Skocz do zawartości

Zdjęcie

Vanquish

Platinum Games Sega PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
767 odpowiedzi na ten temat

#721 Nyjacz Napisany 10 marca 2020 - 11:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

MGR2 to jedyny slasher, którego przytuliłbym mocniej od nowej części DMC. Szkoda, że zamiast tego młotki wolą strugać te ciulowatą Bayonettę. 

dz7h2bz4anl41.jpg

 

:^^:


  • 0

#722 Shinigami Napisany 10 marca 2020 - 11:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

CheapFeistyDassierat-max-1mb.gif


  • 0

#723 Kazuo Napisany 10 marca 2020 - 11:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
A tak w ogóle to jak tam, platyny już powbijane? :cf:
  • 0

#724 Shinigami Napisany 10 marca 2020 - 11:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Ja wbiłem u kolegi, bo nie umiał lamus czelendży zrobić.


  • 0

#725 Schrodinger Napisany 10 marca 2020 - 13:38

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Łeee, zobaczyłem że tam chyba już coś koło 2% ma to co to za wyzwanie phi! 


  • 0

#726 Kazuo Napisany 10 marca 2020 - 16:58

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Wszyscy spóźnialscy, którzy nie wyrobili się z platyną na poprzedniej generacji. 


  • 0

#727 Nyjacz Napisany 10 marca 2020 - 19:31

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

Ja pyknę i mam chory plan pyknąć w obu wersjach (PS3 i 4), ale po DOOMach :^^:


  • 0

#728 Kazuo Napisany 10 marca 2020 - 20:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ciebie to chyba dziewczyna rzuciła i do tego z roboty wyjebali, bo ostatnio coś za dużo (i za szybko) tych platyn wbijasz :olo: 


  • 0

#729 ACZ Napisany 14 kwietnia 2020 - 14:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

I jak tam?


  • 0

#730 burnstein Napisany 14 kwietnia 2020 - 15:19

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 113 Postów:

Ja wbiłem, ale trochę zonk, bo nie zauważyłem, że byłem zalogowany na koncie kuzyna :sapek:


  • 3

#731 Nyjacz Napisany 02 września 2020 - 22:32

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:
Szrot, masz 4 miechy.

Pyknalem 3 pierwsze, 4 challenge calkiem wymagajacy, nir udalo mi sie dzis.
  • 0

#732 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 09:07

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

xCrwtA2.jpg

 

zaczynamy (jeszcze nie próbowałem)

 

Czwarty nie był zły, opanowałem do perfekcji, Viper ogólnie jest łatwym przeciwnikiem, tylko trzeba być gotowym na kwadrat.

 

PS. Boję się jak cholera xD


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 03 września 2020 - 09:09

  • 2

#733 Kazuo Napisany 03 września 2020 - 09:31

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Masz platynę w DMCV, więc ten czelendż w Vanquishu to tylko kwestia czasu

 

 

YTij.gif


  • 0

#734 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 09:36

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

Tym bardziej, że absolutnie zakochałem się w gierce. Jeszcze bardziej niż kiedyś!

 

W sumie 5 czelendży wczoraj wieczorkiem i dziś rano to całkiem niezły wynik, bo widziałem, że z czwartym czysiek męczył się kilka dni. Dodaje mi to trochę otuchy, ale szczerze - nigdy nie wyzbyłem się strachu przed wyzwaniami w grach uznawanymi za naprawdę trudne, a ten challenge 6 obrósł w mityczne szaty cierpienia. Ale chyba to kocham w platynowaniu, no jest to jednak jakaś praca nad swoim umysłem jeśli chodzi o stres i wyzwanie xD

 

Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak trudno jak w DOOM-ie 2. To najtrudniejsza platyna i najtrudniejsze, co kiedykolwiek zrobiłem w grach, zajęło mi to kilkanaście chyba godzin nauki jednego poziomu, a szczerze to już chcę triumfować i wieczorem napierdalać w Tonego Hawka ze spokojem :^^:


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 03 września 2020 - 09:38

  • 0

#735 Kazuo Napisany 03 września 2020 - 09:54

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jak trudna była platka w Doomie 2 wiem tylko z Twoich relacji, sam nie mam do tego żadnego odniesienia, bo nie próbowałem się w to bawić i nie zamierzam. Natomiast jeżeli chodzi o platynowy dzban w Vanquishu, to owszem, przez ten ostatni czelendż jest on cieżki do zdobycia, nawet bardzo, ale jak dla mnie i tak ciut łatwiejszy niż np. ten z piątego Devila (najtrudniejszy z jakim się spotkałem do tej pory, zwłaszcza że wbijałem go zanim odkryto cheese z Faustem), The Evil Within czy Max Payne 3. Pewnie jeszcze dzisiaj pochwalisz się 100 platynką ;) 


  • 0

#736 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 10:21

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

Nie wiem, czy opisywałem, ale DOOM 2 ma banalne trofiki oprócz Nightmare w coopie. Ależ by było łatwiej solo :(

 

- W coopie respi się w nieskończoność, ale przeciwnicy na Nightmare też się respią w nieskończoność

- Wiele leveli idzie przerushować, zwłaszcza jak faktycznie gramy we dwóch

- Niestety większość leveli przechodziłem sam i to jest dosłownie wojna o centymetry terenu, żeby za 20 rushem przebiec o jedną półkę dalej

- Losowość respienia się demonów :/

- Dostajemy chore obrażenia

- Ale to wszystko nic przy wisience na torcie, którą jest brak sejwów; Nightmare solo z sejwowaniem w którym się chce momencie byłby banalny

- No to tera połącz te kropki i wyobraź sobie, że jeden level wymaga przejścia solo, bo we dwójkę się zwyczajnie nie da (i nie ma na YT żadnego zapisu walczącego z tą tezą), ma trudny platforming, najgorszych przeciwników w jebniętych ilościach i zmusza do wyuczenia się i przechodzenia dwóch poprzednich leveli za każdym razem jak się zginie - żeby zebrać wyposażenie, bo wyobraź sobie, że na tej planszy jest tylko karabin i strzelba xDDD

 

Co do DMC5, to ja z Faustem przechodziłem chyba tylko przedostatniego bossa, ale on i tak nie był szczególnie pojebany, ale już nie pamiętam, natomiast wiem, że jeden poziom dało się w 15-stu najtrudniejszych procentach skipnąć, co nie było glitchem, tylko możliwością daną przez twórców, o której chyba nie wiedziałeś.

 

Anyway, dochodzę do czwartej fali


  • 1

#737 Kazuo Napisany 03 września 2020 - 10:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Co do DMC5, to ja z Faustem przechodziłem chyba tylko przedostatniego bossa, ale on i tak nie był szczególnie pojebany, ale już nie pamiętam, natomiast wiem, że jeden poziom dało się w 15-stu najtrudniejszych procentach skipnąć, co nie było glitchem, tylko możliwością daną przez twórców, o której chyba nie wiedziałeś.

 

Anyway, dochodzę do czwartej fali

 

UuHTc3t.jpg

 

 

Jak jeden z pierwszych na świecie w DMC5  :good:  Minus taki, że wtedy nie było jeszcze żadnych guide'ów (ba, sam na bieżąco tworzyłem własny na YT) ani żadnych oczywistych cheesów, więc momentami było ciężko jak cholera. Wiem o który level Ci chodzi, w którym można było skipnąć kilka walk, ale o tym niestety też wcześniej nie wiedziałem, a to właśnie na nim męczyłem się najdłużej, bo chyba cały dzień  :bralczyk:

 

 

Anyway, dochodzę do czwartej fali

 

 

tenor.gif

 

Jeszcze trochę i do ostatniej fali będziesz dochodził z zamkniętymi oczami. A tam... to już niestety są schodki. Powiedziałbym, że zrobienie finałowego czelendża zależy w 40% od nauczenia się na pamięć wszystkich fal (poza ostatnią), w 40% od skilla i 20% od szczęścia (ostatnia fala, jej już się nie da nauczyć). Pamiętam jak walczyłem z tymi dwoma skurwielami na końcu to mi prawie pikała siadła, aż musiałem zapauzować w pewnym momencie, tak mi serducho waliło :olo:


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 03 września 2020 - 10:54

  • 0

#738 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 10:59

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

Nie oglądałem jeszcze tego na YT, ale z czego wynika trudność tych dwóch bogeyów? Bo w kampanii na hardzie byli po prostu banalni.


  • 0

#739 ACZ Napisany 03 września 2020 - 11:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

Bo w kampanii miałeś tylko ich, a w czelendżu jeszcze masz mniejszych przydupasów.


  • 0

#740 Kazuo Napisany 03 września 2020 - 11:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Z tego co pamiętam to są znacznie gorsi w czelendżu niż w trybie story. Szybsi, agresywniejsi i nie ma za bardzo gdzie się przed nimi schować, żeby zregenerować życie. 


  • 0

#741 ACZ Napisany 03 września 2020 - 11:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

True, i w czelendżu jeszcze chyba jak jeden zginie to drugiemu załącza się mocniejszy agresor, przynajmniej ja miałem takie wrażenie.


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 03 września 2020 - 11:11

  • 0

#742 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 11:17

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

W kampanii też tak jest. No ale wierzę, że jest trudniejsi, za niedługo sam się przekonam.


  • 0

#743 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 12:32

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

True, i w czelendżu jeszcze chyba jak jeden zginie to drugiemu załącza się mocniejszy agresor, przynajmniej ja miałem takie wrażenie.

Rozumiem, że przynajmniej raz grałeś w rundę piątą w szóstym wyzwaniu?


  • 0

#744 ACZ Napisany 03 września 2020 - 13:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

Heh, dobre pytanie. Wyszło, że coś mi się pojebało, bo nigdy nie doszedłem do piątej rundy, a do czwartej ze skorpionami.

W poprzednim poscie miało być, że jak ma już mało energii, to miałem wrażenie, że bogeyowi załącza się większy agresor, no i to chodziło o rundę 2.


  • 0

#745 nole Napisany 03 września 2020 - 13:05

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 727 Postów:

Te 2 Bogeye to ostatni boss z kampanii? Pamiętam jaki byłem kurwa dumny jak ich na Normalu pokonałem  :clown:.


  • 0

#746 ACZ Napisany 03 września 2020 - 13:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

Ta, ostatni. Do platyny trza było grę na hardzie przejść.


  • 0

#747 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 13:27

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

3 fazy ogarnięte, czwarta mnie masakruje na wejściu  :olo:

 

Zajebiście się gra :sir:


  • 0

#748 ACZ Napisany 03 września 2020 - 14:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

A petów to na czelendż ile jest?


  • 0

#749 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 14:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

3


  • 0

#750 Nyjacz Napisany 03 września 2020 - 17:08

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 984 Postów:

 

To był ten challenge 6???

 

Obsmarkany, zakichany z zatkanymi uszami i bólem gardła, nafaszerowany strepsilsem, w 3h łącznego gejpleju to jebło i nawet to nie stało obok DOOM 2, DMC5 czy nawet Shadow Warrior 1, lol. Kazek, no myślę, że gdybyś teraz wrócił do gierki to byś zmienił zdanie, zapewne miałeś mniejszego skilla kiedyś, że tak źle wspominasz ten czelendż. Pożyczę od kumpla wersję na PS3, żeby to pyknąć też (tam brakuje mi tylko tego trofika).

 

To była 2 próba z Bogeyami, najtrudniejsza faza czwarta i nad jej masterowaniem spędziłem najwięcej czasu, a pierwsze trzy całkiem łatwe.

 

Trochę się spuszczam nad sobą, no ale byłem serio zdygany, a koszmary w giereczkach już przeżyłem, więc myślałem, że czeka mnie apokalipsa i giereczka mnie wyjaśni.

 

No nic.

 

Platyna #100: Vanquish


  • 3



Inne z tagami: