Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ace Combat 05


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
61 odpowiedzi na ten temat

#1 leon Napisany 24 października 2004 - 19:47

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Tyle się mówi o Halo 2, Killzone, Metroid prime 2......... ale coś cicho jest właśnie o AC5. Ta gra została już ukończona i trafiła do tłoczni, może niedługo będzie recka w N+. Gra zapowiada się wyśmienicie, ma extra grafikę, klimat, mnóstwo samolotów, świetny dzwięk i muzykę. Ze znakomitego trailera na bazie ukończonej wersji możemy spodziewać się niezłej histori i róznorodnych zadań do wykonania. Ja z niecierpliwością czekam na ten tytuł, to może być COŚ :)
A trailer macie tutaj : http://media.ps2.ign...751/vids_2.html ( ten na samej górze )
  • 0

#2 cwany-lis Napisany 25 października 2004 - 11:32

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
to wyjdzie chyba tylko na ps2 ? :? przełomu sie nie spodziewałbym, 04 miała byc super i wyszła tylko dobra gra, moze poprawią tereny ladowe
  • 0

#3 leon Napisany 25 października 2004 - 19:42

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Przełomu raczej nie będzie ( dodano np. wydawanie prostych poleceń skrzydłowym), gra wyjdzie tylko na ps2 a AC04 to moim zdaniem świetna gra. Jeśli chodzi o grafikę to w 04 były słabe wybuchy i niska rozdzielczość tekstur podłoża z niskiej wysokości. W piątej części wybuchy są sporo lepsze a tereny chyba też lekko podciągnięto.
  • 0

#4 Blizzard Beast Napisany 25 października 2004 - 20:02

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Gralem na PSExp i jest kozacka :) AC to jedna z moich ulubionych gier, i ta raczej tez nie zawiedzie. A graficzka jest wypasiona jak ta lala.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 25 października 2004 - 21:03

Gość__*
  • Goście
Oj tak :D Ace Combat to chyba najlepsza seria symulatora lotu na ps2 :] Co prawda nie grałem w żadną jeszcze ,ale teraz mam zamiar nabyć Ace Combat 05 ,więc mam nadzieję ,że mnie mile zaskoczy :) Na PC latałem w symulatorze Lock On ,także zobaczymy czy te dwie gry można jakoś porównać :P
  • 0

#6 Blizzard Beast Napisany 25 października 2004 - 22:36

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Wiesz, Gornet, symulator z tego raczej zaden :? Taka, ot, powietrzna strzelaneczka.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 26 października 2004 - 13:49

Gość__*
  • Goście

Wiesz, Gornet, symulator z tego raczej zaden :? Taka, ot, powietrzna strzelaneczka.


Tak ,wiem... inaczej można to nazwać jako ARCADE ,heh. W każdym razie rozgrywka musi być przednia :)
  • 0

#8 Blizzard Beast Napisany 27 października 2004 - 00:40

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Namco zdaje sie wreszcie rehabilitowac za porazke z AC3:E, ktore w PALu bylo gowniane, i nie oferowalo rozgrywki fabularnej. Z krotkiej zabawy na PSExp wyglada, ze wracaja wybory fabularne, dodano takze rozkazy dla skrzydlowych. W kwestii zywotnosci dodano do trybu story takze tryb arcade, ktoym sie troche pobawilem, i jest to na pewno mily, bardzo wydluzajacy zabawe dodatek. Wreszcie Namco pokazuje swoj pazur. Szkoda, ze w tym samym czasie wydaje takie crapy jak Nina.
  • 0

#9 luck1985 Napisany 31 października 2004 - 00:44

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
BB dobrze szlo na tych targach w AC5 :> Ja mialem male klopoty z zmiana kamery , cos chcialem pocwiczyc ale jakies kwasy wychodzily i olalem gierke :> Ale graficznie malina , chmurki z torped :D I strzaly w lustro wody .Mniaam
  • 0

#10 Gość__* Napisany 04 grudnia 2004 - 09:11

Gość__*
  • Goście
nie no gierka fajna tylko troche prosta..nie moglem zbytnio pograc w campanie (brak czasu) to wrzucilem arcade i polatalem sobie w poszczegolne misje...ale grafa niezla dzwieki tez spoko...ogolnie jak na 30 min grania jest ok..
  • 0

#11 Gość__* Napisany 04 grudnia 2004 - 14:51

Gość__*
  • Goście
Tak... Ace Combat 05 to naprawdę najlepsza gra z serii samolot na PS2 ,pomijając nie udanego Top Gun-a.

Mam jedno pytanie.... jak się włącza widok samolotu z trzeciej osoby podczas lotu ? (nie chodzi mi tu o replay'e)
  • 0

#12 Blizzard Beast Napisany 06 grudnia 2004 - 02:08

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Mam jedno pytanie.... jak się włącza widok samolotu z trzeciej osoby podczas lotu ? (nie chodzi mi tu o replay'e)


Kamere podczas lotu przelacza sie przyciskiem R3 (wciskasz prawa galke).

Dobra, mam, gram i gierka rzadzi. Wiecej nie powiem, dowiecie sie z recki :P
  • 0

#13 Gość__* Napisany 06 grudnia 2004 - 20:36

Gość__*
  • Goście
Gra jest naprawde niezła choć niemoge pżejć nawet pierwszej misji, choć widze że wszyscy macie zdanie że ta gra jest łatwa:P
  • 0

#14 Gość__* Napisany 09 grudnia 2004 - 17:01

Gość__*
  • Goście
yyyyy...ACE łątwy napewno nie jest

Nie wiem jak z Easy ,ale Hard to szok.



A pozatym to giera wymiata.Najlepszy (symulator czy nie symulator)tytuł traktujący o samolotach w ogóle
  • 0

#15 Gość__* Napisany 30 grudnia 2004 - 18:45

Gość__*
  • Goście
Podobno można zmieniać malowania samolotów ? Jak to zrobić ? Doszedł ktoś z was do tego ?

BTW: Jestem w 15 misji - White Noise :D ,gdzie musze odnaleź Nagase
  • 0

#16 Blizzard Beast Napisany 31 grudnia 2004 - 03:14

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Podobno można zmieniać malowania samolotów ? Jak to zrobić ? Doszedł ktoś z was do tego ?

BTW: Jestem w 15 misji - White Noise :D ,gdzie musze odnaleź Nagase


Mozna je zmieniac, ale nie wiem, czy za pierwszym razem tez. Nawet jesli, to na pewno nie na twoim etapie. Wyraznie fabularnie zauwazysz, kiedy samoloty beda mialy inne malowanie, dopiero wtedy mozna je zmieniac (na pewno nie wczesniej niz przy 19 misji), a robi sie to bodajze selectem przy wyborze maszyny.

Natomiast co do poszukiwania Nagase- ona jest zawsze w losowym miejscu. Olewaj samoloty wroga i lec tam, gdzie dzwiek jest coraz szybszy i wyzszy, da sie to wyczaic. Kreski na tym wyswietlaczu musza byc jak najdluzsze. Nastepnie, gdy juz ja znajdziesz olej ja i lec w kierunku smoglowca po, ktory ma ja odebrac. Olewaj odrzutowce, ale niszcz smiglowce wroga na trasie smiglowca ratunkowego - inaczej go blyskawicznie zestrzela. To bez dwoch zdan jedna z najtudniejszych misji w grze. Ale warto taka niunie zabrac z powrotem do bazy ;)
  • 0

#17 luck1985 Napisany 16 stycznia 2005 - 14:57

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Tak wczoraj siedze i ogladam TV. A tam kolesie z Angli pokazuja swoje maszyny powietrzne :D Nagle jeden mowi o broni i pokazuje . Motyw taki ze kolo siedzi w kabinie , nagle widzi i mija go cel , namierzenie celu polegalo ze koles spojrzal w kierunku celu . Obrocil glowe w lewo , kabina widzac ruch oka , namierzyla cel :D 8) Nagle rakieta od dolu zakrecila i w cel :D :twisted: Niezle . Tak mysle , skoro potrafili zrobic kamerke ktora pokazuje nam na Tv nasze ruchy , to mogli by zrobic okularki takie . Zakladam okularki , takie jak to sa do gry 3d .I czujnik w okularach rejestruje ruch mojego oka :D Czyli na Tv widac cel , ja spojrz i jest namierzony :D I zamiast wciskac analoga , wciskam np X i rakieta leci :D Fantazja mnie nosi po wczorajszym hehe ;) Ale niezly bylby taki gadzet 8)
  • 0

#18 syon Napisany 29 stycznia 2005 - 14:30

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Widziałem na Experience i jakoś nie przypadło mi do gustu. Wprawdzie mogłem chwycić za pada, ale wystarczyło mi jak Jiraiya w to popykał. Mnie to się przedstawia tak: lecisz... lecisz... wróg, strzelasz mu rakietke on ginie... lecisz... lecisz... znowu jakaś rakietka, popisik akrobacji powietrznych, znowu rakietka, jeszcze jeden popisik itd. itp. 8) Jeszcze do tego dochodzi pewnie jakaś niebanalna i nietuzinkowa fabuła hehe.

PS.

Zaraz i tak Blizz się tu wpisze i dostane ochrzan za tego (negatywnie nastawionego do gierki) posta :wink:
  • 0

#19 Gość__* Napisany 29 stycznia 2005 - 14:36

Gość__*
  • Goście
Syon ==> gierka wymiata :) doceń nie tylko sam SYSTEM grania ,ale też to co Cię otacza :) przepiękny teren ,chmury ,słońce i nawet same wybuchy to poezja :P

Ace Combat 05 mam już za sobą :) zawsze będę tą gre bardzo dobrze wspominać...
  • 0

#20 syon Napisany 29 stycznia 2005 - 14:42

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Syon ==> gierka wymiata :) doceń nie tylko sam SYSTEM grania ,ale też to co Cię otacza :) przepiękny teren ,chmury ,słońce i nawet same wybuchy to poezja :P


No dobra może jeszcze się przekonam do niej, ale symulatory (czy może pseudo arcade-symulatory) nigdy nie dażyłem jakimś wielkim uwielbieniem. No może prócz Wings of Glory 8)
  • 0

#21 luck1985 Napisany 29 stycznia 2005 - 14:50

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
A ja Wings of Fury na Amige :D
A co do nudnosci gry , to tez nigdy nie bawilem sie specjalnie w misje w symulatory zawsze sie bawilem , latalem sobie , jakies akrobacje itp :P Jedymym symulatorem ktorego nie rozgryzlem do dzis to B17 Flying Fortes - tam nawet nie umiem uniesc maszyny w niebo :D
  • 0

#22 Gość__* Napisany 29 stycznia 2005 - 14:58

Gość__*
  • Goście
ekhmmm ... swego czasu miałem joystick do PC i latałem różnymi maszynami we Flight Symulator 2004 :) czy też Lock On - symulator myśliwców. To było COŚ :) prawdziwe symulatory :P a w AC5 masz 50 rakiet i jechana ,hehe.. do tego tylko parę razy jest możliwość startowania i lądowania na ziemi ,czy lotniskowcu :P AC5 to ARCADE...
  • 0

#23 syon Napisany 29 stycznia 2005 - 15:00

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

B17 Flying Fortes - tam nawet nie umiem uniesc maszyny w niebo :D


drążkiem do siebie luck, drążkiem do siebie 8)
  • 0

#24 Blizzard Beast Napisany 29 stycznia 2005 - 16:23

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Syon, lec do sklepu i nie pitol, bo to jedna z najlepszych gier tego miesiaca :) Do poczytania we wtorek :)
  • 0

#25 syon Napisany 29 stycznia 2005 - 16:50

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Syon, lec do sklepu i nie pitol, bo to jedna z najlepszych gier tego miesiaca :) Do poczytania we wtorek :)


Kurde blaszka, a już miałem nadzieję że mi pożyczysz i w ten spsób zaoszczędze kase i będę mógł opłacić komorne :) a tak znowu kimam pod Grotem 8)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 29 stycznia 2005 - 19:36

Gość__*
  • Goście
ja mam ace combat 5 od ponad miesiąca i gierka jest fajowo zrobiona - graficznie przepiękna i grywalność jak to w ace combat - albo się to lubi albo nie, a namco ma już sprawdzone metody choć nie mówię że nie ma nowości.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 11:49

Gość__*
  • Goście
sluchajcie a czy w ace combat 5 jest widok tpp? gralem w wersje ntsc no i nie moglem znalezc :?
  • 0

#28 Blizzard Beast Napisany 01 lutego 2005 - 14:06

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

sluchajcie a czy w ace combat 5 jest widok tpp? gralem w wersje ntsc no i nie moglem znalezc :?


Ma, juz to bylo poruszane w tym temacie.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 15:34

Gość__*
  • Goście
A ja mam takie pytanie.

SKAD MACIE ACE COMBAT'a, JESLI PREMIERA W ULTIMIE BEDZIE DOPIERO ZA DWA TYGODNIE :?: :?: :?: :?:
  • 0

#30 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 16:19

Gość__*
  • Goście

A ja mam takie pytanie.

SKAD MACIE ACE COMBAT'a, JESLI PREMIERA W ULTIMIE BEDZIE DOPIERO ZA DWA TYGODNIE :?: :?: :?: :?:


Ty chyba niewiesz ,że prócz tego kraju są jeszcze inne na zachodzie... jak się ma znajomego ,który tam jeździ to problem z głowy... jest też coś takiego jak sklepy AMAZON ,EBAY i wiele innych .. choćby na allegro też ludzie ściągają gry z zachodu np. z UK i sprzedają w dużych ilościach.
  • 0