Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last Story


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
188 odpowiedzi na ten temat

#31 rikku100 Napisany 21 czerwca 2010 - 00:43

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Dodany obrazek


...
i see what u did there...




ta gra ma śliczne artworki, śliczne, śliczne i ślicznych bohaterów i wogóle jest śliczna <3
Mistwalker i hate u...

szkoda że nikt jej na E3 nie przyniósł...
  • 0

#32 Malutki Napisany 02 lipca 2010 - 13:41

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Nowy art :)
Spoiler

http://www.nintendoe...hing.com/44128/
  • 0

#33 Kaxi Napisany 02 lipca 2010 - 14:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Nic nie widzę :( Ale jest link :)
  • 0

#34 Razel Napisany 02 lipca 2010 - 14:05

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:

Nic nie widzę :( Ale jest link :)

Trzeba kliknąć w "dołączona..." prawym przyciskiem myszy, pokaż obrazek i w pasek adresu wejść i kliknąć "Enter".
Tak na przyszłość jak co :^^:
  • 0

#35 rikku100 Napisany 02 lipca 2010 - 14:17

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
art szmart, gameplay! :evil:
  • 0

#36 Malutki Napisany 08 lipca 2010 - 07:53

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pojawił się pierwszy trailer !!!

O kur.. jak to nieprawdopodobnie wygląda, kandydat do najpiękniejszej gry na Wii :shock: .Szykuje nam się konkretny hicior :klaszcze:
  • 0

#37 Texz Napisany 08 lipca 2010 - 08:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Miazga. Pierwsze co przeleciało mi przez głowę to porównanie z Demon's Souls, w połączeniu z widowiskowym jRPG. Co tam, jRPG nowej generacji! Elementy skradankowe mogą zarządzić, zwłaszcza jeżeli wyżyłują poziom trudności na tyle, że gra będzie stanowić wyzwanie jak DS.
  • 0

#38 Kaxi Napisany 08 lipca 2010 - 09:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
O ja, rewelka! I Japonia dostanie grę jeszcze w tym roku! Grafa świetna (widać, że na Wii, ale świetna), rozmach epicki a do tego bardzo interesujący system walki! Wow!
  • 0

#39 Malutki Napisany 08 lipca 2010 - 09:20

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Miazga. Pierwsze co przeleciało mi przez głowę to porównanie z Demon's Souls, w połączeniu z widowiskowym jRPG. Co tam, jRPG nowej generacji! Elementy skradankowe mogą zarządzić, zwłaszcza jeżeli wyżyłują poziom trudności na tyle, że gra będzie stanowić wyzwanie jak DS.

Mi pierwsze co przyszło na myśl to Vagrant Story i Gears of War.Podoba mi się bardzo kolorystyka w tej grze ,jest taka mroczna ,"brudna" :smile: .Zastanawiam się kiedy ten majstersztyk pojawi się u nas , juz nie mogę się doczekać ( hype on :P )
  • 0

#40 Kradziej Napisany 08 lipca 2010 - 09:30

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Mhroczność rządzi, walka wygląda zabójczo, końcowa scenka z trailera (ta z nucącą coś dziewoją) daje nadzieje na poruszającą fabułę, a niektóre sceny dla mnie wyglądały jak wyjęte z Władcy Pierścieni. Trailer robi świetne wrażenie.
  • 0

#41 ACZ Napisany 08 lipca 2010 - 10:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Grę wpisuję na listę gier do ogrania.
Jednak framerate gdzie łazimy po mieście chyba ciut zasysa.
  • 0

#42 Kaxi Napisany 08 lipca 2010 - 10:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Też mi się zdawało, że coś niepłynnie. Nic dziwnego, pewnie ciągle próbują zmusić Wii do pociągnięcia tego wszystkiego. Mam nadzieję, że im się uda wyeliminować spadki płynności animacji do czasu premiery.
  • 0

#43 Blizzard Beast Napisany 08 lipca 2010 - 10:44

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Animacja panopka biegającego po mieście to rozumiem taki element komediowy? :D Dla tych, dla których to za mało, żeby się obśmiać, przygotowano mega lipsync.
  • 0

#44 mic Napisany 08 lipca 2010 - 11:04

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Mi pierwsze co przyszło na myśl to Vagrant Story i Gears of War.Podoba mi się bardzo kolorystyka w tej grze ,jest taka mroczna ,"brudna" :smile: .Zastanawiam się kiedy ten majstersztyk pojawi się u nas , juz nie mogę się doczekać ( hype on :P )


Mi tez sie troche z Vagrant Story kojazylo :) z Gearsami juz nie ;) i scena ostatnia jest superowac - te spadajace gwiazdy robia magiczny klimacik :mrgreen:
  • 0

#45 Gość_Zero_* Napisany 08 lipca 2010 - 16:46

Gość_Zero_*
  • Goście
Panowie ... przecież Square powiedziało że miasta wyszły z mody ... pfffff :rolleyes:
  • 0

#46 burnstein Napisany 08 lipca 2010 - 17:12

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
No, no, za***iście to wygląda. Greg, kupisz mi Wii w ramach pomocy mieszkańcom Trzeciego Świata? :ftopa:
  • 0

#47 ACZ Napisany 08 lipca 2010 - 21:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Greg, kupisz mi Wii w ramach pomocy mieszkańcom Trzeciego Świata?

Nie, bo marnujesz pieniądze na jakieś szroty na PS2 pokroju playboy mansion. Nie szanujesz pieniędzy.
  • 0

#48 rikku100 Napisany 09 lipca 2010 - 10:43

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Rofl Gears of the Last Story?


Nie, bo marnujesz pieniądze na jakieś szroty na PS2 pokroju playboy mansion. Nie szanujesz pieniędzy.



od kiedy jestes wyrocznią do spraw tego co warto kupować a co nie ?
  • 0

#49 burnstein Napisany 09 lipca 2010 - 10:49

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Nie, bo marnujesz pieniądze na jakieś szroty na PS2 pokroju playboy mansion. Nie szanujesz pieniędzy.


Olo, nie kupiłem żadnego Playboy Mansion. W szopingu miałem na myśli magazyn Playboy ze zdjęciami w 3D i dodanymi odpowiednimi okularami 3D. Lol. Posiadam wyśmienity gust jeśli chodzi o gry, nie kupuje takich krapiszonów i oczywiście czekam na przeprosiny :^^:
  • 0

#50 Malutki Napisany 10 lipca 2010 - 11:27

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Bardzo dobra wiadomość :smile:
Nintendo to share the status of The Last Story outside of Japan by the end of the year

Update: The Twitter account has been proven real via the company’s official website (thanks Ome), but I’m bumping this to the front page because Mistwalker says that their original message contained a typo. We’ll find out by the end of this year, not the end of this month.

Earlier this week, Nintendo released the first trailer of The Last Story. It only confirmed that the game will be released in Japan sometime this year, though the same cannot be said of North America and Europe. The good news is that we should be hearing an update about the overseas status of Mistwalker’s new title by the end of the month, as was noted on the company’s Twitter account.

“You will found it out by the end of this month.”

Regarding the validity of the Twitter account, I’m 99% sure it’s the real deal. I’ve been following it over the past several months, and there have been a ton of responses that have sounded legitimate. Also, I’m fairly certain that Twitter doesn’t confirm company accounts (or at least most, anyway), so you’ll never see a verification on the page that it’s real.

http://www.nintendoeverything.com/44575/
Wychodzi na to , że jeszcze w tym roku europejscy gracze położą swoje łapska na tej perełce :klaszcze: .
  • 0

#51 Kaxi Napisany 10 lipca 2010 - 11:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Nie, Malutki, z tego wynika, ze do konca roku dowiemy się, kiedy zagramy. Obstawiam marzec 2011.
  • 0

#52 Ryan Napisany 11 lipca 2010 - 22:10

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Pitolisz, Blizu. Poza klejeniem animacji i lipsynkiem nie ma się do czego przyczepić.
  • 0

#53 Malutki Napisany 12 lipca 2010 - 10:16

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Nie, Malutki, z tego wynika, ze do konca roku dowiemy się, kiedy zagramy. Obstawiam marzec 2011.

Oj troszeczkę się zapędziłem , tak czy siak jest na co czekać :tak:
  • 0

#54 Krill Napisany 12 lipca 2010 - 19:47

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
RPG to zdecydowanie nie mój gatunek, ale The Last Story robi wrażenie, nie da się ukryć. Może zagram, wszystko zależy od tego czy fabuła w jakikolwiek sposób będzie się wyróżniać.
  • 0

#55 BeSOS Napisany 13 lipca 2010 - 07:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
zmarnuje sie na wii, ale nie robi na mnie wrazenia szczerze mowiac oprocz fajnie zaprojektowanych postaci.
  • 0

#56 rikku100 Napisany 13 lipca 2010 - 13:08

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
fakt, pewnie sprzeda się z 15 000 kopii i tyle będzie z TheLastStory :cry:
  • 0

#57 ogqozo Napisany 13 lipca 2010 - 14:33

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Ale czemu tak sądzicie? Jedyny porównywalny tytuł - Xenoblade - sprzedał 6 razy tyle w pierwzym tygodniu. Co, Japonia się obraziła na Sakaguchiego? Wszystkie Wii na świecie się dziś rano zepsuły? Coś innego, o czym nie wiem?
  • 0

#58 Kaxi Napisany 13 lipca 2010 - 15:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Xenoblade radzi sobie bardzo dobrze, zadebiutowało na szczycie listy, drugi tydzień było wciąż w top 10, teraz jest chyba w top 20 drugi tydzień z rzędu. Jak na Japonię (w której w zeszłym roku chyba tylko 9 gier przekroczyło 1 mln sztuk! kryzys mają okrutny branży) to IMO bardzo dobrze. Dlatego nie sądzę by TLS miało jakoś wtopić, zobaczymy co na innych kontynentach.

TLO na X360 jakoś nie podnosiło głosów, że się marnuje*, więc tym bardziej TLS na Wii, które w Japonii jest silne i przeżywać będzie rpgową ofensywę (rozpoczętą przez Xenoblade, zakończoną przez DQX zapewne).


* chyba że były takie głosy, wtedy odszczekam to :)
  • 0

#59 me&myself Napisany 13 lipca 2010 - 18:08

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Skoro padacznie Xenoblade nie okazało się klapą, to TLS tym bardziej sobie poradzi. Jak dla mnie zapowiada się co najmniej bardzo dobrze. Japoński klimat i zachodni gameplay, czyli to co z dwóch rpegowych światów najlepsze, perfekcyjna mieszanka. No i motyw najemnika brzmi jak dla mnie bardzo ciekawie.
  • 0

#60 BeSOS Napisany 13 lipca 2010 - 21:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
z ta marnacją chodziło mi o oprawę, gra ma potencjał i na konsolach hd mogłaby rozwinąć skrzydła, choć jak już mówicie o sprzedażny to pewnie też szału nie będzie :mrgreen:
Osobiście nie moge poprostu patrzec na gry na wii (poza kilkoma wyjątkami), dfla mnie zacofanie tej konsoli ejst już chyba nie do obejścia <_<
  • 0