Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Red Storm Entertainment Ubisoft Paris Ubisoft Bucharest Ubisoft PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
223 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 20 grudnia 2009 - 02:23

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
No to wiemy jak się będzie nazywał kolejny Ghost Recon. :) Można się też domyślać, w jakim będzie settingu. ;)
http://kotaku.com/54... ... re-soldier

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 13:16

  • 0

#2 piterekd Napisany 20 grudnia 2009 - 02:28

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
lol Ryan o 3:23 zakładasz temat! :shock: Idź spać!
  • 0

#3 cwany-lis Napisany 20 grudnia 2009 - 12:29

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
cytując Convenantów "heretic !" :nie: po Modern Warfare nie mam ochoty wracać do takiego plastyku, HUD-u i karabinów strzelających za winkla :|
  • 0

#4 MaxVarEmreis Napisany 20 grudnia 2009 - 12:44

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

lol Ryan o 3:23 zakładasz temat! :shock: Idź spać!

Wstaje rano, odpalam komputer, wchodzę na jakąś stronkę z newsami growymi, widzę informację o nowym GR i mam pewność, że Ryan już założył temat na N+ :lol:

Obecne Ghost Recony to jedne z ciekawszych pozycji i mam nadzieje, że nie polecą za bardzo w przyszłość w najnowszej odsłonie. Nie mam ochoty latać jakimś cyborgiem. John-117 jest tylko jeden :)
  • 0

#5 xell Napisany 20 grudnia 2009 - 12:55

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 328 Postów:

cytując Convenantów "heretic !" :nie: po Modern Warfare nie mam ochoty wracać do takiego plastyku, HUD-u i karabinów strzelających za winkla :|

Co ma piernik do wiatraka? :lol:

Pierwszy Ghost Recon to jedna z ciekawszych pozycji

Fixed. :wink:
  • 0

#6 Kradziej Napisany 20 grudnia 2009 - 13:26

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

lol Ryan o 3:23 zakładasz temat! :shock: Idź spać!

lol Piter odpowiadasz w nim 5 minut później! :shock: Idź spać!
  • 0

#7 MonsieurWoland Napisany 20 grudnia 2009 - 17:34

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Dla mnie Ghost Recon nie może znaleźć swojej niszy. Epickościa nie chce nawet konkurować z CoDami, taktycznie wypada blado przy Brothers in Arms. Taka gra bez pomysłu na siebie. Ratuje ja jedynie nazwisko Clancy i universum przez niego kreowane.
  • 0

#8 Blizzard Beast Napisany 20 grudnia 2009 - 22:34

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
I to, że powoli zaczyna być jedyną grą, gdzie kieruje się kimś przypominającym żołnierza, a nie zapijaczonego kryminalistę (MW2).
  • 0

#9 117 Napisany 21 grudnia 2009 - 04:40

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
nareszcie nowy GR
  • 0

#10 cwany-lis Napisany 21 grudnia 2009 - 14:54

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

I to, że powoli zaczyna być jedyną grą, gdzie kieruje się kimś przypominającym żołnierza, a nie zapijaczonego kryminalistę (MW2).


Żołnierza rodem z plakatów "join us ! - US army need you !" :| pijoki z MW mają cojones a w AW ? nikogo spamiętać nie jestem w stanie, bardziej w pamięci utrwalił mi się Cypher na auto-pilocie aniżeli głowny bohater.
  • 0

#11 Heisenberg Napisany 21 grudnia 2009 - 19:45

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Ta mają jaja żeby zabijać cywili w Brazylii albo torturować i zabijać jeńców. No ale w końcu gra musi przystawać do standardów U.S. Marines.
  • 0

#12 kamionek Napisany 21 grudnia 2009 - 22:34

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
szczerze mówiąc wolałbym grać normalnymi żołnierzami (nawet jesli w jakiejś futurystycznej wizji wojaczki) niż takimi ubermacho loserami
  • 0

#13 Kradziej Napisany 21 grudnia 2009 - 22:41

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

szczerze mówiąc wolałbym grać normalnymi żołnierzami (nawet jesli w jakiejś futurystycznej wizji wojaczki) niż takimi ubermacho loserami

No przydałoby się nam coś, w czym gralibyśmy szeregowym wojakiem - w końcu to było zajebiste w pierwszych CoDach. Teraz mamy herosów (tudzież, jak chcą nam wmówić, "herosów") i ogólnie spiski.
  • 0

#14 Heisenberg Napisany 22 grudnia 2009 - 14:02

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Tak w ogóle to od czasów MoH zawsze gramy one men army, niby MW2 ma to jakieś uzasadnienie, bo tam głównie latamy z oddziałami specialnymi. Ale jak sobie przypomnę MoH PA, tam to odchodziły absurdy. Najpierw rozwaliliśmy z dobre dwie setki (!) japońskich samolotów nad Pearl Harbour, potem robiliśmy za ratownika, a nawet za pilota.
  • 0

#15 cwany-lis Napisany 22 grudnia 2009 - 16:36

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Ta mają jaja żeby zabijać cywili w Brazylii albo torturować i zabijać jeńców. No ale w końcu gra musi przystawać do standardów U.S. Marines.


Nikt ci nie każe celować do cywili a tortury w celu pozyskania wąznych informacji to na froncie chleb powszechni - chyba nie urodziłeś się wczoraj pacyfisto by wierzyć w niepodważalność konwencji Genewskiej ? I za to lubię Modren Warfare - za ukazanie całego brudu z jakim mają do czynienia oddziały specjalne - "duchy" z AW wypadają w takim rozrachunku zbyt czysto i porpawnie politycznie ale taka już maniera marki Toma Clancy'ego ...
  • 0

#16 Heisenberg Napisany 22 grudnia 2009 - 23:07

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Owszem ale drażni trochę ciągle powtarzany w grach motyw american hero, który walczy o pokój ze złymi arabami, komunistami etc. A tak ogólnie to fabuła w MW2 jest, powiedziałbym mierna, taka misja w Rio do niczego fabularnie nie prowadzi, zabijamy jakichś przypadkowych miliciantów na faveli, ot kończy się i Rosja atakuje USA(kolejny absurd bo oczywiście amerykanie zapomnieli odpowiedzieć strategicznym atakiem jądrowym, pewnie z dobroci serca, tylko tłuką się na jakimś wypizdowie w Wirgini). Dobra, koniec o MW bo to temat o Ghoście, na którego czekam i który na pewno nie dostanie mniej niż 8.
  • 0

#17 cwany-lis Napisany 26 marca 2010 - 17:49

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
obejrzałem zwiastun ... fani Ghost in the Shell będą ukontentowani - są mechy, czapka niewidka i podręczne wyrzutnie rakiet na auto pilocie - gdy obejrzałem całą akcję po raz pierwszy [sam filmik zrobiony ciekawą techniką] to byłem na nie, po przmeyśleniu sprawy może wyjść z tego coś ciekawego chociaż jestem pewien, że Rosja jako wroga frakcja nie musi z marszu być znowu utranacjonalistami
  • 0

#18 Kradziej Napisany 26 marca 2010 - 17:58

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Też obejrzałem filmik. Pierwsza reakcja? "Wreszcie!". No bo wreszcie zapowiada się jakiś futurystyczny FPSik.
  • 0

#19 Ryan Napisany 26 marca 2010 - 20:32

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Fajowo wygląda. :) Zapowiada się szalenie atmosferycznie. Dla tych, którzy nie widzieli, linkacze do filmików:
SD:
HD:
  • 0

#20 Shinigami Napisany 26 marca 2010 - 20:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
No, robi pozytywne wrażenie. Jak nie interesowałem się poprzednimi Reconami, to tę część będę miał na oku.
  • 0

#21 phsx Napisany 27 marca 2010 - 16:08

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Fajne ale trochę za future jak na moje gusta.
  • 0

#22 Cola Napisany 27 marca 2010 - 17:21

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Taki klimat, to ja rozumiem. Dla mnie bomba.
  • 0

#23 cwany-lis Napisany 28 marca 2010 - 21:32

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
faktycznie trochę za future ale ja nawet kupiłem taki klimat bo trąci mi trochę zchamerykanizowaną wersją II wojny wietnamskiej ze Stand Alone Complex - ciekawe czy będzie jakas misja na Placu Czerwonymm i Kremlu
  • 0

#24 Zeus-Nelson Napisany 15 kwietnia 2010 - 16:36

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Ehh ja osobiście tym jak "poprowadzili" serię Ghost Recon i Splinter Cell jestem cholernie rozczarowany :/ Jak dla mnie najnowsze ich części mogłyby spokojnie ukazać się jako jakieś inne tytuły bez znaku serii...

Sama gra zapowiada się fajnie (trailer zdecydowanie ma klimat), ale GR to GR (oddział komandosów, wydawanie rozkazów itd...a nie roboty i gearsy w nowej oprawie-IMO). Zaczyna mi brakować starszych koncepcji gier, takich które miały "pazur" i wymagały planowania akcji, skradania itp...jak dla mnie te schematy co raz bardziej zanikając, stawiając tylko na widowiskowość i "filmowość"...
  • 0

#25 117 Napisany 15 kwietnia 2010 - 16:41

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Od razu widac, ze nie masz pojecia o Splinter Cell Conviction i nie grales w niego.
  • 0

#26 Kradziej Napisany 15 kwietnia 2010 - 16:58

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Sama gra zapowiada się fajnie (trailer zdecydowanie ma klimat), ale GR to GR (oddział komandosów, wydawanie rozkazów itd...a nie roboty i gearsy w nowej oprawie-IMO). Zaczyna mi brakować starszych koncepcji gier, takich które miały "pazur" i wymagały planowania akcji, skradania itp...jak dla mnie te schematy co raz bardziej zanikając, stawiając tylko na widowiskowość i "filmowość"...

Cóż rzec, trzeba było nie grać tyle onlajn w CoD4 i nie kupować MW2 :P
  • 0

#27 Zeus-Nelson Napisany 15 kwietnia 2010 - 22:21

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Od razu widac, ze nie masz pojecia o Splinter Cell Conviction i nie grales w niego.


Hejtowanie samo w sobie sprawia Ci przyjemność? ;) Ale niech będzie że to moderatorzy zabijają na tym forum dyskusje.

Kradziej - COD to COD, ale akurat stare Ghost Recony zawsze miło wspominałem i dawno w żaden tytuł w ich stylu nie grałem :P
  • 0

#28 Ryan Napisany 15 kwietnia 2010 - 22:25

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Pojawiła się plota, że gra będzie miała wsparcie dla Natala. Umożliwi on wydawanie komend kompanom przy użyciu gestów ręką.
  • 0

#29 Zeus-Nelson Napisany 16 kwietnia 2010 - 08:53

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Hm, zdziwiłbym się gdyby okazała się prawdą, skoro na razie wszędzie praktycznie piszą o tym że systemu wydawania rozkazów nie będzie ;) Już prędzej uwierzę że dzięki niemu Twój wojak pomacha ręką wojakowi obok w multi :P
  • 0

#30 117 Napisany 16 kwietnia 2010 - 13:32

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Hejtowanie samo w sobie sprawia Ci przyjemność? ;) Ale niech będzie że to moderatorzy zabijają na tym forum dyskusje.

Kradziej - COD to COD, ale akurat stare Ghost Recony zawsze miło wspominałem i dawno w żaden tytuł w ich stylu nie grałem :P

zawsze hate'owalem bzdurne teksty o grze pojawiajce sie od osob ktore w gre nie graly. Malo mnie obchodzi funkcja w tym momencie jaka ta osoba sprawuje, chociaz dodaje to pikanterii XD
  • 0



Inne z tagami: