Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szerokopasmowe łącze internetowe

texz

• Zaloguj się by odpowiedzieć
303 odpowiedzi na ten temat

#301 Sotaku Napisany 04 luty 2018 - 10:40

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 38290 Postów:
Miałem tego "sprzęta" powyżej :P

Teraz mam Netię i Orange i nie mam większych problemów, raz mi zerwał Orange, powiedzieli mi, że jest awaria i linia nie działa, powiedziałem im, że mam też Netię na tych samych kablach i działa, więc to niemożliwe...od tej pory mi nic nie zrywa na dłużej :)
  • 0

#302 Iras Napisany 04 luty 2018 - 11:35

Iras

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2030 Postów:

Zapomniałem jeszcze o jednym. Orange ma w swoich DSLAM-ach taką fantastyczną funkcję, która w przypadku problemów z połączeniem obniża synchronizację czyli prędkość dla uzyskania większej stabilności łącza. Teoretycznie ok, ale cholerstwo manualne wyłączenie routera identyfikowało jako problemy z linią. Skrzynka w piwnicy, nowe kable, przy montażu wyszły świetne parametry łącza, a przez resetowanie ich gównianego routera bardzo szybko zamiast 80 mega miałem niecałe 50. Reklamację odrzucali, bo prędkość musiałaby spaść poniżej połowy wartości z umowy, a warunkiem przywrócenia nominalnej synchronizacji było utrzymanie połączenia przez ponad 30 dni. Miesiąc bez resetowania ich złomu czy chociażby minimalnej przerwy w dostawie prądu :lol:

• 0

#303 Mauro Napisany 05 luty 2018 - 11:24

Mauro

RS

• Forumowicze
  • 5230 Postów:

Mi resetowali synchronizacje jak tylko o to prosiłem na infolinii, lub przez konsultanta mailowego.

• 0

#304 Mauro Napisany 16 luty 2018 - 18:12

Mauro

RS

• Forumowicze
  • 5230 Postów:

Nowy internecik :tak:

9kdjgS1.jpg

• 4