Skocz do zawartości

Zdjęcie

GEIST!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
126 odpowiedzi na ten temat

#61 gruby Napisany 18 maja 2005 - 15:12

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Dokładnie. bardzo to fajine zaczyna wygladać. Ciekawe jak bedzie ze sterowaniem bo pamietam, ze było trochę narzekania we wczesnych hand-onach. Ogólnia klimat mi sie jakoś tak kojarzy z Metroidem... Nie pytajcie... :| bardzo ciekawy tytuł.
  • 0

#62 BeSOS Napisany 18 maja 2005 - 15:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Hmmm. Na pewno sa to najlepsze screeny z geista do tej pory, ale sama gra wtdaje mi się nadal wyprana z jakiegokolwiek stylu. Czekam na konkretne filmiki z leveli, bo nawet ten niby trailer z E3 jakis taki średni mi się wydał.

Może co mi sie nie podoba:

-design leveli na screenach- jak z jakiegoś Rogue Agen
-design broni jest nadal katastrofalny IMO
-geist jest za bardzo festyniarski- po kiego grzyba te światełka???

Natomiast to co jest fajne:

-faktycznie niektóre teksturki sa bardzo ostre. Już rok temu na filmikach z E3 to zauwazyłem, potem na GDC a teraz to moge potwierdzić. Co nie znaczy, że wszystko jest takie cacy, ale nie jest przynajmniej tak źle jak na screenach z GDC


Dodany obrazek

ten screen jest niczego sobie

Dodany obrazek

i ten- coś z Chozo ruins ma w sobie 8)
  • 0

#63 Gość__* Napisany 18 maja 2005 - 15:50

Gość__*
  • Goście
Mi się Bardzo podoba klimat Geist ,Graficzka Bardzo Ładna -widac ze wyciągają z Game Cube'a- CZEKAM NA TĄ GRE ! :D



Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Niby pare osob od perfect darka czy time splitters przy tym robi :D fajowo sie zapowiada

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#64 BeSOS Napisany 23 maja 2005 - 08:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Przyznam, że po obejrzeniu filmików z E3 naprawde spodobała mi sie ta gra. W sumie nie wiem o co chodzi, ale na screenach wyglada to 3 razy słabiej. Fajnie to wszystko w ruchu wyglada, fajna muzyka, nawet filmiki są nawet nawet. Gra definitywnie ma coś w sobie. Nie wiem, może to dobrze, że znowu przesunęli premierę i jak w sierpniu gra sie ukaże to bedzie już w 100% dopracowana. Bardzo mnie ten tytuł pociaga i w tej chwili nawet gdyby wyszła z tego gra na 7 to i tak bym kupił :wink:
  • 0

#65 Ganon Napisany 23 maja 2005 - 15:44

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Wszystko jest fajne, ale jak powiedzial 1qaz1q, khsdfsyfs, jak zwal tak zwal, ta gra nie ma swojego stylu. Po prostu jest taka... bezplciowa, kolejna naparzanka w obcych i mutanty na konsole. Nic specjalnego. Bronie sa zrobione beznadziejnie... zero poweru w nich i pomyslu... zas sama grafika nie jest zla.
  • 0

#66 zdemen Napisany 02 czerwca 2005 - 16:56

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
dla mnie ta gra ma swoj styl jest tylko klopot z wykorzystaniem jego potencjalu!
  • 0

#67 Kaxi Napisany 05 sierpnia 2005 - 10:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
50 nowych screenshotów na cube.ign.com .

Zdecydowanie warto obejrzeć wszystkie, bo zielona łączka z króliczkiem powala, a potem widok z oczu owego króliczka robi jeszcze wieksze wrazenie.
Special for 1qaz1q: ikonki teraz sa mocne, jesli jestes poza ciałem - jakies wijacew sie zyly!

Jesli te shoty nie sa retuszowane ani troche to Geist bedzie sliczny. Nie bez slabszych miejsc, ale jednak sliczny i nadspodziewanie ładny jak na n-Space. Oby jeszcze fabuła i gameplay były na wysokim poziom (boję się zwłaszcza o sterowanie).
  • 0

#68 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2005 - 18:11

Gość__*
  • Goście
Mnie tam w Geiście jedynie motyw z wchodzeniem w ciała podoba. Reszta jest słaba. Grafika też mi się nie podoba. Nawet jeśliby gra dostała 10 i tak bym jej nie kupił.
  • 0

#69 BeSOS Napisany 05 sierpnia 2005 - 22:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
hmmm, trudno cos powiedzieć. Faktycznie niektóre screeny są ładne, ale imo to za sprawą filtrów- po ich wyłaczeniu mogły by wyjśc kfiatki i to całe polanki kfiatków :]. Nie wiem czemu, ale moge sie załozyć, że gra dostanie średnie noty...poprostu tak czuje i już. Ale niektóre teksturki fajne, design momentami spoko, ale ogólnie nie powala niczym. Bronie nadal te same a ikonki są nudne i bez polotu......bedzie gra na 7 :/

KAXI

coś mówiłes o ikonkach 8) ci ludzie nie maja gustu, niestety :/

Dodany obrazek

EDIT

na ign sa filmiki i na filmikach wyglada to bardzo zachecajaco- ja bym w to z chęcia zagrał- a filmik z polanka ROX :] intro tez niczego sobie. Mam nadzieje, że sie myle i gra bedzie przynajmniej na 8 :/
  • 0

#70 Gość__* Napisany 06 sierpnia 2005 - 11:16

Gość__*
  • Goście

bedzie gra na 7 :/


Dokładnie to samo przeczuwam, tylko, że mi się wydaje, że Geist będzie max na 7 :(
  • 0

#71 Kaxi Napisany 06 sierpnia 2005 - 12:44

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Mi się wydaje, że to będzie mocna ósemka. Jak mocna zależy od tego, na ile udało się im poprawić sterowanie.
  • 0

#72 BeSOS Napisany 06 sierpnia 2005 - 12:50

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja powiem, że gra mnie naprawde bardzo intryguje. I chyba nawet jak wyjdzie z tego sredniak to i tak ja sprawdze, bo inaczej nie będe miał spokoju. Ta gra jest już tak długo w produkcji i tyle sie o niej mówiło, że poprostu musze sam ja wypróbować. Tak jak pisałem, filmiki z ign-u naprawde zachecajaco wyglądaja a sadze, że na zywo powinno być jeszcze lepiej. gra jest szalenie oryginalna, wiele ciekawych patentów w niej zawarto a to mnie własnie interesuje.I jest przy tym totalnie anty-nintendowa. No cóż, trzeba czekac na pierwsze recenzje :]

ps-na filmikach, ktokolwiek grał, nie bardzo mu to wychodziło :/ szczególnie strzelanie i chodzenie na boki i obracanie się.....mam nadzieje, że to tylko jakiś leszzcz grał :]
  • 0

#73 Kaxi Napisany 06 sierpnia 2005 - 15:41

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Filmik na polanie jest konkretny. Fajne kolorki, niezłe rozmycie, czadowe drzewka i woda w fontannie.

Zwróćcie uwagę w innym filmiku, że gdy jest się w psie, to oddalone obiekty sa bardziej rozmyte niz ma to miejsace w przypadku człowieka. Po obejrzeniu kilku filmów stwierdzam, że na nich razi tylko miejscami sztuczność ruchów, ale to nie u wszystkich. Reszta wypada całkiem dobrze, zwłaszcza ze pomysly na straszenie są konkretne. NIgdy w mojej karierze gracza nie byłem jeszcze drabiną 8)
  • 0

#74 Gość__* Napisany 08 sierpnia 2005 - 00:02

Gość__*
  • Goście
no i mamy pierwsza ocene, EGM wystawil 5.3, czyli jest slabiutko, ja jednak nie bardzo sie tym przejmuje, zwlaszczas, ze EGM czasto wystawia slabsze noty od wszystkich, chociaz nie mowie, ze teraz jest tak samo :roll:
  • 0

#75 BeSOS Napisany 08 sierpnia 2005 - 12:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
hahaha, no to jest nieźle :] jesli faktyxznie gra dostanie takie notki to Nintendo dostanie niezłego kopa. niech lepiej nie biorą się za zbytnie 'niecukierkowe' gry, bo słabo im idzie. Ja jednak obstawiam, że ign wystawi tak 6.5-7.5
  • 0

#76 marioo Napisany 08 sierpnia 2005 - 13:08

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Juz po pierwszych screenach i filmach wiedziałem ze nic konkretnego z tego nie wyjdzie...
Wasz entuzjazm był spowodowany tym iż po prostu mało gier FPP jst na gacku, a szkoda :cry:
  • 0

#77 BeSOS Napisany 08 sierpnia 2005 - 16:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Wasz entuzjazm był spowodowany tym iż po prostu mało gier FPP jst na gacku, a szkoda


po części masz rację marioo. Oprócz multiplatform, GCN dostaje malutko FPSów- nawet taki Snowblind czy Darkwatch nie pojawiły sie na GCN ;/. Ale Geist oprócz tego, że jest FPSem, oferuje coś wiecej, bo przejmowania kontroli nad innymi istotami i przedmiotami w FPSie chyba jeszcze nie było. Ja mimo wszystko ciagle wierze, że gra nie jest az tak skopana :/ w przyszłym tygodniu na ign bedzie recenzja.....

EDIT:

przyznam, że lekko mi ulzyło po przeczytaniu dzisiejszego 'hands-on Geist" na ign. Co prawda piszą, ze gra robi słabe pierwsze wrażenie, ale potem jest ponoć o niebo lepiej. niestety tak jak myślałem, sterowanie nadal nie jest takie jak być powinno, choć też twierdzą, że da sie przyzwyczaić. Grafika ponoć prosta, ale ostre tekstury. Tak coś czuję, że nawet jak to 7 dostanie (a po artykule sadze, ze bedzie tak z 7.5) to i tak sprawdze Geista...i sam ocenię :D
  • 0

#78 Kaxi Napisany 11 sierpnia 2005 - 12:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Mam podobne odczucia co 1qaz1q. Ocena EGM jest miażdżąca, ale preview w IGN i GameSpot dają nadzieję na grę przynajmniej dobrą. Podohno pomysły są naprawdę świetne. A kiepskiego sterowania się spodziewałem, więc to żadna niespodzianka i w przypadku tej gry, gdzie mało się strzela to może aż tak nie drażnić. Gorzej z multiplayerem, o którym nawet twórcy nic nie mówią, więc może być bardzi kiepsko. Szkoda, ze nie bedzie hitu, ale moja zainteresowaniem Geistem ciągle jest wysokie.
  • 0

#79 BeSOS Napisany 11 sierpnia 2005 - 12:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

z multiplayerem, o którym nawet twórcy nic nie mówią, więc może być bardzi kiepsko


Kaxi, zaskocze Cie. Wbijaj sie cz http://www.gamespy.com i czytaj preview Geista. Tam z kolei napisali, że multi jest świetny i nawet lepszy niz single :shock: co dziwne, porównują multi do legendarnych trubów multiplayer z GE i PD :shock: no cóz, aż wierzyć sie nie chce :]

Co do samej gry....na ign piszą, że trzeba dać grze szansę. Na gamespocie też nie zjechali jej, wrecz przeciwnie, przewazały pozytywne opinie. Gamespy z kolei napisał, że grafika jest świetna...ign, że nic nadzwyczajnego....jak widac opinie są różne...

Mimo wszystko ja ciągle jestem cholernie zainteresowany. Obejrzałem wszystkie filmy z ign-za każdym razem byłem pod wrażeniem...grafa wygląda swietnie, pomysły też.....no nie wiem, dziwna sytuacja :D
  • 0

#80 Kaxi Napisany 11 sierpnia 2005 - 13:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Albo ja jestem do tyłu, albo wcześniej nikt nie mówił, że będzie LAN w Geiście.
  • 0

#81 BeSOS Napisany 11 sierpnia 2005 - 14:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
tez mnie to zdziwiło....choć wiesz, o Geiście wogóle niewiele sie mówiło :]

mam nadzieje, że jutro dadza ta recenzje, bo wytrzymac nie moge :]
  • 0

#82 Kaxi Napisany 12 sierpnia 2005 - 12:41

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.geist-the-game,com

Uaktualniona strona Geista. Nowe screeny i filmiki. No i przede wszystkim spore info o multiplayerze. Wprawdzie cyba z tym LANem to pomylka, bo gracyz może być 4, ale za to można włączyć do 8 osób. Poczytajcie o dostępnym trybach - brzmią super ciekawie. Zwłaszcza Hunt.
  • 0

#83 gruby Napisany 12 sierpnia 2005 - 15:51

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Cóż z tego co słyszę i widzę, to Geist jest dość kontrowersyjny... Zaczekam do ocen na Cube-Europe i w gazetach, a po pierwsze na IGN. Bo coś mi się nie chce wierzyć, żeby wyszła z tego gra na 5... :/
  • 0

#84 Kaxi Napisany 13 sierpnia 2005 - 09:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jest już recka na IGN! Ocena: 7.8 czyli jest dobrze, prawie bardzo dobrze. Tak jak sie spodziewałem: wszystko co wiąże się z duchem, czyli straszenie zagadki itp jets świetne. Strzelanie za to jest kiepskie. Ogólnie gra jest podobno ładna, ale czasem zwalnia. Na plus zaliczają to, że można przejac roznych ludzi, zwierzeta i przemdioty i kazdemu rodzajowi opracowano inny widok. Podobno nad tą grą czuwał Miyamoto.

Nie ma LANu - to potwierdzone. Jets za to świetny multiplayer. Trzy, ale za to bardzo ciekawe tryby, i bardzo innowacyjny Hunt, o którym już pisałem. Fajne bronie, podobno wzorowane na tych z Goldeneye i Perfect Dark. Mozna grac samemu kontra 8 botów lub 4 gracyz i 4 botów, ale na tym ostatnim rozwiązaniu podobno animacja szarpie. Ogólnie jednak multi wypada bardzo dobrze, a story mode okazal sie srednia strzelanina ale za to siwetna przygodówką.

EDIT: Warto zauważyć, że Geist nie dostał gorszej noty, a nawet minimalnie lepszą od również świeżej recenzji Darkwatch.
  • 0

#85 Ryo-San Napisany 13 sierpnia 2005 - 11:22

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
dopiero teraz poczytalem troche o tej grze..zerknalem na recke i naprawde jest bardzo ale to bardzo ciekawe..duzy plus za swgo rodzaju oryginalnosc..jak gra pokaze sie w PALu to sprawdze ją z wielka przyjemnoscią..bo ciekwych patentow w Geist'ie nie brakuje...a 7.8 od IGNu to naprawde wysoka nota..

EDIT: Warto zauważyć, że Geist nie dostał gorszej noty, a nawet minimalnie lepszą od również świeżej recenzji Darkwatch

hmmm z tego co widze to jest Kax odwrotnie..Darkwatch'a wypunktowano o 0.1 punkcika wiecej od Geista..ale 7.8 czy 7.9 to przeciez zadna roznica..
  • 0

#86 zdemen Napisany 13 sierpnia 2005 - 11:49

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Jednak nie jest tak zle jak niekterzy myskeli.To dobrze bo na GC po opuszczeniu rare ma deficyt w dobrych fpp.
  • 0

#87 Kaxi Napisany 13 sierpnia 2005 - 12:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

hmmm z tego co widze to jest Kax odwrotnie..Darkwatch'a wypunktowano o 0.1 punkcika wiecej od Geista..ale 7.8 czy 7.9 to przeciez zadna roznica..


Czytam i myślę sobie: No tak, keidyś to się musiało stać. Oślepłem. Ale nie, sprawdzam IGN i patrzę, i widzę, i zerkam, i jak byk widnieje przy Darkwatch ocena 7,6.
  • 0

#88 Ryo-San Napisany 13 sierpnia 2005 - 12:29

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

hmmm z tego co widze to jest Kax odwrotnie..Darkwatch'a wypunktowano o 0.1 punkcika wiecej od Geista..ale 7.8 czy 7.9 to przeciez zadna roznica..


Czytam i myślę sobie: No tak, keidyś to się musiało stać. Oślepłem. Ale nie, sprawdzam IGN i patrzę, i widzę, i zerkam, i jak byk widnieje przy Darkwatch ocena 7,6.

no wlasnie ja tez myslalem ze cos ze mna nie tak..ale juz to rozgryzlem ; )
poprostu ty patrzyles na ocene wersji na PS2 a ja zerknalem na ocene X wersji..stad te nieznaczne roznice..
  • 0

#89 Kaxi Napisany 13 sierpnia 2005 - 22:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jest na gamerankings tzrecia ocena. Jakis Play Magazine. Niestety tylko 55%. Na razie optymistyczna wersja IGNu jest w mniejszosci :|
  • 0

#90 Gość__* Napisany 14 sierpnia 2005 - 12:32

Gość__*
  • Goście
Po 3 recenzjach nie można niczego oceniac, poza tym na razie IGN jest najlepszym źródłem - EGM dało tak niskie oceny innym grom, które były świetnie przyjęte w innej prasie i recenzjach, np. Mario Kart DD!! też dostał tam chyba 5 :|
  • 0