Skocz do zawartości

Zdjęcie

DooooooonkeY KooooongaaaaaaA Korner


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Uhu uuk ukuhuku ha? (51 użytkowników głosowało)

Uhu uuk ukuhuku ha?

  1. Bam (3 głosów [5.77%])

    Procent głosów: 5.77%

  2. Bum (5 głosów [9.62%])

    Procent głosów: 9.62%

  3. Klask (6 głosów [11.54%])

    Procent głosów: 11.54%

  4. Bum-bam (10 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  5. Bam bam bam bam... (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

  6. Ja, proszę pana, z innej parafii. (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#121 Gość__* Napisany 20 grudnia 2004 - 17:03

Gość__*
  • Goście
slazak8 - super zdjęcia, ja też chcę DK! :)

Anyway, mam jeszcze jedno pytanie - ile bloków na karcie pamięci zajmuje Donkey Konga?
  • 0

#122 Gość__* Napisany 20 grudnia 2004 - 18:58

Gość__*
  • Goście
Donkey Konga zjamuje tylko 3 blocki także lajtowo :D
  • 0

#123 Gość__* Napisany 21 grudnia 2004 - 20:47

Gość__*
  • Goście

"All the small things" tryb Gorillla (najwyzszy) - 771 monet

:All the small things" tryb Gorilla - 825 monet piosenka zaliczona na złoto :D
A ile maci złotych piosenek na gorilli?? JA 12 :D
  • 0

#124 Kaxi Napisany 22 grudnia 2004 - 22:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Nie no. Donkey Konga to niesamowita giera. Nie rozumiem jak komuś może się nie podobać. Każdy kto na razie u mnie nią grał, jest zahcwycony. Właśnie pojechał do domu kuzyn., z którym (oraz bratem jeszcze) przez 3 bite dni graliśmy tylko w DK :!: Zero nudów, czysty miód :D 9.0 ogółem i 10 za miód w recenzji było słuszną decyzją.
  • 0

#125 Ney Napisany 23 grudnia 2004 - 09:32

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mi do dzisiaj sie Donkey Konga nie znudzila wiec uwazam argument ze gra sie szybko nudzi za calkowicie chybiony.Jasne ze nie gram w ta gre tyle ile na poczatku ale bardziej przez wysyp innych hitow anizeli z powodu nudy DK.Nawet na jednych bongosach grajac ze znajomymi (np na zmiane - kto wiecej pkt uzbiera ) mozna wracac (ja bede z pewnoscia) do DK przez caly rok a nawet lata.Pozatym dosc czesto zdarza mi sie wlaczyc DK na 15 minut (np przed wyjeciem na zajecia) -2-3 kawalki i juz pozytywne nastawienie do zycia gwarantowane...Pod recenzja Kaxiego i nota 10 dla grywalnosci podpisuje sie rekami i nogami chociaz nie mialem poki co okazji grac przyz uzyciu wiecej niz jednych bongosow (to dopiero musi byc zabawa...:))
  • 0

#126 miazga Napisany 23 grudnia 2004 - 12:22

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:

Nie no. Donkey Konga to niesamowita giera. Nie rozumiem jak komuś może się nie podobać. Każdy kto na razie u mnie nią grał, jest zahcwycony. Właśnie pojechał do domu kuzyn., z którym (oraz bratem jeszcze) przez 3 bite dni graliśmy tylko w DK :!: Zero nudów, czysty miód :D 9.0 ogółem i 10 za miód w recenzji było słuszną decyzją.


Kaxi, a u Krisa to co było? 8) Ja tam miałem po dwóch- trzech godzinkach serdecznie dość. Dla donkey konga mnie gra na 7-8, któa nie wyróżnia się niczym wśród całych ton innych gier muzycznych. Tak wiem, tak wiem- bongosów do tej pory jeszcze nie było, ale jakoś mnie ta rzekoma "oryginalność" DK nadal do siebie nie przekonuje, sorki no bonus :P
  • 0

#127 Kaxi Napisany 23 grudnia 2004 - 12:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Ja przecież wiem, że Tobie się jakoś rewelacyjnie nie podoba, ale przecyztaj jeszcze raz mój post i zauważ, że Ty nie grałeś U MNIE 8)
  • 0

#128 Gość__* Napisany 25 grudnia 2004 - 16:31

Gość__*
  • Goście
Od wczoraj mam DK :) - gra jest jednym słowem świetna, wciąga jak bagno :).

Anyway, wszystkie piosneki na poziomie Monkey są już złote ;).
  • 0

#129 Gość__* Napisany 26 grudnia 2004 - 12:24

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie, czy w pudełku z grą (tzn. w pudełku, gdzie jest płyta) znajdowała się instrukcja?

Ciekawi mnie to, ponieważ ja w całym packu znalazłem tylko instrukcję do bongosów (oczywiście oprócz gry i bębnów :)).
  • 0

#130 Ganon Napisany 26 grudnia 2004 - 23:19

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja mam DK od 2 dni. Jest fantastyczne!!!! Po prostu taki miód, taki power , że hej!!!!!!!!! Mam wszystkie utwory na Monkey na złoto,na Chimp mam dopiero ok.5 na złoto. 8)
  • 0

#131 Gość__* Napisany 27 grudnia 2004 - 19:46

Gość__*
  • Goście
Chyba jutro tez bede bebnic;) Jestem w niemczech i mam okazje kupic DK za 39 Euro. Kutwa, fajnie tam. Jesli o gry chodzi oczywiscie bo Polska i tak jest najlepsza:) W kazdym domu towarowym gier od hu.. , po kilka standow z konsolami i masa promocji. Wiecie moze czy da sie zmienic jezyk na Angielski w niemieckiej wersji?
  • 0

#132 Ganon Napisany 27 grudnia 2004 - 23:06

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Na Chimp mam wszystkie utwory na złoto oprócz Don't Stop Me Now,Richard3 i Busy Child.Jutro spróbuje wszystko na złoto.
  • 0

#133 Gość__* Napisany 29 grudnia 2004 - 21:14

Gość__*
  • Goście
Mam ja i bola mnie łapy. Jest swietna tak jak sie zreszta spodziewalem. Kupilem nowa za 160 zl. W packu znajduje sie instrukcja, przynajmniej u mnie(ktos pytal)
  • 0

#134 Ganon Napisany 29 grudnia 2004 - 21:21

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Mam cały Chimp na złoto.Zostało Gorilla.Butatista,masz wszystkie utwory na złoto na Chimp?
  • 0

#135 Gość__* Napisany 30 grudnia 2004 - 00:51

Gość__*
  • Goście
siemaneczko,mam Donkey konge i uważam ją za 8 cud świata. Nie za oprawe itd,ale za to jak wciąga. Jak skończe grać w Metroida,biore się za nią ostro.
  • 0

#136 Mielu Napisany 30 grudnia 2004 - 13:36

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Miazga widzi reakcje posiadaczy GCN i Kongi? Na razie wszyscy są bardzo zadowoleni. Co chyba tylko potwierdza, że Nintendomaniacy zupełnie inaczej patrzą na gry niż reszta konsolowej społeczności :P
  • 0

#137 Ganon Napisany 30 grudnia 2004 - 14:02

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Donkey Konga jest tak xtra że, ło jojoj :wink: Ale na Gorille muszę trochę potrenować :D Donkey Mielu masz całą Gorillę na złoto?
  • 0

#138 miazga Napisany 30 grudnia 2004 - 14:58

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:

Miazga widzi reakcje posiadaczy GCN i Kongi? Na razie wszyscy są bardzo zadowoleni.


Miazga widzi i się coraz bardziej dziwi :lol:
Mówię, mi tak średnio podpasowało, nie widzę w Donkey Kondze nic takiego, czego nie mogłyby mi zaoferować inne gry muzyczne. Dokładam do tego cieżkostrawny dla mnie klimat (małpy, baloniki, cukiereczki, szeroko pojęta infantylność...) i wszystko jasne...
No, ale żeby nie było: przez godznkę czy dwie fajnie się grało w multi :P

Co chyba tylko potwierdza, że Nintendomaniacy zupełnie inaczej patrzą na gry niż reszta konsolowej społeczności :P


No na przykład Kaxiemu się MGS nie podoba ;]
  • 0

#139 Mielu Napisany 30 grudnia 2004 - 18:15

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Donkey Konga jest tak xtra że, ło jojoj :wink: Ale na Gorille muszę trochę potrenować :D Donkey Mielu masz całą Gorillę na złoto?


erm ... nie, ale nikomu nie mów :P

No na przykład Kaxiemu się MGS nie podoba ;]


Nie MGS, a TTS :P
  • 0

#140 Ganon Napisany 30 grudnia 2004 - 23:09

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Może i patrzymy inaczej na świat, ale MGS:TTS to jedna z moich ulubionych gier.A najbardziej lubię Grey Foxa :P :wink: :D
  • 0

#141 Gość__* Napisany 03 stycznia 2005 - 20:04

Gość__*
  • Goście
Mam wszystko na Chimp :D Gorilla musi jeszcze troche poczekac.(wiekszosc na srebro albo wcale :? )Nie wyrabiam z bebnieniem i klaskaniem. Ale juz niedługo...Donkey Konga spodobala sie mojej mamie i cioci! Niezle. Negatywna opinia byla tylko jedna, kolezanki mojej kuzynki. Jej zdaniem brakuje tu techna :shock: Rzeczywiscie fajnie gra sie na dwoch, jeden klaszcze drugi daje na bebnach. Czy dla was tez Donkey Konga jest czasem frustrujaca? :?
  • 0

#142 Ganon Napisany 03 stycznia 2005 - 22:03

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja mam już nawet 1 złoto na Gorilla!!!! :lol: :lol: Ale ze mnie debeściak!!! :lol: :lol:
  • 0

#143 TREEpwooD G. Napisany 03 stycznia 2005 - 22:09

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
witam :!: mam DK od swiat i chcialem sie tu pochwalic zdobyciem okolo 920 monet na chimp w "all the small things" (choc to pewnie nic wielkiego dla tutejszych mistrzow:) ) i przy okazji spytac jak to mozliwe, ze potem na tym samym "zestawie" mialem prawie identycznie ilosci great good bad i miss a dostaje okolo 700 monet



DK nie jest frustrujaca - tylko Don't stop me now :)
  • 0

#144 Ganon Napisany 03 stycznia 2005 - 22:15

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Don't stop me now - zależy na jakim poziomie trudności ?:D
  • 0

#145 TREEpwooD G. Napisany 03 stycznia 2005 - 22:32

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
wlasnie zaliczylem na srebro na gorilli i musze powiedziec ze gorzej bylo na chimpie- wtedy mialem dosyc Freddiego i myslalem ze bebny pogryze, bo nawet glupiego srebra nie moglem zrobic
  • 0

#146 Ganon Napisany 07 stycznia 2005 - 15:32

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Na razie mam 8 złot na Gorilla.I zamierzam mieć więcej. :twisted:
  • 0

#147 Mielu Napisany 08 stycznia 2005 - 13:23

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Mam wszystko na Chimp :D Gorilla musi jeszcze troche poczekac.(wiekszosc na srebro albo wcale :? )Nie wyrabiam z bebnieniem i klaskaniem. Ale juz niedługo...Donkey Konga spodobala sie mojej mamie i cioci! Niezle. Negatywna opinia byla tylko jedna, kolezanki mojej kuzynki. Jej zdaniem brakuje tu techna :shock: Rzeczywiscie fajnie gra sie na dwoch, jeden klaszcze drugi daje na bebnach. Czy dla was tez Donkey Konga jest czasem frustrujaca? :?


Ułatwisz sobie życie uderzając w bębenki z boku zamiast klaskać. Ale wtedy to już nie jest ta sama zabawa :wink:
  • 0

#148 Gość__* Napisany 08 stycznia 2005 - 14:22

Gość__*
  • Goście
Ja również mam wszystkie piosenki na poziomie Chimp na złoto - jestem z siebie CHOLERNIE dumny ;D.

Na Chimp mam wszystkie utwory na złoto oprócz Don't Stop Me Now,Richard3 i Busy Child

Niedobrze mi się robi, jak słyszę te utwory ~~ - nie dlatego, że mi się nie podobają, po prostu nie mogłem ich rozwalić na sto procent _-_.

Anyway, mam do Was pytanie - jak konserwujecie swoje bongosy?
  • 0

#149 Ganon Napisany 09 stycznia 2005 - 13:39

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
A ja mam już 9 utworów na złoto na Gorilla. :D
  • 0

#150 TREEpwooD G. Napisany 09 stycznia 2005 - 13:45

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
15 zlotek na gorilli :D :D :D
8)
  • 0