Skocz do zawartości

Viewtiful Korner!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
281 odpowiedzi na ten temat

#61 Kaxi Napisany 08 kwietnia 2004 - 22:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
A ja biorę się za trening i opracowywanie tzreciego wrażenia (oraz prowiantu na noc :lol: ). JA TEZ CHCE BYC VIEWTIFUL MEMBA!!!!!!!!!!!! Ale mój wrodzony dziennikarski obiektywizm nie pzowala mi...(i tu ciągnie się długi wywód, za którego Kaxi otrzymuje bęcki od V-Miela, który z kolei nie szczedzi Voomerangów, Speedów i Zoomów. W ramach zastępczego zapchania miejsca ogłaszamy konkurs: JAK WYGLĄDAŁABY II WOJNA ŚWIATOWA GDYBY WOJSKA NIEMIECKIE POSIADALY SLOW-MO, MACH SPEED oraz ZOOM? 8) )
  • 0

#62 Mielu Napisany 08 kwietnia 2004 - 22:44

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Witajcie! Oto przed wami ja - V-otto! JUREK JEST WSPANIAŁY!!! JEST FASCYNUJĄCY!!!!!! JEST CUDOWNY!!!! (...) VJ TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH GIER WSZECHCZASÓW!!!! TAKIE PROSTE ZASADY, TRZY MOCE I DWA PRZYCISKI SŁUŻĄCE DO UDERZANIA. ALE JAKA MOC!!!!! TEGO NIE DA SIE PORÓWNAC Z NICZYM INNYM!!! JUREK MNIE MA I NIE CHCĘ BY KIEDYKOLWIEK MNIE PUŚCIŁ!!! JUZ PO PIERWSZYM DNIU GRANIA NIE WYOBRAŻAM SOBIE GACKA BEZ LEŻĄCEGO OBOK JURKA!!! MIELU, MATT, DZIĘKI, ŻE PRZYPOMNIELIŚCIE MI O TEJ GRZE!. JEDNOCZMY SIĘ w V kornerze I CIESZMY WSPÓLNĄ PASJĄ!!


Tak jest !!!! Oto wspaniały V-Otto, który poznał moc Jerzego i w krótkiej chwili zakochał się w tej niesamowitej postaci. ZOBACZCIE TYLKO NA JEGO WYPOWIEDŹ. KAŻDY KTO DA SIĘ PORWAĆ VJ, KTO ZAPOMNI O UPŁYWAJĄCYM CZASIE STAJE SIĘ NIEULECZALNIE CHORY NA JURKA I JAK MANTRĘ POWTARZAĆ BĘDZIE - "JEDNA Z NAJLEPSZYCH GIER WSZECHCZASÓW"

U Kaxiego niestety dostrzegłem syndrom bezradności (gdzie mój save? :shock: ), który najczęściej kończy się płaczem, odłożeniem na bok Jerzego i stwierdzeniem, że jest nudno. Kaxi, nie poddawaj się !! Respect, że zacząłeś na ADULTS !! Później jest więcej save'ów, pozmiomy są podzielone na dwie części, a z bossami możesz walczyć częściej niż tylko trzy razy. CO UDOWADNIA, ŻE PRZESZEDŁEM PIERWSZY POZIOM TOWARZYSZU AMARZE :twisted:

Kolejny raz zaczepię tych, którzy mówią, że VJ staje się nudne po piętnastu minutach. I kolejny raz powiem głośno BZDURA !! ŚWIETNI, REWELACYJNI, MEGAFAKIN WYMAGAJĄCY BOSSOWIE. Na każdego trzeba mieć taktykę, a nie bezmyślnie młócić. Poziomy są zróżnicowane. Czwarty to rewelacja. Pomysł z obracającym się statkiem sprawia, że radośnie i bezboleśnie łyka się bieganie po tych samych miejscach. NAJLEPSZY BACKTRACKING EVER !!!

ALE ALE. Nie czas i miejsce na analizy. Już wyczytałem, że jakiś totalny maniak rozwalił Jurka na ABSOLUTNEGO MASKA PUNKTOWEGO CZYLI CAŁOŚĆ NA OCENĘ VIEWTIFUL !!!!!!! MAAAAATTTT CO SIĘ DZIEJE NA TYM ŚWIECIE :shock: CHCĘ ZOBACZYĆ TEGO 10-LETNIEGO MISTRZA

LESIU KUPUJ TEGO VJ, A NIE JAKIEGOŚ MGS'A. SNAKE? A CO TO ZA KLOSZARD :lol:

Kaxi, ja wciąż wierzę, że jednak się porządnie zapalisz (chociaż jak Cię znam to namówić Cię na jeden wykrzynik to wyzwanie, a co dopiero na sto !!). Oto mały pruw, że Kaxi czuje V-Bluesa !! Pierwsze spotkanie z grą i patrzcie co było. Z tego nie może nie być miłości. KAXI WALCZ I DOŁĄCZ DO NAS Dodany obrazek

Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#63 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:21

Gość__*
  • Goście
Tak! Wspaniałe uczucie! Nawet gdy zamknę oczy, to widzę obracajacego się w śmiercionośnym uderzeniu Jurka! Ledwo mogę wytrzymać parę minut bez pogrania w ten mega-cudowny tytuł!
Wspaniałe jest to. że powtarzanie poziomu sie nie nudzi! Gdy zdarzy się coś takiego, mówię - spoko, może uda mi sie wycisnąć dwa razy tyle co poprzednio Viewtiful`sów. Grafika to jedna z najprzyjemniejszych i najładniej wyglądających rzeczy z jakimi spotkałem się ostatnio!
V - bracia! Cieszmy się Jurkiem, przechodźmy go miliony razy! Oby nigdy nie opuściło nas uwielbienie dla Jurka!!
  • 0

#64 Matt Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:54

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Braciszkowie V! Po 5 minutach grzebania w znajomościach - WRZUCAM 34,5MB FILMIK Z SERII - "JAK NAKLEPAĆ TE PRZEKLĘTE 9999 V-PUNKTÓW"! JEŚLI TYLKO OPERACJA SIĘ POWIEDZIE i MALEŃSTWO PRZEŻYJE PORÓD, TO NIEBAWEM POJAWI SIĘ stosowny LINK! NIE OBIJAM TAM RYJÓW W WIELKIM STYLU, ba, czasem ZEZUJĘ, ALE POKAZUJĘ, GDZIE TRZEPAĆ, ŻEBY WYTRZEPAĆ ILE NALEŻY! CHCECIE - zasysacie filmik i po minucie, czterdziestu dziewięciu sekundach mówicie - ALE PROSTY CHŁOPEK Z TEGO MATTA - NIC NOWEGO, ALBO PEŁNI PODZIWU, PISZECIE POSTY - MATT - SZACUNEK! Ugh, starczy gadania! MIŁO SŁYSZEĆ, ŻE KAXI "PĘKŁ" i chce wciągnąć JURKA DO RANA! REWELACJA! A KTO NIE GRA, TEN PRZYKRYWA DO GARA!

PODCZAS FILMIKU - W TLE, nie zauważyłem, że PRZYGRYWA MUZA! NIE BYLE JAKA MUZA!

GABRIEL & DRESDEN - SAVE MY SOUL! ALE SŁYCHAĆ TEŻ JURECZNE KLEPANIE ZARDZEWIAŁYCH MASEK! KURDE! SUPPORTOWAĆ V-KĄCIK! JOE NIE MOŻE UMRZEĆ, ALBO PRZEGRAĆ Z MAŁYM, ZIELONYM, 10-LETNIM LINKIEM! Come on! TEN FACET MA DZIEWCZYNĘ, STRZELA FAKI, A krokodylowy HULK WOŁA NA NIEGO - Lil' SUCKA! DO BOJU!!!
  • 0

#65 Kaxi Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
A właśnie: OGŁASZAM AKCJE "NOC Z V-JURKIEM'. Każdy kto ma możliwość niech poświęci dzisiejszą noc na męczenie w viewtiful joe. I niech co godzine wpada na forum/gg podzielic sie wrażeniami. Spam mile widziany :lol: Ja i brat V-Otto już w tym siedzimy.



PS. Konkurs trwa: jak widziecie II Wojne Swiatowa z mocami V-Jerzego? :P
  • 0

#66 Matt Napisany 09 kwietnia 2004 - 00:09

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
KAXI! NA MNIE MOŻESZ LICZYĆ! TO NIE BĘDZIE PIERWSZA ZARWANA NOC PRZY CZERWONYM GLUCIE, A JUŻ NAPEWNO NIE OSTATNIA! POZA TYM MUSZĘ CZUWAĆ, BO FILMIK SIĘ WRZUCA NA SERWER I W KAŻDEJ CHWILI TRZEBA BYĆ GOTOWYM NA UMIESZCZENIE STOSOWNEGO LINKU! ECH, JAK SOBIE TO OGLĄDAM TO WIDZĘ, ŻE KINESKOP PRAKTYCZNIE NIE GAŚNIE!!!!!!!! CIĄGLE COŚ SIĘ ROZWALA W KŁĘBIASTYCH EKSPLOZJACH A MNOŻNIK VIEWTIFULS OSTRO STRZELA W GÓRĘ! MASAKRA!!! CHCIAŁBYM ROZEGRAĆ TO ŁADNIEJ, ALE... TO JUŻ W DOMOWYM ZACISZU! CZEKAMY NA LINK! ADIOS!

WOJNA Z MOCAMI JERZEGO? WYLATUJE FACET UBRANY NA CZERWONO Z RÓŻOWĄ PELERYNKĄ NA PLECACH, PROSTO W MORZE WALKI. DOSTAJE KULKĘ. KONIEC.
  • 0

#67 Mielu Napisany 09 kwietnia 2004 - 00:21

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Piszę już tego posta trzeci raz, bo V-ludziki z Capcom w machspeedzie kasują mi to co zdążę napisać. Ale spróbuję znów.

Kaxi gra w moją kopię Jurka więc ja się nie dołączam do Was chłopaki. Za to szperam po sieci i co widzę??? V-JOE NA PS2 !!! I TO NOWA, ZUPEŁNIE INNA WERSJA NIŻ TO CO NA GCN. I ... (SWEET HESUS) ... BĘDZIE NOWA POSTAĆ DO ODBLOKOWANIA - DANTE Z DEVIL MAY CRY :!: :shock: :!: :shock:

AAaaaaaaaaa więc jednak ktoś dostrzegł, że Dante powinien uklęnąć przed królem Jurkiem. OD DZIŚ VJ RZĄDZI NIEPODZIELNIE :!:

i ja już nie mam sił nic pisać więcej ... szoker :shock:

Dodany obrazek
  • 0

#68 Matt Napisany 09 kwietnia 2004 - 01:40

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Fajna ta OGÓLNOPOLSKA NOC Z VIEWTIFUL! ZNOWU WSZYSCY ŚPIĄ, A JA GRAM! ACH, NO DOBRA! KONIEC ŻARTÓW! OTO NAJPOWAŻNIEJSZY NA ŚWIECIE, TRWAJĄCY NIECAŁE 2 MINUTY, PASKUDNIE NAGRANY I BRZYDKO ZRETUSZOWANY FILM PT. "MATT OBIJA 9999 VIEWTIFULS"! KTO CHCE - NIECH ŚCIĄGA - SPRAWDZI, CZY KLIMATY JERZEGO TO JEGO ŚWIAT, CZY WOLI RACZEJ HEXY I SZACHY! DOBRA! PONIŻEJ KLIKACIE NA TYTULE FILMU! POWINNO SIĘ ZDOWNLOADOWAĆ! ... albo i nie...

V-SCORE!

MIŁEGO OGLĄDANIA!

[TŁUŚCIUTKI UPDATE: filmik pokazuje zmęczonego matta, który non stop jedzie na SLOW! CAŁY CZAS! BO TYLKO DZIĘKI TEMU NIE ZNIKA RÓŻOWY CELOWNICZEK, A KAŻDY NASTĘPNY FRAJER PODBIJA MNOŻNIK PUNKTÓW! AHA! OBRAZ JEST W RZECZYWISTOŚCI ULTRA PŁYNNY! MOJA MAŁA, DZIADOWA KAMERKA POGUBIŁA KLATKI! KONIEĆ TŁUŚCIUTKIEGO UPDATE!]
  • 0

#69 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2004 - 02:22

Gość__*
  • Goście

MIŁEGO OGLĄDANIA!

ta gra jest taka wolna czy cały czas na slołmo jechałeś ??
  • 0

#70 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2004 - 10:43

Gość__*
  • Goście

LESIU KUPUJ TEGO VJ, A NIE JAKIEGOŚ MGS'A. SNAKE? A CO TO ZA KLOSZARD :lol:



A co ja robie? Czekammmm !!! Kurde czemu nie zamówiłem kurierem :shock:

Jurkowi na PS2 dziekujemy spi... :twisted:

ILE JESZCZE CZEKANIA ? :evil:
Swoją drogą Mielu napisał że Snake to kloszard :shock: Apokalipsa
już blisko, trzeci znak nadszedł :P

Kurde zaczynam myśleć że odesłałem paragon nie na ten adres :?

Edit:Wlaśnie przyszła poczta zostawiła karteczke i musze odebrać dopiero po 19.00 :roll:
  • 0

#71 marioo Napisany 09 kwietnia 2004 - 12:45

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Dzięki Mattowi mogłem zobaczyć Joego w akcji, i oczywiście wyobrażam sobie że ta gra chyba nie jest tak wolna :?: ... to chyba raczej niemożliwe. Tak na marginesie to Jerzy ma głosik jakby się gazu nawdychał 8) hehe...spoko gra, naprawdę.
  • 0

#72 Mielu Napisany 09 kwietnia 2004 - 13:08

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
LUUUDZIEEE !!!! TA GRA NIE JEST WOLNA TYLKO MATT WŁĄCZYŁ SLOW BY MÓC NABIĆ MNOŻNIK I ZDOBYĆ 9999 VIEWTIFULSÓW. ALE I TAK JEST CIENKI. NIE WIDZIAŁEM JESZCZE DOWODU, ALE PODOBNO MOŻNA ZDOBYĆ NA HELIKOPTERZE 20 TYSIĘCY V-POINTS !!!! KAXI ODDAWAJ JURKA :!: :!:

Lesiu, uwielbiam chłodnego Davida i genialną historię MGS'a, ale VJ to gra przy której też będziesz płakać ... tyle, że z nerwów, że Ci nie wychodzi, i że nie masz save'a. A po kilku dniach zrozumiesz, że to była tylko TWOJA SŁABA GRA, ŻE BYŁEŚ ŻAŁOSNIE CIEŃKI, ALE TO BĘDZIE TYLKO WSPOMNIENIE. KONIEC MAMINSYNKOWANIA !! MÓWIĘ CI - POGRASZ I BĘDZIESZ ROZWALAŁ ADULTS JEDNĄ REKĄ !! NATYCHMIAST LECISZ NA POCZTĘ I WŁĄCZASZ MACHSPEED !! 19 BĘDZIE W OKA MGNIENIU !!

MARIOO JAK CHCESZ TO POWIEDZ, A WRZUCĘ JAKIEGOŚ LINKA DO JOEGO W PORZĄDNEJ JAKOŚCI. NIEDŁUGO SZYKUJE SIĘ SPORA ILOŚĆ RÓŻNYCH TAPETEK, OBRAZKÓW, BANNERÓW I INNYCH BAJERÓW, KTÓRE OBOWIĄZKOWO TRZEBA ZARZUCIĆ SOBIE GDZIE TYLKO SIĘ DA - KOSZULKI, ŚCIANY, TAPETY, MASKA SAMOCHODU, FIRANKI U BABCI KRYSI NA WSI - SŁOWEM EWRYYYŁERRR !!!!

V-MAAATTT WIEM JAK CIĘ POKONAĆ. TWÓJ WYNIK TO PESTKA. JA MIERZĘ W 20 TYSIĘCY :!:

Dodany obrazek
  • 0

#73 Matt Napisany 09 kwietnia 2004 - 15:52

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
MIELU! ZĄBEK CI WIDAĆ, JAK KRZYCZYSZ ODGRAŻAJĄC MI SIĘ! FILMIK JEST DLA LUDZI, KTÓRZY CHCĄ SOBIE ZOBACZYĆ TE 9999! JAKO SPROSTOWANIE POWIEM, ŻE BUTELKA DAJĄCA NIESKOŃCZONY PASEK VFX znajduje się kilka pomieszczeń wcześniej - a mianowicie w pokoju z KOWBOJAMI! NO NIEWAŻNE! PEWNIE ŻE CIENIAS ZE MNIE - ALE CHŁOPACZYNA UGRYWAJĄCY 20000 PUNKCISZY I TAK NIE UDOKUMENTUJE SWOJEGO WYNIKU! POWÓD? GRA ODNOTOWUJE TYYYLKO 9999! przynajmniej.... tak mi się wydaje.... . MAM JUŻ POMYSŁ NA WYWALENIE JESZCZE WIĘCEJ PUNKTÓW, NIŻ NA ZAŁĄCZONYM FILMIE! I ZROBIĘ TO! NAJLEPIEJ TERAZ! LUDZIE - DO PADÓW!!!! I RÓŻOWYCH PUDEŁ OD CAPCOM!
  • 0

#74 gruby Napisany 09 kwietnia 2004 - 20:51

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Kto chce kupić N64????? :) A tak na poważnie, to może po minimalnym zastrzyku finansowym w świeta coś mi się uda wysupłać na Jonasza.
  • 0

#75 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2004 - 21:00

Gość__*
  • Goście
Po drugim dniu grania doszedłem do wniosku, że:
OD JURKA NIE MOŻNA SIE UWOLNIĆ! tO JEST JEDNOCZEŚNIE I STRASZNE I PIĘKNE. W domu świateczne porządki, mama każe sprzatać, a ja - GONIĘ PO CICHU DO PADA!! NIESAMOWITE!!

Zauważyłem tez pewną dawkę humoru. Spójrzcie np. na tego bossa rekina. Strasznie niezdarny. Podajcie przykłady czegoś, co was rozśmieszyło.
Jak można mówić, żę Jurek jest nudny!!! On jest nadgrywalny!!! ZAPUSZCZAMY SLOW`A, ZACZYNAMY BIĆ PRZECIWNIKA, JEDNOCZEŚNIE ODBIJAMY JEDNĄ RAKIETĘ I OMIJAMY DRUGĄ! NIC TU NIE JEST NUDNE!!!!
  • 0

#76 Kaxi Napisany 09 kwietnia 2004 - 22:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
FUCK! FUCK! FUCK!

Ale ta gra jest trudna, normalnie nie na moje nerwy. Dzisiaj ponad 5 razy próbowałem przejść jeden moment, na którym się zaciąłęm wczoraj, ale i tak mi się nie udało! Na dodatek po każdej kontynuacji muszę się przebiujać od początku levelu! Przegięli kurde! Z drugiej strony Machspeed i dobrze ułożone buteleczki w wąskim przejściu RZĄDZĄ, DAJĄ RADĘ, SĄ FPYTĘ i MŁODZIEŻOWE :!: :!: :lol: No i wprost zakochałem się w 'zagadkach nielogicznych' czyli to ze slow zwalnia obroty smigla, przez co platforma spada, machspeed przyspiesza wodę przez co jej poziom wzrasta! KOCHAM TO!!!!! CAŁKOWICIE ODMIENNE PODEJSCIE DO SPRAWY I PRAWA FIZYKE KTORYCH SIE TRZEBA NAUCZYC OD NOWA ROXXX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAKE ME MORE VIEWTIFUL!!!!!!!

PS.Jutro spróbuję to przejść jeszcze raz! Przeklęci cowboye!
  • 0

#77 Kaxi Napisany 10 kwietnia 2004 - 17:44

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
OH YEEEEEEAAAAH!!!!!!!!!
Przeszedłem ten moment a także ZIELONEGO SKURWIELA-ŚPIEWAKA!!!!!!!! Męczyłem się z nim cały dzisiejszy dzień, na szczęście MASTAH-MATT służył pomocą i pdopowiedział kilka sposobów. UFF. Niezłe emocje. A teraz mały, mily przerywniczek dla miłośnik lotnictwa...BRUUUM. (whatever). KUUUURDE!!!!!! ZABRAKŁO MI 2000 Viewtifulsów do MACHSPEED LV 3 :cry: :cry: :cry: A miało być tak fajnie....
A na koniec:


VIEEEEWTIIIFUUUL JOOOEEE!!! Not Bad, aha?

MAKE ME MORE VIEWTIFUL!!!!!!!!

AJ EM A VIEWTIFUL MEMBAAAAA!!!!!!!!
  • 0

#78 Mielu Napisany 10 kwietnia 2004 - 19:13

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
MATT NIE MUSIAŁEŚ GŁOŚNO MÓWIĆ, ŻE NIE DA SIĘ PRZEKROCZYĆ BARIERY 9999 PUNKTÓW. Chyba, że ...

W DEMIE JEST TO MOŻLIWE, A WIĘC TRZEBA DOPAŚĆ POSIADACZA TAKOWEGO I TRZASNĄĆ NOWY REKORD. TO DOPIERO WYZWANIE :!: :!:

No nic innego nie pozostaje - OD TERAZ DĄŻYMY DO WYRÓWNANIA REKORDU V-MATTA. Oczywiście trwa również konkurs na mega trudną do wykonania supaefektowną kombinację. Podrzucajcie pomysły, my się z nimi pomęczymy :twisted:

MATT NIEŹLE ZEZOWAŁEŚ NA FILMIKU. POPRAW OKULARY BRACIE I ZABIERZ SIĘ DO TRENINGU. RZĄDAM OD CAPCOM V-MORDOBICIA. NAKOPAŁBYM CI MACHSPEEDEM Lv.3, KTÓREGO NIE MA KAXI, DROGI PRZYJACIELU !!

Właśnie. Kaxi. LUUUDZIE !!! TEN NA CODZIEŃ ZIMNY, WYRACHOWANY STRAŻNIK NINTENDO NIE UGINAJĄCY SIĘ NAWET POD RAZAMI GULASHA, MARCELA I MATTA DAŁ SIĘ PONIEŚĆ JURKOWI :!: :shock:

Kaxi, świetnie, że NIE PODOBA CI SIĘ SAMOLOCIK. WAŻNE, ŻE Z NERWÓW MAŁO NIE ROZNIOSŁEŚ FORUM. A BĘDZIE TEGO WIĘCEJ. GRAAAJJJJJ I WY TEŻ GRAJCIE :twisted:

Dodany obrazek
  • 0

#79 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2004 - 19:20

Gość__*
  • Goście
TAAAAk MAM MAM GO KOLEJNY V-ENTUZJASTA DOŁACZA DO WSPOLNOTY :D kURDE A JA MYŚLAŁEM ŻE GRAM DOBRZE :? V-JUREK POKAZAŁ MI PRAWDE JESTEM LAMA JESTEM BEZNADZIEJNY ale bede sie starał jurek rządziiii !!!!!!

tak BTW to dla mnie to troche masherskie jest :wink:
  • 0

#80 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2004 - 21:00

Gość__*
  • Goście
Hmm trudnosc, a co za tym idzie - frustracja...jest to stan, ktorego nienawidze najbardziej... jesli gra mnie frustruje to daje sobie z nia spokoj... cos widze, ze w tym przypadku bedzie podobnie - kupie Joego, sfrustruje sie, zabraknie mi standardowo motywacji by probowac grac i przechodzic dalej, a w rezultacie gra poleci na allegro szybciej niz sie wszystkim ze mna na czele na poczatku wydawalo :roll: Kasa bedzie w przyszlym tygodniu, jednakze widze, ze RACZEJ nie dolacze do Waszego szczesliwego kolka wzajemnej adoracji :wink: nie chce aby mi nerwy szlag trafil...
  • 0

#81 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2004 - 21:20

Gość__*
  • Goście
Czemu? Czemu?
Dzisiaj nie mogłem pograć w Jurka! D;aczego zapytacie? Świeta idą i zagonili mnie do roboty! Nie miałem szans, żeby pograć. Teraz już też nie dam rady bo jestem zmęczooony.
Ale jutro: DAM CZADU! JUREK JUTRO MUSI PEKNĄĆ! A POTEM BIORĘ SIE ZA ADULTS! I MOŻECIE MI WIERZYĆ - NIE POPUSZCZĘ! TAK MI DOPOMÓŻ- JUREK!
  • 0

#82 Paweł Napisany 11 kwietnia 2004 - 16:21

Paweł

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:

Hmm trudnosc, a co za tym idzie - frustracja...jest to stan, ktorego nienawidze najbardziej... jesli gra mnie frustruje to daje sobie z nia spokoj... cos widze, ze w tym przypadku bedzie podobnie - kupie Joego, sfrustruje sie, zabraknie mi standardowo motywacji by probowac grac i przechodzic dalej, a w rezultacie gra poleci na allegro szybciej niz sie wszystkim ze mna na czele na poczatku wydawalo :roll: Kasa bedzie w przyszlym tygodniu, jednakze widze, ze RACZEJ nie dolacze do Waszego szczesliwego kolka wzajemnej adoracji :wink: nie chce aby mi nerwy szlag trafil...


mam ten sam problem i nie wiem czy kupować czy nie
  • 0

#83 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2004 - 19:36

Gość__*
  • Goście

mam ten sam problem i nie wiem czy kupować czy nie


Powiem ci przed zakupem sam się tego bałem ale tutaj wątpie żeby cie to zniechęciło będziesz ćwiczył ćwiczył i ćwiczył a po dniu to co wczoraj było niemożliwe zrobisz jednym paluszkiem :P Ja tak miałem wczoraj mogłem dopiero pograć zatrzymałem się na helikopterku próbowałem z 6 razy ale ciągle sprawiało mi to radoche :!: A dzisiaj w końcu :twisted: Ta GRA JEST WIELKA. tylko troche masherska :wink:
  • 0

#84 Mielu Napisany 11 kwietnia 2004 - 23:45

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Hmm trudnosc, a co za tym idzie - frustracja...jest to stan, ktorego nienawidze najbardziej... jesli gra mnie frustruje to daje sobie z nia spokoj... cos widze, ze w tym przypadku bedzie podobnie - kupie Joego, sfrustruje sie, zabraknie mi standardowo motywacji by probowac grac i przechodzic dalej, a w rezultacie gra poleci na allegro szybciej niz sie wszystkim ze mna na czele na poczatku wydawalo :roll: Kasa bedzie w przyszlym tygodniu, jednakze widze, ze RACZEJ nie dolacze do Waszego szczesliwego kolka wzajemnej adoracji :wink: nie chce aby mi nerwy szlag trafil...


mam ten sam problem i nie wiem czy kupować czy nie


Panowie, Panowie. PANOWIE :!: O czym Wy mówicie? Co to za podejście? Jeśli chcecie od gier tego o czym piszecie to po co my mówimy o jakiejś starej szkole? Dam Wam radę. Idźcie, pomęczcie babcię niech rzuci kasę na SZACHY, BO TO ODPOWIEDNIA RZECZ DLA WAS. Myślałem długo czy nie polecić Wam TETRISA, ale myślę, że WYSIEDLIBYŚCIE NERWOWO. Biedactwa, już dobrze, już ten zły Jurek nie skacze i nikogo nie bije. Już nie płaczcie Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

CO SIĘ DZIEJE? SAM W TO NIE WIERZĘ. VJ TO GRA TRUDNA, ALE NIE MA CO SIĘ BAĆ. JAK SŁUSZNIE ZAUWAŻA AGENT LESIU TU SIĘ GRA BY STAWAĆ SIĘ CORAZ LEPSZYM, BY NA DRUGI DZIEŃ ŚMIAĆ SIĘ ZE SWOICH SŁABOŚCI. BY TYDZIEŃ PÓŹNIEJ MÓC Z POGARDĄ OPLUĆ GOŚCIA MÓWIĄCEGO, ŻE ADULTS JEST DLA NIEGO ZA TRUDNY :!:

Jeśli macie splenderowskie podejście do gier to lux. Nie będę Was namawiał do gry, ale chciałbym żeby każdy miał okazję zagrać chociaż kilka chwil w Jurka i zobaczył co stworzyli magicy z Capcom. A STWORZYLI TO CO WIDZICIE PONIŻEJ !!!!!

Dodany obrazek

GENIALNY, CUDOWNY, WSPANIAŁY i WCALE NIE MASHERSKI. GEEZ O CZYM TY LESIU MÓWISZ??? JAK BĘDZIESZ CAŁY CZAS JEDNOSTAJNIE GOŚCI KLEPAŁ TO I PRZY JERZYM UŚNIESZ NIEWĄTPLIWIE JAK PAN TADZIU ZE STRONY TRZECIEJ CZY TEŻ CZWARTEJ TEGO FORUM. TU SIĘ LICZY WYCZESANIE JAK NAJPIĘKNIEJSZEJ, NAJTRUDNIEJSZEJ KOMBINACJI, KTÓREJ NIKT INNY NIE ZROBI. NAPRAWDĘ NIE CZUJESZ TEGO??? V-MAAAATTT DAWAJ Z FEELINGIEM, BO LUDZIE ZA MAŁO ZAJARALI SIĘ JERZYM !!!!!!!!!!

Dodany obrazek
  • 0

#85 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2004 - 23:55

Gość__*
  • Goście
Ludzie! Jurek jest trudny. To było powtarzane tu mnóstwo razy. Ale musicie wziąć pod uwage to, że ta trudność to cała magia Jurka!
Co by to było, jakby to była gra prosta i lekka? To już niebyłby Jurek!! Po to sie w niego gra, aby osiagnąc jak najlepszy wynik, a by osiagnąć jak najwięcej ocen VIEWTIFUL za kazdy etap! Jesli chcecie gier łatwych to źle trafiliście!
Ale powtarzam! Tu rozgrywanie poziomu od początku jest tak samo miodne jak podchodzenie do niego po RAZ PIERWSZY!!! NIE BÓJCIE SIE GRAĆ W JURKA! TO JEST GRA, KTOREJ NIE NALEŻY SIĘ BAĆ! TO JEST GRA, W KTÓRĄ NALEŻY GRAĆ!!!!
  • 0

#86 Matt Napisany 12 kwietnia 2004 - 04:25

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Od siebie na dziś dodam tyle.

1. MIELUNIO! GADASZ JAK JAKIŚ V-PAPIEŻ! JASNE ŻE JURCZYNA JEST CUDOWNY, PRZEŁOMOWY, TRUDNY i GŁĘBOKI, ale jak ludzie mają obawy, to wykrzykniki niczego nie zmienią! VIEWTIFUL JOE TO GRA DLA RZEŹNIKÓW! TAKICH, KTÓRZY PO ZEJŚCIU GŁÓWNEGO BOHATERA W ZAŚWIATY, TARGAJĄ PADEM PO POKOJU, ALE ZA MOMENT JESZCZE RAZ PRÓBUJĄ! I JESZCZE RAZ! I DO SKUTKU! AŻ PĘKNIE KOLEJNY ETAP! Kaxi! WOREK KUDOSÓW ZA PIĘKNE OCHRZCZENIE PRZEPAKOWANEGO KROKODYLA! OBY TAK DALEJ!

2. MIELUNIO! MAM TO DEMO VIEWTIFUL JOE, NA KTÓRYM PODOBNO WYCZESUJE SIĘ WYNIKI KILKUKROTNIE WYŻSZE NIŻ 9999 VIEWTIFULS! Ech, ciężko będzie! A TO DLATEGO, ŻE OWE PREVIEW KOŃCZY SIĘ NA WALCE Z PIERWSZYM HELIKOPTEREM, KTÓRY JAK NARAZIE NIE PCHNĄŁ WE MNIE ANI JEDNEGO ZASTĘPU BLASZANYCH WIEŚNIAKÓW! WSZYSTKO CO ROBI TO LATA I RZYGA RAKIETAMI/POCISKAMI. SZYBKO PADA. MUSZĘ CHYBA WIĘCEJ POBIEGAĆ. JEŚLI NIE GRALIŚCIE W DEMO VJ TO PRZESTRZEGAM! JEST BRZYDKIE (skrzynki ze znakami zapytania to dno nie z tej ziemi) i WOLNE (JOE NIE SADZI BŁYSKAWICZNYMI KOMBOSAMI, A JEDYNIE NIEŚMIAŁO PUKA PRZED SIEBIE!). W DEMO NIE WARTO GRAĆ! MIELU NIE GRAJ! A JA POGRAM, ŻEBY JAKOŚ NA HELIKOPTERKU WYKRĘCIĆ TE 20000!

3. OTTO! POTRZEBA NAM WIĘCEJ TAKICH JAK OTTO! OTTO SIĘ ZAPALIŁ CZERWONYM V I ANI MYŚLI MU PRZEJŚĆ! KAXI RACZEJ... TEŻ!!!! FAJNIE TO SŁYSZEĆ! A TO CO MÓWI SPLENDER i PAWEŁ... już tak mniej fajnie słyszeć. LESIU - ĆWICZ MAŁY! POCHWAL SIĘ JAKIMŚ WYNIKIEM CZY JAKOŚ TAK! DLA RESZTY ZANUDZONYCH PĄCZUSZKÓW - PORA COŚ ZJEŚĆ - A NIE CIĄGLE PATRZEĆ SIĘ W EKRAN I WYPOSAŻAĆ HEKSOWANE WOJSKA W NOWE IMITACJE REWOLWERÓW!
  • 0

#87 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2004 - 10:04

Gość__*
  • Goście
po przeczytaniu kilku waszych postow tak sie napalilem, ze postanowilem za wszelka cene zdobyc gacka i te gre chocby na jeden dzien (ale trzymalem ja duzo dluzej, SMB wymiata ;)). W Joe'go popykalem kilka godzin (no, ok. 10) i gra nie jest zla, ale rowniez nie rewelacyjna... Owszem grafa, muza, speed wszystko wymiata, lecz dla czlowieka od lat wymiatajacego w arcadowki (czy to salony, czy emulki, czy DC) jest to gra zwykla, przecietna... Sorry, Joe, no bonus. Wracam do SMB i Metal Slug'a 3 :).
  • 0

#88 Matt Napisany 12 kwietnia 2004 - 11:19

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Masz rację... W sumie to... nigdy mi się jurek V nie podobał. Tak tylko w niego czasem pykłem z nudów, ale... po co się oszukiwać. Dla człowieka, który kupił Dreamcast dla przepotężnych gier pokroju CRAZY TAXI, SOUL CALIBUR, ZOMBIE REVENGE, czy SONIC ADVENTURE ... joe to... taki lekki powiew wiatru. Ech jiker przekonałeś mnie. Nie chce mi się już o jurku. Zamykamy V-Korner. I odpalamy... nie wiem... węża na komórce? Całkiem dynamiczny pod koniec.

A TERAZ Z GRUBEJ RURY! KATUJĘ PRZEBRZYDŁE DEMO VJ i ZNALAZŁEM GENIALNE MIEJSCE DO NABIJANIA PRZEMYSŁOWEJ ILOŚCI VIEWTIFULS! KOCHANI! JAK TO ZAUWAŻYŁ (PRZECZYTAŁ GDZIEŚ) MIELU - W TEJ GRZE CHODZI PRZEDE WSZYSTKIM O UNIKI I MASAKRĘ! JEŚLI ATAKUJĄ WAS 4 POKRAKI POD RZĄD - TO UNIKACIE ATAKU PIERWSZEGO Z NICH, A TEN MOMENTALNIE ZACZYNA PIJACKO MACHAĆ SIĘ W MIEJSCU! PODLATUJECIE DO NASTĘPNEGO, UNIK i KOLEJNY BLASZAK ŚWIRUJE! OBSŁUGUJECIE W TEN SPOSÓB CZTERECH PANÓW i WRACACIE DO PIERWSZEGO, KTÓRY W TYM CZASIE ZDROWIEJE! I ZACZYNACIE SKAKANIE I OMIJANIE OD NOWA! PUNKTY SZALEJĄ!!!! ALE ŻEBY PRZEBIĆ 9999 TRZEBA SIĘ NAPOCIĆ Z DOBRE 30MINS! A JAK PRZYPADKIEM WSZYSTKIE POKRAKI OPRZYTOMNIEJĄ - TRACICIE KOMBO! ACH, BIORĘ SIĘ DO ROBOTY! DZIŚ ZWRACAM DEMO!
  • 0

#89 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2004 - 11:51

Gość__*
  • Goście

Dla człowieka, który kupił Dreamcast dla przepotężnych gier pokroju CRAZY TAXI, SOUL CALIBUR, ZOMBIE REVENGE, czy SONIC ADVENTURE ... joe to... taki lekki powiew wiatru.

nie wiem czy to Ty kupiles Dream'a dla tych przecietnych gier (nie liczac boskiego SC), ale ja sprawilem go sobie swego czasu dla takich hardcore'owych pozycji jak Ikaruga, Bangai-O, Border Down, Cannon Spike, Giga Wing 1 & 2, Charge 'n Blast, Gunbird 2, Zero Gunner 2 itd., przy ktorych Joe jest gra dla malych dzieci... Choc przyznam, ze najwyzszy poziom trudnosci, ktory widzialem, to bylo juz cos. A weza na komorce warto sobie odpalic na klopie - max speed i jazda, walisz takie stolce, ze matka Cie nie poznaje ;].
  • 0

#90 Matt Napisany 12 kwietnia 2004 - 13:00

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
O! Strzelaniny z widoku szybującego ptaka, z pociskami zasłaniającymi cały kineskop! Wspaniale! Ale wracam do jurka!

Mielu! Głupoty piszą na zachodnich site'ach! Dokładnie rozwaliłem demo i powiem krótko - 9999! NIE DA SIĘ ZOBACZYĆ WIĘCEJ na EKRANIE! NIESTETY! Nagrałem sobie cały "przejazd" na video, żeby móc potem spokojnie puknąć foto! NIC Z TEGO! Omijałem sobie radośnie pokraki do momentu, gdy zauważyłem, że mnożnik UTKNĄŁ W MIEJSCU! CHOLERA! 15 minut akrobacji na NIC! PUŚCIŁEM PADA - WYNIK - 9999! OTO PRUW!

Dodany obrazek

Jeśli dodatkowo zbierze się 100 chętnych osób, żeby zobaczyć jak NIE BIJĄC ANI RAZU PO BUZI ANI JEDNEGO BLASZACZKA - NABIŁEM 9999 - WRZUCĘ TO NA SERWER, PO UPRZEDNIM UBŁAGANIU AMARA! AHA, żeby nie było wątpliwości. JASNE, ŻE MOŻNA JURECZKIEM RZEZAĆ i ZAROBIĆ NA TYM WIĘCEJ NIŻ 9999 viewtifuls, ale NIGDY NIE ZOBACZYMY WIĘCEJ NIŻ KOLOROWE 9999 WYWALONE NA PÓŁ EKRANU! NIESTETY! A SZKODA! OK! ZWRACAM DEMO! JUŻ MI NIEPOTRZEBNE! WRACAM DO VJ FULL! NAUCZYŁEM SIĘ, ŻE W GRZE CHODZI PRZEDE WSZYSTKIM O UNIKI! POTEM O POPRAWIANIE SPECJAŁAMI! CUDOWNA GRA DLA DZIECI!
  • 0