Skocz do zawartości

Viewtiful Korner!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
281 odpowiedzi na ten temat

#31 marioo Napisany 05 kwietnia 2004 - 18:47

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
heh ja chcę sobie kupić gacka tylko dla Zeldy i Residentów , ale widze że dochodzi do tego kolejna obowiązkowa pozycja :wink: Słyszałem jednak cos że JOE ma się pojawić na ps2 :twisted: wiecie coś o tym :?:
  • 0

#32 BeSOS Napisany 05 kwietnia 2004 - 20:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
FAK!!!!!!Jak czytam co wy tu wypisujecie to chyba kupie se tego v-joe'a!!!Tylko teraz może być za późno- pewnie po przeczytaniu waszych tekstów połowa posiadaczy gcn rzuciła się do Ultimy/ŚN/Empik i gdziekolwiek jeszcze ta gra wylądowała :D
  • 0

#33 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 20:35

Gość__*
  • Goście
Mielu, a czy ta gra nie zniechęci początkującego w temacie takich gierek??
hehe, grono V-entuzjastów nam sie powiększa :D. ja jutro dzwonię po sklepach i szukam mojego Jurka. Czy mi sie uda - info koło południa.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 20:49

Gość__*
  • Goście
z tego co slyszalem gra na trudnosci KIDS jest do przejscia 1 reka wiec nie powinna nikogo zniechecic poziomem...
natomiast na wyzszych to inna sprawa

[Edit]
  • 0

#35 Kaxi Napisany 05 kwietnia 2004 - 20:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Ja pogram juz w czwartek i napale was na te pozycje...



...albo zniechece [mielu nie bij]
  • 0

#36 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 21:16

Gość__*
  • Goście

Mielu, a czy ta gra nie zniechęci początkującego w temacie takich gierek??
hehe, grono V-entuzjastów nam sie powiększa :D. ja jutro dzwonię po sklepach i szukam mojego Jurka. Czy mi sie uda - info koło południa.


Otrzymałem zapewnienie, że na magazynach Swiata Nintendo nie zabraknie tego tytułu do 15 kwietnia. Ale jak będzie nawał... moiże być różnie - więc spiesz się :D I na dodatek jest różowa okładka (były 2 wersje - żółta i różowa, różowa wyszła w mniejszym nakładzie)
  • 0

#37 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 21:25

Gość__*
  • Goście

I na dodatek jest różowa okładka (były 2 wersje - żółta i różowa, różowa wyszła w mniejszym nakładzie)


heh nawet nie wiedzialem, ze byly roznice w nakladach...zolty to kolor zazdrosci...pewnie o rozowa okladke...a rozowy to kolor...tych..no..e..wesolych..niewazne, w sumie ja tez mam rozowa okladke :oops:

a wlasnie - moze mala ankieta: jaki kolor okladki VJ masz?
  • 0

#38 Matt Napisany 05 kwietnia 2004 - 21:29

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Nintendophile! Wy zagracie jako ostatni, hehe.

Jiraiya - ŹLE SŁYSZAŁEŚ! POZIOM KIDS JEST TRUDNY! Z TYM, ŻE SCHODY NIE ZACZYNAJĄ SIĘ NA TRZECIM LEVELU JAK PRZY ADULTS, A PRZY ... CZWARTYM! SWOJĄ DROGĄ - NIE ZNAM GRY, KTÓRĄ MOŻNA PRZEJŚĆ JEDNĄ RĘKĄ!

Przesłanie do reszty grającej społeczności, z GCN pod telewizorem! GRAJCIE W JERZEGO! CHCĘ CHOLERA DZIELIĆ SIĘ WRAŻENIAMI Z GRY, a nie czytać jednozdaniowe posty typu - "no, ponoc daje rade", czy to co lubię najbardziej "fpyte gra ponoc". UA! GRAĆ! KOPAĆ! DOKUMENTOWAĆ! WYMIENIAĆ POGLĄDY! DOPUKI MAM NA CHACIE GCN - MOŻEMY GADAĆ o JURKU! O METROIDZIE! O RESIDENT EVIL! GODDAMIT tylko o ZELDZIE NIE - BO JEJ NIE MAM. DOBRA. TO JEST VIEWTIFUL KORNER! MIEJSCE GDZIE ROZPĘDZONY JOE i SPOWOLNIONY JOE TO NAJMIODNIEJSZA NA ŚWIECIE MASZYNA DO ROZWALANIA PRZECIWNIKÓW NA ŚRUBY! Jednozdaniowe posty są dobre dla zanudzonych dewotek!
  • 0

#39 cappo Napisany 05 kwietnia 2004 - 21:52

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
a oto moja stara śpiewka, słyszana często przy tematach związanych z Jerzym: I WANT VJ ON MY PLAYSTATION. rozumiecie mnie ludzie? a to przesłanie do capcomu: jeśli nie będzie vj na ps2 to osobiście wpadnę do waszej siedziby gdziekolwiek się mieści i zrobię tam rozwałkę niczym Joe w najlepszej formie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#40 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 22:56

Gość__*
  • Goście
Co tam rózowa okładka! Moga mnie nazywac gejem, masochista, kim tam jeszcze... nieważne. Jutro wykręcam znany, krakowski numer.
No więc, pod koniec tygodnia moja relacja i (być może) zdjecia! Stay tuned!
  • 0

#41 Mielu Napisany 06 kwietnia 2004 - 11:49

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Okej! V-J WYMIATACZE! PUKAĆ FOTKI I WRZUCAĆ! JAKO ŻE KTOŚ POWINIEN ZACZĄĆ, itd. wrzucam pierwsze FOTO z GRY pokazujące mój rekord w ilości VIEWTIFULS! NIE UKRYWAM, ŻE CZEKAMY NA MANIAKA, KTÓRY PSTRYKNIE 10 razy WIĘCEJ PUNKCISZY! Ech... CZY TYLKO GREG GRAŁ W VIEWTIFUL JOE?

Dodany obrazek


V-MATT OSZUKUJESZ !! Dlaczego ja widzę napis "PAUSE"???? TAK NIE WOLNO (Hey, where are ya goin'?) :!: Zdjęcie ma być zrobione w biegu (to dopiero Ha Co :lol: )

Słyszałem jednak cos że JOE ma się pojawić na ps2 wiecie coś o tym :?:


Na oficjalnej stronie fanów VJ (na której oczywiście jestem zarejestrowany :twisted: ) pojawiła się taka informacja w jednym z zadań do wykonania. Wiecie, robicie co chłopaki chcą i za to dostajecie V-Points, a za nie nagrody i sławę 8) Zadanko polegało na przysłaniu linków do czaderskich stronek o PS2, bo "Joe zmierza na tę konsolkę". Jednakże dość szybko pojawiły się nowe zadania, a info zniknęło i z tego co się czyta w necie to gry raczej nie będzie. Ale ...

ALE CO TO ZA RÓŻNICA CZY BĘDZIE NA PS2 CZY NIE? DLA VJ WARTO KUPIĆ GACKA !!

Dodany obrazek

OTO WŁAŚCIWE POŁĄCZENIE :wink:

Mielu, a czy ta gra nie zniechęci początkującego w temacie takich gierek??


Oczywiście, że Cię zniechęci ... do reszty takich gier, które są NUDNE i USYPIAJĄ NA STOJĄCO :twisted: VJ może doprowadzić do szału. Aż chce się rzucać padem w ścianę jak to się czyniło z joy'ami gdy grało się na C64 !! Człowiek zapomina gdzie jest, bluzga na prawo i lewo, rwie sobie włosy, podskakuje ze złości, tupie jak małe dziecko, drze sie w niebogłosy. PO PROSTU MOŻNA DOSTAĆ SZAŁU, ale to tylko sprawia, że CHCE SIĘ GRAĆ JESZCZE WIĘCEJ by w końcu móc DOWALIĆ TYM SKU...bańcom :wink:

I na koniec - KAXI JAK NAPISZESZ COŚ NIE TAK NA JOE TO TAK CIĘ URZĄDZE, ŻE PRZEZ NAJBLIŻSZE 5 LAT BĘDZIESZ GRAŁ W TWOJE UKOCHANE POKEMONY :!: :twisted: Nie zawiedziesz się chłopie. Nie mogę się doczekać czwartku gdy dam Ci Jurka (i zjemy knyszkę :wink: ). Ciekawi mnie co mi napiszesz na gg :twisted:

Dodany obrazek
  • 0

#42 Matt Napisany 06 kwietnia 2004 - 12:02

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Kaxi - licz się z dotkliwymi rękoczynami w momencie, gdy pisząc "joe nie spełnił moich oczekiwań" przydusisz guziczek "wyślij"! Jureczek to rzecz święta, jedyna, cudowna, wspaniała i WYMAGAJĄCA! Po jednym dniu myślisz, że grasz dobrze i jest wmiarę ok. A po tygodniu jesteś zupełnie innym V-Graczem, po cichu podśmiewającym się z leszczyka jakim byłeś kilka dni temu! JOE OBUDZIŁ WE MNIE OGROMNĄ CHĘĆ PODNOSZENIA UMIEJĘTNOŚCI I WYNIKÓW! Daleko bardziej, niż KOCHANA AMPLITUDE! No ale do rzeczy.

Mielu! Pause MUSI BYĆ! PRZYSYŁAMY NAJMOCNIEJSZY WYNIK Viewtifuls, jakim jesteś się w stanie wykazać! DLATEGO BEZSTRESOWO OPUKUJESZ NIEDOBRE BLASZANE ODBYTY, A JAK WIDZISZ ZADOWALAJĄCĄ CIĘ CYFRĘ, STRZELASZ PAUSE I ZDJĘCIE! OK? Zresztą. Wynik 600V ustanowiony przez V-matta uważam za oficjalnie zdjęty. Pobił go niejaki V-MATT siekając ich aż 1400! Oto dowód, zwany z angielska "pruw"!



Dodany obrazek



ONE MORE THING! Ciągle wierzę, że zaczniecie podawać zdjęcia, przeżycia, itd! Ludzie, zabawa jest jak kiedyś, dawno temu przy staroszkolnych produkcjach CAPCOMU! REWELACJA! Pamiętajcie! Sztuką jest naklepać przeciwnikowi w wielkim stylu. Ale MEGA SZTUKĄ JEST ZROBIĆ TO TAK, ŻEBY KONSOLI ZABRAKŁO PUNKTACJI! OTO KOLEJNY "PRUW"!!

Dodany obrazek

MIELUNIO!! DAWAJ ZE SWOIMI FOTAMI! DO DIABŁA! Ta GRA MNIE MA!
  • 0

#43 Mielu Napisany 06 kwietnia 2004 - 18:53

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Wynik 600V ustanowiony przez V-matta uważam za oficjalnie zdjęty. Pobił go niejaki V-MATT siekając ich aż 1400! Oto dowód, zwany z angielska "pruw"!

MIELUNIO!! DAWAJ ZE SWOIMI FOTAMI! DO DIABŁA! Ta GRA MNIE MA!


Z tej podniety Matt wrzucił pruw zwany z angielskiego "fejk". Rekord to 1100, a nie 1400 (a już się bałem, że nie będę lepszy :twisted: ). Specjalnie dla zapaleńców mam mały bonusik (ale na szal Joego, nie wrzucajcie tego do podpisu !! Moc siedząca w tym małym cudzie ostro dławi forum :shock: )

Dodany obrazek

How do you like it?

Chciałem powiedzieć też, że niejaki pan Jiraiya robi nam konkurencję z Zeldą FuFu, której naturalnie się nie boimy, bo biedny zagubiony dziesięcioletni Link, przy którym Jurek wygląda jak Piki przy Jordanie nijak się ma do powera siedzącego w metr trzynaście w czerwonym ubranku !!

A TUTAJ COŚ NIEZWYKŁEGO - NAWET FUC.. ee PAC MAN STAŁ SIĘ FANEM JOEGO I ZMIENIŁ IMAGE. MARIAN TEŻ POWOLI MIĘKNIE CO WIDAĆ PO OBRAZKACH Z RAPER MARIO ZWEI. LINK JEST NASTĘPNY W KOLEJCE !!

Dodany obrazek

A ja już lecę do pada i zabieram się za granie. Spodziewajcie sie wkrótce kolejnej porcji V-mocy i moich osiągnięć.

Kto dołączy do V-Kornera?

UPDATE: V-MATT patrz na moje osiągnięcia. A dopiero się rozgrzewam. Nowy rekord 180 VIEWTIFULS

Dodany obrazek

buahahaha dobra, to był żart. Do 1000 mi brakuje jeszcze trochę :roll:

Dodany obrazek
  • 0

#44 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 19:52

Gość__*
  • Goście
No to ja dołaczam ... za dwa dni pewnie 8) Tylko cyfrówki nie mam i raczej wam nie wrzuce zdjęcia :? A jak Jurek nie spełni moich oczekiwań to do waszych chałup przyjdzie Andross :twisted: :shock:
  • 0

#45 Matt Napisany 07 kwietnia 2004 - 07:59

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Lesiu - pączuszku! Jak JOE nie spełni Twoich oczekiwań, to być może już czas włączyć jedną z tych niesamowitych, pecetowych strategi, które obowiązkowo zawierają w tytule napis "World of...", czasem "Knights of...", a już napewno "War of...". I są na hexach! NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, ŻEBY JOE POSZEDŁ W KĄT! Tylko poborowi szydzą z Joe, bo chcieliby przy trzepniu im tyłka podczas fali, choć na moment włączyć SLOW!

KILKA RZECZY JEST PEWNYCH.

1. JOE TO ESENCJA ZABAWY I RADOŚCI! NAWET NIE WIESZ JAK WIELKIE KATORGI PRZECHODZĘ, MĘCZĄC SIĘ TERAZ NA NUDNYM WYKŁADZIE ZE ŚWIADOMOŚCIĄ, ZE ŁAPY NA JURKU POŁOŻĘ DOPIERO ZA 10 GODZIN!

2. JOE TO GRA W KTÓREJ (pierwszy chyba raz) CHCESZ, ŻEBY PRZECIWNIKÓW BYŁO WIĘCEJ I WIĘCEJ! JAK NAJWIĘCEJ! KLEPAĆ ICH, PRZEŁĄCZAĆ CIOSY, KOMBOSY, EFEKTY i TRZASKAĆ JAK NAJWYŻSZY WSKAŹNIK "VIEWTIFULS!"

3. MIELU NIE UMIE GRAĆ!

4. I tak dalej!

Ja ci dam FEJK! NAPRAWDĘ WIERZĘ, ŻE W V-JOE ROBIĘ COŚ NIE TAK i TE 1400 to śmiech na sali w porównaniu z tym, co naprawdę można wycisnąć! WIEM JEDNO! ZA 10 GODZIN IT'S ME AGAINST JOE!!!! Będzie VIEWTIFUL!

P.S. LESIU! DLA TEJ GRY WARTO KUPIĆ APARAT CYFROWY, PSTRYKAĆ JEJ ZDJĘCIA I PODAWAĆ DO V-KORNER! NAPRAWDĘ!
  • 0

#46 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2004 - 13:05

Gość__*
  • Goście
Hehe no wszystko super... chyba sie przekonalem... problem teraz tylko w tym, zeby zdobyc kase... a pozniej znalezc sklep, w ktorym beda mieli Joe'go :shock:
  • 0

#47 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2004 - 18:27

Gość__*
  • Goście
Splender, Joe jest jeszcze w ŚN. Wiem, bo sam zamówiłem i kilka postów dalej Piotrek o tym mówił :P.
  • 0

#48 gruby Napisany 07 kwietnia 2004 - 19:49

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
QWA! Wkrowiłem się! Teraz to i ja chcę na maksa spowrotem swój egzemplarz! Gdzie jest ten koleś z którym się zamieniłem! Przyznać się! ALbo pójdę i kupię drugi! Tylko niech ktoś ode mnie qpi to cholerne N64!!!
  • 0

#49 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2004 - 22:58

Gość__*
  • Goście
:shock: lo0l zamieniles gcn na n64 :lol:
  • 0

#50 Matt Napisany 08 kwietnia 2004 - 00:43

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Viewtifule zdają się spać i to porządnie! Przecież każdy kocha jurka i każdy nintendo-fan ma go na półce! TO GDZIE CI LUDZIE! Mielu i ja - czekamy! Tymczasem ZMIANA w VIEWTIFULSACH! Wynik 1400 przechodzi do lamusa, jako ZA MAŁY! Napierniczając na przemian w kopniaki oraz piąchy i łącząc to ze ślicznym efektem SLOW/MACH udało się natłuc znacznie, znacznie więcej! NOWY REKORD WIEWTIFULS to 3960! PRZYSIĄGŁBYM ŻE TO CIĄGLE I CIĄGLE ZA MAŁOOO!! PRZECIEŻ ZAWSZE MOŻNA BYŁO POKRAKI OKLEPAĆ BARDZIEJ WIDOWISKOWO I INNYMI TRIKAMI! ACH.... no nic! Oto PRUW! DAWAĆ ZDJĘCIA LUDZIE!

Dodany obrazek

Mielu! Nie pracuj tyle! W Jurka graj!

Radix! Fajnie że założyłeś ten temat! OD TAMTEJ PORY NIE WYPOWIEDZIAŁEŚ SIĘ ANI RAZU! A TEMAT TOPICA... cóż... zmieniliśmy! POZDRO!
  • 0

#51 marioo Napisany 08 kwietnia 2004 - 01:01

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Nie znam się na waszych vievtfulach ale gratuluję Mattowi NOWEGO rekordu :wink: KURNA mUsZę mieć tę grę, strasznie mnie chłopaki nakręciliście:) To naprawdę może być fajne takie pobijanie rekordów nawzajem:) i do tego czytając reckę, widzę że gra naprawdę musi być zayebista, niech no ja tylko ją dostanę w swoje łapki, to wam pokaże możliwości moich zwinnych rączek :lol:

heheh a co do Radixa :lol: Matt, to był jego jedyny post na tym forum, więc chyba nawet się nie obraził, za zmianę nazwy topica :twisted:
  • 0

#52 Matt Napisany 08 kwietnia 2004 - 02:48

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
KOLEJNA NIEPRZESPANA NOC Z PANEM JERZYM! ALE WARTO BYŁO! OKAZUJE SIĘ, ŻE VIEWTIFUL JOE MA TAKIE MIEJSCÓWKI, GDZIE MOŻNA NACHLASTAĆ HURTOWĄ, JEŚLI NIE PRZEMYSŁOWĄ ILOŚĆ PUNKTÓW! PŁYNNE PRZEKŁADANIE ŁAPAMI I NÓŻKAMI NIE MA PRAKTYCZNIE KOŃCA, BO Z OBIJANYCH ŁOBUZÓW WYLATUJĄ OGROMNE BUTELKI SZYBKO REGENERUJĄCE PASEK VFX! ECH, Z PRZYJEMNOŚCIĄ WYMIENIĘ WSZYSTKIE UWAGI ODNOŚNIE JOE, ALE NA ZEUSA - NIECH KTOŚ W TO GRA! A PONIŻEJ WRZUCAM SCREENY Z OSTATNIMI WYGŁUPAMI CZERWONEGO JURKA! MIELU! NIE POWIESZ MI ŻE ŚPISZ! DO LICHA! DOPIERO 4 RANO MAAAAN!

Dodany obrazek
TAK BYŁO O 2 w NOCY!

Dodany obrazek
A TAK BYŁO PRZED CHWILĄ CZYLI LEKKO POD CZWARTĄ! JERZY TO BOMBA JĄDROWA! WRACAM DO PADA! MOŻE JESZCZE COŚ UDA SIĘ ODBLOKOWAĆ!
  • 0

#53 Mielu Napisany 08 kwietnia 2004 - 09:40

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Rany V-Julek !! Matt coś Ty narobił? Nosisz przy sobie 99 bomb i voomerangów? :shock: Ale kwas. Ja jak na prawdziwego rzeźnika przystało w ogóle nie używam tych szatańskich sztuczek :? I ile Ty masz tam życia. Z tego co widzę to jest drugi epizod (powiedz, że się mylę), a Ty masz serduch dwa razy więcej niż się na ekranie zmieści. Ja to dopiero podczas walki z tym zielonym frajerem zorientowałem się, że można dokupić dodatkowe v-heartsy, a tak to na pięciu się z nim lałem :twisted: Tak mnie ta gra wciągnęła, że sklepik olałem. Ale dobra, przegiąłeś teraz. 9999 to jakiś podejrzanie masterski wynik. Prawdziwy V-Ha-Co z Ciebie, ale aż się boję jak Kaxi będzie z Tobą konkurować gdy uda mu się w końcu puknąć te 20 Viewtifulsów :!:

Marioo tu nie chodzi o punkty, a o jak najbardziej widowiskową akcję. Właśnie, V-MATT, mam pomysła na drugi konkurs - podać jak najbardziej zamotaną kombinację, a my już sprawdzimy czy jest naprawdę aż tak trudna do wykonania. Jak odpadną nam palce to wygrywacie :twisted: Ale najpierw fotki, chociaż doprosić się nie możemy :? Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że jesteście znudzonymi grami sklepikarzami, których nie jara Joe. Czy naprawdę tak interesuje Was ta gra jak tego pana poniżej praca ochroniarza w Warcie po nocach?

Dodany obrazek

PRZYSNĄŁ BIEDACZYZNA, ALE MY NIE CHCEMY SPAĆ. JEŚLI NIE WIERZYCIE, ŻE VJ RZĄDZI TO JESTEŚCIE JAK TADZIK ZE ZDJĘCIA. LESIU NIE BOIMY SIĘ ZASPANYCH PIEKARZY. JERZY ROZPALA I CIESZĘ SIĘ, ŻE BĘDĘ MÓGŁ WSPOMÓC GRUBEGO I KUPIĘ OD NIEGO NIEDŁUGO TO N64. TYLKO JAK NIE BĘDZIE FOTEK I REKORDÓW TO PO TOBIE MAAAN :twisted:

A teraz krótka odpowiedź na tonę listów jaką dostałem od wczoraj wieczór:
- nie nie czujemy się akwizytorami, nie reklamujemy Viewtiful Joe, nie jesteśmy sklepikarzami - po prostu chcemy rozpalać graczy, wyzwalać pozytywną energię, sprawić by ludzie przestali marudzić, że gry są nudne. Czujemy się posłańcami Capitana Blue (który jest strasznym barszczem i juz zgarnął nie raz od nas w ryj :wink: ).
- Matt jest starszy, ale ja przystojniejszy chociaż zgarbieni jesteśmy obaj po równo
- Soniu, źle zrobiłaś zdjęcie. Niżej :twisted:
- I tak nie podrobię ŁOMŻA TEAM (gdzie jesteś Amaru? Pokaż MOC :twisted: )

Dodany obrazek
  • 0

#54 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 10:14

Gość__*
  • Goście
Ehhh gdzie ta paczka :D Ciekaw jestem czy nabije choć 2 vievtifule 8)

Ps:Gram jeszcze w taką strategie co ma craft z tyłu i war na początku 8)
PS2:Wyślijcie nagranie do jakiegoś replaya :wink:
  • 0

#55 Matt Napisany 08 kwietnia 2004 - 10:33

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Przyjacielu! Bez problemu nagrałbym na aparacie akcję w trakcie której przełykam 9999 punkciszy, ale obawiam się, że takie nagranie trwałoby ponad minutę (dwie! stawiam nawet na dwie!). NAJLEPSZE JEST TO, ŻE ZAPAŁ NA CZERWONE METR PIĘĆDZIESIĄT MAM WIĘKSZY NIŻ W DNIU KIEDY PIERWSZY RAZ ZOBACZYŁEM JERZEGO NA TELEWIZORNI U KRISA! TA GRA ŁADUJE I ŁADUJE! NIE MOGĘ JUŻ GRAĆ W NIC INNEGO!

LESIU! 2 VIEWTIFULE równoznaczne są DWÓM UDERZENIOM! POJAWIAJĄ SIĘ JEDNAK MOMENTY GDY MOŻNA PRZECIWNIKA ZMYLIĆ JAK KRETYNA I WÓWCZAS POJAWIA SIĘ WIELOKROTNIE WYNOSZONY PRZEZ NAS NA SZCZYTY FORUM - RÓŻOWY CELOWNICZEK! JERZY KLEPIE WÓWCZAS JAK WARIAT I WSZYSTKO CO TYLKO WPADNIE MU POD KOŃCZYNY ZAMIENIA W OBITE, ZDEZELOWANE PUSZKI! EKRAN BŁYSKA, TY CHIRURGICZNIE W SLOWMOTION CELUJESZ PIĘKNYM CIOCEM W KOLEJNEGO, METALOWEGO KLOCA, A VIEWTIFULSY NIESAMOWICIE WYSTRZELIWUJĄ W GÓRĘ DZIĘKI SPECJALNEMU MNOŻNIKOWI! COOO TUUU SIĘ DZIEEEJEEEE!!!

MIELUŚ! 99 BOMB i 99 VOOMERANGÓW NIE KUPOWAŁEM! NA OSTATNIEJ PLANSZY - SAME WYPADAJĄ Z OBITYCH POKRAK! NO TO MAM! A GRAM JUŻ DRUGI RAZ, BO JOE SKOŃCZYŁEM! I SKOŃCZĘ PEWNIE TYLE RAZY CO DMC! W DMC TŁUKŁEM MUNDUSA DO NIEPRZYTOMNOŚCI! NO ALE DMC NIE MIAŁ VIEWTIFULSÓW, ZAŚ DANTE RUSZAŁ SIĘ JAK.... (zabrakło porównania! No ... ciężki, klocek)!!!
  • 0

#56 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 10:38

Gość__*
  • Goście
Ja, po masie czasu spedzonego z VJ (5 minut trzymalem pada i robilem uniki - gora, dol, gora, dol i 60 minut ogladalem jak Matt rozkreca srubka po srubce kolejnych przeciwnikow) mowie, ze ta gra to... W KONCU PORZADNY OLDSKUL, a nie na sile wpakowana cukierkowa grafa i gadki! Po 'smierci' Jureczka (co zdarza sie rzadko, przez ten full heartsow) slysze kozackie CUT! CUT! CUT!! I zaczyna sie od poczatku. Pamietam tez (ale malo i slabo), ze wciskalem dwa przyciski i ladne ciosy wychodzily ;) Poza tym Machspeed i Slow to jest MEGAKUFA esencja tej gry! Akcje, w ktorych niczym bohaterzy matriksow wymiatasz w zwolnionym tempie, w odpowiednim czasie kombo na delikwentach to jest to, dla czego grasz!

A Mielu i tak nie przeszedl pierwszego poziomu, wiec nie wiem co on tu nam wkleja 8)
Aha, ta tona listow, ze niby do Miela one byly - byly do Łomża TEAM, ale nasza sekretarka Mielnicka zlamala tajemnice korespondencji i zgarnela wszystko dla siebie. Lil sucka iz dead - masz to jak w banku :)
  • 0

#57 Kaxi Napisany 08 kwietnia 2004 - 13:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
MAM VIEEEEEEWTIIIIIFUUUUL JOOOOOEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Dziś koło godizny 12:15 w SPółdzielczym DOmie Handlowym Astra pdbyło się oficjalnie przejęcie gry od towarzysza Miela. Po krótkiej, acz niebezpiecznej akcji powrotnej do bazy domowej odpaliłem przesyłkę. I c ja mogę powiedzieć (żeby mnie Mielu nie zbił?)

OTÓŻ JOE WYMIATA< ROBIĄĆ SUPER MEGA SZYBKIE KOMBOSY , PODWOJNE SKOKI I SLOW-MO'Y (czy coś) !!!!!!! tYLKO, ŻE NA RAZIE NIE UDAŁO MI SIĘ PRZEJŚĆ PIERWSZEJ PLANSZY (ZACZALEM OD RAZU NA ADULTS, CO BY NIE WYJSC NA LAMKE :lol: ). Najpier męczyłem się z tym cowboyem a potem zatrzymałem się na helikopterku, a gdy po raz kolejny zaczynalem ta plansze dalem sobie spokoj. Cos za rzadko sa savy (jeszcze zadnego nie spotkalem). Wracam do 1080 Avalanche (joke; wracam do Jureczka)
  • 0

#58 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 21:28

Gość__*
  • Goście
Witajcie! Oto przed wami ja - V-otto! JUREK JEST WSPANIAŁY!!! JEST FASCYNUJĄCY!!!!!! JEST CUDOWNY!!!! Ale może od początku:
Dziś, godzina 10.30 rano. Śpię. Do pokiju wbiega brat. LISTONOSZ PRZYJECHAŁ! -woła od progu. Wstaję, ubieram się, zbiegam na dół. Zgarniam pudełko z Jurkiem i wbiegam do pokoju. Włączam.
Dziś, godzina 22.30 Doszedłem do wniosków które macie poniżej ;)
VJ TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH GIER WSZECHCZASÓW!!!! TAKIE PROSTE ZASADY, TRZY MOCE I DWA PRZYCISKI SŁUŻĄCE DO UDERZANIA. ALE JAKA MOC!!!!! TEGO NIE DA SIE PORÓWNAC Z NICZYM INNYM!!! JUREK MNIE MA I NIE CHCĘ BY KIEDYKOLWIEK MNIE PUŚCIŁ!!! JUZ PO PIERWSZYM DNIU GRANIA NIE WYOBRAŻAM SOBIE GACKA BEZ LEŻĄCEGO OBOK JURKA!!! MIELU, MATT, DZIĘKI, ŻE PRZYPOMNIELIŚCIE MI O TEJ GRZE!. JEDNOCZMY SIĘ w V kornerze I CIESZMY WSPÓLNĄ PASJĄ!!

Tak uwielbiam Jurka, że zrobiłem sobie z nim koszulkę. Oto ona :D

Dodany obrazek

A tu mój osobisty rekord:


Dodany obrazek
  • 0

#59 Kaxi Napisany 08 kwietnia 2004 - 21:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Czas na moje drugie wrażenie.
Po Pierwsze: GRAFIKA!!!!!!!!! Ta gra jest piękna!!!!!!! Super styl, super WSZYSTKO. Grafika w tej gzre to jedna z najlepszych rzecyz jakie widzialem. Już samo logo Viewtiful Team jest ZAJEBINIO!!! :D Niech tylko nie twórcom nie przyjdzie do głowy zrobić Jurka 2 w 3D (no...dopuszczam bonusowe etapy w TPP zza plecow, a'la Crashe z PSX, jako ciekawostka).
Po Drugie: TA GRA JETS KURNA TRUDNA!!!!! A JUZ PRZEGIECIEM JEST BRAK (PRAWIE) SAVEÓW!! Przebijam się kurna przez plansze kilkadzieisat minut i nagle musze wyjsc na dwie godziny i co? Wszystko od nowa. Bezsprzecznie Jurek frustruje.


I tylko ten fakt nie pozwala mi czeprac nieskrepowanej radosci z V-JOE!!
Bo wszystko inne jest swietne!!! NIE MA TO JAK ROZMIESC W PYL KILKU SRUBOKRETÓW!!! SUPER PODOBAJA MI SIE ROWNIEZ ELEMENTY "LOGICZNE", CZYLI ZAGADKI NA UZYCIE MOCY W ELEMENTACH PLATFORMOWYCH!!!! kOLEJNA RELACJA JESZCZE DZIS!!!!
  • 0

#60 Matt Napisany 08 kwietnia 2004 - 22:28

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
PODSTAWOWY BŁĄD - KAXI MASTER! "GRAFIKA JEST, MUZYKA JEST, KONTYNUACJA MOGŁABY..."! DOSTAJESZ W ŁAPKI POWER JURKA, KTÓRY ZAMIATA OBECNIE CAŁĄ, GEJMKJUBOWĄ BIBLIOTEKĄ GIER! JAK WCZEŚNIEJ WSPOMNIAŁ MIELU^SAN, GRAFA TO ŚLICZNY i MIŁY DODATEK! A ZGŁĘBIAJĄC CZERWONEGO SZALEŃCA CZUJĘ TEN SAM POWER, GDY KILKA LAT TEMU OTWIERAŁEM NIEŻYJĄCĄ DZIŚ GAZETĘ i CZYTAŁEM OD DECHY DO DECHY DZIAŁ, ZACZYNAJĄCY SIĘ OD SŁÓW "KOMBATANCI!! ....."! Z DOŚWIADCZENIA JUŻ WIEM, ŻE NIE NALEŻY PISAĆ PO DNIU ZABAWY - GRA JEST TRUDNA, BO ZA TYDZIEŃ BĘDZIESZ SIĘ ŚMIAŁ Z MOMENTÓW, KTÓRE DZIŚ SPRAWIAŁY CI TRUDNOŚĆ! ZOBACZYSZ, ŻE PO TYGODNIU BĘDZIESZ PRZEŁYKAŁ PIERWSZY POZIOM GRY NICZYM WROCŁAWSKĄ KNYSZĘ, BEZ POPITKI!

OTTO! NAWET NIE WIESZ JAK MIIIIŁOOOO TO WIDZIEĆ I CZYTAĆ! WITAMY W KLUBIE WYZNAWCÓW! PLANOWAŁEM WYWALENIE SOBIE TATUAŻA NA PRAWYM RAMIENIU, ALE DOSZEDŁEM DO WNIOSKU, ŻE... ZA DUŻO BYŁOBY W NIM RÓŻU! ANYWAY - ZARAZ NAGRYWAM FILM - JAK UGRAĆ 10TYS VIEWTIFULS! KAPITALNA SPRAWA - FILM TYLKO DLA MNIE, BO NIGDZIE NIE MA 100MB NA SERWERZE, ŻEBYM MÓGŁTO WSADZIĆ! ACH, CO ZA GRA! NA KONIEĆ MAŁE PODSUMOWANKO!

KTO SMUCI - TEN GREG!
DLA KOGO ZA TRUDNE - TEN KAXI!
KTO WYZNAJE - TEN VIEWTIFUL MEMBA!

... a kto sprzedaje - ten gruby!

POZDRAWIAM! BIORĘ SIĘ JUŻ ZA TO NAGRYWANIE!
  • 0