Skocz do zawartości

Zdjęcie

Singiel czy multi?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
37 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 28 października 2004 - 18:39

Gość__*
  • Goście

GTA to akurat gra "unikalna" w którą można pograć nawet 15min i zrobć sieczkę na ulicy only 4 fun :twisted:


motyw radosnej i nieskrepowanej rozwalki to jeden z najfajniejszych "trybow" serii GTA. razem z qumplem spedzizlismy na pewno parenascie godzin masowo eksterminujac jednostki policyjne i zlomujac tysiace aut. a jak juz w koncu po wielu godzinach na 3 wyspie GTA3 dorwalismy czolg... :twisted:
  • 0

#32 Gość__* Napisany 28 października 2004 - 22:46

Gość__*
  • Goście
czolgiem to fajnie sie latalo w powietrzu :) LOL
  • 0

#33 Gość__* Napisany 28 października 2004 - 22:54

Gość__*
  • Goście

w Counter-Strike'a gierze od jakihś 4 lat , w Warcrafta od roku i mówię wam , że multi jest wypas :D
poprostu są gry tworzone z myślą o multi i są wtym najlepsze a są gry tworzone z myślą o singlu i wymiatają w takim trybie
niema się o co kłucić :\

  • 0

#34 Zeus-Nelson Napisany 02 listopada 2004 - 19:01

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
ja kupuje gry głownie dla trybu single,bo poki co niedorobiłem sie jeszcze NetworAdaptera :( daltego satwiam głownie na tryb one player...ale niepogardziej tez multipalyerem :) wkoncu zawsze dobzre miec tez jakas wypasiona gierke w ktora mozna pograc z kumplami albo cos :wink: zawsze mozna dac do reki koledze pecetowcowi pada do reki i powiedziec :"chodz zobaczymy jaki jestes mocny w prawdziwa piłke(tzn.PEs'a nie Fife :wink: )"i dokopac mu 11 do zera po czym on stwierdzi ze ta gra ma zbyt kiepska garfe itp :P co wywołuje ogolnie szyderczy usmiech an mojej twarzy :wink: tak samo dzieje sie zwykle po rozgrywce w jaka kolwiek gre z multipalyerem z kumplem pctowcem 8) zreszta zawsze milo sprawdzic swoje umiejetnosci z zywym czlowiekiem,nie tlyko z botami itp :) niewspominajac juz o mojej powinnosic gdy tylko niema mojej mamy w chacie...czyli rozgrywka z moim ojcem z PES'a :P hehe...zawsze milo pokonac zywego przeciwnika ktory w pzreciwienstwie do komputera, na koniec meczu obrzuci CIe przeklenstwami :lol: to dopiero jets satysfakcja z wygarnej :P nie to co z konsolka :wink: dlatego potrafie docenic w gzre zarówno tryb single jak i multi :) jest wypasiony single-jest gutesowo,jest do tego ciekawy multi jest jzu kultowa gierka :wink: ale ogolnie rzadko chodzi to w parze,dlatego zagdzam sie z Ada$ko ze sa gry tworzo z mysla o singlu, oraz te z mysla o multi :wink:
  • 0

#35 Scorpio Napisany 02 listopada 2004 - 21:20

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mam PS2 bez NA, mam PC z internetem. Uwielbiam Starcrafta po sieci, ale gry po inecie nie lubię. Może gdy doczekam czasów Ghost in the Shell czy Avalona. Najbardziej odechciewa mi się grać z powodu komunikacji - kilka razy grałem u kumpla, ale brak mozliwosci komunikacji i zrozumienia czy to w strategii czy shooterze mnie dobija.
Sayonara
  • 0

#36 AVErsiv Napisany 07 listopada 2004 - 13:57

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
A ja mam i networka i 2 PCety w lanie i necik i wogole ale nie lubie gry przez neta . Fajnie jest grac z kims kto siedzi kolo ciebie albo placami tak jakmam kompy popykac w Painkillera ale szczytem zabawy sa gry typu BomberMan BATTLES !!!! cos pieknego siedziz z kumplami na 4 i walicie do siebie babkami zajebioza totalna i nic sie do tego nie umywa

Poprostu konsole sa stworzone do gier multi i nic tego nie zmieni
Ja grajac w necie czyje sie jak bym gral z botami bo nie widze tych ludzi nieznam ich sa gdzies daleko .
  • 0

#37 Gość__* Napisany 20 marca 2006 - 11:14

Gość__*
  • Goście
Zgadzam sie z przedmowca-jesli multi na konsoli, to tylko "na zywca", z przeciwnikiem, ktoremu mozna zasadzic kopa, jak mi combo nie wejdzie, lub poslac go na "spalony" siarczysta piacha, gdy akcje w PES sie nie kleja :D Osobiscie wole pogadac z kims, kto siedzi obok, niz przez headset, a i pada mozna "niechcacy" odlaczyc :D Ogolnie, nawet lepiej sie gra, wiedzac, ze ktos obok to nie jest zadne "gupi" bot, a takie wrazenie mam grajac przez net z mniej doswiadczonymi ludzmi. Gdy gram z wymiataczami, to mam wrazenie, ze to po prostu gra ustawiona na wyzszy poziom trudnosci ("megafakininsanehard" :D ). Gra multi tylko z zywym przeciwnikiem, siedzacym obok-takie me zdanie.
  • 0

#38 Texz Napisany 06 lipca 2009 - 21:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Bla, bla, bla, zedytowałem swoje posty i powywalałem ich treść, bla, bla, jestem niepoważny Czyś.

Ty chamie, chciałem sobie poczytać to tam tworzyłeś za młodu :foch:
  • 0