Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepsza gra kieszonsolkowa...


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
113 odpowiedzi na ten temat

#1 slave Napisany 20 marca 2004 - 23:04

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:
wiele jest gier, ktore zasluguja na uwage, ale na pewno kazdy z nas umilowal sobie te jedna, jedyna pozycje, ktorej moglby skladac hold do konca zycia i nie zamienilby jej na zadna inna... dla mnie taka pozycja na zawsze pozostanie 'final fantasy 7', ale skoro thread znalazl sie w dziale o konsolach przenosnych, zmuszony jestem podac tytul innej gry, ktora rowniez ubostwiam. byla to bodajze pierwsza gra w jaka udalo mi sie zagrac na kieszonsolkach i do dzis przywoluje mile wspomnienia... pewnie niewielu z was mialo okazje przyjrzec sie tejze pozycji, bo przy takich hitach jak 'mario' niektorym wydane sie ona zwyklym szarakiem, ale 'james bond - agent 007' [bo tak brzmi pelny tytul tej gry] jest naprawde czyms wielkim... gra ukazala sie dosc dawno temu na gbp, wiec nie beda jej znali przede wszystkim 'nowicjusze'. warto jednak ja polecic, mimo iz w dzisiejszych czasach grafika nie poraza, ale jest niesamowicie grywalna... amen.
  • 0

#2 cappo Napisany 21 marca 2004 - 15:05

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
w gry na gb/gba gram tylko (niestety) na emulatorze. a najfajniejsza w jaką do tej pory grałem to FF:TA, zaraz po niej genialny w multi Tekken Advance...
  • 0

#3 Gość__* Napisany 21 marca 2004 - 15:14

Gość__*
  • Goście
Najlpesze gry na GBA:
1. Advance Wars - poprostu pelen wypas. Mozna grac w nieskonczonosc. Na jednym GBA nawet na 2 playerow. Bradzo rozbudowana gra...
2. Advance Wars 2 - "dwójka" minimalnie gorsza od poprzedniczki. Sam nie wiem czemu, juz tak nie ciagnie jak "jednynka". Wiecej pojazdów,...
Od momentu pojawienia sie Advance Wars 2 nie jestem w temacie jakie gry wytchodza na GameBoya...
  • 0

#4 Gość__* Napisany 21 marca 2004 - 17:06

Gość__*
  • Goście
1. super mario deluxe
2. super mario advance 4
3. super mario advance 2
4. super mario advance 3
5. mario kart
6. wario land
7. dk country
8. zelda a link to the past
9. bomberman tournament
10.colin 2

to jest 10 moich ulubionych gier na gba
  • 0

#5 Godot Napisany 22 marca 2004 - 16:25

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Advance Wars 1/2 i Golden Sun 1/2
  • 0

#6 miazga Napisany 22 marca 2004 - 16:49

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:
Oddaję glos na mistrzowskie Wario Ware, a zaraz na drugim miejscu plasuje się genialna Castlevania: Aria o Sorrow :)
  • 0

#7 Gość__* Napisany 28 marca 2004 - 08:36

Gość__*
  • Goście
Golden Sun :) , FFT , no i MARIO KART =D - ta gra sie poprostu nie nudzi ! :)
  • 0

#8 Gość__* Napisany 28 marca 2004 - 18:38

Gość__*
  • Goście
Golden sun 1/2, Mario cart, FFT, Yoshi's Island
  • 0

#9 kotlet Napisany 28 marca 2004 - 19:20

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Bardzo lubię grę "Super Mario Land 2", która ukazała się na Game Boy'a "zwykłego". Mogłem ( i nadal mogę ) przechodzić ją wiele razy i zawsze bardzo mi się podobała. Aktualnie gram w Yoshi's Island i mogę ją polecić, jednak nie spodziewałem się, że dołączona do każdej chyba części Super Mario Advance gra Mario Bros ( ta z rurami, na jednym "ekranie" się dzieje akcja ) tak bardzo mi się spodoba i mnie "wciągnie" ! Świetna gra.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 30 marca 2004 - 19:11

Gość__*
  • Goście
Pierwszą moją grą na GBA było Golden Sun, świetny RPG i jakiś sentyment zawsze zostanie, ale gdybym dziś miała podać 3 najlepsze tytuły, byłyby to Guilty Gear X, King of Fighters Neo Blood i Flame of Recca.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 31 marca 2004 - 07:10

Gość__*
  • Goście
Zdecydowanie Advance Wars 1 & 2 i Castelvania : Aria Of Sorrow .
  • 0

#12 Gość__* Napisany 31 marca 2004 - 21:25

Gość__*
  • Goście
Witam wszystkim jestem tu nowy.
Moim zdaniem najlepszymi grami na game boya advanca sš oba
Advance Wars (te gry nigdy mi sie nudzš)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 01 kwietnia 2004 - 14:02

Gość__*
  • Goście
Moje typy to:

1. FF:TA
2. Metroid Fusion
3. Castlevania: AoS
4. seria Golden Sun
5. Wario (kurcze, zapomniałem kompletnego tytułu...)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 02 kwietnia 2004 - 17:20

Gość__*
  • Goście
Dla mnie najlepszą grą na GBA to jest Harvest Moon: Friends of Mineral Town
  • 0

#15 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2004 - 11:24

Gość__*
  • Goście
tony hawk undergound ofkoz! zelda , harvest moon
  • 0

#16 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2004 - 20:53

Gość__*
  • Goście
Golden Sun... na pewno nie jest moim ulubionym tytułem :P Nie wiem dlaczego, ale po prostu zupełnie nie przypadł mi do gustu.

Osobiście na pierwszym miejscu stawiam mimo całej swej infantylności Final Fantasy Tactics Advance za wspaniały system i grafikę, która pokazała Golden Sunowi gorącego "faka".

Drugie miejsce toooooo.... Harvest Moon: Friends of Mineral Town za niesamowite rozbudowanie, praktycznie nic, co było w wersji na szaraka nie zostało wycięte. Giera gwarantuje długie godziny zabawy.

Trzecie przypada pierwszej części Advance Wars - za jajcarski klimacik, rozbudowanie, grywalność i wiele godzin, które spędziłem z tą gierką.
  • 0

#17 me&myself Napisany 01 maja 2004 - 18:07

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:

'james bond - agent 007' [bo tak brzmi pelny tytul tej gry] jest naprawde czyms wielkim...

Grałem co prawda tylko chwilkę w tą gre i wiele w niej nie zwojowałem, ale musze przyznać, że coś w sobie ma, sposobem rozgrywki przypomina mi bardziej Zelde niż obecne produkty z pod znaku 007.

Co do gier które najbardziej zapadły mi w pamięć to napewno
- wszstkie Zeldy, ze szczególnym naciskiem na Link's awekening, klimat i haryzna tej gry to coś niesamowitego!
- Wario land (super mario land3)
Z nowszych pozycji
- Golden Sun (obie)
- M&L:superstar saga
  • 0

#18 Shinigami Napisany 01 maja 2004 - 18:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
A dla mnie najlepsza jest seria Megaman Zero (choć jedynka najfajniejsza). Takiego Zero jeszcze nie pokazywali nigdzie, typowy bishonen. Te świetne bronie, fajna fabuła i rozwijanie broni ala RPG i co najważniejsze każda następna część wnosiła coś nowego.
  • 0

#19 luck1985 Napisany 03 maja 2004 - 13:23

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Golden Sun i Advance wars ,swietna i prosta gra do Kuru Kuru Kururin ,.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 03 maja 2004 - 15:08

Gość__*
  • Goście
tetris. najbardziej uniwersalny tytuł. grywalny w 100%. dopiero po nim klasuje sie mario[wszystkie części], wario ware i reszta innych gier. Przełomem dla mnie był Perfect Dark i tryb snajperski.
  • 0

#21 Gotenks Napisany 05 czerwca 2004 - 14:10

Gotenks

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Jak dla mnie to najbardziej miodna jest seria Pokemon (szczególnie Gold). Spędziłem przy niej strasznie dużo czasu i nie żałuje ani minuty :)
Teraz czekam na nowe Pokemon Red na GBA, ale będzie jazda :)

Poza tym warte poznania są serie:
Castlevania oraz Golden Sun :wink:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 12:51

Gość__*
  • Goście
Best Serie: |moim zdaniem|


-Golden Sun

-Advance Wars [druga część troche gorsza]

-Final Fantasy: TA
  • 0

#23 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2004 - 19:19

Gość__*
  • Goście
dla mnie najbardziej wymiataja oba Advance Wars oraz obie czesci Golden Sun... chociaz bardzo podobal mi sie Lord of the Rings (i nie chodzi mi tu of fellowSHIT of the ring, na ktorego zmarnowalem straszna kase tylko o The Two Towers w ktore sie naprawde fajnie pyka)...
ja chcem FF: tactics... ale forsy brak
  • 0

#24 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2004 - 18:39

Gość__*
  • Goście

Jak dla mnie to najbardziej miodna jest seria Pokemon (szczególnie Gold). Spędziłem przy niej strasznie dużo czasu i nie żałuje ani minuty :)
Teraz czekam na nowe Pokemon Red na GBA, ale będzie jazda :)

Poza tym warte poznania są serie:
Castlevania oraz Golden Sun :wink:


JA teraz gram w wersje SAPHIRE. NIE moge jej przejsc. NIE wiem gdzie zdobac SURF, zeby przeplynac wode. Jak wiesz jak mi pomoc to napisz na meila (terpil@vp.pl)

Oto moja pozycja

1. Pokemon Saphire
2. f-14 Tomcat (na takim latal Tom Cruise z w filmie TOP GUN)
3. NBA JAM Na GBC


Bede musial sobie sprawic gierje Advence Wars. Wszyscy ja tak tu wychwalacie, ale nie zabardzo wiem o co w niej chodzi. Wiem tylko, ze to turowka w, ktorej sie jezdzi czolgami. MOZe mo ktos ja bardziej przyblizy ?
Dzieki
  • 0

#25 Gość__* Napisany 05 października 2004 - 15:44

Gość__*
  • Goście
Moim zdaniem najlepszą grą kieszonsolkową jest Golden Sun: The Lost Age.

Inne gry, które bardzo lubię to:

- Advance Wars 2: Black Hole Rising,
- Advance Wars,
- Golden Sun,
- Go! Go! Beckham.

etc., etc. :).
  • 0

#26 Gość__* Napisany 06 października 2004 - 10:26

Gość__*
  • Goście
1.Golden Sun: The Lost Age (the besciak, zwala na kolana, RUULEZ!)
2.Golden Sun (to samo co przy TLA, a ja ciagle wierze, ze moge przyzwac Thora :wink: )
3.Castlevania: Aria of Sorrow (fabula, efekty, klimat, zagmatwania, sprzedaz dusz :twisted: ).
4.Advance Wars 1/2 (proste, a genialne, gry wlasciwie identyczne )
5.Kirby and Amazing Mirrors (przesliczne slodziusie i duuziiie cudenko :) )
6.Final Fantasy TA (tez bardzo przyjemne)
7.Klonoa: Empire of Dreams (taaak, dali-style :twisted: )
8.Guilty Gear X (Dooo bojjuuu, Axll Looww :P )
9.Pokemon Emerald (nie to, co dawniej, ale moze byc)
10.Hamtaro: Ham Ham Games (do przodu, chomiki :lol: :lol: :lol: )

Noty:

1.9,98
2.9,97
3.9,96
4.9,75
5.9,55
6.8,95
7.8,55
8.8,20
9.8,05
10.7,95

Mozliwe, ze cos pominalem, tyle tego bylo :)

  • 0

#27 cwany-lis Napisany 13 października 2004 - 19:26

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
- advanced wars I
- jak kiedys byłem mlodszy to pokemomy na emu

fajny był tez tekken ale tak przez pół godziny
  • 0

#28 Gość__* Napisany 13 października 2004 - 21:47

Gość__*
  • Goście
wiesz co, wszystkie gry sa fajne, na przyklad castlevania przez 150 godzin, a shrek 2 minuty :wink: mysle, ze poki lepsza klase prezentowaly na GBC, dlatego pomimo gjebea sie w nie zaopatrzylem - crystal forever!
  • 0

#29 cwany-lis Napisany 14 października 2004 - 14:36

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

wiesz co, wszystkie gry sa fajne, na przyklad castlevania przez 150 godzin, a shrek 2 minuty :wink: mysle, ze poki lepsza klase prezentowaly na GBC, dlatego pomimo gjebea sie w nie zaopatrzylem - crystal forever!


tu sie zgodze, pokemony na gbc miały jakis klimat, nie wiem, lepsza grafa nie sprawi że znowu zagram
  • 0

#30 Gość__* Napisany 14 października 2004 - 16:52

Gość__*
  • Goście
widzisz, tlo na GBC bylo bialusienkie, a w nowych dodali nawet jakies animacje - a walczyc sie nie chce. W gold/silver/crystal bylo cos takiego, co pozwalalo wytrzymac. O dziwo, pykalem w fire red na GBA i jest bardzo ladny. Hmmm, moze to sprawa trenerow?
  • 0