Skocz do zawartości

Zdjęcie

DooooooonkeY KooooongaaaaaaA Korner


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Uhu uuk ukuhuku ha? (51 użytkowników głosowało)

Uhu uuk ukuhuku ha?

  1. Bam (3 głosów [5.77%])

    Procent głosów: 5.77%

  2. Bum (5 głosów [9.62%])

    Procent głosów: 9.62%

  3. Klask (6 głosów [11.54%])

    Procent głosów: 11.54%

  4. Bum-bam (10 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  5. Bam bam bam bam... (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

  6. Ja, proszę pana, z innej parafii. (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#91 Gość__* Napisany 11 listopada 2004 - 16:45

Gość__*
  • Goście
Pokuszę się o komentarz do drugiego zdjęcia Kaxiego :D.
Widzoczny na pierwszym planie WIELKI kawałek palca jest na prawdę świetny, aż szkoda, że nie ma większego związku z grą :twisted:. Chociaż kto wie? Może przedstawia wygląd palca po długotrwałym graniu na bębnach :lol: ? Jakieś odciski itd 8) ? Sprawę przekazuję do archiwum X ;).
Przejdźmy teraz do omawiania sposobu gry rzeczonego Hugara na bongosach. Otóż jest to...... świetny sposób dla masochistów i ludzi mających chęć zaliczyć strzał z baranka w scianę! :P Ewentualnie dla ludzi mocno sfrustrowanych. :wink: No bo tak, masohista czy wkurzony gość przychodzi do domu i zamiast niszczyć ściany i przeskadzać sąsiadom, odgrywa głową kilka piosenek i omdlenie lub chociaż mdłości gotowe! :lol: Big pozdro dla Hugara za świetny pomysł :wink: , a dla Kaxiego za zaprezentowanie go światu :D.
  • 0

#92 Gość__* Napisany 12 listopada 2004 - 12:22

Gość__*
  • Goście

"All the small things" poziom CHimp (sredni) - 747 monet (pobij to! :twisted: )
"Turkisch Marsch" poziom CHimp:

Great: 129
OK: 24
Bad: 0
Miss: 0
Combo: 163

"All the small things" tryb Gorillla (najwyzszy) - 771 monet


Haha, try this :twisted: :twisted:


PS> Mas zjakieś złota na Gorilla? Ja nie :oops:


wow, jest BLINK 182??
  • 0

#93 Gość__* Napisany 12 listopada 2004 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Uch mój nowy rekord w Banana Juggle- 89
Teraz zaliczam całego Chimpa na złoto.
Ale Jam to jest przegięcie trzeba znać na pamięć piosenke :shock: :shock:
  • 0

#94 Gość__* Napisany 14 listopada 2004 - 18:44

Gość__*
  • Goście
"Totally new way to play" - Ten napis z pudełka z bongosami najlepiej opisuję ich funkcję:D. Huh, ciężko pisze się o rzeczach świetnych, brakuje przymiotników 8) ..... Ale spróbuję:
Donkey Konga atakuje Cię od pierwszego wyklaskanego dźwięku, od pierwszego napisu "GREAT" nad zagranym bębenkiem, od pierwszego uderzenia w bongos!!!! :lol: To jest coś takiego - siadasz, grasz, ktoś cię woła, ale co z tego? Jeszcze tylko dokończę tę piosenkę jeszcze tylko zdobedę złotą odznakę DK w piosence "99 RED BALLOONS". :P Po maratonie jakiś 50 piosenek przychodzi lekkie znużenie. Co wtedy? wyłączam konsolę na 5 minut i z wywieszonym jęzorem wracam spowrotem!!! :wink: Mogę grać tą samą piosenkę 40 raz, ale frajda jest taka sama, jak za pierwszym razem, bo np. gram sobie po kolei wszystkie 31 piosenek. Gdy kończę ostatnią, pierwszej już nie pamietam, więc zabawa jest przednia!! :o A do tego przecież dochodzą 3 poziomy trudności i tryb Jam session :D:D.
Nawet moje ciocie, które w grach doszukują się sekt i ręki szatana (:P) ZACZĘŁY GRAĆ! Ja wcześniej bym w to nigdy nie uwierzył.
Na koniec mogę dodać tylko - Donkey Konga jest VIEWTIFUL!!!
PS: Moje rekordy:
Combo - 376, Banana juggle - 100 (Kaxi, rośnie ci konkurent w mojej osobie :P;))
  • 0

#95 Kaxi Napisany 14 listopada 2004 - 18:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Hohoho. Taki entuzjazm to ja rozumiem i popieram :lol: I bardzo dobrze, że rośnie konkurent b o już myślałem, że się nei zmobilizuję do dalszych rekordów :) Jestem pdo wrażeniem by po ledwie 2-3 dniach od pierwszej rozgrywki osiągnąć takie wyniki.


PS> Otto, klaskałeś podczas ekranu tytułowego?
  • 0

#96 Ney Napisany 14 listopada 2004 - 19:04

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Kaxi nie boj sie jestem odpowiednio zmobilizowany i umotywowany do dalszego bicia Twoich rekordow (Twoich?-teraz jeszcze doszedl Otto wiec powinno byc Waszych...).Niestety wszystko rozbija sie o brak czasu, ale...Co do combosa robie juz ponad 300 wiec moze kiedys do Was dobije:).Banana juggle 84 i to maksymalnie (jak Wy to robicie ze do 100 dochodzicie?).Co do rekordu monet - Gorilla "All the small things" - 772 monety:)(Jak zobaczylem u siebie ten wynik a pozniej Twoj rekord-771 przewrocilem sie razem z fotelem:)).Niedlugo moze ze znajomymi zrobimy kolejna dluzsza sesje w DK (Bongo-party) i postaramy sie wspolnymi silami pobic Wasze rekordy.Stay tuned!
  • 0

#97 Gość__* Napisany 16 listopada 2004 - 14:07

Gość__*
  • Goście
Otto cholera ile ty żeś w to grał ? :shock:
Heh mój rekord w Banana Juggle to 92 byłby 99 gdyby nie ten głupi mały małpiszon :x A propos idziecie na konwent Pantsu ? Do czasu IIIZFN raczej nie pojawi się taki turniej ( zawody w 3 grach na GC) Going in :?:
  • 0

#98 Gość__* Napisany 16 listopada 2004 - 16:46

Gość__*
  • Goście

Otto cholera ile ty żeś w to grał ? :shock:
Heh mój rekord w Banana Juggle to 92 byłby 99 gdyby nie ten głupi mały małpiszon :x A propos idziecie na konwent Pantsu ? Do czasu IIIZFN raczej nie pojawi się taki turniej ( zawody w 3 grach na GC) Going in :?:


100 pobiłem w niedzielę, a grę mam od piątku :D. Jednak nie wiecie wszystkiego - prawdopodobnie dziś obwieszczę światu mój nowy... ale na razie sza :D. Jednak na razie nie mogę się zbliżyć do rekordu Kaxiego w combosach - 400 jest poza moim zasięgiem chwilowo :P. Co do Pantsu - Kaxi, reszta, jak się zaopatrujecie na takie coś? Sam nie wiem, czy warto dla jednego turnieju jechać na zlot fanów mangi... Ale to przecież Donkey Konga!:P
  • 0

#99 Kaxi Napisany 16 listopada 2004 - 17:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ja niestety raczej nie pojadę do Warszawy. Właściwie to prawie na pewno. Niestety, muszę poczekac do 3 Zlotu.
  • 0

#100 Gość__* Napisany 17 listopada 2004 - 21:06

Gość__*
  • Goście
Ho,ho! Panowie, dołączyłem do was ! Ja także jestem Konga Memba!!! Moi młodsiu braciszowie, moi rodzice, nawet moja babcia (!!!) wszyscy są zakochani w tej grze! Patrzą i mówią:
- Na reszcie coś mądrego!
A ja? A ja zrobiłem Monkey połowę na złotko, połowe na sreberko. Gierka jest bomba!!! Na razie jestem kiepski (mój rekordowy combos to 45 w monkey, buahah!) być może to się zmieni.

POZDRO, PIKI-KONGA MEMBA!
  • 0

#101 Kozio Napisany 22 listopada 2004 - 01:19

Kozio

    Chocobo

  • Narybek
  • 14 Postów:
Jak już w innym temacie wspominałem jestem posiadaczem Donkey Kongi(od wczoraj)i jest naprawdę przyjemniaście.Donkey Konga to pierwsza gra,która spodobała się mej siostrze(innych nie lubi tłumacząc to,rzekomą stratą czasu...no dobra,realną stratą czasu,ale za to jaką przyjemną :D ).Ona to zresztą,a nie ja,miała wrodzony talent do grania na DK Bongosach od pierwszego uderzenia w membranę.Co do jakiś wyników to mam wszystkie złota w Monkey-u,co z pewnością nie jest ambitne,wymagające i trudne więc proszę,nie śmiejcie się(przynajmniej na forum :roll: )

P.S.Co do"Uhu uuk ukuhuku ha?" to oczywiście,że "bum" i nawet nie pytajcie dlaczego(przecież to takie oczywiste)
  • 0

#102 Gość__* Napisany 22 listopada 2004 - 13:47

Gość__*
  • Goście
Witamy Kozia i Pikiego i czekamy na Wasze personalne rekordy, jak również te pobijające nasze :D. Oraz oczywiście na zdjęcia. (Moje postaram się wrzucić w tym tygodniu :P)
  • 0

#103 Mielu Napisany 23 listopada 2004 - 00:02

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Tia, a ja pokazałem rodzicom po co kupiłem te śmieszne bębenki i ... jutro ojciec chce grać :shock: Coś jest w tych bębnach. Niedługo sprawdzę jak działają na moją wybrankę serca :wink:
  • 0

#104 Kaxi Napisany 28 listopada 2004 - 19:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No rodzinka przyjechała z Niemiec i zrobiło się prezentację Donkey Kongi :lol: Pierwsze nieśmiałe podejścia, ale potem się zaczęło... Aż musiałem troche ostudzić zapał bo za mocno walono w bębny 8) Naprawdę tymi bębnami można przekonać sporo osób do pogrania na konsoli.

UPDATE

Od grającej części dalekiej rodziny zaraziła się także ciotka, kuzynka i amtka :lol: Zjazd rodzinny [rzemienił się w turniej Donkey Kongi :D Kurde, ale był hałas :twisted:
  • 0

#105 Gość__* Napisany 29 listopada 2004 - 22:11

Gość__*
  • Goście
Ludzie, zanoście wasze bongosy do szkoły :lol:
Dzisiaj moja klasa miała aż trzy zastępstwa, ale tak się szczęśliwie złożyło, że miałem ze sobą GameCube'a i sprzęt... Dwóch na trzech nauczycieli pozwoliło pograć w DK, się młodzież licealna podszkoliła troszeczkę w temacie konsol 8) Nawet jeden pedagog dał się namówić na grę, ale tylko klaskał koleżance :o Połowa klasy patrzyła się jak na idiotów, a druga połowa ustawiała się w kolejce do gry... Aż się nie mogę doczekać następnych zastępstw, żeby tylko o nich wiedzieć wcześniej... Sasasasasa...



P.S. Coś tam widziałem wyżej o Pantsu... Ja też się zjawię, już bileciki wykupione :)
BTW - bierzecie swoje bębenki ? Ktoś wie, ile będzie tam zestawów ??
  • 0

#106 Kaxi Napisany 05 grudnia 2004 - 22:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
hehe. Dziś do mojego domostwa zawitał Mielu, niosąc w pelcaku wesołą nowinę, tj. Bongosy. Doszedł mój sąsiadł i tak zaczęło się posiedzenie z Konga. Zagraliśmy niemal wszystkie utwory, zmierzyliśmy się też w Battle oraz Banana Juggle. Było głośno :D T Bardzo głośno :twisted: Mielu prawie nie pogryzł bębnów ze złości, gdy się okazało, że przypadła mu najtrudniejsza, zabojcza kombinacja z całej piosenki, gdy reszta miala proste dźwięki :twisted: :twisted: :twisted:
Poza tym klaskanie przez CAŁY utwór też nie należy do najprzyjemniejszej rzeczy an swiecie :lol: Ale za to śmiechu kupa 8)
  • 0

#107 Mielu Napisany 06 grudnia 2004 - 22:48

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Mielu prawie nie pogryzł bębnów ze złości, gdy się okazało, że przypadła mu najtrudniejsza, zabojcza kombinacja z całej piosenki, gdy reszta miala proste dźwięki :twisted: :twisted: :twisted:
)


Cóż, nie jestem w tym mistrzem, a na pewno nie jestem aż tak dobry by na full speedzie jechać całą piosenkę :wink:

Anyway muszę przyznać, że Kaxi zrobił postępy od PSE kiedy to graliśmy w DK (hi Kris!). Tam był tylko leszczykiem, a teraz to prawdziwy Kaximaster.

...

Dobra, tak naprawdę to Kax jest słaby, ale głupio mi było go niszczyć. W końcu byłem gościem i ... on miał pewną konsolkę, którą bardzo chciałem zobaczyć :shock:
  • 0

#108 Kaxi Napisany 06 grudnia 2004 - 22:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Taki wniosek na przyszłośc, by ci nie pokazywać więcej nowych sprzetów i gierek 8)
  • 0

#109 Mielu Napisany 06 grudnia 2004 - 22:54

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Taki wniosek na przyszłośc, by ci nie pokazywać więcej nowych sprzetów i gierek 8)


Przyznaj się, że całymi dniami siedziałeś i niszczyłeś bębny by mnie poniżyć. Ale dwa razy miałem combo większe niż Ty, czyli wciąż jednak jesteś słaby :twisted: :wink: :P
  • 0

#110 Kaxi Napisany 12 grudnia 2004 - 18:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ciąg ważnym obowiązków oderwał mnie na kilkanaście dni od Kongi ale jestem z powrotem i od razu atakuję Was moim mega-wypas combosem w Challange Monkey:


1081



8)
  • 0

#111 Gość__* Napisany 12 grudnia 2004 - 22:39

Gość__*
  • Goście
A w czwartek DonkeyKongowe urodzinki Slązaka (może Axonn będzie, moze ja będę) Wspólnie z nim zmieciemy wszystkich....

Tylko, perfavore, niech Mielu & Kaxi nie przyjeżdżają, bo jak patrzę na wynik 1081 to mi się kręci w głowie...
  • 0

#112 Mielu Napisany 12 grudnia 2004 - 22:48

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

A w czwartek DonkeyKongowe urodzinki Slązaka (może Axonn będzie, moze ja będę) Wspólnie z nim zmieciemy wszystkich....

Tylko, perfavore, niech Mielu & Kaxi nie przyjeżdżają, bo jak patrzę na wynik 1081 to mi się kręci w głowie...


To Kaxi, nie ja :wink: ... Ja mam w co grać :lol:
  • 0

#113 Gość__* Napisany 15 grudnia 2004 - 16:17

Gość__*
  • Goście
Mam do Was parę pytań, dt. "Donkey Konga" na NGC ;):

- Czy gra jest długa?
- Czy bongosy są wytrzymałe?
- Czy oprawa muzyczna jest dobra?
- Czy gra zżera dużo bloków na MC?
- Czy gra jest tak dobra, jak ją malują? (xD)

Z góry dzięki za odpowiedzi ;).
  • 0

#114 Gość__* Napisany 16 grudnia 2004 - 14:54

Gość__*
  • Goście
- Czy gra jest długa?
Gra nie jest długa, ale ma wielką żywotnośc, idealna na party. I wież mi, będziesz do niej wracał.
- Czy bongosy są wytrzymałe?
Mój braciszek wali w bębny jak by był opętany. Nadal są w całości. Wniosek wyciągni sam.
- Czy oprawa muzyczna jest dobra?
Zależy co lubisz, wg mnie powinno być więcej kawałków afrykańskich (albowiem właśnie stamtąd bongosy pochodzą) ale generalnie są całkiem jadalne.
- Czy gra jest tak dobra, jak ją malują? (xD)
Hm, myślę, że jest lepsza:D:D:D


A teraz właź na Świat Nintendo i kupuj DK :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  • 0

#115 Gość__* Napisany 16 grudnia 2004 - 17:14

Gość__*
  • Goście

A w czwartek DonkeyKongowe urodzinki Slązaka (może Axonn będzie, moze ja będę) Wspólnie z nim zmieciemy wszystkich....

Tylko, perfavore, niech Mielu & Kaxi nie przyjeżdżają, bo jak patrzę na wynik 1081 to mi się kręci w głowie...


Taaa
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to 21 grudnia (wtorek)
Za moim nie najkwiększym telewizorem zasiądzie Piki, Axonn, NMX i slazak8 czyli ja :P
4 pary bębnów
i do wyboru Palowska albo NTSC (jap) wersja Kongi = więcej piosenek = więcej zabawy :D
Zdjęcia wysle w środe ja będe wstanie :P
  • 0

#116 Gość__* Napisany 17 grudnia 2004 - 08:46

Gość__*
  • Goście

A w czwartek DonkeyKongowe urodzinki Slązaka (może Axonn będzie, moze ja będę) Wspólnie z nim zmieciemy wszystkich....

Tylko, perfavore, niech Mielu & Kaxi nie przyjeżdżają, bo jak patrzę na wynik 1081 to mi się kręci w głowie...


Taaa
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to 21 grudnia (wtorek)
Za moim nie najkwiększym telewizorem zasiądzie Piki, Axonn, NMX i slazak8 czyli ja :P
4 pary bębnów
i do wyboru Palowska albo NTSC (jap) wersja Kongi = więcej piosenek = więcej zabawy :D
Zdjęcia wysle w środe ja będe wstanie :P


tylko załatw jeszcze skądś f-zero to bycie gitens...

btw: nmx ma kongę?
  • 0

#117 Gość__* Napisany 17 grudnia 2004 - 10:35

Gość__*
  • Goście
Nie ale ja mam dwie Kongi jedną PAl a dugą NTSC
  • 0

#118 Gość__* Napisany 17 grudnia 2004 - 22:40

Gość__*
  • Goście
Dzisiaj o 16.30 doszła do mnie paczka z Donkey Kongiem
Pierwsze co mnie zdziwiło to to że nie tak jak w NTSC beczki znikały po uderzeniu lub klaśnięciu tak w palowskiej wersji zostają co jest troche dezorientujące :/
Ale tak to muza jest gites nie to co jap-pop czyli gra wypas
Na dziś już skończylem grac bo rodzice sie rzucali ale zdobyłem zloto na wszystkich piosenkach na "monkey" i zostaly mi dwie piosenki na średnim poziomie trudności także nie jest źle
NO i najwiekszym plusem w porównaniu do wersji NTSC jest to że moge savować !!!!!
  • 0

#119 Gość__* Napisany 18 grudnia 2004 - 16:24

Gość__*
  • Goście
Właśnie dzisiaj zamówiłem Donkey Kongę - niestety zostanie ona dostarczona do mnie dopiero po świętach :/.
  • 0

#120 Gość__* Napisany 20 grudnia 2004 - 12:02

Gość__*
  • Goście
Dobra pochwale się trzema zdjęciami które pięnkine wygladają :P
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0