Skocz do zawartości

Zdjęcie

Donkey Kong: Jungle Beat


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
89 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Platformówka z bongosami to... (34 użytkowników głosowało)

Platformówka z bongosami to...

  1. Świetny pomysł - biorę to! (20 głosów [54.05%])

    Procent głosów: 54.05%

  2. Może być nieźle - poczekam na reckę (13 głosów [35.14%])

    Procent głosów: 35.14%

  3. Raczej nic z tego nie wyjdzie (0 głosów [0.00%])

    Procent głosów: 0.00%

  4. To raczej nie dla mnie, ale może się sprzedać (3 głosów [8.11%])

    Procent głosów: 8.11%

  5. Bongosy i gry na nie to niewypał (1 głosów [2.70%])

    Procent głosów: 2.70%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Kaxi Napisany 22 listopada 2004 - 20:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://www.nintendo.co.jp/ngc/gybj/

Pod tym adresem wystartowała dziś oficjalna strona gry. Warto poczekać aż załaduje się filmik na jednej z podstron bo jest po prost świetny. Gra wygląda coraz lepiej: jest kolorowo i efekciarsko. Walki z bossami wymiatają. Nie chce mi sie tu wszystkiego powtarzać ale ta gra u nas już za 3 miesiące!!!

PS. Poza tym w sieci pojawiło się trochę nowych screenów, które można znaleźć również na polskich serwisach.
  • 0

#2 zdemen Napisany 22 listopada 2004 - 20:29

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Wygląda interesująco szczególnie sterowanie przez te bongosy??zapowiada się na małą rewolucję w sterowaniu.Ale graficznie to 2 liga.
  • 0

#3 Kaxi Napisany 22 listopada 2004 - 20:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Ojj Zdemen, no nie wiem czy 2 liga. Fakt, poligonów nie ma za dużo, ale wszelkie efekty rządzą na maksa. Postać Konga jest świetna, zwłaszcza futerko, to smao bossowie. Proponuję się dokładniej przyjrzeć dzisiaj wypuszczonym screenom (fakt, są wśród nich koszmarki, ale niektóre są piękne).
  • 0

#4 zdemen Napisany 22 listopada 2004 - 20:42

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
no dobra widziałem na gameonly fajne screeny (futro jest bardzo ładne itd.) ale w porównaniu z jak 3 lub z sms to jest 2 liga
  • 0

#5 BeSOS Napisany 22 listopada 2004 - 20:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
tylko, że jest dla mnie jeden minus- ja nie mam donkey kongi a co za tym idzie, bongosów. Jak do JB beda dodawane to spox, może spróbuję, ale jak bede musiał kupić donkey konge tylko po to zeby miec bongosy, to troche nie bedzie mi sie opłacało, bo konga jest u mnie na szarym końcu listy "must have"
  • 0

#6 Kaxi Napisany 22 listopada 2004 - 21:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
W Japonii będą dwie wersje: z bębenkami i bez. Mam cichą nadzieję, że w Polsce wersja z bębnami będzie w obecnej cenie DOnkey Kongi, a ta bez będzie tańsza (powiedzmy w cenie player's choice). Jeśli wersja z bębnami będzie droższa, a ta zwykła w normalne cenie to kicha na maxa. Ale nie ma co narzekać na zapas.

BTW. Jakbyś już miał bębny, to na serio byś nie spróbował Donkey Kongi?? Poza tym chyba taniej wyjdzie kupienie Donkey Kongi z bebnami za 2 miesiące na Allegro i potem samego Jungle Beata. Zwłaszcza, że pierwszej części Donkey kongi bez bębnów nie dostaniesz, gdybyś ew. zmienił zdanie po ukończeniu Jungle Beat.
  • 0

#7 zdemen Napisany 22 listopada 2004 - 21:56

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
w naszym kraju nie licz na takie ceny jakie proponujesz Kaxi :cry:
tzn. na players choice itd.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 22 listopada 2004 - 23:17

Gość__*
  • Goście
HAHAHA! Ta gra będzie wymiatać, nie ma siły, powodów jest kilka:
Po pierwsze to gra Nintendo, nie może być, by mistrzowie to zepsuli.
Po drugie sterowanie bongosami - to zupełnie nowy wymiar gry, kolejna mała rewolucja serwowana przez Nintendo.
Po trzecie - po filmikach widać, że rozgrywka, a zwłaszcza walki będą bardzo proste a jednoczesnie maksymalnie rajcujące.
Narzekacie na grafikę. Ta gra nadrabia czym innym. Poza tym, wcale nie jest źle, vide wspomniane futerko DK :D.
  • 0

#9 Kaxi Napisany 23 listopada 2004 - 10:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
A dzisiejszym głównym tematem na Cube Ign jest właśnie Jungle Beat.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 23 listopada 2004 - 13:54

Gość__*
  • Goście

Zwłaszcza, że pierwszej części Donkey kongi bez bębnów nie dostaniesz, gdybyś ew. zmienił zdanie po ukończeniu Jungle Beat.


Wybacz ale sam w empiku widziałem pojedyńczą płytke chyba Nie jestem pewien czy nie był to po prostu rozładowany zestaw ale sama płytka kosztowała chyba 139 zeta ale pójde do Empiku i upewnie się :P

Ps. Kaxi przenieś mojego posta z Nowych gier od Nintendo do Nadchodzące gry na gacka mojego posta bo mi się cuś lekko pomyliło :roll:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 23 listopada 2004 - 14:01

Gość__*
  • Goście
No cóż, ja wam mogę powiedzieć... Pomysł mi się podoba, ale nie przepadam za trzepaniem kasy kilka razy na tym samym pomyśle. Zaznaczyłem: poczekam na reckę, albowiem nie jestem pewien czy żywotność gry nie będzie zbyt krótka. Natomiast trzeba przyznać, że trailer jest całkiem, całkiem, nowe screeny też niczego sobie i graificznie nie jest wcale źle...Ale na razie idę męczyć K000000000NGĘ!
  • 0

#12 Kaxi Napisany 23 listopada 2004 - 15:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Lesiu - na płytce z Kongą pisze NOT TO BE SOLD SEPERATELY, czyli nawet jeśli jakiś geniusz rozpakował płytkę i sprzedawał ją osobno, to złamał prawo.
  • 0

#13 ACZ Napisany 23 listopada 2004 - 22:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 25 listopada 2004 - 20:25

Gość__*
  • Goście
Wg mnie pomysł na grę na bongosach jest świetny! Każdą innowację przyjmuję z otwartymi ramionami, a bębenki to świetny pomysł. Konga sobie nie kupiłem, bo nie lubię gier muzycznych, ale JB napewno sobie sprawię!
  • 0

#15 BeSOS Napisany 26 listopada 2004 - 18:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
teraz jak patrze, że bedzie nawet 3 cześć DK to nie jest to takie strasznie nieopłacalne kupić DK. Jak JB okaże się tyle miodne co innowacyjne, to pewnie się zdecyduję.Jak narazie wydaje mi sie "zwyczajne". Ale z tego co pamietam na E3 dostało jakaś nagrode za inowacyjność...
  • 0

#16 Kaxi Napisany 28 listopada 2004 - 16:02

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://www.g-freaks.... ... _news=4058

Patrzcie i podziwiajcie! Jak mo żna nie kochać tej gry? Super kolorki u efekty. Wszytsko sie błyszczy, łądne texturki, dosc duzo szczeółów. I love this game :!:
  • 0

#17 Gość__* Napisany 28 listopada 2004 - 16:10

Gość__*
  • Goście

http://www.g-freaks.de/NewsGamecube/scarnews.php/NewsGamecube/scarnews.php?sn_show_news=4058

Patrzcie i podziwiajcie! Jak mo żna nie kochać tej gry? Super kolorki u efekty. Wszytsko sie błyszczy, łądne texturki, dosc duzo szczeółów. I love this game :!:


Podpisuje sie pod tym obiema rękami :D. Gra zapowiada się świetnie, a do tego polewkowo - bije z niej taki pozytywny, mocno zabawny klimat :D.
  • 0

#18 ACZ Napisany 28 listopada 2004 - 19:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
.
  • 0

#19 BeSOS Napisany 28 listopada 2004 - 19:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

No fajnie wygląda. Donkey Kong ładnie wygładzony, jak render.
Ale mała dygresja teraz będzie :wink:
Inne platformery z innych platform to też kochacie, czy tylko te z Gacka? :twisted:


ja własnie kocham te z innych platform, bo na GCN jest jeden marny Mario. Ale, to chyba nie na temat 8)

Fajne sa te screeny, ale nie przesadzajmy- taka 7 za grafikę jak dla mnie.
  • 0

#20 Ney Napisany 28 listopada 2004 - 19:47

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja ogolnie za platformerami nie przepadam (ostatnim udanym byl dla mnie Sonic Adventure na DC i to tez tylko jedynka...).Za to Jungle Beat moze (oby!) byc czyms naprawde niesamowitym.Na pewno w ciemno go nie kupie (za to kolejne czesci Donkey Kongi tak) ale jesli bedzie zbieral oceny 8 wzwyz to raczej zawiruje w czytniku mojej konsoli...
  • 0

#21 Gość__* Napisany 29 listopada 2004 - 22:32

Gość__*
  • Goście
Czy mi się tylko wydaje, czy jakiś strasznie malutki jest ten DK ? Aż ciężko go zobaczyć na niektórych screenach :?:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 30 listopada 2004 - 18:33

Gość__*
  • Goście
Pomysł, przyznam, jest świetny, wręcz rewelacyjny, tylko że... po prostu nie lubię platformówek 2D.
  • 0

#23 Kaxi Napisany 16 grudnia 2004 - 21:45

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Ho ho ho! Właśnie mi się przypomniało, że właśnie dziś - 16.12 - Jungle Beat ma premierę w Japonii. No to czekamy na jakieś top listy, by zobaczyć jak an tę nowinkę zareagują żółci bracia. Przypomnę tylko że w Famitsu (tym głównym, poświęconym wszytskich konsolom) DK dostał 32/40.
  • 0

#24 BeSOS Napisany 17 grudnia 2004 - 11:19

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
a na ign jest playtest JB i z tego co czytałem, to gra jest bardzo przyjemna.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 17 grudnia 2004 - 12:31

Gość__*
  • Goście
Famitsu dało PM2 podobną notę, a w Europie i USA dostawało same dziewiątki i dziesiąki (no dobra, kilka ósemek też było ;)). Jeżeli podobna sytuacja będzie z DK:JB, to ja już chcę tą gierkę! :D

PS. Jak się poprawnie pisze? Tę grę, czy tą grę? ;) To taki mały offtopic. :D
  • 0

#26 Ganon Napisany 05 stycznia 2005 - 15:51

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Widzieliście nowe screeny z DK:JB na IGN? Pokazano nowych wrogów, Donkey Konga, i siakąś mini-gierkę.I'm so excited!!!!
  • 0

#27 Gość__* Napisany 05 stycznia 2005 - 16:45

Gość__*
  • Goście
uuu...w pre-orderach cena jest dla mnie mocno przegieta - ja za ta gre daje gora 160 zl
  • 0

#28 BeSOS Napisany 05 stycznia 2005 - 16:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dodany obrazek

na tej fotcw wyglada to całkiem przyjemnie. Ale i tak jakos nie moge sie przekonac. gdyby zamiast Donkeya biegał tam Conker/Banjo 8) [/url]
  • 0

#29 Ganon Napisany 05 stycznia 2005 - 16:57

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja nie mogę się doczekać!!! Ale najoierw chciałbym dostać Donkey Konga:Hit song parade.Modle się aby była europejska wersja.I żeby kosztowało tak z 150 zł.
  • 0

#30 Kaxi Napisany 05 stycznia 2005 - 17:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Jungle Beat będzie sprzedqawany z wersją z bębnami i bez i tak druga powinna byc tansza, wiec jest (dla mnie) bardzo dobrze. Ten screen wygląda super tak ogólnie dla mnie 8) W ogóle max napalony ejstem na tę gierkę. Będzie bosko.

DK2: Hit Song Parade powinna tarfi do Europy w 3 kwartale czyli na wakacje jakos. Ale 2 czesc jest taka bardziej dziecinna, z tego co widziale po japonskich pisoenkach i reklamach. Chciałbym żeby jeszcze w tym roku (na Święta) trafiła do nas DOnkey Konga 3.
  • 0