Skocz do zawartości

Zdjęcie

DooooooonkeY KooooongaaaaaaA Korner


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Uhu uuk ukuhuku ha? (51 użytkowników głosowało)

Uhu uuk ukuhuku ha?

  1. Bam (3 głosów [5.77%])

    Procent głosów: 5.77%

  2. Bum (5 głosów [9.62%])

    Procent głosów: 9.62%

  3. Klask (6 głosów [11.54%])

    Procent głosów: 11.54%

  4. Bum-bam (10 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  5. Bam bam bam bam... (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

  6. Ja, proszę pana, z innej parafii. (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 Kaxi Napisany 15 października 2004 - 19:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Po pierwsze chwalę się nowy avatarem :D
Po drugie czekam niecieprliwie na listonosza z moiimi bębnami i grą :twisted: Wtedy będzie nowy avatar i nowe fotki na forum :lol: Co do fotek Miela to na 2 fotce mam sliczne "krolicze łapki". :P Ale siara :wink:
A tak w ogóle to czeka mnie ostra robota by was do tej gry przekonać 8)
  • 0

#32 Ney Napisany 16 października 2004 - 10:30

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Byla juz premiera tej gry u nas czy nie?Zamowilem ja w preorderze w Swiecie Nintendo i narazie cisza...
  • 0

#33 BeSOS Napisany 16 października 2004 - 11:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
była wczoraj, ale nie spodziewaj sie przesyłki w dniu premiery-Pikmin 2 miał premiere 8 i nadal go jeszcze nie ma.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 16 października 2004 - 12:42

Gość__*
  • Goście

Po pierwsze chwalę się nowy avatarem :D
Po drugie czekam niecieprliwie na listonosza z moiimi bębnami i grą :twisted: Wtedy będzie nowy avatar i nowe fotki na forum :lol: Co do fotek Miela to na 2 fotce mam sliczne "krolicze łapki". :P Ale siara :wink:
A tak w ogóle to czeka mnie ostra robota by was do tej gry przekonać 8)


Nie bój się, nie będziesz sam :D:D. Nasze zdjęcia i podniety na pewno napalą połowę forum :twisted: .
  • 0

#35 Kaxi Napisany 17 października 2004 - 20:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Ja nadal czekam na przesyłkę i mam zamiar ją odebrać w przyszłym tygodniu, ale być może ktoś obrotny już posiada europejską wersję. Tak więc po 2 stronach tematu, wreszcie zapraszam do wyrażania uargumentowanych i posiadających podstawy opinii. :twisted:
  • 0

#36 Ney Napisany 21 października 2004 - 17:54

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dostalem dzisiaj gre i...Ale pokolei.Tak naprawde kupilem ja tylko dlatego ze dziewczynie spodobala sie idea tej gry i dala na nia 50% funduszy .Teraz moge powiedziec jedno - MASAKRA - zostalem poprostu zmasakrowany.To jest gameplay najczystrzej postaci.Na razie gralem malo - raptem 2-3 godziny ale jestem zauroczony:).Nie wyobrazam sobie co to bedzie jak sie zbieze wiecej ludzi przy tej grze.Zbieram na kolejne trzy bongosy - nie ma innego wyjscia.
I jeszcze jedno - fajna jest rekacja ludzi ktorzy wpadaja do pokoju i nagle widza cos takiego jak bongosy, z ciekawoscia patrza co to jest i jak sie w ta gra (mowiac "wlacz lepiej cos innego") a pozniej od niechcenia sami probuja.I wiecie co jest pozniej?Wojna o bongosy i ktory kawalek wlaczyc jako nastepny:).
  • 0

#37 Kaxi Napisany 21 października 2004 - 18:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Ty Ney masz na pewno ze Świata Nintendo :?:
  • 0

#38 Ney Napisany 21 października 2004 - 18:26

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Nie - z Ultimy bo swiat nintendo zadzwonil i powiedzial ze w przyszlym tygodniu bedzie dopiero.Wiec wzialem z Ultimy a ze swiata nintendo zrezygnowalem
  • 0

#39 Kaxi Napisany 21 października 2004 - 18:28

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Aha :) No to czekamy na jakieś fotosy, i dalsze relacje z obwiązkowo megawielką liczbą emotek :lol:
  • 0

#40 gruby Napisany 22 października 2004 - 16:48

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
A ja mam tylko krótką wiadomośc dla Warszawiaków! W Empiku w Centrum, jest zewstaw Donkey Konga z bębenkami za... 189 złotych! :shock:
  • 0

#41 BeSOS Napisany 22 października 2004 - 17:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

A ja mam tylko krótką wiadomośc dla Warszawiaków! W Empiku w Centrum, jest zewstaw Donkey Konga z bębenkami za... 189 złotych! :shock:


no, no, za taka cenę to bym się nawet skusił, ale właśnie odebrałem Pikmina 2 więc nici z Kongi 8)
  • 0

#42 Ryo-San Napisany 22 października 2004 - 18:49

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

A ja mam tylko krótką wiadomośc dla Warszawiaków! W Empiku w Centrum, jest zewstaw Donkey Konga z bębenkami za... 189 złotych! :shock:

:shock: :shock: :shock: o fuck stary...skontakuj sie ze mna na PM pliz (bo gg Ci padło) ...to ja najwyzej bym Ci przeslal kase..i bys mi kupił..a potem jakos bym od Ciebie odebrał jakos jak będe w Wawie :>
bo kurcze po takiej cenie bankowo to zejdzie jak woda...gruby daj znac..:)
a tak BTW to jak ktos jeszcze sie nie zdecydował na DK to naprawde lludzie kupujcie to z miejsca..bo ide o głowe ze nakład zostanie wyczerpany dosyć szybko...a gra za jakis czas będzie taką rarką jak najlepsza gra muzyczna na świecie czyli Samba De Amigo (oryginalne marakasy Segi kosztują 70-100 funtów)..dlatego nie czekac na oklaski tylko kupowac...
  • 0

#43 gruby Napisany 22 października 2004 - 20:54

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Kurcze, co za presja... Mam nadzieję, że się nie przewidziałem :D A tak na poważnie, to właśnie się przymierzam do tej gierki (co do ilości, była ułożona taka piramidka, z około 10 pudełek..., więc chyba starczy dla wszystkich biorąc pod uwagę, że gacki ma ze 20 osób w Polsce ;) ), ale waham się czy nie lepszy Pikmin 2, albo w ogóle zaczekać do PM2 i M2. I tak to jest. Najpierw długo długo puchy na horyzoncie, a jak już spadnie z nieba deszcze tytułów, to brak floty! :D
  • 0

#44 BeSOS Napisany 23 października 2004 - 08:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gruby-powiem ci,że Pikmin 2 jest dokładnie taki jak został zrecenzowany przez większość site'ów. Jak grałeś w jedynkę i ci sie podobała to tutaj jest jeszcze lepiej-ciężko sie oderwać od gry 8)
  • 0

#45 Gość__* Napisany 24 października 2004 - 17:19

Gość__*
  • Goście
Tak jak wróciłem z Empiku 2 godziny temu to zostały chyba 2 pary w tym jedna bez bongosów. A kosztowało toto 209 złotych :shock:
  • 0

#46 gruby Napisany 25 października 2004 - 20:09

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Tak jak wróciłem z Empiku 2 godziny temu to zostały chyba 2 pary w tym jedna bez bongosów. A kosztowało toto 209 złotych :shock:

niestety masz rację. Dzisiaj byłem w Empiku i tez zobaczyłem, że cena podskoczyła o 20 złotych... Chyba im za szybko schodziło. Plus jest tego taki, że ja znów widziałem stojącą śliczną piramidkę :D czyli sztuk mają dużo...
  • 0

#47 Ney Napisany 25 października 2004 - 20:10

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wczoraj mielismy z ludzmi z roku sesje w Donkey konga u mnie w domu do... 2 w nocy.Napisze to jeszcze raz - gra rzadzi maksymalnie!!!Zmienialismy sie co kawalek (kazdy mial swoj do wymasterowania) i moglibysmy tak dluzej jeszcze siedziec gdyby oczy nie daly za wygrana...
Moze tu na forum podawalibysmy swoje osiagniecia w ta gre (np ile coinsow w danym kawalku udalo sie zebrac lub cos takiego)?No i moze ktos wie kiedy ma wyjsc Donkey Konga:Hit song parade w PAL'u?
  • 0

#48 Mielu Napisany 25 października 2004 - 20:58

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Co tu dużo mówić. Graliśmy trochę w Kongę u kumpla (hi Kris!!) w przerwach między imprezowaniem na PE i zupełnie wymiękłem gdy zobaczyłem jak Kaxi, czekając na swoją kolejkę do bębnów, ćwiczył na sucho na kolanach. Ponosi Cię stary :shock: Ale ja też ostro się wkręciłem i mało nie rozniosłem bongosa jak się po raz dziesiąty zgubiłem i za cholerę nie szło ponownie wbić się w rytm :wink:
  • 0

#49 Gość__* Napisany 25 października 2004 - 22:04

Gość__*
  • Goście
Powiem szczerze że tak jak z VJ znowu mnie chyba namówicie do kupna gry :D. Ney na singlu jak się sprawdza? Bo raczej nie będzie stać mnie na zakupienie kolejnych bongosow tylko dla kumpli ...
  • 0

#50 Ney Napisany 26 października 2004 - 16:26

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mnie tez raczej nie bedzie stac na taki wydatek...Moze zafascynowane ta gra kolezanki kupia jeszcze bongosy?:)A na singlu sprawdza sie swietnie a jeszcze lepiej jak bedziesz "bebnil" razem ze znajomymi (nawet tak jak ja z jednymi bongosami) - nawet granie na zmiane daje piorunujacy efekt.Naprawde ciezko uwiezyc ze taki zestaw jest w cenie zwyklej gry...LUDZIE KUPUJCIE DONKEY KONGE!!!!!!!!
  • 0

#51 Kaxi Napisany 26 października 2004 - 17:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
No Ney! Tak trzymać :lol: Jak sam mówisz gra na 1 jest świetna, grałem na 2 i było zajebiście, a niedługo zagram na 3 :!: Tak więc powiem to jeszcze raz: Kupujcie Donkey Kongę :twisted:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 26 października 2004 - 21:35

Gość__*
  • Goście

No Ney! Tak trzymać :lol: Jak sam mówisz gra na 1 jest świetna, grałem na 2 i było zajebiście, a niedługo zagram na 3 :!: Tak więc powiem to jeszcze raz: Kupujcie Donkey Kongę :twisted:


A ja jeszcze powtórzę dla pewności :D: kupujcie Donkey Kongę. 8) Ta gra jest mega - świetna :D!! Żaden z was nie pożałuje. Bongosy odmienią wasze życie i staniecie się fanatykami bębnienia. :lol:
PS Kiedy w końcu dostanę tą grę?!! :evil:
  • 0

#53 ACZ Napisany 30 października 2004 - 18:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
.
  • 0

#54 BeSOS Napisany 30 października 2004 - 21:21

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Bardziej miodne i oryginalniejsze jest Eye toy play lub singstar, więc daruję sobie te bębny, nintendo znowu się spóźniło ze swoimi "oryginalnymi", podkradanymi pomysłami. Podobne rzeczy były już dawno, choćby marakasy z decka.


ale na GCN takich gier nie ma, więc nie odbieraj niektórym przyjemności. A bebny o ile się nie mylę są po raz pierwszy.
  • 0

#55 ACZ Napisany 30 października 2004 - 22:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
.
  • 0

#56 Blizzard Beast Napisany 31 października 2004 - 00:20

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Bardziej miodne i oryginalniejsze jest Eye toy play


Jest bardziej miodne przez cale to poltorej godziny, na ktore jest w stanie przykuc cie do konsoli.
  • 0

#57 ACZ Napisany 31 października 2004 - 12:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
.
  • 0

#58 miazga Napisany 31 października 2004 - 12:09

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:

No, ale cóż, tak się utarło wśród wszelakiej maści fanatyzmowi Big N, że prym w innowacyjności zawsze wiedzie firma z hydraulikiem w roli głównej. Po raz drugi: SZOK !!! ;)


That's the point! :)
  • 0

#59 Gość__* Napisany 31 października 2004 - 13:12

Gość__*
  • Goście

Bardziej miodne i oryginalniejsze jest Eye toy play lub singstar, więc daruję sobie te bębny, nintendo znowu się spóźniło ze swoimi "oryginalnymi", podkradanymi pomysłami. Podobne rzeczy były już dawno, choćby marakasy z decka.


Jezu, jakimi podkradanymi? Nintendo porozumiało się z Namco, które wymyśliło gry z bębnami, dodało dla uatrakcyjnienia Donkey Konga i wydało na GC. W czym problem? Chcieli przyciagnąc nowych graczy do konsoli. Pomysłu nikomu nie kradli, po prostu wyłożyli kasę, żeby Namco zrobiło dla nich bębny. I to tez jest tak samo oryginalne jak Eye Toy i Singstar. Zresztą, sorry, ale Singstar to jest karaoke i tu bym się bardziej zastanawiał, czy może nie jest ściagnięte. Nie jest, ale można by powiedzieć - to wcale nie jest oryginalne, w klubach to już od dawna istnieje w innej formie. Ale na konsolach jest po raz pierwszy czy drugi. Dla mnie bębny są tak samo fajne do gry jak Eye toy. Strasznie mnie to pociaga i o tym mówię. Założe się, że nawet gdybym nie lubił za coś tam Nintendo, bongosy by mi się spodobały.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 31 października 2004 - 13:48

Gość__*
  • Goście
Kaxi, tylko, żebyś nie wystawił Kondze 10 :shock:
Jejciu, ja tej gierki też się nie mogę doczekać :twisted: wyobraźcie sobie turniej Kongi na 3 zlocie (!!!) Więcej chętnych niż do Soula 2 (:D) Ja chcę bam,bam,klask,klask!!!

Miazga- co to miało znaczyć :evil:
  • 0