gość__*
  • Goście

DKa Korner zostanie powołany do życie. A potem będzie już tylko krzyk, płacz, spam i zgrzytanie zębów. A jeszcze później (yj. po 15 października) cała Polska pogrąży się w Bum, utonie w Bam i zakocha się w Klask :lol:

Nie lepiej by bylo takie Music Game Corner zalozyc?
Swoja droga DK rzadzi :D~~. Kto do tej pory nie gral niech zaluje :). Kaxi masz jakiegos linka do EUR listy piosenek? (moglbys mi na PM zarzucic? - BIG THX! :))
  • 0

#7 gruby Napisany 03 października 2004 - 11:27

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Co prawda nie jestem Kaxi, ale oto lista utworów:
1. Lady Marmalade
2. Canned Heat
3. Don't Stop Me Now
4. Alright
5. The Locomotion
6. Dancing In The Street
7. Para Los Rumberos
8. Sing, Sing, Sing (With A Swing)
9. You Can't Hurry Love
10. All The Small Things
11. Oye Como Va
12. Louie Louie
13. 99 Red Balloons
14. The Impression That I Get
15. Busy Child
16. Tubthumping
17. I Want You Back
18. Cosmic Girl
19. Richard III
20. Wild Thing
21. September
22. Back For Good
23. Hungarian Dance *5 in G Minor
24. Turkish March
25. Super Mario Bros. Theme
26. Donkey Kong Country Theme
27. Legend of Zelda Theme
28. Rainbow Cruise
29. Super Smash Bros. Melee Opening
30. Donkey Konga Theme
31. DK Rap

Nie chciałem na PM wysyłać, co by wszyscy sobie kuknąć mogli. Hej!
  • 0

#8 Godot Napisany 03 października 2004 - 14:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nie wiem czy kupie ta gre, jakos nie podniecila mnie na zlocie Ninny...
  • 0

#9 Gość__* Napisany 03 października 2004 - 17:12

Gość__*
  • Goście
Bardzo chciałbym, żeby jedna z pisoenek z listy amerykańskiej pojawiła się również u nas - chodzi o We will rock you, które świetnie nadaje się do walenia w bębny i klaskania. Mój młodszy brat podpowiada również, że brakuje Pokemon theme, które w Stanach jest, ale on się nie zna i jest jeszcze za młody :D:D.
  • 0

#10 Kaxi Napisany 03 października 2004 - 20:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No Pokemon Theme wymiara :twisted: Miałem filmik z IGN z ta piosenką 8) Czad, panowie, czad :) Chyba kupię sobie freeloadera i amerykańską kongę :wink: Swoją drogą to niegłupi pomysł - inny soundtrack niemal równa się Donkey Kondze 2. Aha, Mielu! Pochwal się jak zamówisz pre-ordera w jedynym słusznym sklepie :twisted:
  • 0

#11 Mielu Napisany 04 października 2004 - 15:27

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Aha, Mielu! Pochwal się jak zamówisz pre-ordera w jedynym słusznym sklepie :twisted:


Już mogę? Już? No to już. Uwaga, chwalę się :wink:

Teraz spokojnie czekam na przesyłkę, a jak już przyjdzie to ... sąsiedzi nie będą mieć życia :twisted:

Kax, może zabierzemy bębenki do Wawy? Jakąś nieoficjalną imprezę się zrobi :wink:
  • 0

#12 Gość__* Napisany 04 października 2004 - 15:32

Gość__*
  • Goście
A kiedy recenzja? Dokladnie ktorego jest recenzja w europie?
  • 0

#13 Kaxi Napisany 04 października 2004 - 16:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Aha, Mielu! Pochwal się jak zamówisz pre-ordera w jedynym słusznym sklepie :twisted:


Już mogę? Już? No to już. Uwaga, chwalę się :wink:

Teraz spokojnie czekam na przesyłkę, a jak już przyjdzie to ... sąsiedzi nie będą mieć życia :twisted:

Kax, może zabierzemy bębenki do Wawy? Jakąś nieoficjalną imprezę się zrobi :wink:



Brafooooo :!: Donkey Mielu is going to be a Donkey Konga owner 8) Dołącz do nas, drogi forumowiczu już DZIŚ!! A co do Wawy... hmm...świetna myśl :P Bierzemy jak najwięcej bebnów i się zrobi w "pomieszczeniu sypialnym" nieoficjalny turniej. Zemsta będzie słodka :twisted: Pokażemy kto tu rządzi. :lol:

PS. Bustatita: czytaj co piszesz, bo ręce opadają.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 04 października 2004 - 19:36

Gość__*
  • Goście
HAHAHA!! Ja już z mam Freeloadera! Tylko jest problem ze ściąganiem gry ze Stanów... Chłopaki, a może weźmiemy TV, rozwlaimy sie u wejśćia do hali expo i bedziemy robić konkurencję! Założę się, że wrzaskami, świetną muzą i atmosferą sciągniemy wiekszy tłum niż Warsaw Gamers Day i Playstation Experience razem wzięci!! I nastepnego dnia Donkey Konga bedzie na ustach wszystkich. Każdy będzie chciał ją mieć. I Warszawka przejmie pałęczkę od Tokyo i stanie się stolica gier muzycznych (a raczej Donkey Kongi) na świecie! I bedziemy sławni! I...
O, nareszcie zioło przestało działać. ;) Ale Polska musi dowiedzieć się o rewolucji, która nadchodzi. O grze wielkiej i niesamowitej, o Donkey Konga!! ;) (Gdyby w europejskeij wersji był Pokemon Theme, łatwiej by było, ale co tam ;)).
  • 0

#15 Kaxi Napisany 07 października 2004 - 16:36

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
OSIEM dni do premiery!!!! Radujcie się dusze, bo nadchodzi radość, i radość i multiplayer wieczny, Amen.

Nie chcę zasiewać w sercach waszych niepewności i zwątpienia, ale dziwi mnie, ze DOnkey Konga dostaje na necie oceny w okolicach 75%. Przecież wiem, w co grałem na Zlocie 2 (i przynajmniej 15 osób moze to potwierdzic) i było Zajebiste :!: I teraz pytania takie rodzą się w mej głowie: czy recenzenci owi nie zwyczajnie 'nie czają bazy', czy amerykańska wersja jest skaszaniona? Cóż, dowiemy się dopiero 15 października. :roll:
  • 0

#16 miazga Napisany 07 października 2004 - 16:53

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:
IMO zabawa z początku jest fajna, ale chyba szybko się może znudzić, stąd te oceny. Tez grałem na zlocie i raczej nie nawalałbym w instrument z dziką rozkoszą przez np. miesiąc. Bo w DK mamy tylko 4 możliwości uderzania w bębny, co po niedługim czasie potrafi się przejeść :roll: To tak samo jak z eye toy: play, tylko że kamerka była rewolucyjna- Donkey Konga raczej nie jest.

Nie zmienia to faktu, że DK w multiplayerze RULA! :twisted:
  • 0

#17 BeSOS Napisany 07 października 2004 - 20:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja DK raczej nie bede kupował, bo mam wrażenie,że szybko się znudzi. W multi to jeszcze rozumiem, ale jakoś nie widzi mi sie kupowanie drugich bebnow tylko po to,żeby ktos miał radoche.Zreszta, ile razy mozna grać te same utwory?
  • 0

#18 Gość__* Napisany 08 października 2004 - 18:28

Gość__*
  • Goście
Ludzie! Nie badźcie niepewni! Jeśli znudzą się utwory, na pewno wielkie N przygotuje dodatkowy dysk pełen świeżutkich, bębniastych utworów! 1qaz1q! Dodatkowe bębny kupuje się po to samo, po co dodatkowy pad, czyli by czerpać nieograniczoną radość z trybu multi! A Donkey Konga w tym trybie zarządzi! Wiedzą o tym Japończycy, parę dni temu dowiedzieli się Amerykanie. Za tydzień (tylko 7 dni, wyobrażacie sobie?) Dowiemy się my! Ocenami nie ma co się sugerować. Te poniżej 80% są wystawiane przez recenzentów, którzy są zatwardziali na wszelką innowację! Prestiżowe magazyny i site`y wystawiają oceny około 80 procentowe. Nie ma się czym martwić! Czekajmy na DK w radości i nie sugerujmy się opiniami innych. Stay tuned!
  • 0

#19 Gość__* Napisany 10 października 2004 - 21:44

Gość__*
  • Goście
Sorry, że jeden post pod drugim, ale muszę to powiedzieć :roll: ! 5 Dni do Donkey Kongi :P ! Zacząłem wyrywać sobie włosy, ale zaprzestalem tego, gdy wymysliłem jedną rzecz. To namiastka Donkey Kongi, która trochę zaspokoiła moje pragnienie walenia w bębny! Na ignie są dostępne trailerki DK. Włączyłem je sobie i zaczęła się zabawa :D ! Jest Pokemon Theme, lecą wskazówki jak grać, a ja układam ręce i walę wg znaków w stół :twisted: ! Lewa ręka, obie naraz, klaśniecie,długie walenie prawą ręką. Potem inne utworki. Zarządził Zelda theme. Stół wgnieciony, a mnie bolą ręce. Ale jestem szczęśliwy :o ! Mówiłem, że to mnie uspokoiło? O, nie! Teraz dwa razy bardziej czekam na DK! Jak tak waliłem w stół, zleciała się rodzinka i chciała mi dać Apap :wink: . Ja jestem zdrowy! Potrzebuję tylko DOOOOOONKEY KONGI!!!!!
  • 0

#20 Kaxi Napisany 10 października 2004 - 21:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
5 DNI!!!!! :shock: To tyle ile mam palców u dłoni :!: 1, 2, 3, 4 i...5 :!: :!:
Hehe, już niedługo położę moje spłaszczone zakończenia ramion na cudownych bębnach i niewielkiej płytce z Donkey Kongą!!!!!!!! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :twisted: Trenowanie na sucho? Jestem jak anjbardziej ZA :lol: W końcu na 3 Zlocie Nintendo ma być turniej tej wspaniałej gry i trzeba trenować 8) W aucie, w tramwaju, w szkole, w przychodzi - WSZĘDZIE :!:
Donkey Konga zarządzi światem :twisted:
  • 0

#21 Gość__* Napisany 10 października 2004 - 22:03

Gość__*
  • Goście
Poinien być stworzony pzredmiot w szkole - Podstawy Donkey Kongi :lol: . Obowiązkowy dla wszystkich! Przecież to podstawa umieć grać w genialne gry :P;). Jeden mój znajomy podsunał mi pomysł, aby nowe przeboje dostosowywać do DK tzn dorysowywać sobie na kartce odpowiednie uderzenia dopasowne do rytmu piosenki. Jestem za! :D
Czasami można spotkać w miejscach publicznych automaty z Coca-colą. Zamiast nich powinny się pojawic automaty z DK! :D To by dopiero ktoś tłukł kasę! 8)
  • 0

#22 BeSOS Napisany 12 października 2004 - 21:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
a ja nadal nie rozumiem czemu tak na was działa ta gra.Lepiej zacznijcie odliczać czas do Metroida-wtedy sie zacznie dziać 8)
  • 0

#23 Gość__* Napisany 13 października 2004 - 16:02

Gość__*
  • Goście

a ja nadal nie rozumiem czemu tak na was działa ta gra.Lepiej zacznijcie odliczać czas do Metroida-wtedy sie zacznie dziać 8)


Bo jest rewolucyjna i nigdy wcześniej czegoś takiego nie było. Poza tym, walenie w bębny w rytm muzy jest mocno rajcujące, wierz nam :D.
  • 0

#24 Kaxi Napisany 13 października 2004 - 16:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
To pierwsze to nie do końca prawda. Donkey Kongę zrobiło Namco, które w Japonii zaopatrza salony gier w automaty właśnie z bębenkami (nie wiem czy klaskanie included). Tak więc to było, ale nigdy na konsolach i nigdy u nas. Za to drugie to szczera prawda. 1qaz1q - fakt zasady są proste, żeby nie powiedzieć prymitywne. Ale ja w to grałem. I jest coś niesamowicie wciągającego i rajcującego w nawalanie w te bębny. Jak już się opanuje podstawy, daję się trudniejszą piosenkę i ciężko nadążyć. To po prostu rządzi :!:
  • 0

#25 Gość__* Napisany 13 października 2004 - 17:13

Gość__*
  • Goście
Hehehe, wiedziałem, że ktoś wspomni o tych automatach Namco z bębnami. Kaxi, oczywiśćie, że mi chodziło o Polske i Europę. Watpię, czy u nas znajdzie się chociaż parę osób, które grały na tych automatach.

1qaz1q - zagrasz, przekonasz się. Dk jest niesamowite. Sam do końca nie wiem dlaczego, ale jest. To po prostu jedna wielka magia.
  • 0

#26 Kaxi Napisany 14 października 2004 - 11:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No dobra gorylki :twisted: Jutro premiera, a według moich super nietajnych informajci, co niektórzy mają już od wczoraj 8) Tyle, że nie ja :evil: W każdym razie jutro premierai okaże się czy PAL wersja rządzi. A tymczasem zapraszam na oficjalną stronę DOnkey Kongi gdzie można potrenować bębnienie, a link znajdziecie na http://www.nintendo.co.uk
  • 0

#27 Mielu Napisany 14 października 2004 - 17:33

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Otto czego Ty znowu nie wiesz? Ja wiem, że na Was dobrze działają zdjęcia i dlatego dopadłem fotosy z Drugiego Zlotu Fanów Nintendo, na których prócz Kongi widać jak Kaxi ściemnia, że gra :lol:

Dodany obrazek

Jak możecie zauważyć na tej fotce jest to wersja japońska (krzaczki po prawej :wink: ).

Dodany obrazek

Kaxi się wstydzi klaskać. To jego pierwszy kontakt z grą i onieśmielony zgubił się biedaczek. Teraz już będzie tylko lepiej, prawda man? :D

Dodany obrazek

O, tu widać plecy *** (what's ya name man? :D), Ślązaka i kawałek Kaxiego. Ależ emocje :mrgreen:

Nie no. Ja wiem, że tego nie widać, ale zabawa z DK jest przednia co zamierzamy udowodnić wrzucając już niedługo nowe zdjątka z testowania gry :D

Dodany obrazek

A tu jeszcze jedna fotka i już nie mówię nic 8)
  • 0

#28 Gość__* Napisany 14 października 2004 - 19:07

Gość__*
  • Goście
Ten masta co ze wszystkimi wygrywał na zlocie to ja :D Ale teraz to sie zmieni bo przybędzie wielka konkurencja :D Ale to nie znaczy że się poddaje i na 3 zlocie będzie hardcore !!!!!!!
  • 0

#29 Gość__* Napisany 14 października 2004 - 20:32

Gość__*
  • Goście
Jeszcze tylko jeden dzien... :D
  • 0

#30 Gość__* Napisany 14 października 2004 - 21:21

Gość__*
  • Goście
Mielu, wszystko co mówisz - prawda!:D Gdy tylko dostaniemy swoje bębny zarzucamy zdjęcia i nakręcamy wszystkich na Donkey Kongę :)!! Bedzie zabawnie i ostro! :twisted: Im bliżej premiery tym gorzej. Ja już nie mogę! Chcę walić w bębny! ;P
  • 0