Skocz do zawartości

METAL SZLUG !!!!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
76 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Grales juz w Metal Sluga ? (73 użytkowników głosowało)

Grales juz w Metal Sluga ?

  1. Tak ! Zarbista !!! (74 głosów [96.10%])

    Procent głosów: 96.10%

  2. Tak.. ale mi sie nie podoba... (2 głosów [2.60%])

    Procent głosów: 2.60%

  3. Nie... (1 głosów [1.30%])

    Procent głosów: 1.30%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Gość__* Napisany 27 października 2004 - 17:41

Gość__*
  • Goście
Ze tez nikt jeszcze nie napisal nic o tej wspanialej grze... Grales ? Ktora czesc ci sie najbardziej podobala ? Ktora byla do kitu ? Co uwazasz na temat pomyslu metal sluga w 3d (juz niedlugo wychodzi) ? Poprostu rozmowy na temat najlepszej siekanki na flipery ;)))
  • 0

#2 Shinigami Napisany 27 października 2004 - 18:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 366 Postów:
Cała serioa jest śweietna. Najlepszą częścią dla mnie jest 3. Najlepsza grafika i grywalność. Nowe, świetny pomysły i masa humoru. W ankiecie mogłeś dać pytanie o ulubioną postać. Moim ulubieńcem jest Marco Rossi.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 27 października 2004 - 19:18

Gość__*
  • Goście
Przewspaniała gra. Najlepsza strzelanka w gatunku 2d i nie zanosi się, aby miało pojawić się coś lepszego. Wszystkie części są tak samo dobre, ale chyba najbardziej podchodzi mi X, bo poznałem go jako pierwszego. Grał juz ktoś w 5?
  • 0

#4 Gość__* Napisany 27 października 2004 - 19:18

Gość__*
  • Goście
To jest gra która zbrała mi wiele godzin z życia i wszystkie kieszinkowe nigdy nie zapomne jak na chama chcielismy ją z kumplem przejść na automacie oczywiście wybuliliśmy chyba po 10 zeta na kredyty a i tak sie nam nie udało taki zonk :cry: Naprawde miłe wspomnienia wiąże ze Slugiem :twisted: Jak sie pojawi na PS2 to kupie w ciemno pewnie uzależninie powróci :D
  • 0

#5 Gość__* Napisany 27 października 2004 - 19:28

Gość__*
  • Goście
Fakt moglem dac pytanie o postac :D 3 i X sa najlepsze :D obydwa na ps-ki X na psx a Ms3 na ps2 ;) Debesciaki :D a pomysl z MSem w 3D... ekhm... przemilczmy.. Link do strony z trailerem jest na metalslug.prv.pl ;) tak samo jest tam na gba :D
  • 0

#6 Shinigami Napisany 28 października 2004 - 17:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 366 Postów:
Ile najmniej żyć staciliście przechodząć którąś część? Ja przechodząć na PSXie MSX nie straciłem ani jednego życia! Udało mi się to raz i jestem z sibie bardzo dumny :D

Właśnie, co myślicie o MS3D?
  • 0

#7 Gość__* Napisany 28 października 2004 - 20:56

Gość__*
  • Goście
widziałem tylko jeden screen i - szczerze mówiąc - nie podoba mi się wcale...

X rządzi (bo tego mam :wink: )! matka mojego kupla przeszła go w 45 minut :D ale ta jatka i radocha jest niezrównana... jak w starej, dobrej Contrze! :P
  • 0

#8 AVErsiv Napisany 09 listopada 2004 - 14:43

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
J mysle ze nie jest to za dobry pomysl ale ...
a tym czasem mozna grac w MetalSlimaka 4 na ps2 :P
  • 0

#9 Gość__* Napisany 17 listopada 2004 - 20:16

Gość__*
  • Goście
hehe pamietam jak 2 lata temu rozlozylismy sobie gdzies tam namiocik i zalatwilismy sobie do niego maly tv, PsX i kilka gierek. od godziny 2 w nocy do 6 rano gralismy caly czas w slimaka we dwoje z kumplem rozwalajac go wielokrotnie :)
  • 0

#10 syon Napisany 17 listopada 2004 - 20:23

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Grałem, grałem i się zajarałem hehe 8)

Kiedyś pamiętam jak pare razy na automatach w to grałem, ale się zniechęciłem bo kurde trudne diabelstwo to było. Teraz to mam na emulatorze w PieCu i sobie od czasu do czasu zagram - ot tak luzackoodstresowującoprzyjemna rozrywka :]
  • 0

#11 Gość__* Napisany 30 listopada 2004 - 19:53

Gość__*
  • Goście
Gralem w Metal Slug 1 i 2 na emulatorze. Fajnie sie gralo - musze poszpilac w trojeczke...
  • 0

#12 kubicz Napisany 02 grudnia 2004 - 13:29

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
A ja gram w Metala jedyneczkę już od 3 latek i ciągle ta gra czymś mnie zaskakuje. Ostatnio w Metala 1 grałem na wakacjach i udało mi się na 2 żetonach przejść całą grę. Co do innych części to grałem jeszcze w 2,3 oraz X'a ale nie przypadły mi one do gustu tak jak 1 (no może 3 wybijała się z pozostałych). A jeśli miałbym mieć zastrzeżenia do Metala do chyba tylko do 3 na X-pudło gdyż to co tam się dzieje może człowieka do ku..icy doprowadzić. Kto to widział żeby na takę długą grę (ostatnie plansze rulez) nie można było mieć kontynuacji ? Ale skoro zdobyłem Metala na MAME to już nie mam zastrzeżeń.
  • 0

#13 Gość__* Napisany 05 lutego 2005 - 22:48

Gość__*
  • Goście
Metal Slug to jedna z najlepszych arcadowych serii. Pierwsza czesc jest spoko choc malo w nia gralem i nie moge sie pochwalic jakimis wyczynami. Na druga czesc przepuscilem kiedys troche floty ale nigdy nie bylem jakims rzeznikiem i na jednym kredycie najdalej zaszedlem do polowy piatej planszy. Metal Slug X to moja ulubiona czesc choc przyznam sie ze glownie gralem w nia ale na emulatorze (padem od PSXa). Trzecia jest dla mnie piekielnie trudna a czwarta to dla mnie porazka. W piata jeszcze nie gralem... Co do tego Metal Sluga 3D to na 90% bedzie to straszny syf. Caly urok tej seri lezy wlasnie w dwoch wymiarach a przejscie w trzeci bedzie pewnie na poziomie Contry z PSXa...
  • 0

#14 mleko2099 Napisany 13 lutego 2005 - 17:49

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Metal slugi w multi to poezja.W "jedynke " grałem dawno temu jeszcze na automacie a potem u siebie w domku.Jednak najbardziej w pamięci utkwił mi Metal Slug X , do dziś pamiętam jak z kumplem przechodziliśmy ją w multi...
  • 0

#15 Gość__* Napisany 15 lutego 2005 - 16:23

Gość__*
  • Goście

miałem ale na pc zemulowane i dlatego srednio mi się podobało , choć wiem że to fajoska giera

ps

kto szlugi jara ten jest niezdara :]

  • 0

#16 Gość__* Napisany 24 lutego 2005 - 15:47

Gość__*
  • Goście
Metal Slug, chyba najwiecej kasy przepusciłem na automatach na tą grę.
Pamietam, że grę w całosci przeszedłem dopiero zemulowaną na PC.
Niech ktos sie pochwali i powie, że przeszedł ją w całości na automatach. [ obojętnie która wersje]
  • 0

#17 Gość__* Napisany 24 lutego 2005 - 19:29

Gość__*
  • Goście
Ja też najwięcej kasy na nia przepuściłem na automatach. Dokładniepamiętam tamte wakacje na morzem... ehh :wink:
  • 0

#18 .Qzi Napisany 09 marca 2005 - 11:15

.Qzi

    Pikachu

  • Narybek
  • 59 Postów:
Ech... gralo sie w 2ie pierwsze czesci - miodzio... Niestety na neo-geo emulatorze, ale i tak bylo swietnie. Czy 3, 4 i 5 sa dostpne na PS2 na przyklad???? Bo chyba bym zakupil ;)

Pozdrawiam
  • 0

#19 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2005 - 18:01

Gość__*
  • Goście
Na PS2 został wydany jedynie piekielnie trudny Metal Slug 3. Praktycznie jedyną możliwością nabycia tej gry jest import... Ja osobiście gram w tą serie na emulatorze lecz zawsze marzyłem mieć którąś z części na PSXa...
  • 0

#20 Gość__* Napisany 29 kwietnia 2005 - 16:29

Gość__*
  • Goście
Jedna z moich ulubionych serii :) Grałem we wszystkie części, mam nawet wersje mobil na fona :) Z przykrością muszę stwierdzić, że od trzeciej części seria już nie wciąga mnie tak jak kiedyś. Może to wynik tego, że się starzeje :) W pierwszą część grałem jeszcze jako nastolatek, a teraz dobijam już pomału do trzydziestki...ehhh no życie chciało by się powiedzieć :) Pozdro dla wszystkich fanów ślimaka :!: Hej :!:
  • 0

#21 zdemen Napisany 02 czerwca 2005 - 15:47

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Zarabista seria!najlepsza czescia jest zdecydowanie 4
  • 0

#22 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2005 - 22:02

Gość__*
  • Goście
Metal Slug to dla mnie klasyk salonów - ta gra to po prostu mistrzostwo w swojej klasie. Nie zapomne jak w Mielnie dwa lata temu tłukłem z kuzynem w MS2 i na jednym zetodnie przechodziliśmy 70% gry a reszta ludzu czekała aż wtopimy i doczekac sie nie mogła :D.
Najbardziej lubie MS i MS2 (no i Metal Slug X ale to właściwie to samo co MS2). Najsłabsza IMO jest czwórka - moze to przez lekką zmiane kreski? Enyłej, fajnie by było gdyby MS na PS2 trochę staniał - z pewnością bym sie zaopatrzył o obydwie wydane gry. Bo emu to nie samo :roll: .
  • 0

#23 Gość__* Napisany 03 marca 2006 - 16:47

Gość__*
  • Goście
Dla mnie seria świetna, lecz nierówna: MS2, X i 3 świetne, MS1 średni a MS4,5 beznadziejne. Teraz pozostaje czekać na MS6 i to co sąbą pokarze. Miłoby było zobaczyć tryb dla 4 :P Albo wysoką rozdzielczość i przestrzenne tła :P Do tego misje w stylu Giga Wing :P Acha w MS6 pojawi się kilku znajomków z KoFa...
  • 0

#24 Gość__* Napisany 03 marca 2006 - 17:44

Gość__*
  • Goście
Mega madafakin destruction. Grałem w kilka części i każda mi się podobała. Masa akcji, sprzęt wojskowy do uzycia (czołgi, samoloty, mechy...). Jak dla mnie gra ma tylko jedna wade, jest strasznie krótka, jeżeli mnie pamięć nie myli, to każda część pękała po kilku godzinach mayhem'u :?
  • 0

#25 Gość_t0m3ek_* Napisany 03 marca 2006 - 18:20

Gość_t0m3ek_*
  • Goście
Prawda gra jest krotka ale dla wlasnie tego mayhemu sie w nia gralo. Non toper jakies wybuchy. Klimat dobry chociaz jak zauwazyl towarzysz Pita seria jest nierowna.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 04 marca 2006 - 14:50

Gość__*
  • Goście
Gralem, gralem :D. Gralem malo, ale ta gra zapadla mi bardzo dobrze w pamieci. To co zobaczylem na ekranie automatu wrylo sie w moja pamiec na zawsze. Chcialbym w to pograc ale nie mam mozliwosci. Metal Slugi sa na Xboxie ? A skad mozna sciagnac emulator na PCta ? Tesknie strasznie za ta seria chcialbym w nia pograc ;( Dzieki za info ;)
  • 0

#27 Gość_t0m3ek_* Napisany 04 marca 2006 - 14:53

Gość_t0m3ek_*
  • Goście
Emulator znal;ezc bardzo latwo. Poszukaj w linkach jakie dal Pita. Zycze milego grania w te wspaniala serie.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 04 marca 2006 - 23:46

Gość__*
  • Goście
http://metalslug.ohayo-nippon.net/ - można zobaczyć zdjątka z MS6

Dla terpila:
MS1 - Saturn, Psx
MS2 - ponoć Psx (nie jestem pewien a jeżeli tak to only jap)
MS2X - psx
MS3 - ps2, Xbox
MS4 - ps2, Xbox
MS5 - ps2, Xbox
MSA - GBA

Wszystkie części można dobrze zemulować na PS2, Xboxie, PC a nawet DreamCastcie
  • 0

#29 Gość__* Napisany 05 marca 2006 - 00:33

Gość__*
  • Goście
Panie, a co z wersjami na SNK NEO-GEO? Pierwotnie było na NG, a teraz porobili tych konwersji ;).
  • 0

#30 Gość__* Napisany 05 marca 2006 - 09:17

Gość__*
  • Goście
terpil pytał o konwersje. Oczywistym chyba jest iż wszystkie MS narodziły się na Neo Geo.

BTW: Widział ktoś OSTy z MS??
  • 0