Skocz do zawartości

Zdjęcie

DooooooonkeY KooooongaaaaaaA Korner


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Uhu uuk ukuhuku ha? (51 użytkowników głosowało)

Uhu uuk ukuhuku ha?

  1. Bam (3 głosów [5.77%])

    Procent głosów: 5.77%

  2. Bum (5 głosów [9.62%])

    Procent głosów: 9.62%

  3. Klask (6 głosów [11.54%])

    Procent głosów: 11.54%

  4. Bum-bam (10 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  5. Bam bam bam bam... (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

  6. Ja, proszę pana, z innej parafii. (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#151 Gość__* Napisany 13 stycznia 2005 - 21:51

Gość__*
  • Goście
Mmmm...bum ! bam ! klask ! bum-bam !
Donkey Konga jest genialna, z tych wszystkich wizyt u otta mogę to z pewnością stwierdzić. Świetnie się gra, DK wciąga niczym bagno, normalnie gra cud, miód i orzeszki !
Teraz tylko czekam aż otto mi ją pozyczy, i bębnienie będzie trwać :D.
  • 0

#152 Ganon Napisany 13 stycznia 2005 - 21:56

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Kurde...Musze powiedzieć, że bardzo0 lubiłem All The Small Things...Do dziś!!!! Przez godzinę tłukłem jedną(1) tą samą piosenkę!!!! Chciałem ją zmasterować!!!! I... :twisted: nic :evil: Ale pocieszam się tym, że przeszedłem Luin Ranch w Tales of Symphonia.Ale jutro nowy dzień i zamierzam zdobyć kolejne złota, i dam sobie looz z tym All the small Things... :twisted: :roll: :wink: :D
  • 0

#153 Kozio Napisany 15 stycznia 2005 - 23:39

Kozio

    Chocobo

  • Narybek
  • 14 Postów:
Uffff...no w końcu...SAME ZŁOTA NA CHIMPIE :D 8) :D ...nie sądzice, że należą mi się gratulacje?No dobra, żartowałem.Chyba nikt nie jest taki dobry by mieć same złota na Chimpie...hmmmm...jakby to ująć...za to ja mam same złota na Gorilli :D .Nieźle, co?Poza tym 933 monety w Richard III na Gorilli.W Challenge nigdy się specjalnie nie sprawdzałem ponieważ tak mniej więcej po dwóch piosenkach aż mnie ciarki przechodzą na myśl ton piosenek i to do tego powtarzających się w końcu zapewne.No cóż.Życzę bębnienia miłego.
  • 0

#154 Ganon Napisany 21 stycznia 2005 - 20:29

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja mam na razie 13 medali na Gorilla.A będzie ich więcej... :twisted:
  • 0

#155 TREEpwooD G. Napisany 30 stycznia 2005 - 21:46

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
26 zlotek, 5 sreber na gorilli a juz niedlugo bede mial same zlota :twisted:
dzis w All the small things na gorilli zdobylem 999 monet
pytanko: czy mozna zdobyc wiecej monet na jednym utworku :?:
  • 0

#156 Ganon Napisany 30 stycznia 2005 - 21:56

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja mam 14 złotek.I prawie wszystkie na srebro.Na Gorilli oczywiście.
  • 0

#157 Kozio Napisany 02 lutego 2005 - 21:38

Kozio

    Chocobo

  • Narybek
  • 14 Postów:
Wow.TREEpwooD-masz chyba najlepsze tremolo ze wszystkich graczy. Więcej monetek nie zdobędziesz. Ja po zdobyciu wszystkich złot, raczej sobie odpuściłem. Zmienić to się jednak może gdy zdobędę Donkey Kong:Jungle Beat(=druga para bongosów do gry w Kongę).
  • 0

#158 TREEpwooD G. Napisany 03 lutego 2005 - 12:05

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
ja tam zawsze wiedzialem ze jestem wspanialy :lol: :wink:

ale w sumie to mialem farta-jedyna piosenka opanowana przeze mnie niemal do perfekcji(zadnych miss) i do tego trafily mi sie takie fajne niebieskie monetki w polowie utworu po ktorych licznik juz prawie do konca sie nie zatrzymal
normalnie to zdobywam na niej ok. 850 monet
i wlasnie: o co chodzi z tymi niebieskimi monetami?bo w instrukcji nic o nich nie jest napisane...

bum bum bam klask
  • 0

#159 Kozio Napisany 03 lutego 2005 - 21:52

Kozio

    Chocobo

  • Narybek
  • 14 Postów:
Hejże Hola :!: O tych biebieskich monetach istotnie nigdy wcześniej nie słyszałem. Może kiedy Donkey Konga odkryje swoje wszystkie karty okaże się prequelem do takiego chociażby pierwszego z brzegu tytułu... powiedzmy...Donkey Kong:Jungle Beat :!:
  • 0

#160 TREEpwooD G. Napisany 03 lutego 2005 - 22:23

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
mnie tam pojawily sie ze 3-4 razy i tyle co rozumiem to to ze dodaja sporo monet i ze wyskakuja ze swiecacych beczek tylko skad sie te beczki pojawiaja ???????? nie mam fioletowego pojecia
  • 0

#161 Kozio Napisany 03 lutego 2005 - 22:31

Kozio

    Chocobo

  • Narybek
  • 14 Postów:
Ejże!Właśnie przypomniało mi się(i nie piszę tego dlatego, że TREEpwooDowi udało się osiągnąć to "ze 3-4 razy")iż mnie także kiedyś wypadły niebieskie monetki lecz zdawało mi się, że to jakieś złudzenie czy coś w podobie. No cóż. Bywa 8)
  • 0

#162 Kaxi Napisany 03 lutego 2005 - 22:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No niebieskie monetki są na 100%. Sam je kilkakrotnie widziałem, ale nie jestem pewien kiedy się pojawiają. Prawdopodobnie jeśli robisz combo samymi Greatami to wtedy się "włączają". Ale tak właściwie to nobody knows...
  • 0

#163 BeSOS Napisany 04 lutego 2005 - 15:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
wczoraj po bardzo okazyjnej cenie 140 zeta kupiłem Donkey kongę. Co prawda głównie z myśla o Jungle Beacie, który zapowiada się na powrót do dobrych starych platformerków z SNES-a. Ale przyznam, że gra jest ciekawa 8) A przyznam jeszcze, że nie spodziewałem się, ze te bongoski bedą takie "przyjemne". Już nie moge się doczekac aż je sprawdzę w JB :D
  • 0

#164 Kaxi Napisany 04 lutego 2005 - 15:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
A nie mówiłem 1qaz1q... Anie mówiłem 1qaz1q... :D
  • 0

#165 BeSOS Napisany 04 lutego 2005 - 16:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Co "a nie mówiłem" 8) JB zadecydował, ale sprawię Ci przyjamność- gra nie jest aż taka zła.Jest nawet całkiem grywalna....i wogóle :roll: Poprostu potrzebowałem czasu aby się do niej przekonać. Ten typ tak ma 8)

EDIT:czy na Gorilla macie wszystkie songi na złoto?
  • 0

#166 fingus Napisany 12 lutego 2005 - 20:57

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Od jakiegoś czasu bawię się bongosami. Wrażenia? Rewelacja! Wcześniej nie chciałem nawet o nich słyszeć, uważając je za głupi pomysł. Skuszony paroma filmikami z Jungle Beat zdecydowałem się w końcu je kupić - głównie jednak z myślą o tym właśnie tytule oraz o graniu w multi. A tu: zaskoczenie. Ta gra jest megamiodna. Myślałem, że będzie to taki kolejny party game - po paru piwach rośnie tolerancja na durne gry, więc pewnie i bongosami będzie można sie bawić. A teraz dochodzi do tego, że gram sobie również w samotności i do tego na trzeźwo. No i jeszcze syndrom: "tylko ta ostatnia melodia, zagram to i kończę". No i oczywiście przegapiam film na który czekałem lub spóźniam się na uczelnię. :P
To niesamowite, ile radochy może sprawić tak prosta w sumie gra.
Jeśli to jest przedsmak rewolucji, którą szykuje Nintendo, to ja się na nią piszę. O tak. Chcę rewolucji! Dajcie mi rewolucję! Czekam na nią! Aaaa...
:wink: :lol: :D :D :)
  • 0

#167 Kaxi Napisany 12 lutego 2005 - 22:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Wystawiając notkę Donkey Kondze, szczególnie za miód oraz końcową, zastanawiałem się, czy ktokolwiek mnie poprze, zrozumie moją fascynację tą grą. Widzę, że dobrze zrobiłem :D
  • 0

#168 BeSOS Napisany 13 lutego 2005 - 17:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

To niesamowite, ile radochy może sprawić tak prosta w sumie gra.
Jeśli to jest przedsmak rewolucji, którą szykuje Nintendo, to ja się na nią piszę. O tak. Chcę rewolucji! Dajcie mi rewolucję! Czekam na nią! Aaaa...
:wink: :lol: :D :D :)


no nie przesadzaj, DK to nie jest żadna rewolucja. Przynajmniej dla mnie 8) Ale gra przyjemna i nie nudzi sie tak szybko jak myślałem. Tylko, że przydałby sie jeszcze wyższy poziomtrudności niż gorilla, bo piosenki na tym poziomie nie sprawiaja mi już kłopotu 8) ( nie biore pod uwage poziomów bez podpowiedzi jak uderzac, bo nie mam czasu uczyć sie piosenek na pamięć)
  • 0

#169 fingus Napisany 13 lutego 2005 - 21:34

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

no nie przesadzaj, DK to nie jest żadna rewolucja. Przynajmniej dla mnie 8)


Rewolucja, nie rewolucja, jest to bardzo dobry krok i cieszę się, że takie gry nadal powstają. A mam też jakieś niejasne wrażenie, że ta cała szumnie zapowiadana "Revolucja" będzie czymś niewiele większym. :D Ot, jakiś dziwny kontroler i nowe możliwości gier z jego udziałem. Ale ja to akceptuję i tego właśnie chcę. :D :)
  • 0

#170 Ganon Napisany 15 lutego 2005 - 15:54

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Jestem w jakiejś dobrej formie, bo ostatnio nie grałem w DK, ale jak raz usiadłem, to od razu mam 21 złotych medali na Gorilli. A Wy, ile macie?
  • 0

#171 TREEpwooD G. Napisany 15 lutego 2005 - 16:17

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
mnie brakuje juz tylko 3-ech zlotek brakuje, ale...
chyba nie mam wystarczejacych umiejetnosci, bo juz od ponad tygodnia gram te piosenki i ledwo przekraczam granice na srebro :cry: :oops:

no ale nie zmienia to faktu ze gram w DK prawie codziennie od swiat i nie chce mi sie wciaz znudzic, a wiec mam szanse kiedys(za rok, dwa?) zdobyc te brakujace zlota :wink:
heh sam sie nie spodziewalem ze az tak mi sie bebenki spodobaja
  • 0

#172 Ganon Napisany 16 lutego 2005 - 16:01

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Mała aktualizacja. Mam 24 złote medale! Yeah! Najtrudniejsze są Rainbow Ride i Super Smash Bros. Melee.
  • 0

#173 Kaxi Napisany 27 lutego 2005 - 23:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jak być może jeszcze nie słyszeliście, Nintendo of Europe podało listę wydawniczą na 2 kwartał tego roku. I tak, jest wśród niej DOnkey Konga 2: Hit Song Parade :!: Gra uderzy u nas równo 3 czerwca, czyli niespełnia 2 miechy po wersji USA (czyli tak samo jak część pierwsza). Zacieramy rączki? :?: 8)
  • 0

#174 Ganon Napisany 28 lutego 2005 - 16:34

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
YEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAA!!! DK, Donkey Kong is here! Czekam!!! Moja nie cierpliwość jest prawie tak wielka, jakby chodziło o Zeldę nową...ufff....a później DK3...^^
  • 0

#175 BeSOS Napisany 28 lutego 2005 - 16:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

YEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAA!!! DK, Donkey Kong is here! Czekam!!! Moja nie cierpliwość jest prawie tak wielka, jakby chodziło o Zeldę nową...ufff....a później DK3...^^


Ganon, nie grzesz 8) . Porównywać DK do Zeldy.

Ja mam już tylko 4 złota do zdobycia w Gorilli i bede miał zaliczoną DK. Tylko że Rainbow cośtam i piosenka z SSBM to jakieś nieporozumienie. Ale nie poddam się.

A na DK2 oczywiście tez czekam- mam nadzieję, że będzie wiecej współczesnych piosenek. Ale tez stare hiciory.
  • 0

#176 Ganon Napisany 28 lutego 2005 - 16:45

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Nie, nie, nie...stary...ta seria jest nad wszystkimi u mnie w rankingu...Kocham jedną grę...of koz Zeldę...resztę mogę wielbić...ale ta ma miejsce w moim sercu...inne nie mogą do tego nawet pretendować...
  • 0

#177 Ney Napisany 28 lutego 2005 - 17:06

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dobra wiadomość że wreszcie dojdzie do Europy. Mam jednak nadzieje że piosenek będzie więcej (może ok 50?) i cena wersji bez bongosów będzie mniejsza niż DK:JB ale w to akurat wątpie...
  • 0

#178 Gość__* Napisany 07 marca 2005 - 08:07

Gość__*
  • Goście
Mi wczoraj ręce od klaskania odpadły.
Wogóle grajac troche czituje bo zatrudniłem brata do klaskania. Teraz jest troszeczke łatwiej. Wogóle nie wiedziałem ze tam takie wypaśnie utwory są.
Miazga
  • 0

#179 Kaxi Napisany 09 marca 2005 - 16:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Na G-freaks nowe screeny z amerykanskiej wersji Donkey Kongi 2. Jets fajnie, widać że na nowych piosenkach sie nie konczy :!:
  • 0

#180 BeSOS Napisany 09 marca 2005 - 20:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Przydałaby się już nowa Konga, bo te piosenki już mam obcykane i osłuchane :D Widać też, że popracowali nad układem menu, bo to w DK było lekko niewygodne :wink:
  • 0