Skocz do zawartości

Zdjęcie

Red Faction: Armageddon

Volition THQ Syfy Games PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 04 lutego 2010 - 20:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
THQ ogłosiło, że pracuje nad sequlem. Nazwa tematu to na razie tytuł roboczy gry. Więcej informacji pojawi się na E3.
http://news.vgchartz...ews.php?id=6887

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 11:35

  • 0

#2 ACZ Napisany 08 czerwca 2010 - 11:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Zmieniłem nazwę tematu. Na youtube pojawił się trailer z E3, ale został usunięty.
Gra nadal będzie w TPP i akcja będzie się nadal kręciła na Marsie, ale gra ma być mroczniejsza.
  • 0

#3 Ryan Napisany 13 czerwca 2010 - 23:56

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Plakat z E3. Przypomina inFAMOUS jeszcze bardziej...

Dodany obrazek
  • 0

#4 Shinigami Napisany 14 czerwca 2010 - 00:02

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Fajny.
  • 0

#5 Ryan Napisany 14 czerwca 2010 - 00:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Za małą ma jeszcze szczękę. ;]
  • 0

#6 ACZ Napisany 14 czerwca 2010 - 00:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Nie ma obrazka.
  • 0

#7 Ryan Napisany 21 lipca 2010 - 12:39

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Trailerek z ComicCon. Taki se.
http://www.vg247.com...verything-else/
  • 0

#8 ACZ Napisany 21 lipca 2010 - 13:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
W sumie trailer opiera się na trailerze poprzednim, czyli nic nowego.
  • 0

#9 ACZ Napisany 24 sierpnia 2010 - 10:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Pojawił się gameplay.
Hohoho, mocno gra się zmieniła, przypomina teraz z deka ded spejsa. Prezentuje się klimatycznie i fajnie.
http://www.ps3site.p...-faction/51611/
  • 0

#10 ACZ Napisany 22 lutego 2011 - 23:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Premiera w Stanach 31 maja, w Europie 3 czerwca.
http://www.ps3site.p...a-wiosne/64630/
  • 0

#11 Gość_Taikun_* Napisany 22 lutego 2011 - 23:27

Gość_Taikun_*
  • Goście
a chcesz warna za brak edycji ?
  • 0

#12 GrzesiekMB Napisany 23 lutego 2011 - 00:47

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
chcesz warna za niespelnione fantazje o modowaniu?
nie? tak myslalem, wiec gtfo.
  • 0

#13 Raikoh Napisany 14 marca 2011 - 12:21

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Quick Look.

http://www.giantbomb...geddon/17-3885/
  • 0

#14 GrzesiekMB Napisany 06 maja 2011 - 14:56

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
wczoraj pojawilo sie demo. radze obadac, pure fun :skacze:
  • 0

#15 Cr0ss2500 Napisany 06 maja 2011 - 15:07

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
Fun, niszczenie i "odbudowywanie" jest tak zabawne, ze przeszedłem całe demo używając jedynie tej magnetycznej broni xD
  • 0

#16 GrzesiekMB Napisany 01 czerwca 2011 - 22:05

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
widze, ze gra nikogo skoro pojawily sie recki a na forumie cichosza. troche ponizej moich oczekiwan, srednia niecale 79%.
  • 0

#17 BeSOS Napisany 01 czerwca 2011 - 22:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Bo seria nikogo...a demo wywaliłem z dysku po 5 minutach :^^:
  • 0

#18 ACZ Napisany 01 czerwca 2011 - 22:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
ja oczywiscie wpisuje grę na liste gier do skonczenia (jak dobrze pójdzie to w tym roku). i seria WSZYSTKICH, bo Volition robi dobre gry.
  • 0

#19 Druciak Napisany 18 czerwca 2011 - 16:43

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Pograłem trochę w nowego red fekszyna na pece i tak. Przywitało mnie ładnie wykonane i renderowane ( :cf: ) intro, potem oczywiście mogłem już grać w prologu. Do dyspozycji miałem młot, karabin szturmowy i karabin plazowy. Ten ostatni robi niezły rozp*%^#ol, gdy musiałem zdjąć gościa z CKM na dachu nie zawachałem się go użyć. Oczywiście zginął ale razem z piętrem budynku. :D Oczywiście tak jak w RF: Guerrilla tak jak i tu zbieramy złom, za który pewnie kupować będziemy różne bronie i ulepszenia. Amunicji do broni jest dużo i rozsiana jest wszędzie, także z tym nie ma problemu. W tej części mamy różne moce, dwie które teraz mam to Wstrząs, czyli fala uderzeniowa na krótkie odleglości, jak przeciwnik stoi koło barierki to warto tego użyć, druga natomiast to odbudowywanie zniszczonego otoczenia. Wszystko co zostało zniszczone można odbudować, miałem parę sytuacji gdy schody dzięki którym miałem wejść na górę zostały zniszczone przez wrogów, podszedłem użyłem mocy i mogłem dalej kontynuować wspinaczkę. Gdy nie wiemy gdzie iść odpalamy system wskażówki identyczny jak z PoP 2008, tylko tutaj po podłodze prowadzi nas zółte pasmo trójkątów.
Ofc są cycki: http://cdn.gamerant....don-Kara-01.jpg :olo:
Jak na razie gierka mi się podoba, bardzo przyjemnie się gra, destrukcja otoczenia miażdzy cojones, no ale jak zwykle mamy fabułę ratowania świata. :szepart:
  • 0

#20 xell Napisany 18 czerwca 2011 - 16:45

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Jak przejdziesz to napisz jak całość się porównuje do Guerilla, jak bardzo boli brak otwartego świata itp.
  • 0

#21 kubicz Napisany 18 czerwca 2011 - 16:54

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Nie zapominajmy o najlepszej broni w grze. :olo:


  • 0

#22 xell Napisany 18 czerwca 2011 - 17:02

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Wypas. A w Saint's Row 3 jezcze więcej takich cudeniek :clown:
  • 0

#23 Zeus-Nelson Napisany 18 czerwca 2011 - 21:07

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
O ile do poprzedniej cześci demko mnie zachęciło tak do tej wręcz odwrotnie. Ale może pełna wersja prezentuje się ciekawiej ;)
  • 0

#24 GrzesiekMB Napisany 18 czerwca 2011 - 23:33

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
jesli interesuje cie bieganie po jaskiniach i grzanie do robakow, to na pewno bedziesz zachwycony.

aha i radze uwazac na kopie z drugiej reki: zeby miec dostep do trybu destrukcji nalezy miec vip pass (inaczej uraczysz sie tylko demkiem) :cf:
  • 0

#25 Druciak Napisany 20 czerwca 2011 - 20:07

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Tak sobie gram i gram, grałem w grę może z 2h max i mam już 25% gry. :mellow:
No co jest, po takiej grze jak RF oczekiwałem czegoś więcej, Generalnie to w grze są fajne dwie rzeczy, albo 3. Pierwsza to ofc burzenie, druga to przerywniki filowe, trzecia to możliwość odbudowywania.
Gra moim skromnym zdaniem nie zachęca gracza, żeby poznał dalsze losy głównego bohatera, bo tak naprawdę to do tej pory szedłem przez korytarze i rozwalałem potworki, przez cały czas. Owszem była sekwencja gdzie się łaziło w mechu, ale to było jak na razie 10 minut. Ogólnie jest się chłopcem na posyłki, który musi odbudować miasto pod ziemią, rozwalić potworki oraz głównego złego, a na końcu pewnie uratować kolonię na Marsie, aby jego przyszły wnuczek znów coś zepsuł i musiał naprawić. :clown:
  • 0

#26 Ney Napisany 12 sierpnia 2011 - 21:57

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja skończyłem w ok 6h, dodatek w ok 1h, włączyłem new game+ żeby pozabijać mr. tootsem i mi starczy na jakiś czas tej gry :)
Bardzo przyjemna gierka, idzie się przez nią płynniutko (zgubić się nie sposób), rozwałka fajna, magnet gun (i kilka innych broni) wymiatają.
Może i jeśli chodzi o krajobrazy jest dość monotonna, ale jakoś przez to, że jest taka krótka nie zdążyła mi się znudzić (zbyt przyjemnie się robaki rozwala). Grafika jest przyzwoita, chociaż rozdziałka to SD chyba jest :)
  • 0

#27 Sylvan Wielki Napisany 11 września 2011 - 15:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Gra jest zdecydowanie gorsza od Red Faction Guerrilla, co nie znaczy, że jest zła, czy przeciętna. Grało mi się całkiem przyzwoicie, ale bez zachwytu. Bardzo podobają mi się modele postaci i fakt, że gra w ogóle się nie waży zakrztusić przy największej orgii destrukcji. Niszczenie budynków i budowli jest uboższe niż w poprzedniczce. Całość teraz przypomina nieco Dead Space nastawione na niszczenie i strzelanie.

Irytuje bieg. Początkowo usprawiedliwiałem bohatera (niezły, choć ni jak ma się do poprzedniego Manson'a) tym, że na barach dźwiga zbroję, ale by facet postury czarnoskórych biegaczy, mający na sobie podkoszulek (nie licząc spodni) nie potrafił przebiec więcej jak 16 m..... to się nie godzi.
Gra do zaliczenie w ok sześć godzin (co nie traktuję jako wadę). Ocenę ostateczną podnosi dobrze skonstruowany i grywalny tryb wieloosobowy, przypominający nieco tryb "hordy" z GoW.

Gra się w niego przyjemnie. Miałem to szczęście, że przy pierwszej serii udało trafić mi się na dwóch niezłych graczy i jednego słabszego i doszliśmy do 28/30 fal. Ostatnie dwie zaliczyliśmy tylko we dwoje co łatwe nie było, ale mój kompan widocznie zaliczył całą grę, bowiem wiedział co i jak i udało się niemal wszystkie osiągnięcia on line zdobyć za pierwszym rzutem, że tak to ujmę.

Mam wersję limitowaną. Samą grę oceniam na mocne 7/10. Okładka jest świetna. Szkoda, ze to koniec tej zacnej serii.
  • 0



Inne z tagami: