Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy posiadanie Gamecube`a ma sens?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
207 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 05 lutego 2006 - 17:04

Gość__*
  • Goście
A ja też kupie NGC bo cena jest smieszna a moj dzieciak bedzie mial zabawe.
  • 0

#122 baudolino Napisany 19 listopada 2006 - 16:37

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
ja Gacka kupiłem dziś - czarnego, w bardzo dobrym stanie, z oryginalną memorką i limitowaną edycją Wind Waker'a za 400 zł. myślę, że to uczciwa cena. :)

w najbliższej przyszłości planuję kupić Metroid'y, Eternal Darkness, MGS'a oraz, oczywiście, najnowszą Zeldę - kiedy skończę te gry, pomyślę o przesiadce na X0 lub PS3. :^^:
  • 0

#123 Snoodgrass Napisany 20 listopada 2006 - 14:43

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Powiem tak: mimo iż posiadam ps2 a gacka nie to powiem że kostka jest bardzo przydatna na melanżach :hurra: szczególnie jak sie załączy mario kart racing i 4 pady no po prostu perfecto!!!
  • 0

#124 tomekd Napisany 20 listopada 2006 - 15:23

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:

w najbliższej przyszłości planuję kupić Metroid'y, Eternal Darkness, MGS'a oraz, oczywiście, najnowszą Zeldę

Niezapomnij o Residentach :)
  • 0

#125 baudolino Napisany 20 listopada 2006 - 15:47

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Niezapomnij o Residentach

nie zapominam, ale moje fundusze są bardzo ograniczone. czas, który mogę przeznaczyć na granie, zresztą też... w REmake postaram się jednak kiedyś zagrać. :)
  • 0

#126 cwany-lis Napisany 23 listopada 2006 - 16:09

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
też się czaję na GC - kurde, tak tęsknię za Wind Wakerem, że liczę na to że po zakupie PS2 zostanie mi jeszcze kasa na tostera ;)
  • 0

#127 Gość__* Napisany 25 listopada 2006 - 13:09

Gość__*
  • Goście
Kumpel wyjechal na kilka miesiecy i zostawil mi Gacka, wiec do lutego (kiedy to na PS2 wychodzi Okami i DDS 2) bawie sie praktycznie wylacznie na konsoli Nintendo (procz Disgaea na PS2 - gra, w ktora mozna gra miesiacami :D). GC juz kiedys mialem na wlasnosc i zaliczylem wszystkie interesujace mnie gry procz Resident Evil Zero. REmake mial cudowny, znakomity klimat, oby prequel byl rownie klimatyczny, bo choc slyszalem, ze jest nieco przekombinowany jesli chodzi o zagadki, to klimatycznie rowniez "daje rade". :ninjadance:
  • 0

#128 Aras Napisany 25 listopada 2006 - 14:43

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ehh czaje się cały czas na jakąś okazję z czterema padami :ninjadance: mario party to jest gra która mnie interesuje najbardziej (poprostu multi na 4 roxxx a im prostsze tym większe emocje).

jeszcze dorzucić mario kart i kumple mnie nie opuszczą ;) a dla siebie to Zeldy, Animal Crossing i Baten Kaitos zgarne :zakochany: ale jak mówię czekam na okazję...
  • 0

#129 cwany-lis Napisany 25 listopada 2006 - 15:50

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
ja też czekam, możliwe że doczekam sie prędzej wii które jest wstecznie kompatybilne ;) bo kupowanie konsoli dla 6-8 exclusivów z czego tylko dwie zeldy tak naprawdę mnię przyciagaja niczym magnes trochę mija się z celem, inna sprawa że GC kosztuje obecnie 180-230 zł. :ninja:
  • 0

#130 nicun Napisany 25 listopada 2006 - 16:52

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 640 Postów:

doczekam sie prędzej wii które jest wstecznie kompatybilne

Właśnie. Od dłuższego czasu planowałem kupić gacka, ale poczekam na Wii.

inna sprawa że GC kosztuje obecnie 180-230 zł.

Zawsze zaoszczędzone 200zł przyda się na jakąś grę :ninjadance:
  • 0

#131 cwany-lis Napisany 25 listopada 2006 - 21:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
jest jeden mankament naszego misternego planu Nicun - Wii na dzień dobry kosztuje 1099 zł. :ninja: mówiąc szczerze dałbym za to góra 6-8 stów więc troche "se" poczekam ;)
  • 0

#132 raf Napisany 25 listopada 2006 - 23:05

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Właśnie cena Wii w Ultimie początkowo wynosiła chyba 999. Co się stało, że skoczyła o 100 pln?
  • 0

#133 nicun Napisany 25 listopada 2006 - 23:33

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 640 Postów:

Właśnie cena Wii w Ultimie początkowo wynosiła chyba 999. Co się stało, że skoczyła o 100 pln?

Wyniuchali dobry interes? Nie wiem, ale gdzieś na tym forum pojawiła się plotka, że Wii może na starcie kosztować tylko 799zł! :ninja:
  • 0

#134 Aras Napisany 26 listopada 2006 - 11:26

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

Wii na dzień dobry kosztuje 1099 zł.

tyle co Xcore :kijek: no niech kotś przejmie schede po lukas toys bo z takimi akcjami to w życiu się u nas nie sprzeda... zresztą jeżeli na całym swiecie cena będzie tak bliska Xcore to dobrze nie wróżę ninny (choć jak znam życie to jest to cena premiarowa, dla tych co musż aja już mieć, a na świeta będzie spora obniżka- może nawet do tych zapowiadanych 800 zł, by przypadkowi się skusili)
  • 0

#135 Gość__* Napisany 26 listopada 2006 - 15:15

Gość__*
  • Goście
http://allegro.pl/it... ... onent.html
  • 0

#136 cwany-lis Napisany 29 listopada 2006 - 18:13

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

http://allegro.pl/item143824612_gamecube_hdtv_kabel_component.html


jaki sens ma granie w gry robione pod zwykły tv w formacie HD ?
  • 0

#137 Gość__* Napisany 02 grudnia 2006 - 08:43

Gość__*
  • Goście
Posiadanie Gacka ma wielki sens dla takich gier jak Resident Evil 4, Metroid Prime, Metroid Prime 2, Wind Waker no i oczywiście Twilight Princess a to tylko największe hiciory, poza tym jeszcze kilkanaście dobrych gier.
  • 0

#138 cwany-lis Napisany 02 grudnia 2006 - 18:16

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
nie dla każdego sensem jest kupowanie konsoli dla circa 5-7 gier ;) ale luz rozumię o co chodzi ;)
  • 0

#139 baudolino Napisany 05 grudnia 2006 - 18:12

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
wiem, że temat w sumie nieodpowiedni na taki post, ale nie chciałem zakładać oddzielnego tylko dlatego, że mam lamerskie pytanie. :P

jak myślicie - którą z tych gier kupić w pierwszej kolejności: Metroid Prime, Resident Evil 0, REMAKE, MGS: TTW czy Eternal Darkness? oczywiście, najchętniej kupiłbym je wszystkie od razu, ale po zakupie Wind Wakera i złożeniu przedpremierowego zamówienia na Twilight Princess mogę sobie pozwolić w tym miesiącu tylko na jedną z tych pozycji...
  • 0

#140 Gość__* Napisany 05 grudnia 2006 - 18:29

Gość__*
  • Goście
Ja bym brał się za Metroida ;p albo z niewymienionych Fire Emblem ;p sam kupuje jak tylko będę mógł Gacka własnie dla Zeldy i Fire Eblema. PS2 szlak trafił, w sumie moze jeszcze sobie sprawie albo pozycze od qmpla. Ważne ze zyje PSX i klasyki od YAZZa ;p I propo tematu to m a sens, gry które miałem oakzje obcykac były naprawde OK.
  • 0

#141 Texz Napisany 05 grudnia 2006 - 18:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
A dla czego baudolino nie uwzględniłeś Residenta 4? o_O

ps. bierz Metroida. Rozbudowanie, dopieszczone plansze, wymagający system gry, miodność i ten współczynnik "zajebistości". Z całej listy, ta gra bez problemu zapełni ci czas do TP. A nawet założę się, że jej nie skończysz do premiery nowej Zeldy.
  • 0

#142 baudolino Napisany 05 grudnia 2006 - 18:43

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Ja bym brał się za Metroida ;p albo z niewymienionych Fire Emblem ;p

:hmmm:

po pierwsze - jRPGów ci u nas dostatek, że tak powiem (mój kloc od Sony numer dwa po ostatniej wizycie w serwisie chodzi świetnie, tym bardziej że najczęściej gram z twardziela). po drugie - może i tego przyjąłbym jako oznakę przyszłej świetnej zabawy, ale nigdzie nie mogę go znaleźć (niby jest na stronce pewnego sklepu internetowego, ale za... 210 zeta). po trzecie - nie ma po trzecie. :o

Ważne ze zyje PSX i klasyki od YAZZa ;p

heh - przyznam, że tak naprawdę wszedłem dziś na allegro tylko dlatego, że chciałem kupić Vagrant Story. mój obecny egzemplarz jest w stanie tragicznym... :ninja: niestety, chwilowo nie ma żadnej oferty sprzedaży, a na ebay'u nie chcę (na razie) nic kupować.

A dla czego baudolino nie uwzględniłeś Residenta 4?

wersję na PS2 ukończyłem już kilka razy - nie kupię tej gry po raz drugi tylko ze względu na trochę lepszą grafę.


thx. za odzew. ;)
  • 0

#143 Texz Napisany 05 grudnia 2006 - 18:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

wersję na PS2 ukończyłem już kilka razy - nie kupię tej gry po raz drugi tylko ze względu na trochę lepszą grafę.

Tak przypuszczałem. W każdym razie jak będziesz mieć kiedyś możliwość sprawdzenia sobie od kumpla RE4, to zrób to. W wersję na GC (oprócz rzecz jasna grafiki) gra się troszkę inaczej, z uwagi na specyfikę samej gałki od Gacka (wydaje się być bardziej precyzyjna) i samego obłożenia przycisków.
:* Gdzieś tam czuć, że ta gra powstawała z myślą o tej konsoli.
  • 0

#144 baudolino Napisany 05 grudnia 2006 - 19:56

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

W każdym razie jak będziesz mieć kiedyś możliwość sprawdzenia sobie od kumpla RE4, to zrób to. [...] Gdzieś tam czuć, że ta gra powstawała z myślą o tej konsoli.

ok - skoro tak, to spróbuję zagrać w RE 4 na NGC. :)

BTW - na razie wszyscy polecają mi Metroid'a (nie mówię tylko o Was), a ponadto KAsavin z gamespot.com, czyli gość, który naprawdę rzadko podnieca się grami, w video recenzji tej gry o mało nie dostał orgazmu. ;O stwiedził nawet, że to jedna z najlepszych gier ever. O-o

ech, żeby jeszcze fabuła była kozacka - o ile mi wiadomo, MP to wręcz boski gameplay, ale i zadziwiająco nierozbudowany scenariusz oraz - w konsekwencji - mała liczba cut-scenek...
  • 0

#145 Texz Napisany 05 grudnia 2006 - 21:07

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dokładnie tak jest. Patrząc na relatywnie małą cenę Metroida (kiedyś dałem za nią 259 zeta więc...) do tego ile radości daje i jak nastraja do tej małej, niepozornej konsolki. Cżłowieku zazdroszczę ci. Chciałbym sobie resetować mózg, żeby na nowo odkrywać tą GENIALNĄ grę.

Echoes, czyli dwójka też jest dobra, ale nie robi jak jedynka. Łap Metrioda na GaCka to pewnikiem zmienisz sobie avek na Samus Aran :*
  • 0

#146 LET Napisany 05 grudnia 2006 - 22:08

LET

    Pikachu

  • Narybek
  • 57 Postów:
Metroid Prime rządzi poprostu!!! To właśnie przez nią mój toster wciąż leży obok telewizora... i chyba tak już zostanie...
  • 0

#147 Gość__* Napisany 06 grudnia 2006 - 19:25

Gość__*
  • Goście
Pewnie, ze ma sens, ale raczej jako dodatek do innej konsoli ;) Ja Gacława kupywalem juz trzy razy, teraz po raz kolejny kupilem dwa dni temu i czekam na Twilight Princess, bo na WII nie mam zamiaru grac... ;)
  • 0

#148 Texz Napisany 06 grudnia 2006 - 19:38

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja swojego sprawiłem, jako rocznego używiaka od jakiegoś gostka z centrum Polski. Whatever.. głównie dla RE4 i Metroida z Zeldą WW.
Dziwne, że najprzyjemniej wspominam tą konsolę. Może fakt, faktem, że gierki na niego są naprawdę dobre i co najważniejsze tanie.
Oczywiście nowa Zelda TP. Któż z nas na nią nie czeka? :)
  • 0

#149 PomezZ Napisany 06 grudnia 2006 - 21:58

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

nie dla każdego sensem jest kupowanie konsoli dla circa 5-7 gier ;) ale luz rozumię o co chodzi ;)


Ma sens. Ma i nazywa się Metroid Prime !!!!! Nigdy nie pozbęde się GC właśnie ze względu na to DZIEŁO.
  • 0

#150 Gość__* Napisany 08 grudnia 2006 - 18:06

Gość__*
  • Goście

Pewnie, ze ma sens, ale raczej jako dodatek do innej konsoli ;) Ja Gacława kupywalem juz trzy razy, teraz po raz kolejny kupilem dwa dni temu i czekam na Twilight Princess, bo na WII nie mam zamiaru grac... ;)


Dokladnie :) Nie wyobrazam sobie zabawe tylko i wylacznie na Gacku, dla mnie ta konsola sama w sobie ma za malo interesujacych exclusivow. Za to jako dodatek do PS2 czy Xboxa sprawdza sie wysmienicie. Rowniez mialem juz Gacka pare razy i po ukonczeniu Zeldy i RE Zero prawdopodobnie znow sprzedam konsole.

A co do Metroida (off topic) - mnie ta gra kompletnie nie przypadla do gustu bowiem nie jara mnie strzelanie do ozywionych meduz.
  • 0