Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepsza gra kieszonsolkowa...


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
113 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 14 października 2004 - 19:01

Gość__*
  • Goście
hm najlepsza według mnie jest seria golden sun
  • 0

#32 Gość__* Napisany 14 października 2004 - 19:17

Gość__*
  • Goście
ty podejrzanie do mnie podobny jestes :twisted: GS oczywiscie rzadzi, ale mario mial w koncu najwiecej odslon, wiec jemu rowniez nalezy sie nagroda...
  • 0

#33 cwany-lis Napisany 15 października 2004 - 18:19

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
z golden sun to taki problem ze jako jeden z niewielu rpg został zrobiony z mysla o gba, reszta to zwykłe porty z snesa które maja grafe srednia nawet jak na gba
  • 0

#34 luck1985 Napisany 15 października 2004 - 20:01

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
O !!! Snejk ma racje , gry sa slabe na Advance , wygladaja lepiej niz na colora ale chyba za duzo sie spodziewalem , gdyby mial lepszy ekran widac by bylo te 32 bity na procku . A w Golden Sun doszedlem do pustyni i walka z tym skorpionem :D Ponad 15 godzin na malym ekranie :D To ja we FF nie mam 15 :D
  • 0

#35 Gość__* Napisany 15 października 2004 - 20:41

Gość__*
  • Goście
Ja skatowałem obje czesci i mam nadzieje ze jak wyjdzie to dorwe 3 :wink:
  • 0

#36 Gość__* Napisany 16 października 2004 - 17:21

Gość__*
  • Goście
Ja bym sie nie zgodzil - gry na GBA sa calkiem przyjemne, bo wszystkie crapy spoleczenstwo ze wzgledu na cene natychmiast ignoruje, wiec liczy sie tylko to, co jest najlepsze; czysta esencja :P O GS juz wiecej nic nie powiem, mistrz nad mistrze, kazdy to wie i JUZ.

A w Golden Sun doszedlem do pustyni i walka z tym skorpionem Ponad 15 godzin na malym ekranie

Jak ty grasz, czlowieku... ja tam bylem bodajze po 5 godzinkach :mrgreen:

  • 0

#37 Gość__* Napisany 16 października 2004 - 19:30

Gość__*
  • Goście
dla mnie najlepsza gra jest fire emblem, jest cudowna!! jakby tylko grafika byla ladniejsza, dalej sa golden suny i advanve warsy
  • 0

#38 Gość__* Napisany 17 października 2004 - 09:54

Gość__*
  • Goście
hm golden sun jest chyba wzniesza pozycja w koncu jest pierwszym rpgiem na gba i dzieki niemu zaczoł sie wylew reszty gier rpg
  • 0

#39 cwany-lis Napisany 17 października 2004 - 13:47

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

dla mnie najlepsza gra jest fire emblem, jest cudowna!! jakby tylko grafika byla ladniejsza, dalej sa golden suny i advanve warsy


no fajna gra, zwłaszcza że wyjdzie na GC równiez, oj może kupie :twisted: zwłaszcza że gc chodzi juz po dwie-trzy stówki
  • 0

#40 luck1985 Napisany 17 października 2004 - 14:22

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Ja sprzedalem za 200 zl :D A tylkodlatego ze byl troche przypalony .......eh dluga historia . A gra godna uwagi jest jedna z pierwszych gier KURU KURURIN , cos jak tetris , niby proste ,ale po jakims czasie trzeba troszke pomyslec.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 17 października 2004 - 14:57

Gość__*
  • Goście
no kurukuru tez jest dobry i na gc tez wyjdzie, a jeszcze zapomnialem o zeldzie chociaz nie mialem okazji zagrac w foru swords
  • 0

#42 Gość__* Napisany 17 października 2004 - 16:13

Gość__*
  • Goście
Kuru Kuru Kururin to chyba najbardziej wymyslna z gier, opinie o niej sa tak rozne, ze wolalem nie ryzykowac - cart na scianie to nieprzyjemny widok :twisted: Zeldzia fajna jest, ale gralem tylko w A Link to The Past, bo nie mialem sie z kim polaczyc przez kabelek :( Gundam Seed juz ciut gorszy :wink:
  • 0

#43 cwany-lis Napisany 19 października 2004 - 12:28

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Kuru Kuru Kururin to chyba najbardziej wymyslna z gier, opinie o niej sa tak rozne, ze wolalem nie ryzykowac - cart na scianie to nieprzyjemny widok :twisted: Zeldzia fajna jest, ale gralem tylko w A Link to The Past, bo nie mialem sie z kim polaczyc przez kabelek :( Gundam Seed juz ciut gorszy :wink:


weż powiedz coś więcej o tym gundamie bo takie giery z emchami mnie kreca ostatnio, np. mechassault

niedługo wyjdzie nowa zelda na gba sp, macie fajnie ;)
  • 0

#44 Gość__* Napisany 19 października 2004 - 14:48

Gość__*
  • Goście
Gundam Seed: Battle Assault. Calkiem solidna pozycja dla milosnikow akcji i szalonych japonskich klimatow. Grafika jest swietna, nie pobija naturalnie GS, aczkolwiek kolorki sa naprawde wyrazne i roznorodne. Przede wszystkim masz kilkanascie (!) trybow, w ktorych staczach walki wielkimi robotami. Ilosc atakow takze jest pokazna, wszystkie sa dostosowane do danej maszyny i... charakteru jej wlasciciela. Tla sa genialne, mozesz sobie wybierac, jakie tylko zapragniesz. Same starcia naleza do dosc trudnych, gdyz przeciwnik nie stoi biernie, ale broni sie w odpowiedni sposob przed kazdym atakiem. Najlepszym wyjsciem jest wzmocnienie - musisz wyklepac niezla serie. I generalnie jest to gra warta swieczki, o ile lubisz taka mlocke - 8.4 :)

niedługo wyjdzie nowa zelda na gba sp, macie fajnie

Tak tak, slyszalem, ale czy moglbys mi podac PELNY TYTUL tej gry? Poszukam sobie na google'u reszty informacji :P

  • 0

#45 cwany-lis Napisany 20 października 2004 - 17:48

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
zelda link adventure ???? nie jestem pewien, najlepiej wpisz sobie na ign zelde i wtedy Ci pokaze sie spis wszystkich czesci, mozna juz nawet pre-ordery składac
  • 0

#46 Gość__* Napisany 21 października 2004 - 14:45

Gość__*
  • Goście
A gdzie mozna - na Ultimie czy w tych twoich sklepach? :wink: Zdaje mi sie, ze gdzies jednego screena widzialem, i bodajze Linkus ladniejszy - generalnie grafika sie polepszyla :D
  • 0

#47 cwany-lis Napisany 21 października 2004 - 15:16

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

A gdzie mozna - na Ultimie czy w tych twoich sklepach? :wink: Zdaje mi sie, ze gdzies jednego screena widzialem, i bodajze Linkus ladniejszy - generalnie grafika sie polepszyla :D


nie, pre-ordery sa juz na amazonie chyba i takich tam ;) w Polsce maja na to wyrabane, moze sprawdź swiat nintendo
  • 0

#48 mleko2099 Napisany 29 października 2004 - 17:41

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Wybieram:
:arrow: seria Super Mario Advance
:arrow: seria Golden sun
:arrow: Wario World i Wario Ware
:arrow: Advance Wars
:arrow: Final Fantasy Tactics
:arrow: Metroid Fusion i Metroid Prime
:arrow: Mario & Luigi Superstar saga i Mario vs Donkey Kong
:arrow: Castlevania: Aria of Sorrow
:arrow: Kibry & the amazing mirror
  • 0

#49 Shinigami Napisany 29 października 2004 - 17:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Gundam Seed: Battle Assault

Picartio, to jest turowy eRPeG? Z tego co o nim wiem wynika, że tak. Z góry dzięki.
  • 0

#50 Gość__* Napisany 30 października 2004 - 11:38

Gość__*
  • Goście
Hehe, nie. To czysta bijatyka 2D w stylu Guilty Gear :twisted:
  • 0

#51 Shinigami Napisany 30 października 2004 - 13:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
To nawet lepiej :twisted: Dzięki.
  • 0

#52 Gość__* Napisany 01 listopada 2004 - 17:29

Gość__*
  • Goście
[color=indigo]Wiesz, ale z czasem troszke sie nudzi :) Za malo jest dodatkowych combosow i tak dalej, listy ciosow takze nie ma i... w gruncie rzeczy siekanie w kolko to nic ciekawego. Oczywiscie, jesli ktos gra juz druga godzine pod rzad :P Ach, jak ja bym chcial recenzowac gry...
  • 0

#53 Shinigami Napisany 01 listopada 2004 - 18:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dzisiaj było mi dane zagrać w tą gre. Nie podeszła mi zupełnie, choć Gundamy bardzo lubie. Dobrą grą naprawde są nowe Gwiezdne Wojny, recenzowane w listopadowym numerze N+. Bardzo ładna grafika i ciekawy gejmplej. To jest coś.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 06 listopada 2004 - 15:11

Gość__*
  • Goście
Bez wątpienia ze best gry na GBA to:
- Advance Wars
- Casztelwania:CotM (kolejne odsłony też super ale trochę za niski mają poziom trudności)
- Golden Sun (chociaż trochę razi w nim infantylna fabuła to od strony miodu i grafiki rządzi)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 06 listopada 2004 - 22:05

Gość__*
  • Goście
-Zgadzam sie, ale druga czesc ma tez wiele przyjemnych dodatkow
-Druga czesc to klapa, ale trzecia miodzio :) CotM jest koszmarnie trudna i trzeba uczciwie przyznac, ze malo kto ja przechodzi
-a co tu takiego infantylnego?
  • 0

#56 Gość__* Napisany 06 listopada 2004 - 22:23

Gość__*
  • Goście
Picartio, mnie zmotywowało to że zapłaciłem za CotM'a 200 złotych :? Ale niepowiesz chyba, że np. w HoD podobały ci się sklepiki z potionami, moim zdaniem to lekkie przegięcie. A bossowie to porażka w ogóle jakaś. Tryb Boss Rush na poziomie hard jest łatwiejszy w całości do przejścia niż pierwszy lepszy bossik w CotM. Fajnie gra się za to Maximem bo on nie chapie experience'a i przez cały czas gry wszyscy wrogowie zagrażają jego zrowiu tak samo.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 06 listopada 2004 - 22:28

Gość__*
  • Goście
Aaaa, taka motywacja to co innego :P Harmony of Disssonance to rzeczywiscie kompletny crap, ktorego nie mozna nazwac Castlevania. Nie dojrzalem w nim nic zwiazanego z seria - taka... podroba :(

To jak z tym GS? Co jest infantylne? ^^
  • 0

#58 Gość__* Napisany 06 listopada 2004 - 22:39

Gość__*
  • Goście
W GS pierwszym(gdyż w drugiego nie miałem przyjemności grac, za drogi w sklepach a na allegro jakoś nie mogłem trafic) infantylne były dialogi. Aż się odechciewało czasem grac, w kółko tylko miłośc, braterstwo i honor. Poza tym fabuła nie była zbyt wymyślna i jakoś tak specjalnie nie wciągała.
  • 0

#59 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 13:51

Gość__*
  • Goście
Dziwne... dla mnie byla akurat :) Dzisiaj rozpoczalem zmagania ze Sword of Mana, ktory fabule ma dluzsza niz wenezuelsko-brazylijsko-argentynskie telenowele i... po pol godziny musialem odsapnac. Ja uwazam, ze powinno sie produkowac gry oryginalne i proste :P
  • 0

#60 Gość__* Napisany 07 listopada 2004 - 22:48

Gość__*
  • Goście
Advance'owy SoM to kopia z PSX czy zupełnie nowa gra?? Prawdę mówiąc doś mam już konwersji RPG'ów ze starych konsol na GBA! Stało się to tak nagminne, że nie powstają prawie żadne tytuły tylko i wyłącznie pod kosolkę Nintendo.
  • 0