Skocz do zawartości

Zdjęcie

DooooooonkeY KooooongaaaaaaA Korner


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Uhu uuk ukuhuku ha? (51 użytkowników głosowało)

Uhu uuk ukuhuku ha?

  1. Bam (3 głosów [5.77%])

    Procent głosów: 5.77%

  2. Bum (5 głosów [9.62%])

    Procent głosów: 9.62%

  3. Klask (6 głosów [11.54%])

    Procent głosów: 11.54%

  4. Bum-bam (10 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  5. Bam bam bam bam... (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

  6. Ja, proszę pana, z innej parafii. (14 głosów [26.92%])

    Procent głosów: 26.92%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#181 Ganon Napisany 09 marca 2005 - 20:06

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Nie moge sie juz doczekac, bo te utworki, ktore sa juz mi sie przejadly...
  • 0

#182 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2005 - 12:25

Gość__*
  • Goście
Ostatnio miałem okazje troche pograć u znajomego w tego Donkey Konga... Totalny miód...
Szczególnie podobało mi się utwory Oye Como Va i Para Los Rumberos... Nintendo moglo by wypuscić jakąs wersje tylko z utworami w klimatach latynoskich...
Posłuchajcie pierwszych trzech płyt Santany...
  • 0

#183 Ganon Napisany 10 kwietnia 2005 - 12:56

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
W DK2 ma byc o wiele wiecej piosenek, i osobiscie, spodziewam sie wielu latynoskich, rytmicznych utworow. Przeciez, to one sa wlasnie stworzone do grania na bebnach! Czekam na Buenavista Social Club :P
  • 0

#184 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2005 - 15:17

Gość__*
  • Goście
z tego co pisalo NP to w tych 33 piosenkach w DK2 maja byc gatunki punk-pop, R&B, hip-hop, party rock i techno :lol:
  • 0

#185 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2005 - 16:02

Gość__*
  • Goście

w DK2 maja byc gatunki punk-pop, R&B, hip-hop, party rock i techno Laughing


Wielka szkoda... Żaden z tych gatunków nie ma praktycznie nic wspólnego z bongosami...
Najbardziej śmieszy mnie wrzucenie jakiś kawałków techno... Zamiast dzwięku prawdziwych bębnów będą pewnie jakieś piergnięcia... Ciekawi mnie też co to jest ten party rock... Coś mi się zdaje że chodzi o artystów pokroju Bon Joviego czy Red Hot Chilly Peppers... Intryguje mnie też ten punk-pop... Nawet nie wiedziałem że taki gatunek istnieje :!: Kiedyś był punk- rock który zniknął szybciej niż się pojawił a teraz mamy punk-pop...
  • 0

#186 BeSOS Napisany 05 maja 2005 - 15:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
pewnie wiecie, ale pisze tak dla formalności. Na ign jest recenzja DK2- ocena 8.0 czyli ani mniej ani wiecej niz sie spodziewałem.
Nie czytałem całej recenzji, ale z tego co wywnioskowałem to nie bardzo podeszły utwory muzyczne temu co recenzował. Dla mnie wazne, zeby wpadały w ucho, a szczerze mówiac to te najstarsze hiciorki najbardziej mi do DK pasują /anie jakieś współczesne/ :)
  • 0

#187 Ganon Napisany 05 maja 2005 - 17:56

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
8? A wiec jest na co czekac. Powiem wiecej, zawsze bylo. Ale jestem najarany na to Donkey Konge 2!!! :twisted: JA CHCE BEBNIC! :twisted:
  • 0

#188 Gość__* Napisany 12 maja 2005 - 03:26

Gość__*
  • Goście
jakby ktos nie wiedzial, to na http://www.donkeykonga.com mozna sprawdzic wszystkie piosenki, wypasik :D
  • 0

#189 Kaxi Napisany 12 maja 2005 - 11:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Nikt jeszcze nie wkleił tu oficjalnej europejskiej listy utworów :?: A więc nadrabiam zaległości :!:

Pop
All Star
Are you ready for love
Boombastic
Breakfast at Tiffanys
Enjoy the silence
I´m a slave for you
Losing my religion
Don`t let me get me
Runaway Train
Shiny Happy people
Sidewalks
Trouble

Disco
Jungle Boogie
That´s the way I like it

Klassik
Eine kleine Nachtmusik
Havanaise
Nussknackersuite
Willhelm Tell

Nintendo
Donkey Konga 2
Green Greens
Mute City
Pokémon Theme
Super Mario Bros. 3

Latin
Don´t let me be misunderstood
La Bamba
La Cucaracha
Dance
Contact

Rock
Drive
I don`t want to know
I just wanna live
Mansize Rooster
Predictable
Pumping on your stereo

PS. La Bamba na Bongosach? Oh yeah!
  • 0

#190 BeSOS Napisany 12 maja 2005 - 15:06

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
jesli o mnie chodzi to w DK najlepiej grało mi sie własnie we wszellkiego rodzaju latynoskie muzyczki i szczerze mówiac dziwi mnie, że było ich tak mało (mój faworyt Oye Como Va 8) ). Dobre też były starusie hiciorki :wink: . Natomiast obawiam sie o dobór piosenek w DK2, bo sa to raczej przeboje pop i imo nie pasują one do gry na bebenkach. Przynajmniej jest 5 kawałków latynoskich.......ale Britney, po co ona :mrgreen: :?:
  • 0

#191 Ganon Napisany 12 maja 2005 - 17:06

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Cieszy ta ilosc kawakow latynoskich, martwi tyle popu. Aha, Oye Coma va, mimo, ze miala na Gorilla dosyc duzo bebenkow, to ja ja bezproblemu zalatwilem na zlotko :mrgreen:
  • 0

#192 BeSOS Napisany 12 maja 2005 - 17:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja też- i szczerze powiedziawszy potem żałowałem, że nie ma jeszcze wyższego poziomu trudności bo akurat Oye Como Va opanowałem do perfekcji 8) Boskie jest :)
  • 0

#193 Kaxi Napisany 02 stycznia 2006 - 18:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Na fali powrotu do pierwszej Donkey Kongi, ściągnąłem sobie drugą częśc z dvdcrave. :twisted: Po pierwszych kwadransach z grą, stwierdzam, że utwory sa fajne, lista jest gdzieś wyżej . Tylko dwie nowe mini-gierki, ale naprawdę dobre: m.in. bebnienie konkretnych sekwencji kto szybciej 8) Graficzki 3D w tle są strasnzie brzydkie, a menu jakieś brzydsze (oczojebne kolorki zmaiast drewnianego brązu z jedynki :P ). Generalnie myślę, że gra spełnia swoją funkcję - to jeszcze więcej Donkey Kongi!
  • 0

#194 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 11:10

Gość__*
  • Goście
Oye Coma va to rzeczywiście najfajniejsza do grania melodyjka:). Jka komus brakuje poziomów to niech gra na JAM!!! To jest hc...
  • 0

#195 Gość__* Napisany 14 marca 2007 - 14:02

Gość__*
  • Goście
Ha, świetna gra! Bębnienie stało się moim głównym hobby. Na Monkey i Chimp większość pozaliczane, niedługo kupuje drugie bębny, aby bębnić ze znajomymi w multiplayerze. Ba, nawet mojej mamie Donkey Konga się spodobała - teraz poraz 9868984747 zalicza na złoto Taniec Węgierski. ;)
  • 0

#196 Holden Napisany 29 czerwca 2018 - 15:42

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
Hmm, wyglada ciekawie, chetnie bym zagral, niestety nie mam ani czasu ani pieniedzy
  • 1