Skocz do zawartości

Zdjęcie

De Blob 2

Blue Tongue Entertainment THQ Switch Wii NDS PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 04 lutego 2010 - 15:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
THQ potwierdziło, że pojawi się sequel gry. Dwójka pojawi się w ciągu roku, maks do konca marca 2011.
http://news.vgchartz...ews.php?id=6884

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 13:09

  • 0

#2 Kaxi Napisany 04 lutego 2010 - 18:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
I bardzo dobrze. Jedynka była oryginalna i stylowa, a dzięki dobrym opiniom mimo wolnego startu dorobiła się świetnego wyniku. Tylko mysle ze tym razem mozna by zrobić wokol niej wiecej szumu.
  • 0

#3 Malutki Napisany 27 maja 2010 - 09:12

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
First de Blob: The Underground details (sequel)

- New moves, enemies
- Will have 2D platforming sections
- 2-player support
- Blob on vacation at Paradise Island
- Some strange things happen, Blob and Pinky head to Prisma City
- At Prisma City, the two find out that Comrade Black is causing trouble
- Prisma City has been turned colorless by pollution and materialism
- Black calls himself Papa Blanc, establishes a cult in order to brainwash citizens and turn them into his minions
- DS version also in development

Obrazek:
Spoiler

http://www.nintendoe...hing.com/40412/
  • 0

#4 Kaxi Napisany 27 maja 2010 - 10:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
A ta gra nie miała być multiplatformą?
  • 0

#5 Kaxi Napisany 10 czerwca 2010 - 10:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
http://au.gamespot.c...g=imagenav;next

Nowe obrazki (właściwie pierwsze) z de Blob: The Underground. Przy okazji zmieniał tytuł tematu i przenoszę do dział,bo ukaże się na wszystkich trzech current-genach.
  • 0

#6 ACZ Napisany 10 czerwca 2010 - 10:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
Hurraaaa !!! :klaszcze:
  • 0

#7 Ryan Napisany 15 czerwca 2010 - 16:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Gra wyjdzie na wiosnę.
http://eon.businessw...663&newsLang=en

Dodany obrazek
  • 0

#8 BeSOS Napisany 15 czerwca 2010 - 16:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jaki to dobry news, gra na Wii była świetna (choć nieco szybko sie nudziła) i na PS360 może rozwinąć skrzydła, o ile nie będzie to konwercha w HD z Wii. :klaszcze:
  • 0

#9 gruby Napisany 16 czerwca 2010 - 10:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
De Blob rox. :) Dobrze, że wyjdzie na HD, ale już jedynka na Wii była moim zdaniem bardzo przyzwoita pod względem grafy.
  • 0

#10 ACZ Napisany 20 grudnia 2011 - 18:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
Grą bawiłem się około 10 dni i wymasterowałem ją na 100%.
Nie była to prosta platyna, najtrudniejsze było odnalezienie wszystkich żarówek (a pomocy na sieci tyle co kot napłakał), ale dałem radę. Od początku nastawiłem się na to, aby masterować po kolei każdy poziom na ocenę S, a zmasterowanie każdego jest w sumie równoznaczne z platyną. Jeden trofik wymagał, aby przejść grę bez kupowania dopałek w sklepie, więc przechodzenie gry też miałem utrudnione. Dopiero po ukończeniu gry kupiłem wszystkie dopałki, które kosztowały mnie wszystkie żarówki jakie zebrałem i za kupno też był trofik brązowy.
Dziś po skończeniu gry miałem niezły "bling bling", bo po creditsach wpadło mi 6 złotych pucharów, kilka srebrnych i kilka brązowych. Miło połechtało uszy. :lol:
Sama gra to fajniutki platformer (malowanie świata zawsze będzie miodne), jest ciut trochę monotonna, ale trzeba przyznać, że levele są zróżnicowane, tylko zadania się powtarzają. Mimo to myślałem, że będzie to gorsza gra. Ba, ja nigdy nie widziałem ani jednego filmiku z obu części gry, a jedynie skriny i wyobrażałem sobie, że to jest gra z gameplayem typu 2,5D, a tu gra mnie powitała otwartym światem. Świetne są też poziomy w 2d.
8/10
  • 0

#11 nole Napisany 08 maja 2015 - 00:16

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 729 Postów:

Gra jest obecnie w promo na PSN za 12 zeta! Za tyle żal nie brać. Naprawdę fajny platformerek, a szczególnie polecam jeśli ktoś ma telewizorek 3D. To jedna z tych niewielu gier, w których ten tryb autentycznie ubogaca rozgrywkę. Kolorujemy świat, a barwy dosłownie wylewają się z ekranu.


  • 0



Inne z tagami: