Skocz do zawartości

Zdjęcie

Donkey Kong: Jungle Beat


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
89 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Platformówka z bongosami to... (34 użytkowników głosowało)

Platformówka z bongosami to...

  1. Świetny pomysł - biorę to! (20 głosów [54.05%])

    Procent głosów: 54.05%

  2. Może być nieźle - poczekam na reckę (13 głosów [35.14%])

    Procent głosów: 35.14%

  3. Raczej nic z tego nie wyjdzie (0 głosów [0.00%])

    Procent głosów: 0.00%

  4. To raczej nie dla mnie, ale może się sprzedać (3 głosów [8.11%])

    Procent głosów: 8.11%

  5. Bongosy i gry na nie to niewypał (1 głosów [2.70%])

    Procent głosów: 2.70%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 Ganon Napisany 05 stycznia 2005 - 17:40

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja też widziałem te japońskie reklamy i filmiki na Ign.Ale może w wersji USA i Pal to się zmieni.
  • 0

#32 BeSOS Napisany 13 stycznia 2005 - 10:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
hmmm, po obejrzeniu nowych filmików z ign, powiem, ze spodobało mi się :lol: Co prawda, nie jest to jakiś killer, ale chyba jednak się przekonam, zwłaszcza, ze oprócz RE4/Baten/TS3 i nowego Splintera nie widze dla siebie nic ciekawego 8) A walki z bossami wygladaja rewelacyjnie-szczególnie ta z wielkim ptaszyskiem 8)
  • 0

#33 Ganon Napisany 13 stycznia 2005 - 17:32

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja widziałem te filmiki i .... Wypas!!! Będzie w co grać!!! Podoba mi się to, żę po zabiciu siakiegoś wroga powstaje taki dymek jak w Wind Wakerze.No ale w pierwszej kolejności kupuje Resident Evil4 i Paper Mario 2 a póżniej Donkey Kong: Jungle Beat. :D
  • 0

#34 Gość__* Napisany 29 stycznia 2005 - 13:35

Gość__*
  • Goście
Widziałem mnóstwo screenów z owej pozycji i muszę powiedzieć, że mam co do niej mieszane uczucia - grafika jest słaba, mam nadzieję, że nadrobią to grywalnością. Well, podoba mi się to, że DK:JB będzie pierwszym platformerem, w którym będzie się sterować postacią za pomocą bongosów, a nie standardowego joy pada - jak na razie jest to jedyna rzecz, która przekonuje mnie do zakupu tej gry. Cóż, pożyjemy zobaczymy. Jeśli dużo osób na całym świecie będzie twierdzić, iż nowa gra z DK jest wypaśna, to zakupię, jeśli nie - trudno, będę dalej czekać na DK2 ;].
  • 0

#35 Gość__* Napisany 29 stycznia 2005 - 14:38

Gość__*
  • Goście
Na Planet Gamecube gra dostała 8.5 - w tym 9.0 za grafikę. 8) Nie wiem, czy jest taka słaba - podobno efekty graficzne są doskonałe.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 29 stycznia 2005 - 15:27

Gość__*
  • Goście

Na Planet Gamecube gra dostała 8.5 - w tym 9.0 za grafikę. 8) Nie wiem, czy jest taka słaba - podobno efekty graficzne są doskonałe.

Wiesz, z tego co ja widziałem na screenach wnioskuję, że jest słaba. Poza tym, czytałem gdzieś - nie pamiętam dokładnie gdzie - że gra pod tym względem nie jest zachwycająca ;].
  • 0

#37 fingus Napisany 30 stycznia 2005 - 12:35

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
sambady - gdzie ty masz oczy? Oglądałem screeny i filmiki, i grafika prezentuje się rewelacyjnie, żywa, kolorowa, mnóstwo efektów, futro Konga, bossowie - sam mjut. Słaba? Czy my aby mówimy o tej samej grze?
  • 0

#38 BeSOS Napisany 30 stycznia 2005 - 12:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
też na poczatku myślałem, że grafa jest słaba, ale ostatnia porcja filmików z ign rozwiała moje wątpliwosci. Gra jest bardzi ładna- nie jakas rewelacja, alke ma świetne efekty graficzne- wybuchy z Zeldy, futerko i inne bajerki. IMO naprawdę bedzie fajna. Na Giga też kiedys grali w DK i naprawdę zrobiło to na mnie wrazenie.
  • 0

#39 Kaxi Napisany 03 lutego 2005 - 21:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Okay. Gra już wystartowała w Europie (a Amerykańce czekają :twisted: ). W ostatniej chwili wprowadzono pakiet Jungle Beat + Bongosy za 239zł (to do ciebie 1qaz1q :) ), a goła gra kosztuje chyba 179zł :!: Na dniach powinienem miec gierkę u siebie i sprawdzić, czy gra jest równie wspaniała jak Donkey Konga. Oby była :lol:
  • 0

#40 TREEpwooD G. Napisany 03 lutego 2005 - 22:04

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
czyli ze wreszcie wyszla? a wiesz moze gdzie da sie ja kupic?(heh... bede mial nowe bebenki :D )
  • 0

#41 Ganon Napisany 03 lutego 2005 - 22:50

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Nie wiem, czy kupić z bębenkami(jedne już mam), czy beż. Niby dodatkowe do multi, ale...mój qmpel ma też bongosy więc sie nie martwie :D
  • 0

#42 BeSOS Napisany 04 lutego 2005 - 15:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Kaxi, zaskocze cię( o ile nie czytałeś juz topicu o Donkey Kondze), ale od wczoraj jestem posiadaczem Kongi 8) . Ale oczywiście to jungle beat zadecydował o tym, że ja kupiłem( no i przede wszystkim świetna cena). Bardzo jestem ciekaw ceny w Empiku, bo np w Ultimie DK kosztuje 239 a w Empiku 209. Mam wiec nadzieję, że cena Jungle beata bedzie mniej wiecej na tym samym poziomie. Teraz mam tylko dilemma czy brać wersję z bongo czy nie, bo w sumie znajomym się D.Konga spodobała :wink:
  • 0

#43 Kaxi Napisany 05 lutego 2005 - 16:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Okay. Ja już gram :lol: I jest lepiej niż myślałem :D I.. teraz potrzymam was w niepewności i wracam grać :wink:
  • 0

#44 BeSOS Napisany 05 lutego 2005 - 16:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ej, no nie ma tak :D Mi sie nie udało dorwać swojej kopii dzisiaj(wszystko wykupione :x ), wiec chociaz podziel się wrażeniami 8)
  • 0

#45 Gość__* Napisany 05 lutego 2005 - 18:39

Gość__*
  • Goście

Okay. Ja już gram I jest lepiej niż myślałem I.. teraz potrzymam was w niepewności i wracam grać

Od razu jak skończysz, napisz coś - normalnie nie mogę wytrzymać ;p.

Anyway, sam zacząłem już zbierać pieniążki, walę grafikę - najważniejsze jest to, że jest zajebiście grywalna [tak słyszałem] :P.
  • 0

#46 Kaxi Napisany 05 lutego 2005 - 19:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Okay. Jestem już po kilku godzinach z Jungle Beat. Gierka jest dynamiczna, kolorowa, ciągle coś się dzieje. I nie jest wtorna. Czasem są wewnątrz planszy momenty na wzór mini gierek. Bossowie są kozaccy, zwlaszcza Ci z którymi bijemy się jak w bijatyce. Graficzka bardzo przyjemna, choć czasem jest pusto. Ale jest mnóstwo kolorów, ciągle coś się dzieje, coś wybucha, faluje, powiewa. Jednak z tego co widze gra się dość syzbko kończy, ale trzeba zdobywać złota, by dobić się do wszystkoch plansz.
  • 0

#47 BeSOS Napisany 05 lutego 2005 - 19:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no właśnie, na gamesradarze czytałem, że w 4 h mozna przejść całość. Ale co tam i tak będę ją miał. Wiem, ze to jest mój typ gry, a na platformówkę to mam już normalnie chcicę :lol: A z tego co widziałem, to jest przynajmmniej dobra. Zresztą , teraz jak mam bongosy to nie mam wyboru :wink:
  • 0

#48 Gość__* Napisany 05 lutego 2005 - 21:00

Gość__*
  • Goście
Kurcze, zobaczyłem filmik z tej gry w akcji i... rewelacja :shock: Jeśli będe miał NGC to Jungle Beat'a też... O ile wcześniej sceptycznie podchodziłem do bębenków i Donkey Konga mi się nie podoba, o tyle Jungle Beat jest świetny... Może ktoś napisać, jak np. walczy się przy użyciu bębenków? Na czym to polega?
  • 0

#49 BeSOS Napisany 05 lutego 2005 - 21:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Może ktoś napisać, jak np. walczy się przy użyciu bębenków? Na czym to polega?


to chyba tylko Kaxi może, ale się zarzeka, że bedzie trzymał nas w niepewności. Kaxi, zamiast grac napisałbys coś bo gra jest krótka, wiec zaraz ją przejdziesz i po co ci to 8) A tak przynajmniej przedłużysz sobie rozrywkę :wink:

O ile wcześniej sceptycznie podchodziłem do bębenków i Donkey Konga mi się nie podoba, o tyle Jungle Beat jest świetny


ja też byłem sceptyczny do Kongi, ale teraz jak już mam to przyznam, że nie potrzebnie. Co prawda nie jest to jakies dzieło sztuki i ma kilka powaznych wad( słaba grafika- wiem, że to gra muzyczna, ale momentami aż się prosi o coś lepszego), ale niektóre piosenkii na najwyższym poziomie trudności naprawde swietnie się gra. Zwłaszcza jak się wczujesz w rytm- wtedy to juz wszystko wychodzi.

Ale zgadzam się, JB wyglada świetnie; ja własnie jak zobaczyłem na jgn walki z bossami, to strasznie sie napaliłem 8) No i nie ukrywam, że podoba mi sie pomysł ze sterowaniem.No i gra wyglada bardzo ładnie, a to tez sie u mnie bardzo liczy.:wink:
  • 0

#50 Kaxi Napisany 05 lutego 2005 - 21:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Opowiem o tych walkach, ale to ostatni raz :D Bo co ja potem napiszę w recenzji, jak wszystko przeleję na forum, co? :twisted:

No więc walki z bossami są ogólnie dosyć proste i raczej krótkie. U tych, z którymi się bijemy niczym w fighterze, sterowanie wygląda tak:

lewy bębenek - lewa piącha
prawy bębenek - prawa piącha
klaśnięcie - unik

Nie jestem pewien jak ma się sprawa z dwoma bębnami jednocześnie, bo raz zrobiłem upper cuta ale potem mi już nie wychodził :?
W każdym razie na bossów potrzebny jest sposób i niezły timing.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 05 lutego 2005 - 21:45

Gość__*
  • Goście
To mi się podoba. Kurcze, ja chce Jungle Beat'a już a tu jeszcze Gacka nie mam :P
  • 0

#52 Gość__* Napisany 06 lutego 2005 - 14:12

Gość__*
  • Goście
W Nintendo Official Magazine UK, który regularnie otrzymuje :D (polska prasa nie jest taka jak kiedyś :wink: ) napisano, że DKJB można przejść w 7h. Później do gry zachęca tylko zdobywanie złotych medali, za które można odblokować dodatkowe levele. Są też świetne gierki multiplayer, np. skoki narciarskie na bizonie. :D Kaxi, wypowiedz się wodzu! :D
  • 0

#53 BeSOS Napisany 06 lutego 2005 - 14:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No, ja czytałem, ze nawet w 4. Ale i tak mnie to nie zniechęci. Ja już swój egzemplarz mam odłożony i czeka na mój odbór 8)
Cube, jak został oceniony w tej twojej gazetce, bo bardzo mnie to ciekawi :wink: ?
  • 0

#54 Kaxi Napisany 06 lutego 2005 - 18:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Ja już gierkę skończyłem (tzn. ujrzałem naois The End), ale zostało mi trochę dodatkowych leveli.

Co do mini gierek multiplayerowych: mini gierki są i są wplecione w plansze dla jednego gracza. Multiplayera albo nie ma wcale (na co wskazuje napis na opakowaniu) albo ja się jeszcze do niego nie dobiłem. :?



Ale gierka intensywna, że momentami aż tchu brak :lol:
  • 0

#55 Gość__* Napisany 06 lutego 2005 - 20:19

Gość__*
  • Goście
1qaz1q - w NOM UK gra Donkey Kong Jungle Beat dostała ocenę 86%/100. Poszczególne oceny to 9/10 za grafikę, 8/10 za dźwięk, 8/10 za grywalność i 5/10 za żywotność.
  • 0

#56 BeSOS Napisany 08 lutego 2005 - 16:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no własnie, gra zbiera bardzo porządne notki- ogólnie w granicach 80-90% wiec dla mnie jest wszystko ok. Wiadomo, nie jest to epicka przygoda pokroju Zeldy, więc takie oceny jakie dostaje są dla mnie w pełni satysfakcjonujace :D Can't wait to play it 8)
  • 0

#57 Kaxi Napisany 09 lutego 2005 - 21:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Ukończyłem właśnie gierkę w 100% i nie ma żadnego multiplayera. Musiałeś Cube źle zrozumieć text. :?
  • 0

#58 BeSOS Napisany 09 lutego 2005 - 22:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ukończyłem właśnie gierkę w 100% i nie ma żadnego multiplayera. Musiałeś Cube źle zrozumieć text. :?


Mniej wiecej ile czasu zajeło Ci przejście gry na 100%, jeśli można wiedzieć :wink: ?
  • 0

#59 Ganon Napisany 09 lutego 2005 - 22:21

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Kaxi, opowiedz, jakie są mini-gierki i jak długo Ci zajęło przejscie na 100% tej gry, czy warto kupić?
  • 0

#60 Kaxi Napisany 09 lutego 2005 - 22:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Ludzie! Litości! Zostawcie mi coś na reckę 8)


PS. Ganon: na pierwszą część swoje pytania odpowiedź masz wyżej.
  • 0