Skocz do zawartości

Zdjęcie

DooooooonkeY KooooongaaaaaaA Korner


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Uhu uuk ukuhuku ha? (51 użytkowników głosowało)

Uhu uuk ukuhuku ha?

  1. Bam (3 głosów [5.77%])

    Procent głosów: 5.77%

  2. Bum (5 głosów [9.62%])

    Procent głosów: 9.62%

  3. Klask (6 głosów [11.54%])

    Procent głosów: 11.54%

  4. Bum-bam (10 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  5. Bam bam bam bam... (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

  6. Ja, proszę pana, z innej parafii. (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#61 miazga Napisany 31 października 2004 - 14:42

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:

I to tez jest tak samo oryginalne jak Eye Toy i Singstar.


Nie jest, bo instrumentów do konsol jest cała masa- a czy są to bębny, marakasy czy mata to już nie ma większego znaczenia.

Zresztą, sorry, ale Singstar to jest karaoke i tu bym się bardziej zastanawiał, czy może nie jest ściagnięte. Nie jest, ale można by powiedzieć - to wcale nie jest oryginalne, w klubach to już od dawna istnieje w innej formie.


... a za to na bębnach grały przed dziesiątkami lat afrykańskie plemiona :?
Jakby nie patrzeć, o wszystkim można tak powiedzieć. Piłka nożna jest na podwórku albo na boisku- więc swego czasu pierwsze wirtualne futbole nie były niczym nowym, tylko czymś od dawna znanym. Wyścigi samochodowe na torach wyścigowych lub w nocy na ulicach ( :twisted: )- czym jest więc NfS: UG? Niczym oryginalnym, nie?. O przestępstwach słyszy się codziennie. Tak więc o żadnej rewolucji w przypadku GTA 3 nie ma mowy. Tak? :roll:

Miazga- co to miało znaczyć


Że Czychu ma rację. Chyba, że to było pytanie retoryczne z twojej strony, Piki.
  • 0

#62 ACZ Napisany 31 października 2004 - 15:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
.
  • 0

#63 Ney Napisany 31 października 2004 - 17:51

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Ja rozumiem, że Otto i Kaxi jest zafascynowane donkey kongą i bardzo dobrze, cieszę się z tego, ale przeżywanie i wielki krzyk o bębenkach przez wymienionych wyżej panów jest raczej śmieszny. Czy ktoś tak ostro przeżywał eye toya czy singstara na forum? Raczej nie, a eye toya co do oryginalności to nawet nie ma co porównywać z donkey kongą, bo dzieli ich przepaść. No, ale nie ma to jak fanatyzm, trzeba drzeć się w całym topicu, jakie to nam Nintendo novum przyniosła.
Nie ma to jak wzajemne podtrzymywanie siebie na duchu.
Hehe, SZOK !!!

O czym ty wogole mowisz?Donkey Konga jest na swoj sposob oryginalna -przynajmniej ja o patencie polegajacym na bebnieniu i klaskaniu(!) do muzyki wczesniej nie slyszalem (i na bank taka gra sie w PALu wczesniej nie pojawila).Zreszta w tym topicu nikt nie trabi jaka to Donkey Konga jest oryginalna tylko jak bardzo ta gra rzadzi.A wiesz dlaczego?Bo rzadzi.I pieprzenie glupot o fanatyzmie bo gra sie komus podoba i mowi o tym glosno nie ma moim zdaniem sensu.I to chyba nie nasza wina ze ludzie nie wychwalaja pod niebiosa na forach eye toya i sony za ich naprawde oryginalny pomysl...To my (Ci ktorym podoba sie DK) tez mamy siedziec cicho?I skad wiesz ze to Eye Toy jest grywalniejszy od Donkey Kongi - spedziles troche czasu przy kazdej z tych pozycji?I wiesz mi ze DK sie nie nudzi szybko.Sam (a w zasadzie z mnostwem roznych ludzi) gram w nia juz dobry tydzien.Jak bym mial kilka bongosow to bysmy grali na bank przez kilka dobrych miesiecy.Niedlugo wyjdzie gra zrecznosciowa w ktorej steruje sie bongosami i to moim zdaniem calkiem oryginalny patent.
I jeszcze co do oryginalnosci nintendo (chociaz to offtop) - firma ta jak zreszta wszystkie nie jest bez wad i popelnila kilka bledow i tez jak widzi dobry pomysl u konkurencji to go wykorzystuje (bo niby czemu nie?) ale to dzieki niej mamy analogowe sterowanie i wibracje w grach.Za to im sie nalezy szacunek tak jak i kazdej firmie ktora wymysli cos nowego.I ten patent to sony i inni "podkradli" od Nintendo.No i moze przyczepilbys sie do Microsoftu ktory podlapal patent z Eye Toyem i teraz swoja kamerke wypuszcza?
  • 0

#64 ACZ Napisany 31 października 2004 - 18:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
.
  • 0

#65 Ney Napisany 31 października 2004 - 18:09

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Szczerze mowiac nie mam pojecia z jakiego plastiku sa zrobione.Na pierwszy rzut oka wydaje sie ze jest troche tandetny (przynajmniej dla mnie) ale po kilkunastu godzinach walenia w bongosy i dwoch upadkach z duzej wysokosci nadal sa w stanie idealnym (naprawde jak nowe).A niektorzy ze znajomych wala w nie naprawde mocno (ja zreszta tez - jedynie kolezanki sa delikatne):)
  • 0

#66 Kaxi Napisany 31 października 2004 - 20:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Bebenki są solidniejsze niż na to wyglądają, ale oczywiście nie ma co marzyć o drewnie i lwiej skórze :wink: Sa odpowiednio dociążone by nie poruszały się przy bębnieniu i generalnie spodziewałem się większej tandety. A jest dobrze (nie rewelacyjnie ale dobrze). W instrukcji pisze z enalezy walic w nie tylko dłońmi (nie patykami cyz pałkami od perkusji) bo w innym wypadku moga sie uszkodzic.

Btw. mam już Donkey Kongę zakupioną w Media Markcie. Teraz czekam an drugie bębny z firmy wysyłkowej.

Gra rządzi! Potem pwoiem więcej.


PS. Dychy nie dam. 8)
  • 0

#67 Gość__* Napisany 31 października 2004 - 23:20

Gość__*
  • Goście
Ja jeszcze słówko o podniecaniu się. Ney już w zasadzie wszystko powiedział, ale dodam swoje 3 grosze.
Naprawdę w tym wypadku nie ma dla mnie większego znaczenia, czy grę wydało Nintendo, czy inna firma (zreszta DK wydało Namco, więc...). Burnouta 3 nie ma na Gamecubie i nie wydało go Ninny, a nim tez sie podniecam i w niedaleikei przyszłości na serio myślę o zdobyciu konsoli z tą grą. Chodzi o to, że gra jest wg naszych odczuć naprawdę świetna i zabawna. Ney już mówił, że jesli "wspaniałym" eye-toyem nikt się nie podniecał, nie znaczy, że my nie będziemy sie podniecać Donkey Kongą, czy w przyszłośći innymi grami. Jesteśmy po prostu grupką ludzi, którym jeżeli coś się podoba to głośno o tym mówią, bo chcą żeby inni też wiedzieli. I nie widzę tu większego związku z fanatyzmem - Metroid też jest super, a jakoś MP kornera nie było, lub był tylko się nie rozwinął. To zalezy od tego, jaka grupa ludzi się grą zainteresuje i jak wiele nowego ona wnosi. Koniec offtopa, dziekuję, wracamy do tematu. Kaxi - relacjonuj! I zdjęcia dawaj :D
  • 0

#68 ACZ Napisany 01 listopada 2004 - 13:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
.
  • 0

#69 BeSOS Napisany 01 listopada 2004 - 16:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Wooow, zagram w residencika na pstwo :)


za ponad rok a my w marcu :lol:

co nie zmienia faktu,że Nintendo jest ostatnio jakieś weird 8)
  • 0

#70 Mielu Napisany 01 listopada 2004 - 17:08

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Czy jeszcze ktoś chce zmusić mnie do kasowania postów? Topic jest o Donkey Kondze, a nie o sytuacji Nintendo. Jak ktoś ma problemy z orientacją na forum to chętnie pomogę :evil:

A ja wciąż czekam na swoją Kongę, ale już zapowiedziałem ukochanej, że będzie ze mną grała. Oczywiście się "strasznie ucieszyła" :wink: :lol:
  • 0

#71 Uuk Napisany 01 listopada 2004 - 20:32

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Tjaaa, jak tylko skończę KotORa na pieca myślę o DK. Może...pod choinkę? Wystarczy wytłumaczyć, jakie to kształcące... A tak poza tematem: Czychu3: jestem z natury raczej spokojny, ale trochę działasz mi na nerwy. Wiem, że to nie miejsce na takie teksty, ale nie mogę się powstrzymać (No i nie użyłem żadnego przekleństwa).
  • 0

#72 Kaxi Napisany 01 listopada 2004 - 21:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Okay, by odejść trochę od nieciekawej atmosfery w innych topicach napisze trochę o Donkey Kondze.

Po pierwsze gra jets taka jak myślałem i całe szczęścię się nie zawiodłem. Gra jest megagrywalna i miodna, a walenie po bębnach po prostu ma coś w sobie. Przykuwa jak cholera. Nadal czekam na dodatkowe bębny, więc mogłem się przekonać, że pojedynczy gracz ma co robić. Poziomy trudności z przyrostkiem Jam to maxymalny Hardcore i tygodnie ćwiczenia.

Co nie znaczy że gra jest bez wad, ale przecież o czymś będę musiał pisac w recenzji 8)
  • 0

#73 Ney Napisany 03 listopada 2004 - 17:44

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Jutro mina dwa tygodnie od kiedy mam Donkey Konge i gra sie jakos znudzic specjalnie nie chce...To jest jedna z tych gier w ktorych nie gra sie zeby ja przejsc tylko wlacza sie dla czystej niczym nie zmaconej grywalnosci (tak jak kiedys bylo dla mnie z np Crazy Taxi na DC).Poprostu mega pozytywna gra ktorej nikt sie nie oprze jak w nia troche pogra w towarzystwie znajomych...
PS Kaxi ile dasz grafice w Donkey Konga?:)Bo muzyka i grywalnosc to musi byc 10...
  • 0

#74 Kaxi Napisany 03 listopada 2004 - 18:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem Ney ale mało :twisted:

Co do żywotności to nie jest na taka krótka. Po pierwsze żeby zaliczyć jakiekolwiek piosenki na złotro oprócz tych na najniżsyzm poziomie trudności, potrzeba treningu.Pozostałe dwa poziomy trudności są ostre i w dzień ani dwa się przez nie nie przebijecie. Po drugie są tryby Jam, które to już jest całkowity Hardcore i jesli ktos zechce je ukonczyc to chyba musi grac miesiącami :D Ja sam wątpie cyz uda mi się ta sztuka. Do tego dochodzą mini-gier, choć te akurat i tak są lepsze na dóch graczy oraz możliwość pogranmia sobie po prostu dla przyjemności.
  • 0

#75 Ney Napisany 03 listopada 2004 - 18:31

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja bym tam grafiki DK wogole nie ocenial...No bo przez pryzmat czego?Mocy konsoli (niska ocena wtedy) czy funkcjonalnosci (wysoka ocena)?Zreszta bongosy maja taka fotorealistyczna grafike...mozna je nawet dotknac:)
A co do trudnosci JAM - racja 100% - hardcore najczystrzej postaci:)
  • 0

#76 Kaxi Napisany 06 listopada 2004 - 12:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Heja.
Jaki zrobiliście najdłuższy kombos w CHallange? Ja na Monkey zrobiłem 399 i chcialem przy 400 zrobic fotkę, ale czterysetny znak skopałem :cry: Jakby co, czekam na wasze rekordy, mogą być z mini gierek. Moje:

Challange Monkey Solo: 399
Banana Juggle: 89
  • 0

#77 Gość__* Napisany 06 listopada 2004 - 18:20

Gość__*
  • Goście
Dzisiaj w Empiku nabyłem swój egzemplarz następnie zwołaałem 4 kumpli i graliśmy u kumpla -1 para bongosów+pad :) Wrażenia jak najbardziej pozytywne tyle że przerodziło się toto w orgie :shock: zaczeliśmy grać w DK na plecach kolegi :D Aha stosunek opinii pozytywnych do negatywnych 3-1 :wink:
Uff więcej o samej grze napisze jutro gdy już troszkę pogram. See there :)
  • 0

#78 Kaxi Napisany 07 listopada 2004 - 16:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ney, lesiu? CO jest? Żadnych rekordów? Mogą być z innych trybów niż ja wymieniłem 8)
  • 0

#79 Ney Napisany 07 listopada 2004 - 16:45

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
W mini gry jeszcze za bardzo nie gralem wiec Kaxi musisz poczekac jeszcze troche az Cie pobije (w pkt oczywiscie).
A co do combo 399 to szacunek ogromny:)Moj rekord wynosil nedzne 200 cos,natomiast kolezanki 311 z tego co pamietam.Tak czy siak zmobiliowales nas tym wynikiem do pracy...
PS A ile najwiecej zarobiles kasy na jednym kawalku (i na jakim)?Moj rekord to 731 za "All the small things" na srednim poziomie trudnosci...
  • 0

#80 Kaxi Napisany 07 listopada 2004 - 16:47

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Co do największej ilości kasy to nie pamietam, ale też 700 coś, ejdnak to się nie liczy. Pogram, zapamiętam i napiszę. :D
  • 0

#81 Kaxi Napisany 07 listopada 2004 - 21:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
"All the small things" poziom CHimp (sredni) - 747 monet (pobij to! :twisted: )
"Turkisch Marsch" poziom CHimp:

Great: 129
OK: 24
Bad: 0
Miss: 0
Combo: 163

"All the small things" tryb Gorillla (najwyzszy) - 771 monet


Haha, try this :twisted: :twisted:


PS> Mas zjakieś złota na Gorilla? Ja nie :oops:
  • 0

#82 Ney Napisany 07 listopada 2004 - 22:00

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ty...:)Poraz kolejny BIG RESPECT.Poniewaz nadchodzi dla mnie czas Halo2,PES4 i Tales of Symphonia pewnie DK sobie troche (tylko troche...) odpocznie ale wiesz mi ze zrobie wszystko zeby pobic te wyniki!:).Strzez sie...Moze kiedys na jakims zlocie nawet zagramy razem:)Kto wie?A zlota na gorilla tez nie mam - nie zaliczylem jeszcze wszystkich kawalkow na tym poziomie nawet jeszcze...hardcore dla mnie:)A najtrudniejszy kawalek z jakim sie spotkalem do "Busy child" - "pokonales" go na gorilli:)?Aha chyba jeszcze nikt tego tu nie pisal wczesniej - no wiec DONKEY KONGA RZADZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#83 Kaxi Napisany 07 listopada 2004 - 22:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No ja dopiero dziś za złotyo zaliczyłem całego Chimpa (wcześniej miałem juz Monkeya), a na Gorilli mam tylko kilka sreber, to tych najprostszych piosenek 8) Aha, zanim dopadnie cię Halo 2 i reszta, spróbuj się w Banana Juggle, chociaż raz :) Żonglowanie więcej niż siemdioma bananami jest super ciężkie :D
  • 0

#84 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 23:12

Gość__*
  • Goście
Jezus jak zobaczyłem wasze wyniki to zwątpiłem w swoje zdolności manualne :wink:

W Banana Juggle -84
Największe combo coś w okolicach 50 :?
Gdize wy macie te złota, srebra i reszte ?

PS. Uwaga moja matka pochwaliła gre !!!! Otóż stwierdziłą że nie jest szara bura i ponura (zelda WW ponoć jest :wink: ) i nawet zagrała w DK impossible ! :shock:
  • 0

#85 Kaxi Napisany 07 listopada 2004 - 23:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Gdy w Street Perfomance przjedziesz melodię (tzn paske będziesz miał dalej niż Clear) to przy piosence pojawi się znaczek DK - może być srebrny albo złoty.

Hmm, w Banana Juggle masz niezły wynik. Ja teraz robię 86, nie wiem jakim cudem wcześniej udało mi się zrobić 89. Ale tak stoi w statystykach :D Co do Combo - w zwykłych piosenkach mam co najwzeyj 150, ale w Challange mozna zrobic pewnie i ze 2000.

A Twoja Mama ma teraz czyste konto. Pochwaliła DKa, ale tak obrazić WW to... :twisted:
  • 0

#86 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 18:52

Gość__*
  • Goście
Uch Combo-79 całe "Turkish March" na greatach i okejach 8)
Dzisiaj zagrałem tylko 10 minutek bo Call of Duty multi wcięło mnie na 3 godzinki (tak gram na PC, nie bić :wink: )

Ps.Banana Juggle jest nieco głupie bo Diddy dorzuca kolejne banany zupełnie nie w tempo :roll:
PS2.Kaxi dostałeś punkty Nintendo Vip? W pudełku z DK?
  • 0

#87 Kaxi Napisany 08 listopada 2004 - 18:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
To Combo to rozumiem na poziomie Monkey? Bo na CHimp ja zrobiłem całego na grejtahc o okejach z combem 163 (patrz posty wyżej).

Co do Banana Juggle: Diddy dorzuca banany gdy klaśniesz 8) Lecz jeśli dorzuca ci bez niczego to odsuń się od głośników albo przycisz grę.

Co do punktów: dostałem nawet dwie karteczki. Jedne za w pudełku w grze, a drugie do bębenków (tych dodawanych z grą). Będę miał zapewne trzecie za dodatkowe bębny.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 22:53

Gość__*
  • Goście
Ogłaszam wszem i wobec, że w piatek, 12 listopada bieżącego roku, w mym domu pojawi się coś masakrycznego, mega grywalnego. jeszcze nie wiecie o co chodzi :P ? No jak to - każdy przedszkolak wie, że chodzi o Donkey Kongę :roll: !
UOOO! Już w piątek! Czekałem na tą grę, ale teraz to juz jest maksimum. Znam opinię forumowiczów i wiem, że jest super 8) ! Gdy tylko ja dostanę szykujcie się na rywalizację (ostrą!) o rekordy :twisted: ! Ekipa już jest, dojdzie jeszcze parę osób, normalnie społeczność DK :D. Stay tuned - do piątku! :lol:
  • 0

#89 Kaxi Napisany 10 listopada 2004 - 23:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Teraz Was zrównam z ziemią :twisted: Mój rekord w Banana Juggle: 100!
Żonglowałem 9 bananami bez żadnego upadku. Uważam że ten wynik można pobić o jakieś 5, ale będzie ultra ciężko :twisted: W każdym razie magiczna liczba osiagnieta :) Na dowód załączam fotkę.

Dodany obrazek


I jeszcze kilka fote, sorry za jakość:

Dodany obrazek


Akcja" Graj z głową" trwa 8) W roli naszej gwiazdy mój sparing partner w DK i wiekszosc innych gier: poznajcie Hugara (fanfary) :D Z lewej mój palec :oops:


Czekam na Wasze wyniki :twisted:

PS. Sorry za jakość :cry:
  • 0

#90 Gość__* Napisany 11 listopada 2004 - 11:44

Gość__*
  • Goście
Ekhem czemu ja nic nie widze ? :wink:
Ale rzeczywiście przypadłem do podłogi, 100 punktów :shock:
Nie wiem gdzie ty znajdowałeś czas na klaśnięcie :shock:
W każdym razie szacun :P
  • 0