Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy posiadanie Gamecube`a ma sens?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
207 odpowiedzi na ten temat

#31 BeSOS Napisany 01 listopada 2004 - 20:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
tylko Czychu weź pod uwagę to,że nie każdego stać na posiadanie 2 konsol, jak to zalecasz.
  • 0

#32 ACZ Napisany 01 listopada 2004 - 20:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
.
  • 0

#33 Mielu Napisany 01 listopada 2004 - 20:57

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
No Czychu, zrehabilitowałeś się za te kopiowanie postów. Dla takich wypowiedzi warto mieć forum :) Pozdro
  • 0

#34 Kaxi Napisany 01 listopada 2004 - 20:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Czychu - na przyszłość powstrzymaj się przed pisaniem o moim stanie majątkowym, o moich upodobaniach, o tym że kurczowo trzymam się Nintendo i innych rzeczy wyssanych z palca. Po prostu sobie tego nie życzę

Gdzie jest mój fanatyzm? Wystawiam same dychy grom od N? Piszę, że to dobrze dla Nintendo, że RE4 wyjdzie na PS2? Gdzie napisałem, że GC jest lepszą (cokolwiek to znaczy) konsolą od reszty? Gdzie napisałem że Xbox i PS2 to gówno? Nigdzie!

Dla Twojej wiadomości przed GCN miałem GBPocketa, PSX i Dreamcasta więc nie jestem zamknięty na inne firmy i konsole. Chetnie grywam na Xboxie i na PS2. Na playstation Experience spędziłem jakieś 3 godzinie przy standzie z Killzone. I jak teraz Twoje słowa mają się do stanu rzeczywistego?

Następnym raz pisz o tym, o czym masz jakies pojęcie.



EOT
  • 0

#35 ACZ Napisany 01 listopada 2004 - 21:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 01 listopada 2004 - 21:45

Gość__*
  • Goście

Kaxi naginasz moje zdania, ale luzik ;)
A co do Twojej materialnej sfery to może i też naginam trochę, ale wyssałem to info z tego, że dokupujesz kolejne bębenki ;)
Co do fanatyzmu to oj zalatuje, zalatuje ;)


Sorry, ale od Ciebie zalatuje szowinizm lekki. Ja np. mam tylko GC i jestem zadwolony i w gruncie rzeczy nie potrzeba mi więcej gier. Dlaczego? Bo kocham Nintendo difference, kocham ich gry i uwielbiam w nie grać. Widać wsytarcza mi taka ilość tytułów jaka jest. To, że RE będzie na Ps2 nie powinno mnie zbytnio interesować. Będziemy mieli tą grę i koniec. Jestem graczem, nie analizatorem rynku. Ciekawi mnie to wyłacznie dla tego, bo darzę sentymentem Nintendo i przywiązałem się do nich. Czychu, możesz nazywać to fanatyzmem. Wg mnie to jest sympatia. Najwyżej fanostwo.
  • 0

#37 ACZ Napisany 01 listopada 2004 - 22:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
.
  • 0

#38 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 10:09

Gość__*
  • Goście
Ja mam PS2 i X-a i cały czas marzy mi się GC i jeśli tylko kaska pozwoli to będę miał trzech muszkieterów! :)
Mnie zaskoczyła wiadomość o RE4,ale nie zniechęciła do zakupu-bo wersja na GC będzie duzo lepsza,po prostu lepszy sprzęt...no i są Zeldy w które nigdy w życiu nie miałem okazji zagrać,Metroidy,a gram od wielu lat...więc kiedyś muszę to nadrobić!!!

ps.Czychu3-cechuję Cię typowy syndrom posiadania jednej konsoli-gdy się ma choć dwie plus blachę,mijają wszelkie uprzedzenia wobec innych platform(no może z wyjąkiem blachy i jego wyjątków krytycznych :wink: )
pozdr
  • 0

#39 Mani Napisany 02 listopada 2004 - 11:15

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
a czy ty Czychu to ten sam czychu z emu.makii ?? ten sam wszystkowiedzący ?? i zawsze znający odpowiedź na nurtujace pytania ? :lol: i zjedź z Kaxi'ego ... kozła ofiarnego sobie szukasz czy co ? Ja np. mam wszystkie ważniejsze konsole w domu i gram na wszystkich i na żadną z nich nie żałuje żadnej z wydanych złotówek....co z tego że RE4 bedzie na PS2 ? VJ tesh jest i co czasami przycina .... niewiem jak wy ale ja niechce mieć żadnych zgrzytów podczas grania ...pragne tylko czerpać pełną satysfakcje i rozkoszować sie geniuszem autorów.
  • 0

#40 gruby Napisany 02 listopada 2004 - 12:49

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Też wydaje mi sę Czychu, że twoje posty odnośnie Kaxiego są nie na miejscu. Sorry, ale każdy człowiek gra w co chce. To że ty ubóstwiasz najlepszą na świecie hiper-bombową konsolę Sony, nie znaczy wcale że dla wszystkich musi ona być najlepsza. Miałem PS2 i nawet za nią nie tęsknię. Co do gacka, każdy musi rozstrzygnąć sam. Ja jestem wiernym fanem nintendo, ale widzę, że trochę się to wszystko pogubiło. Tak jak kaxi- po tym co się stało straciłem część zaufania do ninny. ubóstwiam gry, a w szczegóności te z hydraulikiem (głównie platformowym) i Linkiem. Luigim, Wario, Olimarem i Srario. Sorry, ale taki mam gust. I nie mam zamiaru go porównywać do Twojego.
Odkąd mam X schilloutowałem się strasznie. Teraz gry mi służą do zabawy. A widzę Czychu, że dla Ciebie, gry to pole do walki z innymi. Sorry no Kudos.
  • 0

#41 BeSOS Napisany 02 listopada 2004 - 13:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
też wydaje mi się, że posiadanie kilku konsol to jest właśnie złoty środek- no stress, no dress 8) . Sam sie nad tym zastanawiam, ale na GCN zaczął się właśnie sezon na świetne gry, więc wstrzymam się z decyzją- chociaż PS two wygląda ślicznie i cena nie jest już taka wygórowana :D

Wracajac do tematu-Czychu zdecyduj sie do czego pijesz bo ja nie mogę się już połapać: chodzi ci o złą polityke Nintendo czy o to, że Kaxi kocha gry Nintendo(podobnie jak zreszta większość na forum GCN, to chyba zrozumiałe). Uważam, że każdy decyduje na czym gra, więc przestań obwieszczać nagłą śmierć GCN, bo takowa nie nastąpi.
  • 0

#42 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 14:48

Gość__*
  • Goście
Moim zdaniem pieprzenie o małej ilości gier na GC jest głupotą. Wątpie czy kiedykolwiek będę miał połowę najlepszych gier na tą konsolę. Natomiast te tytuły, które się ukazują są świetne.( nie chodzi mi o wszystkie oczywiście). Właściciel gacka nie powinien narzekać na to że nie ma w co grać. Specyficzny klimat tej fioletowej(ja taką mam :D ) konsoli i magia Nintendo jest niewątpliwie ogromnym plusem. Trudno byłoby mi się rozstać z tym sprzętem.
Z drugiej strony można dostać pierdolca. :evil: Niektóre gry są cholernie trudno dostępne. Ich ceny niezależnie od zdania każdego z was są kosmiczne. Tak. Przynajmniej dla mnie. Tytuły multiplatformowe, których nazw chyba nie musze tutaj przytaczać coraz częściej nie ukazują się na Gamecuba. Mam na myśli jedne z najlapszych gier tej generacji. Rozgrywka sieciowa... Eh.
Pomimo tego wszystkiego co tutaj napisałem uważam Gamecuba za naprawdę orginalną i dobrą konsolę. Jednak kiedy obejrzę się w stronę PS2 czy X-boxa zaczynam się zastanawiać dokąd zmierza Nintendo. To nieważne, że to wspaniała firma. Sony i Microsoft zmiażdzyło ją. Oni idą do przodu a N stoi w miejscu.W końcu wpadnie w tą pieprzoną zieloną rurę albo zatruje się trującym grzybem. Tyle
  • 0

#43 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 16:19

Gość__*
  • Goście

Nawet sobie otto nie wyobrażasz w jakiej jesteś mniejszości posiadaczy GCN, że wystarcz Tobie taka ilość gier.
"Zostawcie szczęście niebiosom, czyli Nintendo" - hmm.... ciekawe zdanie.
Otto nie mam zamiaru powtarzać cały czas, że nie jestem szowinistą i nie zdziw się, jak nie będę na to reagował nawet.
Otto czy Ty piszesz też na forum emu makii, jako otho ???


Zostawcie szczęście niebiosom to po japońsku Nintendo (mniej więcej). Hmmm... "taka" ilość gier wynosi prawie 400, z czego przynajmniej 100 godnych uwagi. Nawet jesli w tej chwili nie mam nowych gierek, jest jeszcze mnóstwo klasyków, w które nie grałem. Będę to powtarzał do znudzenia, bo to jest prawda. I proszę, powstrzymajcie się od słów "na PS2 jest ich 3 razy więcej". Owszem, Sony ma więcej gier, ale to nie znaczy, że na GC jest ich jakoś szczególnie mało.
Dobra, nie jesteś szowninistą, ale jednak troszeczkę to czuć z Twoich postów ;P.
Nie, na każdym forum jestem ottem, a na emu maki nie ma mnie wcale (kiedyś byłem).
Acha, chciałem powiedzieć jeszcze jedno. Nintendo nie umrze, na pewno nie. Najwyżej troszeczkę wcześniej może zejść GC, ale to też wydaje mi się mało prawdopodobne.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 19:18

Gość__*
  • Goście
A co do Nintendo - no daje nam (fanom) ostatnio strasznie w tyłek... Ale mam nadzieję (może naiwną tak jak napisałem wcześniej), że coś może jednak drgnie... Bardzo bym chciał, aby Nintendo weszło jednak w mariaż z kimś silniejszym finansowo (osobiście trzymam kciuki za Matshusitę), a przede wszystkim marketingowo.
To naprawdę mogłoby coś zmienić. Nie tylko dla Nintendo, ale i całego rynku. Bo Matsushita jest troszeczkę większa od Sony i marketingowo działa naprawdę świetnie. Ale to tylko moje pobożne życzenia.

Quo vadis Nintendo?

Mam nadzieję, że w dobrym kierunku. Bo dla mnie Nintendo to nie tylko dolary na kontach Iwaty, czy kolejna konsola. Nintendo to kupa ludzi wierzących w czarodziei pokroju Shigeru i ich geniusz. To ludzie, którzy oddali im nie tylko swe pieniądze kupując konsole i gry, ale przede wszystkim swe serce.
I moje serce na pewno mimo tylu błędów mają i będą mieli do końca.
  • 0

#45 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 19:47

Gość__*
  • Goście
A ja może się wydam nienormalny i Czychu uzna mnie za fanatyka, ale po świętach sobie kupie GCN. Bo mimo wszystko "trochę" gier nie sprawdziłem. A chce zagrać w F-Zero GX, w RE4(będzie na PS2, ale później i mniej spektakularny- gorsza grafa), chce zagrać w Wind Wakera, oba Metroidy, chce sprawdzić SMS mimo wszystko, chce Killer 7 w lepszej wersji, chce RE0 i RE1, no i MGS:TTS. Może i mało tego, bo 10. Ale za to jakiego kalibru.
  • 0

#46 miazga Napisany 02 listopada 2004 - 20:23

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:
Ja tak może trochę nie na temat, ale...
Ludzie, kurde, coście się tak uczepili, że wersje gackowe będą dużo lepsze? :| Przecież Ps2 może pociągnąć nie wiele gorszą grafę, a zapewniam, że przy takim B3 (które śmiga na Czarnuli jak złoto), RE 4 prezentuje się biednie (no dobra, przesadziłem, ale wiecie o co chodzi :P ). Killer 7 na obie konsole powinien wyglądać tak samo, bo z tego co widziałem na screenach to grafa raczej nie będzie wyciskała z NG ostatnich soków :?

A żeby nie robić offtopa całkowitego, to powiem od siebie (na wstępie dodam, że ani nie posiadam GC, ani też nic nie mam do tej konsoli) pare słów, na temat czy warto mieć GC.

Z jednej strony warto, żeby sprawdzić parę exclusive'ów. Metroid i zelda (RE nie liczę, bo dla mnie o syf totalny- nie bijcie plz) to naprawdę łakome kąski, ale wydaje mi się, że wyszły na tyle dawno temu, że kto miał je sprawdzić, to już to zrobił.
A tak poza tym, to co oferuje skrzynka N? Heh, pewnie mnie zaraz zalejecie odpowiedziami, w stylu "Paper Mario, Mario tenis i inne takie", ale ja naprawdę nie uważam tych gier za jakieś nie wiadomo jak wybitne. Owszem, PM 2 bankowo zgarnie dość wysokie noty, ale jak dla mnie nie jest nawet częściowo wystarczającym powodem do kupna GC. Bo załóżmy, że chciałbym w tą pozycję zagrać. To wydam 300 zeta na konsolę, 200 na gre i 100 na memorkę. No i pośmigam sobie parę godzin mariem. Woohoo.
To niestety za mało, zdecydowanie za mało jak na wydatek 600 zł...
  • 0

#47 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 20:29

Gość__*
  • Goście
jest mały plus w swiatełku
skoro RE4 ma wyjść na kilka platform (czytaj trafi do większego grona graczy) to jest bardziej realne stworzenie polskiej wersji tej gry !!!
  • 0

#48 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 20:32

Gość__*
  • Goście

jest mały plus w swiatełku
skoro RE4 ma wyjść na kilka platform (czytaj trafi do większego grona graczy) to jest bardziej realne stworzenie polskiej wersji tej gry !!!

Ja nie wiem cośćie się tak uwzięli. Osobiście wole gry po angielsku :?


[EDIT]
  • 0

#49 BeSOS Napisany 02 listopada 2004 - 21:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dla kogoś kto nie miał GCN to jest to konsola warta swej relatywnie niskiej ceny.Jest kilka exclusive'ów dla których warto go kupić, ale z kolei tak samo jest z PS2 czy Xbox-em. Kwestia tego które exclusive'y się woli:Zeldę, Residenty, Metroida,Mgs: TTS czy Halo1/2, Dead or Alive, Fable, Ninja Gaiden. czy MGS3, GTA:vice city, Killzone, Jaki i inne. GCN jest świetną alternatywą jeśli ktoś ma już np. PS2.
  • 0

#50 gruby Napisany 02 listopada 2004 - 21:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Ja tak może trochę nie na temat, ale...
Ludzie, kurde, coście się tak uczepili, że wersje gackowe będą dużo lepsze? :| Przecież Ps2 może pociągnąć nie wiele gorszą grafę, a zapewniam, że przy takim B3 (które śmiga na Czarnuli jak złoto), RE 4 prezentuje się biednie (no dobra, przesadziłem, ale wiecie o co chodzi :P ). Killer 7 na obie konsole powinien wyglądać tak samo, bo z tego co widziałem na screenach to grafa raczej nie będzie wyciskała z NG ostatnich soków :?

A żeby nie robić offtopa całkowitego, to powiem od siebie (na wstępie dodam, że ani nie posiadam GC, ani też nic nie mam do tej konsoli) pare słów, na temat czy warto mieć GC.

Z jednej strony warto, żeby sprawdzić parę exclusive'ów. Metroid i zelda (RE nie liczę, bo dla mnie o syf totalny- nie bijcie plz) to naprawdę łakome kąski, ale wydaje mi się, że wyszły na tyle dawno temu, że kto miał je sprawdzić, to już to zrobił.
A tak poza tym, to co oferuje skrzynka N? Heh, pewnie mnie zaraz zalejecie odpowiedziami, w stylu "Paper Mario, Mario tenis i inne takie", ale ja naprawdę nie uważam tych gier za jakieś nie wiadomo jak wybitne. Owszem, PM 2 bankowo zgarnie dość wysokie noty, ale jak dla mnie nie jest nawet częściowo wystarczającym powodem do kupna GC. Bo załóżmy, że chciałbym w tą pozycję zagrać. To wydam 300 zeta na konsolę, 200 na gre i 100 na memorkę. No i pośmigam sobie parę godzin mariem. Woohoo.
To niestety za mało, zdecydowanie za mało jak na wydatek 600 zł...

Bez sensu. Całość. A co do B3, ja mam tą grę na X'a i jest śliczna- to fakt. Ale jak ją porównać z grafiką RE4 tego nie mam pojęcia. Czekam na podpowiedzi. To jakby porównywać HALO2 z PGR2. Bezsens IMO. raz piszesz PM2 zgar4nie wysokie noty, a zaraz "dla mnie nie bedzie wybitne". Dla mnie GTA:VC nie jest wybitne. Ale nie będę się upierał że dla wielu jest. A z całego twojego soczystego posta wynika tylko tyle, że Nintendo gamecube nie jest dla ciebie. Ale mi tragedia. (sorry za literówki właśnie wróciłem z piwka z przyjacielem i nie jestem w zbytb dobrej formie manualnej:D )
  • 0

#51 miazga Napisany 02 listopada 2004 - 21:43

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:

A co do B3, ja mam tą grę na X'a i jest śliczna- to fakt. Ale jak ją porównać z grafiką RE4 tego nie mam pojęcia.


Nie chodziło mi o porównanie, tylko o to, że Ps2 bez problemu pociągnie taką grafę, jaka jest w RE 4 (no, może bez malego alliasingu się nie obejdzie).

raz piszesz PM2 zgar4nie wysokie noty, a zaraz "dla mnie nie bedzie wybitne".


Dość wysokie- to po pierwsze. A po drugie, gra wybitna, to nie jest gra bardzo dobra. Bo bardzo dobrych tytułów mam na inne konsole bez liku. Do GC mogłaby mnie przekonać tylko jakaś wybitna produkcja (chodzi mi te, które się dopiero ukażą- czyli pomijam Metroidy i inne), a PM jak dla mnie nią nie będzie.

Dla mnie GTA:VC nie jest wybitne. Ale nie będę się upierał że dla wielu jest.


Co ma piernik do wiatraka?

A z całego twojego soczystego posta wynika tylko tyle, że Nintendo gamecube nie jest dla ciebie. Ale mi tragedia.


Nie, chciałem jakoś pokazać, że póki co GC nie ma za wiele do zaoferowania (po raz kolejny pomijam stare gry, a uwzględniam te, które niedawno zostały lub będą wydane).

pozdro
  • 0

#52 ACZ Napisany 02 listopada 2004 - 22:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
.
  • 0

#53 luck1985 Napisany 02 listopada 2004 - 23:08

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Ja mialem gacka ;) Czemu nie , dla posiadania kilku gier mozna go potrzymac , ale jak ktos nie ma kasy ma jedna konsole np X boxa , to lepiej sprzedac i kupic PS2 do kompletu ;) Konsola jest dla fanow. Ja ciagle nie moge wyjsc z podziwu jak gosc Kaxi daje rade z ta konsola , jestem pelen podziwu , bo ja bym dawno wymienil konsole .Widzac te wszytkie tytuly co wychodza na sony czy X , a biedak czeka za nowym tytulem ;) Podziwiam naprawde podziwiam , bo ja z ta konsola za dlugo nie wytrzymale, ale gdybym mial okazje kupic z zelda za 150 zl ;) nie myslal bym zbytnio.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 03 listopada 2004 - 00:22

Gość__*
  • Goście
ja jeszcze nie posiadam Gc ale zamierzam go nabyc.Re4 to tytul ktory mnie przekonuje do zakupu tej platformy.nie jestem fanem gier fpp ale potrafie docenic kunszt programistow dlatego Metroid Prime 2 to gra ktora chcialbym zobaczyc i ocenic , no i Vieftiful Joe to fajny hardcore.Szczerze mowiac Gc nie ma specjalnie zbyt wielu dobrych ekskluzywnych tytulow,ostatnio pojawily sie pogloski jakoby RE4 mial wyjsc na Ps2 i Xboxa no ale poki co czekam na nowego Residenta wlasnie na Gc i mysle ze konsola Nintendo to dobry zakup chociazby dla tej jednej gry.
  • 0

#55 Gość__* Napisany 03 listopada 2004 - 00:37

Gość__*
  • Goście

...ostatnio pojawily sie pogloski jakoby RE4 mial wyjsc na Ps2 i Xboxa...

Jakie pogłoski :?: Przecież to jest oficjalnie potwierdzone :) Co do wersji PS2 naturalnie.
  • 0

#56 gruby Napisany 03 listopada 2004 - 10:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Sorry Miazga za mojego posta, ale chyba pisałem go na jakiejś delirce, bo dzisiaj go czytam jak nową rzecz :D. Co do fragmentu z Vice City, to ja też nie wiem o co mi chodziło. :D
  • 0

#57 Kaxi Napisany 03 listopada 2004 - 12:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Trudno ocenić w tej chwili sytuację GCN. Moim zdaniem jeśli ktoś posiada GC (z jakichkolwiek powodów) to nie powinien się go pozbywać. Wszystkie negatywne posty odnoszą się (i nie zaprzeczajcie) do sytuacji z RE4. Tak, przed ogłoszeniem tej informacji nikt nie podnosił lamentu a Czychu nie zwiastował rychłej śmierci konsoli. A w praktyce RE4 zmienił status na czasowego exclusive'a.

Teraz za to warto postawić sobie pytanie czy warto nabywać GCN. Jeśli ktoś chciał go mieć tylko dla RE4, to rzeczywiście dla niego nie warto (oczywiście wszystko IMO). W przeciwnym wypadku sytuacja nie jest taka oczywista. Na rok 2005 z exclusive'ów na GCN zpaowiedziano:

nowa Zelda, Fire Emblem, Advance Wars Under Fire, Geist, Mario Tennis, Baten Kaitos, Mario Party 6, Star Fox Assault, Zelda Four Swords (w europie), Donkey Konga 2, DK Jungle Beat, być może Odama

Nie jest to spora liczba, ale okres przedświąteczny okres dopieor andchodzi i firmy nie zapowiadają nowych gier na przyszły rok w tej chwili tak tłumnie. Dlatego trudno określić co jeszcze szykuje się na GC. Dowiemy się zapewne dopiero w 1 kwartale przyszłego roku. Identycznie ma się sytuacja z Xboxem i PS2. Co z exclusiveów ma się na nie ukazać w przyszły roku? Myślę, że nie będzie tego dużo więcej niż na GC. Po prostu jeszcze nie jest na to pora.

A co MOŻE zostać jeszcze zapowiedziane na GCN?

Golden Sun - i Fire Emblem i Advance Wars trafią z GBA na GCN więc czemu nie? A plotki krążą od dość dawna

Crystal Chronicles 2 - squareowski Game' Developers w pewnym sensie jest 2nd party dev dla Nintendo. Coś robią na pewno

Animal Crossing 2 - sukces jedynki plus plotki w necie

Super Monkey Ball 3 - półoficjalnie już zapowiedziane, nie wiaodmo tylko czy all platforms czy nie
  • 0

#58 miazga Napisany 03 listopada 2004 - 16:12

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:

Sorry Miazga za mojego posta, ale chyba pisałem go na jakiejś delirce, bo dzisiaj go czytam jak nową rzecz :D. Co do fragmentu z Vice City, to ja też nie wiem o co mi chodziło. :D


np :)

Nie jest to spora liczba, ale okres przedświąteczny okres dopieor andchodzi i firmy nie zapowiadają nowych gier na przyszły rok w tej chwili tak tłumnie.

Nie chodzi mi znowu o jakieś wywyższanie innych konsol ponad Gacka, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Zapowiedzi na X'a i Ps2 już teraz jest dużo (DUŻO) więcej. A te tytuły, które ty wyieniłeś, to też po części albo nie zapowiadają się jako wielkie hity, albo jeszcze nie wiadomo co z nich wyjdzie:

nowa Zelda- heh, wiem, że jestem w tym twierdzeniu odosobniony, ale IMO żadna nowa Zelda nie wyjdzie na GC. Tak wiem, tak wiem, "developer obiecuje". Ja i tak wiem swoje :)
Fire Emblem- wielka niewiadoma. Możnaby się zasugerować screenami (w takim wypadku bueeeerk), ale obrazki nie są jak wiemy najlepszym miernikiem. Póki co- cisza.
Advance Wars- j.w.
Geist- nie wiem za wiele o tej grze, ale kierując się opinią prasy, to raczej nie wstrząśnie rynkiem....
Mario Tennis- no comment
Mario Party 6- j.w
Donkey Konga 2- powiem krótko- dla mnie walenie w bębny ssie. Ale tu równiez milczę, bo jednak "kilka" osób na tym forum twierdzi inaczej ;)

Za wiele tego nie zostało....


Dlatego trudno określić co jeszcze szykuje się na GC. Dowiemy się zapewne dopiero w 1 kwartale przyszłego roku. Identycznie ma się sytuacja z Xboxem i PS2. Co z exclusiveów ma się na nie ukazać w przyszły roku? Myślę, że nie będzie tego dużo więcej niż na GC. Po prostu jeszcze nie jest na to pora.

co MOŻE zostać jeszcze zapowiedziane na GCN?

Golden Sun - i Fire Emblem i Advance Wars trafią z GBA na GCN więc czemu nie? A plotki krążą od dość dawna

Crystal Chronicles 2 - squareowski Game' Developers w pewnym sensie jest 2nd party dev dla Nintendo. Coś robią na pewno

Animal Crossing 2 - sukces jedynki plus plotki w necie

Super Monkey Ball 3 - półoficjalnie już zapowiedziane, nie wiaodmo tylko czy all platforms czy nie


Takie tam gdybanie :)
  • 0

#59 BeSOS Napisany 03 listopada 2004 - 16:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Teraz po małej wpadce z RE4 jestem w stanie uwierzyć, że Zelda może ukazac się dopiero na Revolution. Podobna sytuacja miała miejsce za czasów N64- Eternal Darkness i Dinosaur Planet były szykowane w zasadzie podczas ostatnich miesięcy życia N64 i w rezultacie postanowiono je przenieść na GCN. Zedla na GCN ma się ukazać jakoś podczas wakacji, ale ja obstawiałbym na 4 kwartał w Japonii. W takiej sytuacji byłoby sensowne przenieśc grę na Revolution, zwłaszcza, że nadchodzące E3 upłynie pod znakiem nowych konsoli i nowa Zelda mogła by na tym ucierpieć i nie otrzymac tyle uwagi na ile by zasługiwała. To oczywiście tylko domysły.

Na rok 2005 dla mnie jest tylko kilka pozycji godnych uwagi:

Baten Kaitos
RE4
Zelda

Nie chcę patrzeć na Tennisa bo to kluchy z N64 w nowej oprawie. Zresztą wogóle nie chcę patrzeć na Mario w jakiejkolwiek odsłonie. to samo z 4 swords- gra jak z Nesa i jeszcze trzeba grać przez advance'a co mi kompletnie nie leży. Zobaczymy jak to będzie- może Nintendo czyms nas zaskoczy po świętach-ale na Golden Suna juz bym nie liczył.

EDIT: zapomniałbym o Timesplitters3-gra będzie Mega :D
  • 0

#60 Gość__* Napisany 03 listopada 2004 - 17:23

Gość__*
  • Goście

Nie jest to spora liczba, ale okres przedświąteczny okres dopieor andchodzi i firmy nie zapowiadają nowych gier na przyszły rok w tej chwili tak tłumnie.

Nie chodzi mi znowu o jakieś wywyższanie innych konsol ponad Gacka, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Zapowiedzi na X'a i Ps2 już teraz jest dużo (DUŻO) więcej.


Ale przeciez chodzi o same exclusivy, a gier multiplatformowych na rok 2005 znajdzie się parę również i na GC. Miazga, zasyp nas przykładami exclusivów dla PS2 na przyszły rok! :D
  • 0