Skocz do zawartości

Viewtiful Korner!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
281 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 24 marca 2004 - 16:24

Gość__*
  • Goście
Jakie macie wrażenia z najlepszej gry na GCN (moim skromnym zdaniem) - Viewtiful Joe?
BTW. Znów można ją kupić w Świecie Nintendo!
  • 0

#2 Godot Napisany 24 marca 2004 - 16:33

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
eh, gra jest przerazliwie i piekielnie NUDNA... pozyczylem ja od kolegi zeby sprawdzic i zawiodlem sie... na poczatku wypas, idziesz, bijesz, odstawiasz akcje, swietnie wyglada, banan na ryju... a potem? idziesz dalej, znowu bijesz, te same akcje... i znowu to samo i znowu to samo i znowu to samo... po 20 min mam dosc tej gry... spoko by bylo gdyby save byl w dowolnym momencie, wtedy odpalalbym ja sobie kilka razy dziennie zeby pograc wlasnie 15 min, ale save jest raz na pol godziny wiec... ta gra napewno nie zasluguje na tytul najlepszej na gacka, jest duzo gier ktore bija owy tytul na glowe

(powyzsza wypowiedz jest bardzo subiektywna :twisted: )
  • 0

#3 Gość__* Napisany 01 kwietnia 2004 - 00:55

Gość__*
  • Goście
Joe jest swietna oldschoolowa gra...to jest jego najwieksza zaleta...ale niestety takze bolaczka...gra jest super ale ciezko sie nie zgodzic z tym, ze miejscami wieje nuda...dobrze, ze sa przerywniki w stylu lotu Six Machine`em bo byloby kiepsko...
  • 0

#4 Matt Napisany 04 kwietnia 2004 - 19:53

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Do licha ciężkiego! NIE MOGĘ JUŻ DŁUŻEJ SŁUCHAĆ CZERSTWEGO SKAMLENIA, że VIEWTIFUL JOE JEST NUDNY, ZŁY, NIEDOBRY i TYLKO TAKI DO BICIA I NIC INNEGO!

Jestem po kilkudniowej batali z małym, czerwonym pogromcą kineskopu i NIE MOGĘ PRZESTAĆ GRAĆ W V-JURECZKA! POPROSTU NIE MOGĘ! Napisać, że gra ma power, to jak iść na skróty i nie powiedzieć o tej grze NICZEGO! LUUUDZIE!! KOCHALIŚCIE KOMBAT KORNER FEELING? CZULIŚCIE KOMBAT KORNER FEELING? Przecież z tej gry aż wycieka STAROSZKOLNY, POSKŁADANY Z NAJPROSTSZYCH, NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWYCH AKCJI SYSTEM WALKI, którym można się BAWIĆ DŁUGIMI GODZINAMI!!!

JOE TO NAJCUDOWNIEJSZY NA ŚWIECIE EFEKT ZWOLNIONEGO CZASU! TO NAJPIĘKNIEJSZE AKCJE, KTÓRE SPECJALNIE PRZEDŁUŻA SIĘ O KILKA STRZAŁÓW, ŻEBY UZYSKAĆ TEN CUDOWNY, RÓŻOWY CELOWNICZEK, po którym JOE ROZSTAWIA PO KĄTACH ZAŁOGĘ CHORYCH PROJEKTÓW CAPCOMu!!! TO STAROSZKOLNE PLATFORMY, DZWONIĄCE MONETY, SKLEPY Z DODATKAMI i HUUUUMOR!!! ŚWIETNIE WYWARZONY, KOMIKSOWY HUMOR! JEŚLI COŚ JEST ESENCJĄ AKCJI, ESENCJĄ GRY, ESENCJĄ KOMBAT KORNER FEELINGU i MIŁOŚCI DO NAWALANIA PO GUZIKACH PADA TO TYYYYLKO VIEWTIFUL JOE!!!!! MIELU, DAWAJ TU Z ODCZUCIAMI!


... trzeba rozruszać topic o najmocniejszej POWERGRZE na GCN!!!!
  • 0

#5 Mielu Napisany 04 kwietnia 2004 - 20:16

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Oto i Viewtiful Mielu we własnej osobie :!:

Doskonale wiedziałem jaką broń wydobyć na znudzonych graczy, którzy uważają, że Joe jest nudny. MATT KOCHA VJ TAK JAK JA :twisted: I ma rację, po prostu CIĘŻKO PRZESTAĆ grać w VJ i po prostu BRAK SŁÓW by opisać to co człowiek czuje gdy Jurek zaczyna swój BALET :shock: Nigdy wcześniej nie było tak REWELACYJNEJ płynności przy jednoczesnym naszpikowaniu GENIALNYMI bajerami. Ta gra jest tym czym DMC chciało zostać, ale nie umiało (i teraz płacze w kącie :twisted: ). Grając aż chce się wykonywać na maksa zakręcone, niesamowicie widowiskowe i jednocześnie cholernie trudne kombinacje. Tak jak mówi Matt - SPECJALNIE PRZEDŁUŻA SIĘ TU AKCJE by było jak najprzyjemniej. To nie radocha rozwalić wszystkich dwoma ciosami. Aż chce się nieustannie mieszać trzy moce Joego. Tu wszystko dzieje się niesamowicie PŁYNNIE bez żadnego spowolnienia (chyba, że SAMI SOBIE ZAŻYCZYMY :twisted: ).

Rany julek po prostu sam się dziwię, że można tak przeżywać grę :!: Machspeed, podjazd do gościa i dwie bomby, slow i wysłanie go w kosmos, wyskok, slow, zoom, obrotowa setka kopniaków i jak piekarzyna spada to jeszcze dobijamy zoomem (Joe robi śrubę). A tu już czeka pięciu kolejnych :!: Nuda? PANOWIE !! Grać to się powinno na ADULTS. To NIE SZTUKA WŁĄCZYĆ KIDS i przejść grę jednym ciosem. Wyższy poziom trudności NIE POZWOLI WAM NA TO. Konsola bezlitośnie nakopie Wam do tyłków, a Wy wyginając pada we wszystkie możliwe strony będziecie pocić się przed ekranem żeby tylko nie dostać JAKIEGOKOLWIEK ciosu. MAAAASSAAAkra nie gra :!: Stary klimat i jak nowoczesne wykonanie. JOE KORNER MATT - PRZYWAL ODŁAMKOWYM (koniecznie w machspeedzie) :!:

Dodany obrazek
  • 0

#6 Matt Napisany 04 kwietnia 2004 - 20:36

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
JOE SPRZEDAŁ MI SYSTEM! Oto co potrafi METR, PIĘĆDZIESIĄT CZŁOWIEKA, ZAMKNIĘTE W CZERWONYM POKROWCU! DO RZECZY! ZDOBYŁEM PŁYTĘ! Ale....

Dodany obrazek

... za nic nie chciała ruszyć na czarnym monolicie! Próbowałem wszystkiego! Łącznie z płaczem, groźbami! Nawet Action Replay nie pomagał! NIC NIE ZMUSIŁO JOE DO STARTU NA TEJ PLATFORMIE!

Dodany obrazek

Po zamknięciu czerwonego diabła w KOŚCI RUSZYŁO JAK Z KOPYTA! Masz rację Mielu! Brakuje GUZIKÓW NA PADZIE, ŻEBY WYRAZIĆ TO, CO WYRAŻA TA GRA!

Jest tak! CZUJESZ, ŻE V-Jerzy MA MOC W TYCH MAŁYCH ŁAPKACH I NÓŻKACH! MOC Z KTÓREJ MOŻESZ WYKRZESAĆ KILKASET PUNKTÓW LICZONYCH W VIEWTIFULACH! I kiedy podbiegasz do idącej w TWOIM KIERUNKU CHMARY metalowych składanek, CHCESZ SPRZEDAĆ IM WSZYSTKO NARAZ!!! DO LICHA!!! DLACZEGO POKRAKI ROZPADAJĄ SIĘ TAK SZYBKO! BLASZANEGO PRZYGŁUPA MÓGŁBYM OBIJAĆ TYGODNIAMI!

Zwróćcie uwagę na ciekawy eksperyment. ODPALACIE KONSOLĘ Z GRĄ - DAJECIE KUMPLOWI. PIERWSZY TUTORIAL - JOE bezkarnie tłucze STALOWEGO WIEŚNIAKA. U MNIE MINĘŁO DOBRYCH 30 MINUT, ZANIM WYŁĄCZYŁEM TUTORIAL!!! CHCIAŁEM BIĆ I BIĆ, A NIE MIAŁEM NAWET JEDNEGO SPECJAŁU W KIESZENI! Ta gra to POTENCJAŁ CIEKNĄCY OTWORAMI KONSOLI!! CHCESZ BIĆ, TAŃCZYĆ, WYWIJAĆ, KRĘCIĆ, WALIĆ SPECJAŁY, PATRZEĆ JAK KONTO Z "VIEWTIFULS" ROŚNIE i ... JESZCZE WIĘCEJ BIĆ!! KOCHAM JOE! JAK W NIEGO GRAM, WRACAJĄ WSZYSTKIE NAJLEPSZE WSPOMNIENIA Z KONSOLAMI I GRAMI! I MORTALAMI! I TYM WSZYSTKIM, DZIĘKI CZEMU STAŁEM SIĘ GRACZEM! SZAAAACUNEK DLA VIEWTIFUL!!!!
  • 0

#7 Gość__* Napisany 04 kwietnia 2004 - 20:56

Gość__*
  • Goście
Zgadzam sie z Wami, ze Joe jest absolutnie nie z tej ziemi. Sam czekalem na niego i jaralem sie w tej grze WSZYSTKIM...od macha, zuma, slowa, grafy, pozimu trudnosci, postaci, oldschoolu, klimatu az do momentu kiedy dostalem inna gre...i zostawilem Joe`a na pulce. Smutne ale prawdziwe...tak jak bardzo mi ta gra lezy tak musze z czystym sumieniem powiedziec, ze po prostu odlozylem ja bo musialem odpoczac...gdybym nie dorwal czego innego pewnie w koncu wqurzyl bym sie i wiecej nie ruszyl, a tak Joe laduje w czytniku konsoli co jakis czas i nie ma kiedy sie definitywnie znudzic. I nie przecze, ze gra wciaga jak amazonskie bagno, ma zajebisty system walki itp ale kiedy po raz kolejny przyszlo mi walczyc w podobnym miescie (miasteczko zaraz po rozwaleniu Another Joe`a i miasto po zalatwieniu Charles`a) z tymi samymi kolesiami (ok, ok czolg to wyjatek :)) to musialem odsapnac i juz.

Zaraz zostane zjechany 8) badzcie delikatni, cheers!
  • 0

#8 Gość__* Napisany 04 kwietnia 2004 - 21:29

Gość__*
  • Goście
AAAAAAAaaaaaaiiiiiiiii!!!!:D
Dla VJ wybilem zkopniakiem w dupe od Matta do Empika w CENTRUM WAWY!!!! (40 minut walania sie metrem:P)....
Wbieglem do sklepu......CIACH......pierwsze schody....JEB......jakas babcie nie chciala sie usunac, trzea bylo jej dopomoc........TRZASK.....wreszcie jestem na pietrze ostatnim,trzecim........tutaj na mnie czeka przedostatnia w Warszawie wolna kopia Joe'ego...
...zrywam z polki..biegne, w kieszen wpada mi jeszcze Aggressive Inline.... ochroniarz sie patrzy na mnie jak na wariata..... gdzies w podmuchu ciagnacym sie za mna leci moj kumpel..... PIZD, wale obie gry przy kasie.... sliczna ekspedientka prosi o kase.... nim ja przeliczyla, juz bieglem trzy pietra nizej do metra... kumpel stal jeszcze przy kasie, bo nie zdazyl sie skapnac o co chodzi.... mial SLOWa bodajze....
W metrze MACH, w piec minut bylem w domu...... tu podczas wejscia zucilem haslo..YEACH!.....braciak zwolinil konsolke..........zgasly swiatla.....zegar stanal w miejsu.....plomien w swieczkach zaprzestal drgac....... i ujrzalem napis........
  • 0

#9 Gość__* Napisany 04 kwietnia 2004 - 21:37

Gość__*
  • Goście
Viewtiful Joe!!!!! Uooouuuoooooo!!!!!
Z mety ZAATAKOWAL mnie SLINOTOK!!
Skurcz miesni prawej strony twarzy, lewa zas obwisla........
...dzierze dzielnie pada w dloniach.......co to bedzie...CO TO BEDZIE?!
BACH, INTRO........niach, Chapter One!
I tu sie wszystko skonczylo....
zajawka spadla.......
oczy wessane w ekran....
swieczek ni zegara juz nie bylo.......
oddech brata przestal istniec......
telefonu nie bylo slychac.......
....stalem sie Viewtiful Krisem, Mielacym wszystko co na ekranie, w Kebab... niestety zabraklo Matteracow, poprzez co z Kebaba nic -po uderzeniu w ziemie- nie pozostalo........

--------------------------End of Transmision
  • 0

#10 Mielu Napisany 04 kwietnia 2004 - 21:56

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Słuchając rady dziadka Matta pokazałem kumplowi pecetowcowi GCN z VJ. Pierwsza reakcja - "Ty co to za Kinder Bueno?" Dodany obrazek. Cóż, gość jeszcze nie wiedział co go czeka. Dziesięć minut później gdy czesał kombosy, o których mi się nie śniło (a grałem już przecież w to kilka ładnych godzin :shock: ). I oczywiście nie było sensu się do niego odzywać, bo i tak odpowiadał: "Masz rację, niezłe kombo. Człowieku, widziałeś jak on to zrobił?" nawet gdy pytałem o rzeczy nie związane z grą.

Tak jest, VJ to gra niesamowita. Jak dla mnie najlepsza na GCN w jaką dane mi było pograć. Mały podpierdółkowaty Link oczywiście jest wspaniały i nie ma to jak popływać sobie łódeczką, ale tylko VJ rozpala mnie tak, że zapominam o świecie.

A teraz coś z serii - ja i moje kochane czternaście cali :twisted:
Dodany obrazek
NIE MA TO JAK SOBIE DOKRĘCIĆ ŚRUBECZKĘ - NEO I JEGO ŚMIESZNE MOCE DO WORA !!
Dodany obrazek
MATT WSPOMINAŁEŚ COŚ O JAKIMŚ CELOWNICZKU???
Dodany obrazek
A W TAKIM TEMPIE PIERZEMY Z MATTEM ZNUDZONE GRANIEM KUCHARKI.

(chyba nie gniewacie się, że to takie małe :twisted: )

Dodany obrazek
  • 0

#11 Gość__* Napisany 04 kwietnia 2004 - 22:18

Gość__*
  • Goście
Mielu, Matt, Kris - jestem po wrażeniem. Jak opowiadacie o Jurku, to chyba mógłbym tego słuchać przez miesiąc. Mam sobie kupić nową gierkę. Myśląlem o SMS, myśląlem o MGS: TTS. Ale to wszystko przepadło, gdy poczytałem o waszych przeżyciach. Muszę, po prostu MUSZĘ w jakiś sposób (napad ze skarpetą w reku? Atak terrorystyczny przy użyciu poduszki pierdziuszki??) zdobyć tę grę. EEE, wyrywam juz sobie włosy, ratunku! W śń jest Joe? zamawiam! oby tylko nie wykupili mi sprzed nosa ostatniego egzemplarza.
  • 0

#12 Matt Napisany 04 kwietnia 2004 - 22:59

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Otto! Chłopie! POPATRZ tylko na to, jak V-JERZY został sklejony w całość z szalonych pomysłów walających się po głowach TEAM VIEWTIFUL! PROSTOTA i STAROSZKOLNY, SILNY CIOS W NASZĄ POTRZEBĘ GRANIA! TO NIE JEST TAK, ŻE KOCHAMY STAROSZKOLNY WYDŹWIĘK, bo na to jest aktualnie moda i w ogóle to fajnie jest mówić, że OLDSCHOOL RZĄDZI. KOCHAMY STARE KLIMATY, BO NA KILOMETR BIŁO OD NICH MOCĄ, PASJĄ DO GRANIA I ZNIECIERPLIWIENIEM W OCZEKIWANIU NA SWOJĄ KOLEJKĘ PRZY PADZIE! JUREK JEST JEDNĄ Z NIEWIELU GIER, Z KTÓREJ STAROSZKOLNA, CZYSTA i MIAŻDŻĄCA MOC DOSŁOWNIE WYPŁYWA LITRAMI!

Dodany obrazek

Sprawa wygląda tak, że NIEWAŻNE czy włączam VIEWTIFUL PORAZ PIERWSZY, CZY PORAZ DWUSETNY - ZAWSZE MAM OGROMNĄ POTRZEBĘ ZAGRANIA W NASTĘPNY ETAP, ZMIERZENIA SIĘ KOLEJNĄ CHMARĄ BLASZANYCH KUKIEŁ, CHOĆBY NA MOMENT ZATAŃCZENIA MORDERCZĄ KOMBINACJĄ KOPNIĘĆ, OBROTÓW i UPPERCUTÓW przy akompaniamencie SLOW i zebrania wszystkich tych MEGA BUTELEK, KANAPEK i czerwonych V-PIERŚCIENI wypadających z OFIAR!

Dodany obrazek

PRAWDA JEST TAKA OTTO, ŻE W ŻADNEJ GRZE NIE WYŻYJESZ SIĘ TAK, JAK W VIEWTIFUL JOE! W żadnej do diabła!!! INNA SPRAWA, ŻE JAK już odpalisz to gradobicie łapami i nogami, ŻADNA INNA GRA NAWET NIE PRZYJDZIE CI DO GŁOWY! Tęsknisz za CZASAMI, gdy mortal kombat powodował MASOWĄ HISTERIĘ? CHCIAŁBYŚ ŻEBY CZAS MAKSYMALNEJ ZAJAWY NA GRY POWRÓCIŁ? DO LICHA - TO BRZMI JAK TANIA REKLAMA! ALE JAK CIOSAM KOLEJNE SZEREGI W VJ (i ciągle mi mało!!!), TO CZUJĘ, JAKBY ZNOWU OGARNIAŁY MNIE ZNAJOME, ZAJEBIŚCIE POZYTYWNE DRESZCZE Z PRZESZŁOŚCI! CHCE SIĘ GRAĆ i GRAĆ CORAZ WIĘCEJ! I NAWET JAK WYLEWAM SIĘ ZE SWOIMI EMOCJAMI NA FORUM, TO CIĄGNIE MNIE DO CZARNEJ KOŚCI OD NINTENDO! I RÓŻOWO-ŻÓŁTEJ PŁYTKI OD CAPCOM!

Dodany obrazek

JOE TO PRZEDE WSZYSTKIM ZRĘCZNOŚCIÓWKA! A ONE MAJĄ TO DO SIEBIE, ŻE STALE CHCE SIĘ W NICH PODNOSIĆ UMIEJĘTNOŚCI! MAŁY, czerwony V-JERZY WYNAGRADZA CZAS ZAINWESTOWANY W JEGO ZGŁĘBIANIE! Po tygodniu JESTEŚ MASZYNĄ DO ZBIOROWEGO ZAKŁADANIA SOWICIE PUNKTOWANYCH WIATRAKÓW, MŁYNÓW I UPPERCUTÓW! JEST HARDCORE'OWO! WIELU LUDZI TO ZNIECHĘCA! NIE-HARDCORE'owiec POGRA W JOE NA KIDS, powie, że fajne, może nawet obije ostatniego bossa (jak znajdzie taktykę...). HARCOREOWIEC ZNAJDZIE W JOE SPEŁNIENIE! ADULTS PRZECHODZI SIĘ RESZTKAMI SIŁ! A potem V-RATED i ULTRA! NIEKOŃCZĄCY SIĘ PASEK VFX (dowolna ilość BALETÓW, SILNYCH CIOSÓW W SLOW I RZEŹNI W MACHSPEED!) i JESZCZE WIĘCEJ WYTRZYMAŁYCH BLASZANEK DO OBICIA! KURDE! JAK TO SIĘ MOŻE ZNUDZIĆ! DZIEŃ W KTÓRYM SPRZEDAM Jurka na allegro to będzie dzień końca mnie jako gracza!!!!

AHA - MIAŁEM POWIEDZIEĆ PUBLICZNIE TAKIE ZDANIE... gdzie ja mam tą karteczkę.... o jest.... no to tak:

KRIS - A MAN YOU CAN TRUST!

I RAZ JESZCZE KRZYSIU DZIĘKI, za sprzątniecie z empiczej półki przedostatniego egzemplarza JOE, ZANIM WYGŁODNIAŁA CZĘŚĆ WARSZAWY RZUCIŁA SIĘ Z WIDELCAMI NA OSTATNIĄ KOPIĘ! REWELACJA!! Wracam do PADA!!
  • 0

#13 Matt Napisany 04 kwietnia 2004 - 23:08

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
OK!

Zanim wrócę do pada muszę to powiedzieć (odezwał mi się pewien syndrom).

MIELU! JESTEŚ WĄSKI W PADZIE!!

Dodany obrazek

TYLKO 20 VIEWTIFULS ??? ĆWICZ MAŁY !!!

- a tak prywatnie - CUDOWNA SPRAWA, GDY DZIELIMY TĄ SAMĄ PASJĘ!!!
  • 0

#14 gruby Napisany 05 kwietnia 2004 - 10:51

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja popełniłem karygodny błą... SPrzedałem Joego po tym jak go wymęczyłem... A teraz... A teraz pragnę go jeszcze raz! Bo niby w zamian dostałem SCII, ale co z tego? Powiew płaszcza przy kiedy wyskakujesz do wywalonego uppercutem kolesia i kopiąc go odpijasz się w kierunku drugiego za rzucając ognistą sróbkę... Tutaj tego nie ma... Nie mówiąc już o Iron Daidsonie i Charlesie III ;)
  • 0

#15 Mielu Napisany 05 kwietnia 2004 - 12:06

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

OK!

Zanim wrócę do pada muszę to powiedzieć (odezwał mi się pewien syndrom).

MIELU! JESTEŚ WĄSKI W PADZIE!!

Dodany obrazek

TYLKO 20 VIEWTIFULS ??? ĆWICZ MAŁY !!!

- a tak prywatnie - CUDOWNA SPRAWA, GDY DZIELIMY TĄ SAMĄ PASJĘ!!!


Matt maaaan to nie tak !!! Zdjęcie robiłem podczas grania. Robienie kombosa Jurkiem trzymając pada jedną ręką i wciskając przyciski nogą wcale nie jest takie banalne. Poza tym u Ciebie jest tylko 30 V więc i tak nie mam aż tak daleko do Ciebie !!

Co to ja chciałem ... aaa już wiem. Czy widzieliście na własne oczy gdzie mieszka Jurek? Matt pokazywał Wam to wcześniej, ale jeszcze raz Wam przypomnę. Oto i ona - płyta z VJ !!

Dodany obrazek

Wszystkim, którzy ziewają przy Jurku nasz nikczemnie niski idol ma do przekazania jedną ważną wiadomość !!

Dodany obrazek

A tak całkiem serio - nie mówcie, że Viewtiful Joe jest słaby, bo Wam się nie spodobał. Jest to jedna z nielicznych gier, dla których bez wazelinki łyknąłem GameCube. I Matt również - mimo tego wszystkiego co mówił przy Okrągłym Stole i czego się teraz (nie) wstydzi :twisted: Wciągajcie bez zastanowienia (ale reklama :twisted: )

OD DZIŚ NA TO MIEJSCE MÓWICIE VIEWTIFUL KORNER !!

Dodany obrazek
  • 0

#16 Matt Napisany 05 kwietnia 2004 - 12:39

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Mielu! Ciągle uważam, że 20 VIEWTIFULS wykonane prawą RĘKĄ TO MALUTKO!! Ogłaszam mój prywatny mini-konkurs z nagrodą w postaci satysfakcji! Osoba, która WYWALI NAJWIĘKSZY WSKAŹNIK VIEWTIFULS, ZROBI MU ZDJĘCIE APARATEM CYFROWYM i umieści je w naszym dziale VIEWTIFUL KORNER - BĘDZIE SŁAWNA!

ĆWICZ PRZYJACIELU! Te 30 Viewtifuls nie jest moje! To tylko screen zassany z czeluści internetu!

GRUBY! NIE WIEM JAK SIĘ CZUJESZ, ALE GDYBY PRZYSZEDŁ U MNIE TAKI MOMENT, W KTÓRYM SIĘGAM DO SZAFECZKI, A TAM NIE MA VIEWTIFUL JOE, NIE WIEDZIAŁBYM CO Z SOBĄ ZROBIĆ! PRZECIEŻ TO SIĘ DOSŁOWNIE ODECHCIEWA WSZYSTKIEGO! NIBY PROSTY PLATFORMER Z ELEMENTAMI KLEPANIA PO BLASZANYCH BUZIACH, NIBY NIC NOWEGO, NIBY PROSTA, KOLOROWA GRAFIKA.... W PROSTOCIE TEJ GRY LEŻY GENIUSZ!

MANIACY V-JURKA! ZNACIE JAKIEŚ ZAJEBISTE AKCJE, PO KTÓRYCH EKSPLODUJE KINESKOP? DAWAĆ MI TU Z TYM! CHCĘ TO PRZETESTOWAĆ NA MOIM JURKU! MIELU TEŻ CHCE, ALE SIĘ WSTYDZI POWIEDZIEĆ! DO DZIEŁA!!!!!!
  • 0

#17 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 12:57

Gość__*
  • Goście
Tak jak otto czytając te wypowiedzi zdecydowałem się w końcu :) Zaraźcie jurkową manią cały świat ! :D

Ps:Czyżby Matt kupił Gejmkjuba ? :shock: :wink:
  • 0

#18 Matt Napisany 05 kwietnia 2004 - 13:38

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Do diabła! NIE POMYLĘ SIĘ DUŻO JEŚLI POWIEM, ŻE TO JEST ZESTAW, KTÓRY NIE TYLKO ZATRZYMA PRZY pięcio calowym TELEWIZORZE NAJWIĘKSZYCH HARDKOROWCÓW I MIŁOŚNIKÓW WYCISKANIA Z GIER OSTATNICH ŚRUBEK, ALE TAKŻE PRZYWRÓCI NADZIEJĘ W GRY u osób, KTÓRE SMĘCĄ, ŻE DZIŚ TO JUŻ NIE JEST TAK FAJNIE JAK KIEDYŚ! JUŻ MAMY JURKA ZA GRĘ KULTOWĄ!! JEST ORYGINALNA , MOMENTAMI PIEKIELNIE TRUDNA , GŁĘBOKA JAK STUDNIA BEZ DNA , WIDOWISKOWA JAK NIC DO TEJ PORY i POPROSTU NIC NIE DAJE TYLE RADOŚCI Z KLEPANIA PO RYACH JAK ZAPAKOWANY W CZERWONY KOMBINEZON MISTRZ !!!!!!! CAPCOM!! WIĘCEJ TAKICH GIER!!

Dodany obrazek

U GÓRY - PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE z serii "JA I JUREK"!! SŁAĆ MI TU ZDJĘCIA Z JURKIEM, HARDKOROWE ZAGRANIA i PRZEŻYCIA! A ZASMUCONYM BABCIOM, KTÓRE ZIEWAJĄ I WIDAĆ IM WTEDY JEDEN ZĄBEK - JUŻ DZIĘKUJEMY! MY WOLIMY JARAĆ SIĘ JERZYM!!! V-JERZYM!!!!
  • 0

#19 Mielu Napisany 05 kwietnia 2004 - 13:54

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
V-MATT !!! Twoje zdjęcie jest REWELACYJNE !! A jeszcze lepiej, zerknij na ten obrazek, bo to najlepsze określenie tego co przedstawiłeś !!

Dodany obrazek

:!: Ufff, można wymięknąć od ilościu miodu i emocji umieszczonych w Jurku. Ale nie myślcie, że przesadzamy z tymi wykrzyknikami. Co to to nie !! OTTO, LESIU LECICIE DO SKLEPU, KUPUJECIE JURKA I WRZUCACIE FOTY + RELACJE Z TEGO JAK TO WYMIĘKLIŚCIE PRZY GRZE I JUŻ NIC NIGDY NIE BĘDZIE TAKIE SAMO.

Matt masz rację (jak zwykle). VJ to gra, która każe zweryfikować poglądy siwobrodych dewot uważających, że już nigdy nie będą się tak dobrze bawić przy grach jak kiedyś. BZDURA !! CAPCOM POWERHOUSE POKAZUJE CO ZNACZY MIÓD, ROZSTAWIA ZAGUBIONĄ BIEDULKĘ SEGĘ PO KONTACH i KASUJE WSZYSTKICH JAJOGŁOWYCH MĘDRCÓW, KTÓRZY ZAPOMNIELI, ŻE NAJWAŻNIEJSZE JEST GRANIE, A NIE WYGŁASZANIE NUDNYCH WYKŁADÓW I PISANIE NAUKOWYCH PRAC NA TEMAT NASZEGO UKOCHANEGO ZAJĘCIA :twisted:

Żebyś drogi Matteracu nie czuł się samotny oto i moje zdjęcie - mordercza kombinacja VJoe-cd + pad do GCN, który jako JEDYNY nadaje się do tej wspaniałej pozycji 8)

Dodany obrazek

RADIX GDZIE TWOJE WRAŻENIA Z GRANIA??? MÓWISZ, ŻE VJ RZĄDZI. SHOW US THA REAL SHIT :!:

Dodany obrazek
  • 0

#20 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 14:04

Gość__*
  • Goście
Mielu - nie wiesz ile telefonów wykonałem, żeby EA sciągneło tą grę do Polski...
Przez ponad poł roku molestowałem dziesiątki osób...
Ale warto było!
Tylkko cholera czemu nie ma czasu by w nią grać... :(
Nadrobimy to na Zlocie 2 :D
Już niedługo! Mielu poprowadzisz konkurs Viewtifula? :lol:
  • 0

#21 Mielu Napisany 05 kwietnia 2004 - 14:12

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Mielu - nie wiesz ile telefonów wykonałem, żeby EA sciągneło tą grę do Polski...
Przez ponad poł roku molestowałem dziesiątki osób...
Ale warto było!


Dodany obrazek Dzięki Ci Piotrku za to !! Warto było czekać te kilka miesięcy (ale Ty i tak czekałeś dłużej :wink: ).

Tylkko cholera czemu nie ma czasu by w nią grać... :(


Dodany obrazek Ale o czym Ty mówisz??? NIE MA, ŻE NIE MA CZASU !! Rozumiem, że możesz nie mieć czasu na przejście długaśnych (ale nie za bardzo) poziomów, ale żeby nie pograć chociaż pięciu minutek? ... z drugiej strony Cię rozumiem. W VJ nie da się grać TYLKO pięć minut :twisted:

Nadrobimy to na Zlocie 2 :D
Już niedługo! Mielu poprowadzisz konkurs Viewtifula? :lol:


Dodany obrazek I to tak żeby sprzedaż wzrosła kilkukrotnie, a ludziki z Capcom nigdy więcej nie zignorują Polski widząc jak KOCHAMY JERZEGO :!: 8)

Matt mówiłeś o takich jednozębnych babciach? --> Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#22 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 14:33

Gość__*
  • Goście
Kurcze jesli ta gra wyzwala w ludziach TAKIE emocje, to cos w tym musi byc :D Chyba tez sobie te pozycje sprawie... przekonam sie czy to wszystko prawda :twisted:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 14:50

Gość__*
  • Goście
Matt, a jeśli ja własnie teraz najbardziej jestem zakochany w grach?? I nie jestem hardocorowcem? Czy tez będę mógł czerpać maksymalną przyjemność z gry w "pieknego Jurka"? Czy możę po zagraniu w niego stane sie hardocorowcem?? Mam tak wiele pytań dotyczących tej gry.
Zobaczyłem go po raz pierwszy na zlocie. Jeśli dobrze pamiętam, to chyba Axonn grał w demko. Myślę sobie - ale odwalona grafika! Super, ciekawe podejście, świetnie użyty cell-shading. Hehe, jakie śmieszne ludki w sukienkach. To są przeciwnicy?? Extra, tego mi było trzeba! Jakiejs gry z jajem. O, fajna zagadka! Całkiem prosta, nawet ja bym ją rozwiązał ;) O, Boss. ale ten Jurek śmiga. Zwolnienie, cudownie to wygląda. Kolory praktycznie wybuchają z ekranu! Na zlocie zakochałem sie w tej grze. ale potem jakoś ta miłośc zniknęła. teraz na nowo sie ożywiła! Co z tego , ze będę bankrutem, co z tego, że może zawale szkołę! Będę miał Viewtiful Joe!
Jutro jadę do Białegostoku. Może zdarzy sie jakis cud i będą mieli Jerzego w Auchan. A jak nie -trzeba będzie szukać dalej. Capcom, czemu jestes takie? Czemu zrzuzasz tak małe ilości tej gry w Europie??
Mielu, jak tylko dostane Jurka w swoje łapki, to od razu robię zdjęcia. Tylko będę potrzebował serwera, by je wrzucić, ale to szczegół.
  • 0

#24 Matt Napisany 05 kwietnia 2004 - 14:51

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Splender! Ekipa M&M's (w skrócie Matt i Mielu - a po rozwinięciu - FANATYCZNI WYZNAWCY LITERKI "V") bierze PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA KAŻDE SŁOWO, PRZECINEK, KROPKĘ I WYKRZYKNIK (tych nie brakowało), KTÓRE NAPISAŁA POD KĄTEM VIEWTIFUL JOE!! CZŁOWIEK! BĘDZIESZ WRZESZCZAŁ RAZEM Z JURKIEM PRZEBIJAJĄCYM SIĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE PRZEZ BLASZANE KUKŁY, BĘDZIESZ SIĘ ŚMIAŁ Z KOMIKSOWEJ OTOCZKI GRY!

... GRY, KTÓRE TAK PIĘKNIE KOMPONUJĄ SIĘ W KALENDARZ GRACZY POPROSTU POWINNY DOSTAWAĆ OCENY 10! NO ZWYCZAJNIE POWINNY!! MAM W NOSIE CZY JOE JEST GRĄ DOSKONAŁĄ, CZY NIE! GRA MA PRZEDE WSZYSTKIM BAWIĆ, DAWAĆ POKŁADY RADOŚCI! Taka jest NASZA CZERWONA POCIECHA Z METALOWYM V NA CZOLE! DŻIZUS! SĄ GRY NA 10!!!

Otto! JUREK JEST DLA CIEBIE! I DLA CIEBIE TEŻ SPLENDER! I DLA CIEBIE, CIEBIE I ... TAK!!! ... DLA CIEBIE TEŻ! DLA TYCH CO LUBIĄ SOBIE NA 5 minut odpalić grę i DLA TYCH CO DOMAGAJĄ SIĘ TYGODNIOWYCH POSIADEK PRZY PADZIE! DLA WSZYSTKICH!!!!!
  • 0

#25 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 15:06

Gość__*
  • Goście
Otto w Auchanie nie znajdziesz niestety. Gra poszła do warszawskiego Empiku, Ultimy, trzech sklepów nie dla idiotów i oczywiście Swiat Nintendo i w tych sklepach z tego co wiem są jeszcze zapasy.
Możesz jeszcze spróbować - moze gdzieś maja stare zapasy, choć będzie ciężko...
Dalczego Capcom tak - zrobił? Nie chce snuc spiskowej teorii...
Faktem jest, że teraz w Polsce jest, a za granicą brakuje :D

Co zaś tyczy się gry - VJ jest dla wszystkich naprawdę!!!! Dość powiedzieć, że koleżanka ze sklepu, która kochała tylko Pikminy - teraz nie może się od niej oderwać :lol:
Ta gra jest absolutnie dla wszystkich. Czekam na 2 część, ale znając życie jedynki nie pobije....
Jurek to moim zdaniem najlepsza gra zezłego roku i jedna z najpiękniejszych gier w historii.
Jurek rządzi!!!
  • 0

#26 Mielu Napisany 05 kwietnia 2004 - 15:15

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Matt, a jeśli ja własnie teraz najbardziej jestem zakochany w grach?? I nie jestem hardocorowcem? Czy tez będę mógł czerpać maksymalną przyjemność z gry w "pieknego Jurka"? Czy możę po zagraniu w niego stane sie hardocorowcem?? Mam tak wiele pytań dotyczących tej gry.


Dodany obrazek No to pytaj stary, po to tu jesteśmy by przybliżyć Wam postać Jerzego i sprawić byście pokochali tę grę 8) Jeśli teraz jesteś zakochany w grach i jeszcze nie grałeś w VJ to aż się boję eksplozji radości z Twojej strony. No i możliwe, że za pięć lat powiesz, że gry nigdy nie będą tak dobre jak w chwili gdy zagrałeś w Joego po raz pierwszy :twisted:

Zobaczyłem go po raz pierwszy na zlocie. Jeśli dobrze pamiętam, to chyba Axonn grał w demko.


Dodany obrazek Ale on się nie zakochał w Jurku, a w siostrze Pikiego :shock: Ja Joego również pierwszy raz w akcji ujrzałem na zlocie. Nie chciałem wcześniej, by za bardzo się nie napalać. Ale nikt nie powiedział, że Jurek wystąpi w reklamówce FAZY i nie udało mi się w porę zasłonić oczu :!: Ujrzałem jak Joe tańczy w swym balecie łamiąc w slow blaszane miernoty (swoją drogą czy nie uważacie tego za pewną przenośnię - jeśli przeciwnicy symbolizują pecety to Joe jest konsolą i kwintesencją niczym nieskrępowanej zabawy :!: :!: ). To Joe sprawił, że napisałem felieton do Neo, za który w pieśniach wielbi mnie Kaxi, który, skoro już o nim mowa, rozniesie to forum w mak gdy pogra w VJ (pożyczam mu już w czwartek !!) :D To Joe sprawił, że pokochałem na nowo konsole.

Myślę sobie - ale odwalona grafika! Super, ciekawe podejście, świetnie użyty cell-shading. Hehe, jakie śmieszne ludki w sukienkach. To są przeciwnicy?? Extra, tego mi było trzeba! Jakiejs gry z jajem. O, fajna zagadka! Całkiem prosta, nawet ja bym ją rozwiązał ;) O, Boss. ale ten Jurek śmiga. Zwolnienie, cudownie to wygląda. Kolory praktycznie wybuchają z ekranu!


Dodany obrazek ŹLE MYŚLISZ !! Ty tylko widziałeś chwilkę Joego i popatrzyłeś na niego pod kątem analitycznym "o grafa, o muza, o przeciwnik". ŹLE !! Musisz POCZUĆ Joego, wyzwolić się z tego schematycznego myślenia i dać ponieść zabawie. TO JEST NAJWIĘKSZA ZALETA JURKA. Podobnie jak kiedyś kochaliśmy 4 piksele na krzyż za grywalność tak samo dziś za nią kochamy VJ. A że świetnie wygląda to TYLKO MIŁY DODATEK :!:

Na zlocie zakochałem sie w tej grze. ale potem jakoś ta miłośc zniknęła. teraz na nowo sie ożywiła!


Dodany obrazek Ha, widzisz, tak samo jest z ludźmi, którzy znudzili się grami. Potrzeba ich ruszyć, obudzić, przypomnieć im co to znaczy pasja :!: My V-M&M'sy (małe, czerwone groszki ze znaczkiem V) robimy to na przykładzie Joego, bo to on nas zbudził z leteargu. Jeśli tęskni Ci się do emocji jakie niósł Kombat Korner graj w VJ I pielęgnuj z nami to miejsce forum zwane nieskromnie Viewtiful Korner :wink:

Co z tego , ze będę bankrutem, co z tego, że może zawale szkołę! Będę miał Viewtiful Joe!


Dodany obrazek WARTO :!:

Jutro jadę do Białegostoku. Może zdarzy sie jakis cud i będą mieli Jerzego w Auchan. A jak nie -trzeba będzie szukać dalej. Capcom, czemu jestes takie? Czemu zrzuzasz tak małe ilości tej gry w Europie??


Dodany obrazek Nie wiem czy dostaniesz tam Jerzego. Widziałeś co się stało z Media Marktem w Łodzi gdy wpadli po Jurka najwięksi fani. To samo ostatnio w Wawie. Nie będzie łatwo !!

Mielu, jak tylko dostane Jurka w swoje łapki, to od razu robię zdjęcia. Tylko będę potrzebował serwera, by je wrzucić, ale to szczegół.


Dodany obrazek Dokładnie - to tylko szczegół. Ważne, żebyś mógł dzielić się pasją. Jak coś to contact me :wink:

Dodany obrazek
  • 0

#27 Godot Napisany 05 kwietnia 2004 - 15:33

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
dla Was religia, dla mnie po prostu nudna gra :twisted: no coz, o gustach sie nie dyskutuje :twisted:
  • 0

#28 Matt Napisany 05 kwietnia 2004 - 15:42

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Powiało mi tu jakimś starym kapciem i klozetowym przekazem. GREG! JAKOŚ TAK ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO TOPIC niechcący założony przez RADIXA zamienił się w kółko wyznawców JOE! NARAZIE CAŁYCH CZTERECH, ALE LICZYMY Z V-MIELEM NA SZERSZY APLAUZ! PO TO ZDJĘCIA, PO TO PRZEŻYCIA, PO TO OPIS AKCJI I EMOCJI PRZY KLEPANIU BLASZANEGO ŚCIERWA!

TWOJĄ OPINIĘ ZNAMY JUŻ OD DAWNA! POWTARZASZ SIĘ! MOŻE PORA UŁOŻYĆ PASJANSA NA KOMPUTERZE, ALBO UCIĄĆ SOBIE Z PECETEM PARTYJKĘ SZACHÓW! WYBÓR JEST TWÓJ! A NA JOE ZŁEGO SŁOWA NIE DAM POWIEDZIEĆ, BO JAK JEDEN Z NIELICZNYCH TYTUŁÓW, ZASŁUGUJE NA NAJWYŻSZE ODZNACZENIE. PODOBNIE JAK METROID, naprzykład. NIEWAŻNE. SMUTNO CI Z POWODU JURKA - PŁACZ PRZEZ PRAWE RAMIĘ! A NIE TUTAJ, BO ZNUDZONEGO MATERIAŁU NIE TOLERUJEMY! .... znaczy się ja nie toleruję....
  • 0

#29 Godot Napisany 05 kwietnia 2004 - 15:47

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
eh fanatyzm... ale w takiej postaci jest to fanatyzm tolerowany albo nawet porzadany :twisted: w mojej opinii nt tej gry jestem raczej w miejszosci (patrzac na oceny w prasie branzowej/necie), keep goin`

btw. szachy ROXX, a plakac nie bede, jako poborowemu mi nie wypada :twisted:
  • 0

#30 Matt Napisany 05 kwietnia 2004 - 17:58

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Okej! V-J WYMIATACZE! PUKAĆ FOTKI I WRZUCAĆ! JAKO ŻE KTOŚ POWINIEN ZACZĄĆ, itd. wrzucam pierwsze FOTO z GRY pokazujące mój rekord w ilości VIEWTIFULS! NIE UKRYWAM, ŻE CZEKAMY NA MANIAKA, KTÓRY PSTRYKNIE 10 razy WIĘCEJ PUNKCISZY! Ech... CZY TYLKO GREG GRAŁ W VIEWTIFUL JOE?

Dodany obrazek
  • 0