Skocz do zawartości

Zdjęcie

Darksiders 2

Vigil Games THQ WiiU PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
298 odpowiedzi na ten temat

#61 BeSOS Napisany 02 czerwca 2011 - 21:58

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Trailerek spoko. Chyba będzie tez bardziej mrocznie...ale powinni coś z facjatą bohatera zrobić bo dziwnie wygląda kiedy mówi a twarz jest statyczna...
  • 0

#62 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2011 - 13:46

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Zapowiada się niezwykle klimatycznie.

Ja podchodzę do owej pozycji z dużą dawka rezerwy, ponieważ poprzedniczka na zwiastunach zachwycała, a okazała się nudnym, mocno przekombinowanym tytułem. Choć oczywiście miała swoje mocne punkty - walka zrealizowana na wysokim poziomie, design, głosy postaci, kapitalne zakończenie, wyborna wręcz praca kamery.

Liczę, że walki w kontynuacji otrzymamy znacznie więcej.

Już Wojna nie popisał się bawiąc się niczym roboty z Portal zamiast siać pożogę. Liczę na to, że Śmierć częściej będzie sięgać po swą kosę, a rzadziej (znacznie) będzie swoje szare komórki wysilał przy prostych zagadkach logicznych, których w nadmiarze miała poprzedniczka.
  • 0

#63 fingus Napisany 15 czerwca 2011 - 14:14

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
A ja wręcz przeciwnie - wolałbym aby dużo bardziej poszła w stronę zagadek i błądzenia po labiryntach, tym samym jeszcze bardzie zbliżając się do Zeld. Końcowe poziomy (zwłaszcza ten z portalami) szły już w dobrą stronę i oczekiwałbym tego jeszcze więcej.

okazała się nudnym, mocno przekombinowanym tytułem

Dla kogo nudnym, dla tego nudnym. Ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Ale jeśli w dwójce będzie mniej zagadek, a więcej slashera, to faktycznie poziom nudy wzrośnie.
  • 0

#64 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2011 - 14:44

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Nie twierdzę, że takie założenie jest złe. Także lubię gry pokroju Legacy of Kain: Soul Reaver. Jednak tu koncepcję historia, jak i bohaterowie nieco zakłócają.
Linkowi przystoi jeszcze poprzesuwać kilka barek, wspinać się po filarach by odnaleźć klucz do pomieszczenia nowego.
Wojna wyglądał żałośnie w takiej formie. Śmierć także powinna czynić to co potrafi najlepiej, a nie bawić się w skakanie po kładkach i zabawy z czasem.
Tym bardziej - o czym wspomniałem - system walki, jak i kamera spisują się znakomicie.
  • 0

#65 fingus Napisany 15 czerwca 2011 - 18:52

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Ja chcę tych zagadek i labiryntów, bo zwyczajnie brakuje takich gier. Czy nie pasuje? A niby dlaczego nie? Wojna to nie tylko bezmyślna wyrzynka, ale i strategia, myślenie, umiejętność improwizacji, wykorzystanie terenu, najnowszych zdobyczy techniki - bardzo dobrze pasuje do przesuwania kamiennych bloków by dostać się w wyższe części budynku lub strzelania z różnych ciekawych wynalazków. ;-)
Jedynka to co robiła, robiła bardzo dobrze - niech lepiej nie zmienia kierunku. Miłośnicy gier typowo siekankowych mają DMC, GoWa, Bayonettę, co tam jeszcze. Darksiders w swoim gatunku, poza Zeldą nie ma właściwie żadnej konkurencji.
  • 0

#66 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2011 - 22:42

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
To jest solidny argument 'za". Nie przeczę. Ale widzisz, fingus, Darksiders ma cholerni dobry system, jak i potencjał by zagrozić tuzom gatunku. A tak, jest sobie w tej swojej niszowej szufladce.
Nie wątpię, że się spodoba i w takiej konwencji. Z osób, które znam, a które przeszły pierwszą część.... właściwie tylko jedna psioczy. Piszący te słowa. Sequel zaatakuję. Ale jak będę się tak nudził, jak w poprzedniczce, to go nie skończę nawet i z miejsca na półkę wyląduje, a o trzeciej cz. nie kupię nawet za dwucyfrową sumę.
  • 0

#67 fingus Napisany 17 czerwca 2011 - 14:48

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
http://www.gram.pl/n...tki_wywiad.html
Trochę gadania o grze, koncepty, fragmenty gameplayu. Wygląda mocarnie, zapowiedzi też interesujące. Mam tylko nadzieję, że grze uda się pogodzić oczekiwania slasherowe i zagadkowo-eksploracyjne. Na razie pokazują same tańce z mieczami, ale tłumaczę to sobie tym, że przesuwanie skrzynek nie wygląda dość widowiskowo. :)
  • 0

#68 Shinigami Napisany 17 czerwca 2011 - 15:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Wciąż nie podoba mi się wygląd Śmierci. Połączenie komiksowego Darkness i Ricka ze Slaughterhouse :bue: Łapię i pochwalam koncept nie odziewania go w zbroję, ale reszta jest słaba i bez polotu. Szczególnie w porównaniu do Wojny, który wyglądał naprawdę fajnie.
  • 0

#69 Sylvan Wielki Napisany 03 lipca 2011 - 19:41

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Mnie on przypomina jednego z członków grupy Slipkont.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Czyli ogólnie rzecz ujmując :jeee:
  • 0

#70 Blizzard Beast Napisany 04 lipca 2011 - 07:58

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Slipkont, lol
  • 0

#71 Raikoh Napisany 19 lipca 2011 - 21:51

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Nowy trailer.

http://www.giantbomb...railer/17-4551/
  • 0

#72 Shinigami Napisany 03 sierpnia 2011 - 19:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Wywiad:


Z najważniejszych rzeczy:
- z przeciwników wypada forsa, przedmioty
- idą jeszcze bardziej w kierunku Zeldy - są obszary w stylu miast, npc, questy
- pojawi się kilka postaci z jedynki
- jeśli gra się dobrze sprzeda, to będą powstawały następne, chcieliby w końcu zrobić koop dla czterech graczy
  • 0

#73 BeSOS Napisany 03 sierpnia 2011 - 20:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
IMO będzie jak to bywa z sequelami nowych serii - dopracują wszystko to co kulało w jedynce i gra zarządzi :) Niech tylko oprawa wreszcie nabierze charakteru.
  • 0

#74 Cudak Napisany 03 sierpnia 2011 - 20:47

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Panowie, nie chce mi się szperać - kiedy premiera? Muszę kupić jedynkę, kiedyś skończyłem połowę, a chciałbym całą.
  • 0

#75 Ryan Napisany 03 sierpnia 2011 - 21:59

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Fiskalne 2013, czyli późne 2012/wczesne 2013. (pewnie to pierwsze)
  • 0

#76 Shinigami Napisany 03 sierpnia 2011 - 22:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
We wywiadzie mówili, że celują w 2012.
  • 0

#77 BeSOS Napisany 03 sierpnia 2011 - 22:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gra ma byc lunch title na WiiU więc raczej będzie to 2012, pytanie tylko kiedy launch, pewnie ostatni kwartał....
  • 0

#78 ACZ Napisany 16 sierpnia 2011 - 10:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Podali datę premiery - czerwiec 2012.
  • 0

#79 iluck85 Napisany 16 sierpnia 2011 - 15:58

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Dobrze, ze nie teraz....... nie jeden musi walnac pozyczke w 5 minut na te wszystkie giereczki ktora nadchodza :o
I pewnie gra by jakos sie specjalnie nie wybila z tlumu pomiedzy GOW,BF,COD....
  • 0

#80 fingus Napisany 16 sierpnia 2011 - 16:15

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nie o to chodzi - czekają na premierę WiiU. :cf:
  • 0

#81 Gość_Taikun_* Napisany 16 sierpnia 2011 - 17:29

Gość_Taikun_*
  • Goście

Dobrze, ze nie teraz....... nie jeden musi walnac pozyczke w 5 minut na te wszystkie giereczki ktora nadchodza :o


bicz plis :ass:
  • 0

#82 BeSOS Napisany 16 sierpnia 2011 - 21:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czyli Wii U najwcześniej w czerwcu. Ciekawe co z ceną skoro PS3 również potaniało :)

BTW, wczoraj skończylem gre na Youtube (na PS3 przeszedłem jakies 3/4 i mnie znudzila) i nie żaluję, ze olalem - końcówka była wyjatkowo nudna, nie wspominając o badziewnym endingu. Mój hype na dwójke jest dlatego zerowy.
  • 0

#83 iluck85 Napisany 16 sierpnia 2011 - 22:07

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Fakt.... koncowka jest wyciagana na sile.
  • 0

#84 Shinigami Napisany 16 sierpnia 2011 - 23:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
A jak się w ogóle skończyło? W sumie nie pamiętam.
  • 0

#85 xell Napisany 16 sierpnia 2011 - 23:33

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:
Wojna rozprawia się z lucyferkiem czy jak mu tam było, na niebie widać lecących trzech pozostałych jeźdców apokalipsy.
  • 0

#86 fingus Napisany 19 sierpnia 2011 - 11:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
http://www.gram.pl/a...rezentacji.html
Wrażenia z pokazu. Leitmotivem są dwugłowe smoki-sterowce. Śmierć nie będzie mieć możliwości bloku, wyłącznie uniki. Zagadki zostają, w podobnej ilości i formie, co w jedynce. Lochów będzie więcej, ale będą one mniejsze (głupi gracze podobno gubili się w tych z jedynki). Backtracking zostanie ograniczony, ale nie skróci to gry o połowę. ;)
  • 0

#87 Spuczan Napisany 25 stycznia 2012 - 07:49

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
The story of Death Interwiev



Death Eternal Trailer


  • 0

#88 fingus Napisany 25 stycznia 2012 - 12:29

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Zacząłem oglądać, ale wyłączyłem. Nie ma sensu, abym już teraz miał widzieć wszystkich przeciwników, bossów, ataki, akcje. Grę i tak kupię. Zamknąć posty. :spoko:
  • 0

#89 BeSOS Napisany 25 stycznia 2012 - 12:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
nic tam nie pokazali ale mozna miec nadzieje ze sequel bedzie tym czym jedynka byc miala bo poprawili znaczaco design, skale oraz walke. Moze cos z tego jednak bedzie ale jakos postac smierci srednio mnie jara.
  • 0

#90 Spuczan Napisany 25 stycznia 2012 - 23:17

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Dla mnie ta gra to musthave. Na sto procent obie części zakupię jak tylko PS3 wyląduje u mnie na mieszkaniu. Nowe IP z takim bohaterem i pokładami miodnej grywalności? Hell yeahhhhhhhhhhh!
  • 0



Inne z tagami: