Skocz do zawartości

Ile sprzętu macie ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
136 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 21 listopada 2004 - 21:50

Gość__*
  • Goście
Jak w temcie. Ja mam chyba z 10 kilo ;-). A tak na poważnie, mam niewiele więc nie bedę się "chwalił" bo nie ma czym. No kolekcjonerzy, ile macie tych klasyków i oryginałów (gier) i ile osprzętu do tego ? I co to dokładnie jest, albo z grubsza. [gong!!]
  • 0

#2 syon Napisany 22 listopada 2004 - 19:33

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Jeśli chodzi o naaaaprawdę extra starocie to po pegazie został mi, tylko kartridż Goal 3. Niestety zero sprzętu, ale czasem sobie w Worms 2 pogram (liczy się?).
  • 0

#3 Gość__* Napisany 22 listopada 2004 - 21:32

Gość__*
  • Goście
Może trochę rozkręcę gadkę pisząc co mam. A więc (kolejność chronologiczno-przypadkowa): 10 kartów do SNES'a (snesa brak :wink: ); 2 x Amiga CD32 (w tym 1 rozwalona) i 6 oryginalnych gier; N64 limited edition (jasnoniebieska), N64 (zwykłe), 13 kartów; Skeleton Saturn ( ), Saturn, do tego 17 płytek z grami, oprócz zwykłego 3D Pad (głównie do NiGHTS'a); Dreamcast i 3 giery. Z ręczniaków: Game Boy + 3 gry; NGPC + gra KoF:R2; N-Gage. Cały soft oryginalny. Taki mały off top - pozatym Spectruma i C64, oba z masą softu, dema i gry. To by było na tyle. . Noo, taki znowuż żółtodziób to ze mnie nie jest, hłe hłe. Jak będzie siano to się coś dokupi, chyba zacznę zbierać płytki do plejek. A co będzie dalej ? Wiadomo kolejne konsole, i tak chyba do końca życia. Ehh, ciężki jest żywot kolekcjonera... :roll: .PS: kiedyś se upoluję tego Skeleton'a :twisted: .
  • 0

#4 Scorpio Napisany 23 listopada 2004 - 09:04

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Działający!!! NES z kompletem (2) padów + składanka gier (z Mario, Bomber, Contrą, Galaxianan, Lode Runner ....)
  • 0

#5 Gość__* Napisany 30 listopada 2004 - 12:18

Gość__*
  • Goście
mam NES'a + 20 gierek (to byly czasy)
  • 0

#6 Yoori Napisany 30 listopada 2004 - 12:27

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Ja mam podróbke Atari 2600 8) (dostałem na komunie) i już nie działajace ruskie jajeczka :(
  • 0

#7 kubicz Napisany 02 grudnia 2004 - 13:40

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
To ja nie chwaląc się wymienie że mam następujące konsole:

- SEGA Master System (goła) + 3 gry + pistolet
- SEGA Mega Drive x 2 + 28 gier (nie wiem czemu ale Sonic jedynka nie chce chodzić)
- grę "Resident Evil" na Saturna (smej konsoli brak)
- SNES + 10 gier (z czego 5 w NTSC) + 2 bezprzewodowe pady
- NES (goły) + 4 gry
- Pegasus + 25 gier + pistolet

a oprócz tego mój brat ma PS2 + 3 gry. I to by było na tyle z konsol które posiadam.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 02 grudnia 2004 - 16:46

Gość__*
  • Goście
wiem, że to się nie liczy, ale ostatnio przypominam sobie klasykę piecowych przygodówek w klimacie Lovecraftowskim (darkseed 1&2, shadow of the comet) ... fajna sprawa!!!
  • 0

#9 Gość__* Napisany 05 grudnia 2004 - 20:49

Gość__*
  • Goście
Aktualnie posiadam na składzie Atari65xe Commodore64 z zepsutym magnetofonem Amige 1200+troche dysków Psxa i Xboxa :roll:
  • 0

#10 Blizzard Beast Napisany 06 grudnia 2004 - 03:11

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

wiem, że to się nie liczy, ale ostatnio przypominam sobie klasykę piecowych przygodówek w klimacie Lovecraftowskim (darkseed 1&2, shadow of the comet) ... fajna sprawa!!!


Czy mozna to gdzies zdobyc? Jakis abandonware czy cos takiego?
  • 0

#11 Gość__* Napisany 02 stycznia 2005 - 23:25

Gość__*
  • Goście
niestety bardzo mi smutno ale nie posiadam żadnej starej konsoli ( a tak bym chciał coś mieć :cry: ) powodem tego jest niedostopność tego sprzetu na mojim zasranym osiedlu
  • 0

#12 syon Napisany 03 stycznia 2005 - 09:31

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No to junak nawiąże i powiem, że to masz przesrane hehe, no ale teraz poważnie. Jeśli chcesz starocie to są dwa sposoby:

1. allegro (wiadomo)

2. Stadion XX-lecia w Warszawie (wiadomo, ale tutaj dostajesz jeszcze kartridże za grosze hehe) ew. jakiś mniejszy bazar w twojej okolicy. Tam też czasem się trafią jacyś "handlowcy" (nazwijmy ich tak heh) co mogą sprzedawać starocie. Raz u siebie na bazarku widziałem SNES'a i chyba raz Sege Saturn (no to niezła perełka).
  • 0

#13 Gość__* Napisany 12 stycznia 2005 - 18:19

Gość__*
  • Goście
Siemandero(cokolwiek to znaczy;)), jestem nowy mam nadzieję miło podyskutwać itp. itd. blabla. [edit, dane aktualne:P]

Newskull:
-Gacek z 46 grami
-GBA z 15 grami.
(cztery pady GCN, 4 memorki, GBA<->GCN link, GBA adapter)

Pora na oldskull:
-Commodore64 x2 (jeden nie działa)
-NES (14 gier)
-Famicom (1 gra)
-SNES (6 gier)
-SMS (3 gry)
-SMSII (-)
-SMD (16 gier)
-GameGear (1 gra)
-N64 (8 gier)
-GBC (4 gry)

Siedzę głównie w staociach. Ostro działam w programowaniu. Ostatnio z kumplem w sylwestra oprócz tankowania wódy rozjebaliśmy NESa (kumpel myślał, że go atakuję potwór z telewizora i zasadził kopa Famicom'owi:).

edit:
W planach mam kupić sprzęt SEGI, nowego n64, oraz Atari LYNXa tak btw. cały sprzęt nie jest mój, wszystkie atarynki należą do wuja który wyemigrował do francji na nieokreślony czas, ja mu je przechowuję dla jego potomnych.

edit2: GBC doszedł, Sega master System, SMSII, Mega Drive. Aha wszystkie atarynki nie należą do mnie - niepotrzebnie pisałem, bo to mojego wuja. Sprzedałem kilka gier, a kilka kupiłem - erm.,
  • 0

#14 Jacol Napisany 12 stycznia 2005 - 23:59

Jacol

    Pikachu

  • Narybek
  • 71 Postów:
Mam ps2 i Gacka,na pegazie też sobie śmigam PS. szukam "Boy soccer team" na NESa - rewelacyjny "piłkarski rpg" hehehe...
  • 0

#15 Gość__* Napisany 13 stycznia 2005 - 17:01

Gość__*
  • Goście
:arrow: Commodore 64
:arrow: Sega Master SystemII
:arrow: NES
:arrow: PlayStation
:arrow: Dreamcast
:arrow: PlayStation2

Plus masa gier :twisted:
  • 0

#16 kubicz Napisany 19 stycznia 2005 - 11:22

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

To ja nie chwaląc się wymienie że mam następujące konsole:

- SEGA Master System (goła) + 3 gry + pistolet
- SEGA Mega Drive x 2 + 28 gier (nie wiem czemu ale Sonic jedynka nie chce chodzić)
- grę "Resident Evil" na Saturna (smej konsoli brak)
- SNES + 10 gier (z czego 5 w NTSC) + 2 bezprzewodowe pady
- NES (goły) + 4 gry
- Pegasus + 25 gier + pistolet

a oprócz tego mój brat ma PS2 + 3 gry. I to by było na tyle z konsol które posiadam.


A od wczoraj jestem (nareszcie) posiadaczem Segi Saturn z 4 grami . No to teraz muszę zdobyć tylko Segę Nomad :)
  • 0

#17 Gość__* Napisany 23 stycznia 2005 - 17:47

Gość__*
  • Goście
Niedawno pożegnałem:
PSX
Gameboy Color

, a pozostało mi:
PS 2
Amiga 600
PC :lol:

Jak więc widać z klasyków mam tylko Amisie, którą raz na rok nawet odpalę (gram tak z tydzień dwa - potem odkładam ). Nieśmiertelny sprzęt. 8)
  • 0

#18 Gość__* Napisany 24 stycznia 2005 - 18:58

Gość__*
  • Goście
Ja bym chętnie kompa sprzedał, bo służy tylko do wieszania się i wpieniania mnie na maxa.
Sega Nomad to baterio-żerca więc otwórz najpierw hurtownie z bateriami a potem jej poszukaj :lol:
  • 0

#19 Gość__* Napisany 24 stycznia 2005 - 20:45

Gość__*
  • Goście
Ja mam "jedynie" Ps2. Wcześniej był psone, ale już nie ma.
  • 0

#20 Ganon Napisany 24 stycznia 2005 - 20:59

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Kiedyś miałem jeszce Pegasusa.Ale teraz mam N64, GBA, GC.GC-18 gier GBA-15 gier.N64-22 gry.Aha.Większość kupiona w Ultimie. :D
  • 0

#21 Gość__* Napisany 24 stycznia 2005 - 21:09

Gość__*
  • Goście
Aaaaaa....ja chyba też powinienem dodać, że kieeeeedyś zagrywałem się w pegasusa. Contra, Mario i jeszcze piła jakaś była (Fifa 94, czy jakoś podobnie). Uwielbiałem grać........uwielbiam i dziś.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 24 stycznia 2005 - 23:52

Gość__*
  • Goście
jakieś dwa dni temu miałem jeszcze com64 ale mama sie wkużyła i niestety wyciepał bez mojej wiedzy:( :cry:
  • 0

#23 kubicz Napisany 25 stycznia 2005 - 11:16

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

Ja bym chętnie kompa sprzedał, bo służy tylko do wieszania się i wpieniania mnie na maxa.
Sega Nomad to baterio-żerca więc otwórz najpierw hurtownie z bateriami a potem jej poszukaj :lol:



Spoko, słyszałem że do konsolki jest też zasilacz. A co do baterii to podobno duracelle mogą "8 razy dłużej" wytrzymać niż zwykłe baterie :D
  • 0

#24 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 15:59

Gość__*
  • Goście
Mam PS2 i :arrow: i :arrow: i OldSchoolowego GameBoya ( Szaraka ) i Gienialna gre Bugs Bunny-Crazy Castle na niego :twisted:
  • 0

#25 AVErsiv Napisany 09 lutego 2005 - 12:14

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
no dobra co ja mam na chacie :

ATARI 2600 1 jojstick sprawne :D

ATARI 2600 promoded ( przerabiane siedzi w dziwnej obudowie i ma dziwny przerabiany jojstick ;p )

NES ( polystation ;p ) komplet sprawnych padow + pare innych od innych pegazusow okolo 12 gier w tym takie perelki jak skladanka CONTRA 168 czy KUNIO KUN HOKEY :D zgubilem gdzies swojego ukochanego NINJA GAIDEN 2 ;(;(;(

Kilka popsutych pegazusow ruznych od terminatorow do niewiem czego
masa zepsutych lub pokawalkowanych padow .....
kilka diwnych i oryginalnych zeczy jak przelotka z duzego wejscia na pady na male 9 wlasnej roboty :D jedyna taka chyba w polsce jak nie na swiecie :P )
przelotka na jojsticki od amigi commodorca itd tez wlasnej roboty i cos czuje ze tez jedyna taka :P

atari 65 xe niestety pozyczylem komus zasilacz zreszta i tak niemam gier i mam uszkodzony magnet mam zato 2 kardridze do ruznego turbo itd (moja pasja zawsze byly konsole a nie kompiki :P )

ZX spectrum z kardridzem polskiej czcionki , sprawny 100 %

Game Boy klasyczny duzy pomalowany na czarno wyglada jak nowy :P
kilka zdaje sie ze 5 gier w tym genialna CASTLEVANIA 2 :D

Game boy Color zadbany i wogole :P do niego kart programowalny 16 mbit i cala plytka DVD romow :P

PSX w w idealnym stanie komplet padow memorka i wogole wszystko na czasie mase gier kopi troche oryginalow
a takrze 4 popsute PSXy czekajace na naprawe

no a teraz troche nowego zlomu :


PS2 50004 + ripper 2 gold + Network + HDD 40 gb seagate + memorka + okolo 5 oryg + DUZO kopi :P 3 pady ( oryginalne z zestawu od konsoli a nie kupione oddzielnie :D )

X-BOX v1.6 + HDD 80 Seagate 8mb

tv 29' philips ;p Stereo wzmacniacz SONY 4x 80 glosniki 2+1 wlasnej roboty ale dzwiek jest spoko

PC 1 Celeron 1.8 @ 2.2 MSI sis 865 256 DDR HDD 160 Seagate 8mb riva TNT 32 mb PANASONIC 15" DVD RW NEC 3520A

PC 2 Athlon 1.7 xp ( 1.4 ghz @ 2.5 Ghz ) ASUS A7N8X-X 512 mb DDR pc 400 HDD 120 Seagate 8mb Radeon 9550 @ 9600 xt CD RW LG 32 PHILIPS 17" 107t6


nowy sprzet jest zlinkowany po sieci i do tego jest NEO640 ;p


No dobra wiem ze z tymi PCtami przesadilem ale ..... ale na tym celeronie trzymam mase filmow ktore ogladam na Xpudle :P swietna sprawa za to kocham X boxa :D
  • 0

#26 mleko2099 Napisany 12 lutego 2005 - 22:39

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Update 2.0
:arrow: NES
:arrow: SNES
:arrow: Pegazus
:arrow: C64
:arrow: Atari 2600
:arrow: PSX
:arrow: ZX Spectrum
:arrow: Amiga 600
:arrow: Amiga 500
:arrow: Amiga 1200
:arrow: GBC
:arrow: GBP
:arrow: GBA
:arrow: GBA SP
:arrow: GB
:arrow: Xbox
:arrow: GCN
:arrow: Atari 7800
:arrow: Amiga CD 32
:arrow: DC (NTSC)
:arrow: Saturn
:arrow: Sega Master System
:arrow: Sega Master system 2
:arrow: Mega drive
:arrow: Mega Drive 2
:arrow: NGPC
:arrow: N 64
:arrow: Philips CDI 450
:arrow: Sega GG

Edit
do kolekcji doszły jeszcze:
:arrow: Sega 32x
:arrow: Mega CD
:arrow: Philips cdi 220
:arrow: Panasonic 3do Fz - 1
:arrow: Panasonic 3do Fz - 10
:arrow: Virtual Boy
:arrow: Dreamcast (wer. PAL)
:arrow: N-Gage
:arrow: Xbox 360
:arrow: Mattel intellivision
:arrow: Amstrad GX4000
:arrow: PSP
:arrow: Playstation 3
:arrow: Sega Nomad
:arrow: PSOne

Chyba wszystko.
  • 0

#27 Sotaku Napisany 21 lutego 2005 - 10:03

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Ja raczej pozbywam się starych sprzętów i jadę na emulatorach, w domu mi zostały:
Amiga 1200tower+cd+hd+turbo40/40 16MB
pc
ps2
na pc mam emulatory Amigi, c-64, gameboy'a, gameboy'a color i gamboy'a advance
  • 0

#28 cwany-lis Napisany 06 września 2005 - 17:21

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
przyznam szczerze że też jestem zwolennikiem emulatorów bo nie uśmiecha mi sie kupowanie starej konsoli dla kilku hitów, na n64 juz sie przejechałem (ale fajnie było :mrgreen: ) pozatym jestem minimalistą i nie zniósł bym old schoolowej graciarni :wink: mam x boxa i pc, na nich mnóstwo emu i romów i na razie styka, może kiedyś ze starych konsol jak sie wkręce w te klimaty na całego dojda znowu n64 i dc
  • 0

#29 Snoodgrass Napisany 06 września 2005 - 18:37

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
No wiec ja mam atari 800XL z magnetofonem i kupe kaset krdyridży nie mam mam ps2 13 oryginałów 6 piratów i gbc harvest moon i pokemon blue
  • 0

#30 drAKul Napisany 13 września 2005 - 20:45

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Replay z innego topica
Moja Kolekcja gier to ponad 15 lat zbierania i grania na konsole:
- NES i ok 20 gier wtym Mariany 1 i 3, Zelda, Donkey Kong i kilka innych klasykow
- Gejmboj i ok 11 gier w tym Marian, Tetris i pare innych gier ktorych nie pamietam
- Turbographics 16 - czyli Hamerykanski odpowiedik japonskiego PC Engine ok 10 gierek w tym.in. Bonk's Adventure i Revenge, Bloody Wolf.
- Super Nintendo - ok. 20 gier w tym Of koz Mariana swiat, Zelda, Starfox, Street fighter 2 i Mortal kombajn 1 (bez krwi ) i MK2 ( z krwia )
- Nintendo 64 ok 8 gier w tym tak jak zawsze Marian , Zelda i ISS 98
- Plejka 2 9 gier Ace Combat 4 Ace Comabt 5 Final Fantasy 10 Kingdom Hearts Metal Gear Solid 3 Soul Calibur 2 Burnout 3 Mark of Kri Way of the Samurai
  • 0