Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spec Ops: The Line

Yager Development 2K Games PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
96 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 13 grudnia 2009 - 03:03

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Premiera na VGA Awards. Wyszło już 8 części (4 na PC, 3 na PSX, 1 na DC) a i tak wszyscy mają grę w nosie. ;) Trailer z fajną muzą.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 13:12

  • 0

#2 MonsieurWoland Napisany 13 grudnia 2009 - 03:10

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Ale z Ciebie szybki Bill Dodany obrazek

Miałem coś napisać. Aha. Trailer wyglada jak crap, muzyka niezla. Nic z tego nie bedzie

kierunek -> piec Dodany obrazek
  • 0

#3 Blizzard Beast Napisany 13 grudnia 2009 - 11:24

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
ZOMG OMFG!!! Nie grałem chyba w żadne Spec-Opsy poprzednie, ale na te mogę składać już preorder :)
  • 0

#4 olfeusz Napisany 13 grudnia 2009 - 11:51

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Szykuję się kolejna sieczka w pustynnych klimatach. Póki co nikt nie narzeka, ale ten temat niedługo przeje się podobnie jak IIWW.

No, ale mimo to produkcja wygląda całkiem sympatycznie.
  • 0

#5 Cola Napisany 13 grudnia 2009 - 11:54

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Pamiętam Spec Ops jeszcze z czasów PSXa. To była brzydka, frustrująca i po prostu słaba gra. Nie oczekuję po nowej odsłonie raczej niczego ciekawego.
  • 0

#6 phsx Napisany 13 grudnia 2009 - 12:01

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Wygląda fajnie ale animacja gostka jakaś drętwa miejscami. Ja w ogóle 1 raz słyszę o tej grze. Uwielbiam TPP i uwielbiam takie klimaty post-apokaliptyczne, miazgi z tego nie będzie ale myślę że będzie się dało coś pograć 8)
  • 0

#7 Grz3chu Napisany 13 grudnia 2009 - 19:26

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

Wyszło już 8 części

serio ? O_O

gra na razie kupiła mnie combem tpp + cover system + apokalipsa
  • 0

#8 Ryan Napisany 13 grudnia 2009 - 19:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Serio: 4 na PC, 3 na PlayStation, 1 na (bodaj) DC.
  • 0

#9 Blizzard Beast Napisany 13 grudnia 2009 - 20:55

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
W grze jest Dubaj. 10/10. Dziękuję.
  • 0

#10 Ryan Napisany 13 grudnia 2009 - 21:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wystarczy, że sprzedadzą Blizzowi jedną kopię za $10mln i wychodzą chłopaki na swoje. :lol:
  • 0

#11 ACZ Napisany 13 grudnia 2009 - 21:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

W grze jest Dubaj.

Ostatnio słyszałem, że ta sztucznie zrobiona wyspa w kształcie palmy tam powoli się zatapia.
  • 0

#12 phsx Napisany 13 grudnia 2009 - 21:58

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

W grze jest Dubaj

No i ? :P
  • 0

#13 Ryan Napisany 13 grudnia 2009 - 22:16

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Bliz jest fanem architektury i wielkim fanem architektury Dubaju. To i. ;)
  • 0

#14 Blizzard Beast Napisany 13 grudnia 2009 - 22:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

W grze jest Dubaj.

Ostatnio słyszałem, że ta sztucznie zrobiona wyspa w kształcie palmy tam powoli się zatapia.


Od kogoś, komu się mózg zatapia chyba.
  • 0

#15 phsx Napisany 14 grudnia 2009 - 00:17

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Aha. Ja uwielbiam oglądać na discovery którymś tam inżynieria ekstremalna/przyszłości czy cuś. Ostatnio było o 1,5km wieżowcach ^^
  • 0

#16 ACZ Napisany 14 grudnia 2009 - 00:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Od kogoś, komu się mózg zatapia chyba.

Na tvn 24 mówili. Eksperci to badali, zwiększa się poziom wody i grunt się osiada. Władze Dubaju oczywiście zaprzeczają.
  • 0

#17 wrog Napisany 14 grudnia 2009 - 00:39

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
http://www.dziennik.... ... _tona.html
  • 0

#18 Blizzard Beast Napisany 14 grudnia 2009 - 01:53

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
:o :lol:

Wiara w to, że ni z dupy podniesie się o sześć metrów poziom wody to zaiste przejaw mądrości :)

Anyway, koniec tego offtopa.
  • 0

#19 Ryan Napisany 14 grudnia 2009 - 02:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Obecnie poziom wody podnosi się o 3mm/rok. Niechby nawet przyspieszył do 5mm/rok - nie ma między poziomem budynków a wody 50cm, żeby wyspy przeżyły 100 lat? :) Jak kopano pod fundamenty, skoro mniej niż 50cm pod ziemią zaczyna się woda podskórna? :)
  • 0

#20 Ryan Napisany 27 stycznia 2010 - 14:57

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wyjaśniło się gdzie przynajmniej jedna osoba z zespołu C&C się podziała. Greg Kasavin, niegdyś rednacz GameSpotu, później producent C&C, jest producentem gry. Wywiad z nim i innymi członkami zespołu:
http://www.giantbomb...erview/17-1935/
  • 0

#21 Kradziej Napisany 20 czerwca 2010 - 22:09

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Wywiadzik z zacnym Gregiem Kasavinem: http://www.giantbomb...erview/17-2806/
Gra ma szanse być naprawdę mocna, wystarczy obczaić filmik. Pomyśleć, że po pierwszym trailerze wpisałem ją na listę crapów.
  • 0

#22 Blizzard Beast Napisany 19 lipca 2010 - 15:33

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Na XBL pojawił się nowy trailer. Po obczajeniu gra jest niebezpiecznie blisko pieca. Takiej kompromitacji się nie spodziewałem.

  


  • 0

#23 Ryan Napisany 19 lipca 2010 - 15:46

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
LOL. Co jest nie tak w tym trailerze? Mozaikę w złym kolorze walnęli na Twoim ulubionym drapaczu chmur? :^^:
  • 0

#24 ACZ Napisany 19 lipca 2010 - 15:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Strasznie sztuczna grafa, a muza do trailera pasuje jak pięść do oka. Nic dobrego z tego tytułu nie wyjdzie.
  • 0

#25 Blizzard Beast Napisany 19 lipca 2010 - 15:55

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

LOL. Co jest nie tak w tym trailerze? Mozaikę w złym kolorze walnęli na Twoim ulubionym drapaczu chmur? :^^:


Nie, misiu, ty piszesz o czymś, co dla mnie byłoby "szczegółem". Co to są za samochody? Co to są za budynki? Po co pisać, że coś jest Dubajem, jak nie jest? Nie ma to dla mnie kompletnie sensu. To tak, jak utrzymywać, że Burnout Paradise jest grą dla miłośników Forda Mustanga GT i Nowego Jorku. Twój samochód co prawda, ani miasto, nie przypominają Mustanga ani NY, ale jak sobie wyobrazisz, że jest inaczej, i jednak tak, to będzie to bardzo wiernie odwzorowane i się będziesz mógł jarać. Kompromitacja. 
  • 0

#26 Ryan Napisany 19 lipca 2010 - 15:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
A takie coś. Czyli rzeczy, które poza Tobą nikogo. :^^: Mnie zwisa czy się biega między Bezpłciowymi Autami czy Fordami i czy to Wypasione Budynki czy Nieprawdziwe Budynki. Ważne, żeby się fajnie grało, nie?

@Cz: muza jest kozacka. Jak zwykle pokazałeś, że się nie znasz. :^^:
  • 0

#27 Blizzard Beast Napisany 19 lipca 2010 - 16:09

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

A takie coś. Czyli rzeczy, które poza Tobą nikogo. :^^: Mnie zwisa czy się biega między Bezpłciowymi Autami czy Fordami i czy to Wypasione Budynki czy Nieprawdziwe Budynki. Ważne, żeby się fajnie grało, nie?
:^^:


Nie wiem już teraz, czy jaja sobie robisz, czy naprawdę nie ograniasz. Jeśli ktoś zapowiada "shooter TPP w zniszczonym Dubaju", to z czego robi unique selling point? Z tego, że to shooter? Chyba nie. Może TPP jest unikalne? Nie, też nie. Może w takim razie zniszczone miasto? Nope. Dubaj? O proszę, to będzie pierwsza taka gra. No dobrze, to znaczy, że zostanie tam pokazane miasto, tak? A nie coś, co jest wymysłem projektantów. To chyba normalne. Jeśli podnoszę w CoD broń, która nazywa się MP5, liczę, że będzie wyglądać jak MP5. Jeśli jadę w Forzie Ferrari, liczę, że będzie widać, że to Ferrari. Jeśli w Ace Combat lecę F22, to chcę, żeby wyglądało jak F22. Jeśli walczę w UFC Brockiem Lesnarem, to chcę oglądać pysk przypominający Lesnara. Jeśli w PGRze jadę przez Londyn, to chcę widzieć, że to Londyn. A jeśli w Spec Ops mam biegać po Dubaju, to oczekuję tego samego, a nie, że jakiś debil nastawia pudełeczek, i przysypie piaskiem, i sobie wmówi, że to Dubaj.
  • 0

#28 Ryan Napisany 19 lipca 2010 - 16:34

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Akurat USP w przypadku tej gry to zmienna topografia terenu (piasek) i interakcja z ocalałymi, która ma wpływać na przebieg gry. Ja naprawdę ogarniam, że dla Ciebie USP to było przede wszystkim to, że akcja jest osadzona w Dubaju (tak samo mocno jak ostatnie Sex & the City najwyraźniej :^^:). Ale większość i tak ma to w nosie. "Większość" z odwłoka? Znajdź kogoś na forum, kto odróżnia panoramę zniszczonego Dubaju od panoramy innego dużego, zniszczonego miasta z Bliskiego Wschodu. Masz browar za każdego takiego dziwaka. :^^: Podpowiem: nikt nie zauważy tak jak nikt normalny nie wie, że S&tC2 było kręcone bodaj w Maroku.
  • 0

#29 olfeusz Napisany 19 lipca 2010 - 16:39

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
A od kiedy to po Dubaju jeżdżą same Ferrari i Bentleye? Zapewne wszystkie zasypało w podziemnych garażach, lub ich właściciele szybko do nich wsiedli i odjechali jak zaczęło się kurzyć. Chyba nie sądzisz, że ci miliarderzy tam zostali, a efekt zasypania miasta mógł przebiegać stopniowo przez co została tylko niższa klasa, której nie było stać na ucieczkę.

Co do budynków to z tego co pamiętam na jednym z filmików jest ten najwyższy budynek bodajże świata. Ja tam bym poczekał z takimi grubymi osądami po zobaczeniu kilku budynków, które całkiem możliwe, że w Dubaju są, ale nikt ich nie pokazuje bo i po co. Poza tym Dubaj to nie tylko miejsce dla miliarderów.

Tak jak prędzej mnie ta gra nie interesowała tak teraz po tym trailerze to się zmieniło. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  • 0

#30 Ryan Napisany 19 lipca 2010 - 16:42

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ja tam bym poczekał z takimi grubymi osądami po zobaczeniu kilku budynków, które całkiem możliwe, że w Dubaju są, ale nikt ich nie pokazuje bo i po co.

Ja bym z takimi tekstami uważał, bo akurat Bliz do mapy i zdjęć Dubaju się ślini od lat i ze sporą dozą prawdopodobieństwa wszystkie drapacze chmur w tym mieście zna. Dlatego też tak się pluje na widok tego trailera.
  • 0



Inne z tagami: