Skocz do zawartości

Zdjęcie

GEIST!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
126 odpowiedzi na ten temat

#91 Ryo-San Napisany 14 sierpnia 2005 - 13:21

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Po 3 recenzjach nie można niczego oceniac, poza tym na razie IGN jest najlepszym źródłem - EGM dało tak niskie oceny innym grom, które były świetnie przyjęte w innej prasie i recenzjach, np. Mario Kart DD!! też dostał tam chyba 5 :|

gwoli sprostowania Mario Kart:DD od EGM'u dostal 99%
akurat jesli chodzi o EGM to jest to najpopularniejsze pismo konsolowe w USA wiec nie moga odwalac fuszerki z ocenami..ale niestety czasami nawet najlepszym cos potrafi odjebac(vide 4/10 dla Conkera od eurogamera SKANDAL!!)

Pozatym narazie sa 3 oceny na krzyz wiec ja nie martwmy sie na zapas..zreszta dzisiaj wieczorkiem Gamespot wrzuci swoja recke, wiec sie zobaczy
  • 0

#92 Ryo-San Napisany 15 sierpnia 2005 - 12:28

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Game Informer - 6/10
dobra juz z lekka odkrecilem sie od Geista..bo noty faktycznie wyglądaja nieciekawie..poczekam jeszcze na recke GS i to wszystko..a teraz od recek bardziej interesują mnie opinie graczy...
  • 0

#93 zdemen Napisany 15 sierpnia 2005 - 13:30

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Poczekajmy na recke w N+ dopiero po niej mozna sie zdecydowac czy kupic czy tez nie :wink: .Przeciez N+ jest Biblią dla graczy. :wink:
  • 0

#94 Gość__* Napisany 15 sierpnia 2005 - 14:28

Gość__*
  • Goście
Planet Gamecube dalo 8/10 wiec jest jeszcze nadzieja :wink:
  • 0

#95 Ganon Napisany 15 sierpnia 2005 - 21:49

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ale to jest stricte GaCkowy portal, wiec nie mozna dawac im do konca wiary. Czekajmy na kolejne oceny.
  • 0

#96 marioo Napisany 15 sierpnia 2005 - 22:25

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
http://www.gamespot.... ... eview.html No i jest 7.8
Czyli nie jest najgorzej, ale...czy warto kupic? to juz zalezy od was.
  • 0

#97 Gość__* Napisany 16 sierpnia 2005 - 09:17

Gość__*
  • Goście
Gamerz Edge - 7.9/10
  • 0

#98 Ney Napisany 16 sierpnia 2005 - 20:22

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja mimo wszystko jak trafi się okazja (czyt.zobacze tanio gdzieś tą gre) kupie Geista.Z tego co czytam gra została skopana przez techniczne aspekty (głównie framerate - aż dziw że tego Nintendo nie dopilnowało), ale pomysł jest ciekawy i gra ma podobno swoje momenty.Posiadacze GCN i tak nie mają zbyt dużego wyboru...
  • 0

#99 Ganon Napisany 16 sierpnia 2005 - 21:05

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Jesli mam byc szczery, to sadzilem, ze u mnie GaCek bedzie trzymal klase i rzadzil wraz ze swoja Zelda:TP na Swieta, ale w zwiazku z ta obsuwa jest lipa. Zakupie PES5 i Black, czy Darkwatch, a Kostka bedzie lezala odlogiem i sie kurzyla. A szkoda. Bo podczas roku nie bede mial zbyt wiele czasu na wymasterowanie i wylizanie wszystkich scian w "Legendzie...". Zostaja wakacje;)
  • 0

#100 marioo Napisany 17 sierpnia 2005 - 01:20

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
http://gry.wp.pl/cor... ... &src=start Zapowiedz na Wp.gry.
  • 0

#101 Gość__* Napisany 19 sierpnia 2005 - 09:20

Gość__*
  • Goście

Jesli mam byc szczery, to sadzilem, ze u mnie GaCek bedzie trzymal klase i rzadzil wraz ze swoja Zelda:TP na Swieta, ale w zwiazku z ta obsuwa jest lipa. Zakupie PES5 i Black, czy Darkwatch, a Kostka bedzie lezala odlogiem i sie kurzyla. A szkoda. Bo podczas roku nie bede mial zbyt wiele czasu na wymasterowanie i wylizanie wszystkich scian w "Legendzie...". Zostaja wakacje;)


A co to ma do tematu? :P

Yahoo! Games - 8/10
eToychest - 80/100
Gamespy - 3/5
1UP - 5/10
Lawrence - 80/100
Maxim Online - 3.5/5

Dość rózne są te oceny :?
  • 0

#102 Ganon Napisany 19 sierpnia 2005 - 09:23

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Pomylilo mi sie z topiciem o Zeldzie :wink:
  • 0

#103 BeSOS Napisany 20 sierpnia 2005 - 22:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
dla mnie najważniejsze były oceny z GS i ign-7.8 to...jakby nie było prawie 8 :] czyli nie tak xle. Pewnie gdybym miał tylko GCN to bym brał, bo gra nie jest tak zwalona jak przypuszczałem...widac wszystkie 5 ocenki wynikają z tego, ze recenzenci nie bardzo przyłozyli sie do gry....a, że mam jeszcze Xkloca, to Geist bedzie czekał....aż znajde go w atrakcyjnej cenie. Bo w dalszym ciagu jestem bardzo tą grą zainteresowany :)
  • 0

#104 Gość__* Napisany 21 sierpnia 2005 - 20:31

Gość__*
  • Goście
Nintendo Spin - 9/10

Radzę nie brać tej oceny pod uwagę, ta gazeta/portal/c*uj wie co jest tylko o Nintendo, więc w większości fanboye...
  • 0

#105 marioo Napisany 27 sierpnia 2005 - 10:56

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Gametrailers opublikowało video recenzje Geista. Ocena 7.4.
  • 0

#106 Gość__* Napisany 27 sierpnia 2005 - 13:26

Gość__*
  • Goście

dla mnie najważniejsze były oceny z GS i ign-7.8 to...jakby nie było prawie 8 :] czyli nie tak xle. Pewnie gdybym miał tylko GCN to bym brał, bo gra nie jest tak zwalona jak przypuszczałem...widac wszystkie 5 ocenki wynikają z tego, ze recenzenci nie bardzo przyłozyli sie do gry....a, że mam jeszcze Xkloca, to Geist bedzie czekał....aż znajde go w atrakcyjnej cenie. Bo w dalszym ciagu jestem bardzo tą grą zainteresowany :)


Ja tam bym nie brał tego poważnie, niektóre firmy te portale przekupiają. Przykłady są w którymś tam numerze PE i każdym Poradniku Extreme w Lidze.
  • 0

#107 Gość__* Napisany 29 sierpnia 2005 - 09:31

Gość__*
  • Goście
Ale nie Nintendo :)
  • 0

#108 Gość__* Napisany 29 sierpnia 2005 - 10:09

Gość__*
  • Goście

Ale nie Nintendo :)


Co ty mówisz? A średnia w Game Rankings dla Super Smash Bros. Melle ponad 90%? Przecież ta gra w singlu jest ledwo na 7. I w sumie nic dziwnego, że to samo zrobiliby dla Gesita, bo pewnie się słabo sprzeda. Do tego zauważcie, że dostaje najwyższe oceny w najbardziej znanych portalach (nie licząc EGM, ale oni tam zawsze dają słabe oceny).
  • 0

#109 zdemen Napisany 05 września 2005 - 13:35

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:

Co ty mówisz? A średnia w Game Rankings dla Super Smash Bros. Melle ponad 90%? Przecież ta gra w singlu jest ledwo na 7. I w sumie nic dziwnego, że to samo zrobiliby dla Gesita, bo pewnie się słabo sprzeda. Do tego zauważcie, że dostaje najwyższe oceny w najbardziej znanych portalach (nie licząc EGM, ale oni tam zawsze dają słabe oceny).


W singlu tak ale gre oceniaja za całosc a wiec takze za multi ktory jest IMO bardzo dobry do tego jest do odkrycia bonusy itd.
  • 0

#110 Gość__* Napisany 05 września 2005 - 15:58

Gość__*
  • Goście

dla mnie najważniejsze były oceny z GS i ign-7.8 to...jakby nie było prawie 8 :] czyli nie tak xle. Pewnie gdybym miał tylko GCN to bym brał, bo gra nie jest tak zwalona jak przypuszczałem...widac wszystkie 5 ocenki wynikają z tego, ze recenzenci nie bardzo przyłozyli sie do gry....a, że mam jeszcze Xkloca, to Geist bedzie czekał....aż znajde go w atrakcyjnej cenie. Bo w dalszym ciagu jestem bardzo tą grą zainteresowany :)


Ja tam bym nie brał tego poważnie, niektóre firmy te portale przekupiają. Przykłady są w którymś tam numerze PE i każdym Poradniku Extreme w Lidze.

Hahahaha.. przekupują gs, ign, itd? Co z tego, że single w jakiejś grze jest słaby? Przecież recka dotyczy wszystkich aspektów gry.. multi też..

A co do Geista.. z ocen wyłania się obraz średniaka.. a, że niektóre półfachowe serwisy dają wyższe oceny to inna sprawa..
  • 0

#111 Gość__* Napisany 05 września 2005 - 16:47

Gość__*
  • Goście


Co ty mówisz? A średnia w Game Rankings dla Super Smash Bros. Melle ponad 90%? Przecież ta gra w singlu jest ledwo na 7. I w sumie nic dziwnego, że to samo zrobiliby dla Gesita, bo pewnie się słabo sprzeda. Do tego zauważcie, że dostaje najwyższe oceny w najbardziej znanych portalach (nie licząc EGM, ale oni tam zawsze dają słabe oceny).


W singlu tak ale gre oceniaja za całosc a wiec takze za multi ktory jest IMO bardzo dobry do tego jest do odkrycia bonusy itd.


Gdyby wyliczyć całość to wyjdzie 7+/8-, a nie 9! A samego multi oceniać nie można, gdyby tak było to Mario Party cały czas miałoby 9.
  • 0

#112 zdemen Napisany 05 września 2005 - 17:19

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:

zdemen napisał/a:
Faustus napisał/a:

Co ty mówisz? A średnia w Game Rankings dla Super Smash Bros. Melle ponad 90%? Przecież ta gra w singlu jest ledwo na 7. I w sumie nic dziwnego, że to samo zrobiliby dla Gesita, bo pewnie się słabo sprzeda. Do tego zauważcie, że dostaje najwyższe oceny w najbardziej znanych portalach (nie licząc EGM, ale oni tam zawsze dają słabe oceny).


W singlu tak ale gre oceniaja za całosc a wiec takze za multi ktory jest IMO bardzo dobry do tego jest do odkrycia bonusy itd.


Gdyby wyliczyć całość to wyjdzie 7+/8-, a nie 9! A samego multi oceniać nie można, gdyby tak było to Mario Party cały czas miałoby 9.


A co ja napisalem to samo tylko ze inaczej :wink: :roll:
  • 0

#113 fingus Napisany 05 września 2005 - 19:41

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Faustus - ależ oczywiście, że można oceniać samo multi i tak też się dzieje w grach, które są głównie multi. Tak samo jak nikt nie bierze zbytnio pod uwagę multi w grach które są głównie single (czy nawet wyłącznie single). W przeciwnym wypadku żadna gra bez multi nie miałaby oceny powyżej 5.0. A Mario Party nie ma 9.0 nie za słabego singla, tylko za to, że w multi też w końcu się nudzi i że kolejne odsłony nie wnoszą wiele nowego.
A co do podkupywania, to nie rozśmieszajcie mnie. Nintendo zapłaciło pięćdziesięciu serwisom, serwiskom i serwisikom (a także pismom, pisemkom i pisemczenkom), żeby dali oceny dla Smash Bros Melee w okolicach dziewiątki, ale na Geista i Starfoxa już zabrakło? Cha cha cha. A może pożałowali kapuchy i zapłacili za mało, dlatego oceny tylko w okolicach 7.0? Gdyby już Nintendo miało płacić za recenzję, to w ich interesie byłoby przede wszystkim postarać się o odpowiednio wyśrubowane oceny takiego właśnie Starfoxa czy tez Geista w co poczytniejszych sewisach czy magazynach.
I o czym wy mówicie, że EGM daje słabe oceny? Smash Bros oocenili na 95, a Starfoxa na bodaj 75 (czyli podobnie, jak przeważająca większość).
  • 0

#114 Gość__* Napisany 06 września 2005 - 18:07

Gość__*
  • Goście

Faustus - ależ oczywiście, że można oceniać samo multi i tak też się dzieje w grach, które są głównie multi. Tak samo jak nikt nie bierze zbytnio pod uwagę multi w grach które są głównie single (czy nawet wyłącznie single). W przeciwnym wypadku żadna gra bez multi nie miałaby oceny powyżej 5.0. A Mario Party nie ma 9.0 nie za słabego singla, tylko za to, że w multi też w końcu się nudzi i że kolejne odsłony nie wnoszą wiele nowego.
A co do podkupywania, to nie rozśmieszajcie mnie. Nintendo zapłaciło pięćdziesięciu serwisom, serwiskom i serwisikom (a także pismom, pisemkom i pisemczenkom), żeby dali oceny dla Smash Bros Melee w okolicach dziewiątki, ale na Geista i Starfoxa już zabrakło? Cha cha cha. A może pożałowali kapuchy i zapłacili za mało, dlatego oceny tylko w okolicach 7.0? Gdyby już Nintendo miało płacić za recenzję, to w ich interesie byłoby przede wszystkim postarać się o odpowiednio wyśrubowane oceny takiego właśnie Starfoxa czy tez Geista w co poczytniejszych sewisach czy magazynach.
I o czym wy mówicie, że EGM daje słabe oceny? Smash Bros oocenili na 95, a Starfoxa na bodaj 75 (czyli podobnie, jak przeważająca większość).


Dla mnie single też się liczy, bo co to za programiści co słabego single zrobili. A jeśli chodzi o Geista to od razu było wiadomo, że gra nie sprzeda się, więc po cholerę za niego płacić? Jeśli chodzi o płacenie serwisom to prym wiedzie EA. Na IGN chyba każda seria sportowa (nawet FIFA!) dostaje 9. Zresztą, skoro w muzyce płaci się za dobre oceny (pozdrowienia dla Roadrunner Rec. i redakcji Metal Hammer i Kerrang!) to czemu inaczej miałoby być w grach?
  • 0

#115 Gość__* Napisany 06 września 2005 - 22:36

Gość__*
  • Goście
Faustus- daj spokój :lol: Miło, że starasz się powiedzieć coś oryginalnego, ale tym razem ci nie wyszło.. średnia Super Smash Bros: Melee na gamerankings.com to 89.9%(jak nie wierzysz to sprawdź), więc oceny w granicach 9/10 mnie nie dziwią.. zresztą nie mam siły i chęci do kłótni z tobą.. ign, gamespot i gamespy to nie polskie szmatławce o muzyce i nie muszą brać kasy pod stołem od dystrybutora/wydawcy, żeby coś dostać w zamian.. bo te serwisy mają taką renomę, że wydawca/dystrybutor/producent zwyczajnie musi im dać swój produkt do testów, bo to niezwykle opiniotwórcze serwisy.. a z reklam i różnych usług(jak insider ignu, complete gamespotu, itd, itp) zarabiają tyle pieniędzy, że zwyczajnie nie muszą się martwić o swoje istnienie..
  • 0

#116 fingus Napisany 07 września 2005 - 09:26

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Faustus: to nie programiści "robią słabego multi", bo to nie oni decydują jak ma on wyglądać, tylko projektant gry. A niektóre gry po prostu to mają z założenia, że są do grania w multi, a jeśli nawet mają jakąś możliwość grania w single to jest ona faktycznie takim "multi dla ubogich" (czy może "multi dla tych, którzy nie maja przyjaciół"). Coś podobnego masz np. w Quake3, czy licznych MMORPG, z tym, że "przyjaciół" zamień na "internetu".
Zaś co do Geista - skoro "od razu" było wiadomo, że gra się nie sprzeda, to po co było ją w ogóle robić? :lol: :lol:
  • 0

#117 BeSOS Napisany 07 września 2005 - 10:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gdybe Gej się udał - czyli był pozbawiony tych wad, które wymienia większośc nie-fanbojowskich site'ów - to gra mogłaby naprawde być czyms...ale nintendo nie dało kasy i recki są słabe /a raczej jak uważa faustus - dało kase tylko największym serwisom.....tylko kasy zabrakło, stąd te oceny oscylujące w granicach 8 :lol: /

co do reszty wypowiedzi typu:


Dla mnie single też się liczy, bo co to za programiści co słabego single zrobili



A jeśli chodzi o Geista to od razu było wiadomo, że gra nie sprzeda się, więc po cholerę za niego płacić



chodzi o płacenie serwisom to prym wiedzie EA. Na IGN chyba każda seria sportowa (nawet FIFA!) dostaje 9*.




to powiem tylko LOL ;]

*to też nie jest prawda, sprawdź oceny np. na ign ;]
  • 0

#118 Gość__* Napisany 07 września 2005 - 14:58

Gość__*
  • Goście
Dobra, koniec kłótni, przegrałem :) A co do tego, że się nie sprzeda: nie mam pojęcia po co robili, ale to samo pytanie można zadać jeśli się pomyśli o jakichś crapach których tytułu nikt nie zna przed wydaniem gry, bo nie dali kasę na promocję. Nikt tych gier nie kupuje, oprócz 9-latków, które nie są na tyle sprytne, aby wejść na internet lub kupić gazetę, by sprawdzić ocenę. A widziałeś gdzieś jakieś reklamy Geista lub jakąkolwiek prmocję (oprócz stron Nintendo)? Bo ja nie bardzo. Chociaż taki Metroid 2 miał słabą promocję, a sprzedał się (chociaż słyszałem, że gorzej niż pierwsza część).

1qaz1q: jeśli dobrze pamiętam to Fifa 2002 dostała na IGN dosyć wysoką ocenę, ale nie jestem teraz w stanie powiedzieć, bo nie chce mi się sprawdzać 8)
  • 0

#119 ACZ Napisany 07 września 2005 - 15:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
.
  • 0

#120 Kaxi Napisany 08 września 2005 - 22:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Jak donosi serwis G-Freaks (zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany), Geist podobnie jak Metroid Prime 2 Echoes będzie obsługiwał jedynie 60Hz.
  • 0