Skocz do zawartości

Znudzenie grami


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
303 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 18:50

Gość__*
  • Goście
to o co tak wlasciwie tu chodzi, jak o mordowanie sie nad grami? :?
  • 0

#32 syon Napisany 31 sierpnia 2004 - 18:53

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

to o co tak wlasciwie tu chodzi, jak o mordowanie sie nad grami? :?


osz... przeczytałeś w ogóle temat i posty innych użytkowników w nim zamieszczone? Nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć ponieważ wciąż wierzę, że te forum nie jest kolebką bezmyślnych ludzi, więc uracz mnie i zaskocz czymś naprawdę oryginalnym choćby zrozumieniem tego tematu.
  • 0

#33 luck1985 Napisany 31 sierpnia 2004 - 21:09

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Oto czy gry cie nudza :D Grasz w gry po 10 minutach wylaczasz konsole bo cie to nie jara , tylko nudzi , usypiasz przed TV , masz takie cos ? To pisz ze gry cie nudza , a jak nie , tylko z gry na gre jarasz sie mocniej , pisze ze gry cie nie nudza , tylko jaraja coraz bardziej :D Do mnie pasuje te 1 ;) Gram z nudow , jak konsola sie kurzy przez kilka dni nic sie nie stanie ;)
  • 0

#34 syon Napisany 31 sierpnia 2004 - 21:43

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Jedną z najważniejszych ról odgrywa tu właśnie nastawienie i charakter gry. Nie kupisz przecież gry sportowej lubując się w grach typu fpp. Tego typu zachowanie to nuda mur-beton.

Nowa gra może mi starczeć nawet na rok, tyle tylko muszę mieć jakieś boćce żeby do niej wrócić i chcieć w nią grać. No nie wiem jak inni mają, ale ja po prostu nie wrócę do gry na 12h tylko dlatego, że mi się nudzi - to musi być to "coś".
  • 0

#35 luck1985 Napisany 31 sierpnia 2004 - 22:14

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Nigdy nie kupilem gry ktora byla nudna , kupowalem same hity :D Te gry ktore wiedzialem ze beda dla mnie strzalem w 10, ale gry to forma rozrywki jak nie mam co robic przez kilka minut . Wole siedziec na necie i meczyc kilka osob na GG ( Blizz no dres no stres ;) ) nic grac na konsoli :)
  • 0

#36 Gość__* Napisany 01 września 2004 - 12:13

Gość__*
  • Goście
taaak, kupuje same hity, nie nudze sie wiec, chyba ze przechodze cos ktorystam raz... jezeli gram za dlugo w bijatyki, to wiadomo - nudzi to. trzeba miec urozmaicona poleczke z grami. generalnie, gierci sa coraz ciekawsze, ale sa tez takie, przy ktorych usypiam. moze i sa swietne, ale rynek przesycony i wiesz... PASUJE, SYON??? :?
  • 0

#37 syon Napisany 01 września 2004 - 12:53

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

PASUJE, SYON??? :?


Miło mi, że piszesz posty tylko wyłącznie dla mnie. Nie żebym był zły, ale pochlebstwa zawsze mile widziane.

No a teraz na serio. Urozmaicenie też jest dobrą metodą na nude, ale czy jestem gotów wydać te 100 czy 200 złoty na gre która ma mi tylo służyć do zabicia nudy i ukrucić mi czas w oczekiwaniu na jakiś inny, lepszy tytuł?
  • 0

#38 Gość__* Napisany 02 września 2004 - 16:54

Gość__*
  • Goście

Miło mi, że piszesz posty tylko wyłącznie dla mnie

Tak to ja, pisze posty dla ciebie, czuje sie jak w niebie, zaspokajam siebie, biegam jak male zrebie. :)

Nie żebym był zły

EVIL DEVIL-LEMON DEMON :twisted:

Urozmaicenie też jest dobrą metodą na nude, ale czy jestem gotów wydać te 100 czy 200 złoty na gre która ma mi tylo służyć do zabicia nudy i ukrucić mi czas w oczekiwaniu na jakiś inny, lepszy tytuł?

zalezy czyje 200 :twisted: no nie, sredniaki to nie urozmaicenie, hity 4ever, ale czasem dobrze qpic sobie cos fajnego i prostego, jak Mario - to tak relaxooye :)
  • 0

#39 Gość__* Napisany 02 września 2004 - 17:14

Gość__*
  • Goście

Chyba kazdy Gracz z dluzszym stazem mial\ma taki okres w swoim zyciu...kiedy gry mu sie znudzily, ...

wtedy stwierdzam ze potrzebuje po prostu nowej gry ;)
  • 0

#40 cwany-lis Napisany 02 września 2004 - 17:44

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Chyba kazdy Gracz z dluzszym stazem mial\ma taki okres w swoim zyciu...kiedy gry mu sie znudzily, ...

wtedy stwierdzam ze potrzebuje po prostu nowej gry ;)


nie zawsze, bo maniak gier to ma najcześciej przekichane, bo najcześciej cały wolny czas poświęca na granie i jak mu się nawet nudza to musi grac na siłe bo co miałby innego robić ?
  • 0

#41 cappo Napisany 02 września 2004 - 17:44

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:

Chyba kazdy Gracz z dluzszym stazem mial\ma taki okres w swoim zyciu...kiedy gry mu sie znudzily, ...

wtedy stwierdzam ze potrzebuje po prostu nowej gry ;)

albo chwytam za starsze tytuły, których nie miałem czasu zgłębić wcześniej :wink:
  • 0

#42 Gość__* Napisany 03 września 2004 - 14:54

Gość__*
  • Goście
racja - czesto wracam do starych tytulow, znajduje cos nowego i okazuje sie, ze kirby ma przmiany :o :twisted: :twisted: ale nawet superhitow nie mozna ciagle ogladac... jest tez inny swiat niz weyard :)
  • 0

#43 Pawlik Napisany 03 września 2004 - 15:12

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Wydaje mi sie, że problemem nie jest znudzenie grami ale najzwyczajniej w świecie wyrabianie sowjego gustu. Chodzi o to, że z grami jest jak z filmami, z czasem człowiek przestaje oglądać wszystko jak leci a zaczyna selekcjonować to na co ma ochote. Kiedyś bardzo sie jarałem filmami karate itp. oglądałem wszystko jak leci, niezwarzając na jakość. Teraz filmów oglądam mniej ale wybieram tylko dobre tytuły. Tak samo było z grami, za czasów C-64 czy MegaDrive grałem we wszystko co miałem pod ręką i jarałem sie maksymalnie.
Obecnie gram tylko w gry co do których mam pewność, że są w moim guście. Reasumując to nie znudzenie a jedynie wyrobienie naszych gustów i większy krytycyzm do produktów mało orginalnych.
  • 0

#44 luck1985 Napisany 03 września 2004 - 15:24

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Albo Gry sie nudza i zmieniamy zaintresowania , np motoryzacja :) Kiedys ktos wolal isc kupic gierke i grac , a dzis ktos woli kupic rozrzad i go wymienic w garazu :D Piekna sprawa :DAlbo przed domem na swiezym powietrzu ;)
  • 0

#45 Gość__* Napisany 03 września 2004 - 17:53

Gość__*
  • Goście
Ja to się tam grami nie nudzę :D Przynajmniej narazie, bo jestem z młodego pokolenia graczy. Szczególnie teraz, jak kupiłem sobie PS2
  • 0

#46 Gość__* Napisany 03 września 2004 - 18:09

Gość__*
  • Goście
jak kogos nudzi siekanie przed TV, a mimo vshystco jest maniakiem pewnej gry, moze to zrobic live :P sa jeszcze zloty milosnikow, mozna sie przebrac (a kto mi zrobi taka kose? :twisted: ) i pare innych spraw. utalentowanym proponuje rozpoczac powiesc od slow: ages ago, as the stories tell, the power of Alchemy... :) aczkolwiek to dziwne, zeby nie znuzyc sie strzelanka...
  • 0

#47 Gość__* Napisany 13 stycznia 2006 - 23:19

Gość__*
  • Goście
chyba właśnie zaczynam sie wypalac jako gracz :cry: niewiem czy to wina wtórności gier czy poprostu wyrastam... łapie się ostatnio na takich akcjach że nieczerpię radości z gry tylko wyszukuję w niej wad i niedoróbek. wszyscy się zachwycają RE4, dla mnie to gra na 8, wszyscy sie zachwycają Pronc'em 3, dla mnie to jawny bubel a przecież Sands of Time urzekły mnie nieprzeciętnie. kurde wogóle ja to już niewiem nie... chyba zasiąde i odgrzeję kilka staroci żeby zobaczyć czy już mnie gry niejarają czy porpostu niema już dobrych gier
  • 0

#48 raf Napisany 13 stycznia 2006 - 23:37

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

chyba zasiąde i odgrzeję kilka staroci

Polecam mały odwyk. Najlepiej pożycz komuś swoją konsolę :) . To pomaga. Człowiek nie znosi przesytu-dotyczy to każdego aspektu naszej działalności.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 14 stycznia 2006 - 12:29

Gość__*
  • Goście
Ja gram już od 13 lat i jeszcze się nie wypaliłem. Nigdy nie miałem myśli, typu "daj sobie z tym spokój, zrób coś pożytecznego". Tydzień w tydzień gram przynajmniej 2 godziny dziennie, a często zdarza mi isę podbić ten czas niemalże czterokrotnie. Jedyne momenty kiedy nie gram, to wtedy kiedy nie mam nic nowego, a stare pozycje wymaglowałem już z tysiąc razy. Ale jest wtedy rada, siadam przy emulatorach i thats the way that story goes.
  • 0

#50 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 11:19

Gość__*
  • Goście

Najlepiej pożycz komuś swoją konsolę .


O Boże... nigdy. Tymi tłustymi, brudnymi łapami po mojej ślniącej PeeSdwójce i DeeSie. NEVAA!!!!
  • 0

#51 raf Napisany 15 stycznia 2006 - 11:51

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

O Boże... nigdy. Tymi tłustymi, brudnymi łapami po mojej ślniącej PeeSdwójce i DeeSie.

That's the spirit. I o to chodzi :wink:
  • 0

#52 Mani Napisany 15 stycznia 2006 - 11:56

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ja również gram od 13 lat (a wszystko zaczęło sie od Atarynki 2600) i pozwole sobie stwierdzić,że chyba sie wypaliłem totalnie.Ostatnio za 18 zoli na allegro kupiłem Burnouta revenge poczym włączam konsole odpalam gre z myslą że mnie oczaruje,że wróci pasja do gier....a tu po 10 minutach "grafa fajna,szbko wszystko sie porusza,power off".Kuchnia jeśli DS nie zrobi ze mną porządku to przepadłem.
  • 0

#53 Godot Napisany 15 stycznia 2006 - 13:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
najlepsze na zudzenie grami jest zmiana kuchni czyli inna konsola, inne exclusivy a nawet calkowite przerzucenie sie np na handheldy
swoja droga dziwie sie ludziom ktorzy od kilku lat maja tylko jedna konsole
  • 0

#54 Yoori Napisany 15 stycznia 2006 - 13:21

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Mnie jak dopada znudzenie to nie gram jakiś tydzień(czasem dłużej) później ochota do grania sama wraca :)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 14:40

Gość__*
  • Goście
Oooo ..temat w sam raz dla mnie ... chociaz mozę nie do konca, bo konsoli nie posiadam...

W podstawówce wcinałam wszystkie tanie przygodówki, jakie zdołałam znaleźc, nie mówiąc o stretach platformówek itp... Potem przyszedł zcas na FF'y ...oj tak .... jeszce pamietam ten okres głodu, kiedy koleżanka miała mi donieść kolejną płyte, bo akurat grała :D:D:

A teraz jest nic ...i tak już od ok roku. Po prostu przed długi okres czasu nie miałam w co grać, odzwyczaiłam sie, teraz już nie mam dawnej cierpliwości do biegania po lokacjach i szukaniu kluczyków do drzwi.

Miałam nadzieje, że przebywanie w gronie graczy troche ozywi dawna pasję, ale jest właściwie jeszcze gorzej, bo zaczynam się męczyc ....

Buuuuuu :cry:
  • 0

#56 Gość__* Napisany 18 stycznia 2006 - 00:40

Gość__*
  • Goście
-Kurde. Ze mną jest naprawdę źle. Nazywam się Bartek.
- Cześć Bartek!
- Mam tylko 14 lat i na poważnie gram jakieś 4 lata (wcześniejsze Pokemony na GBC się nie liczą :P ). Od kilku już miesięcy prawie że nie gram. Ostatnio kolega mnie poratował pożyczeniem God of War (zaragowałem trochę mało entuzjastycznie, czyli tak jak u Was: "grafa fajna, fajna rzeź, skończone, off". ), ale skończyłem grę i jajo. Najgorsze jest to, że wcale mnie nie ciągnie do grania. Nie jaram się też jak obłąkany czytając nowego N+, czy wchodząc na forum (wejście na forum i kupienie nowego N+ było kiedyś dla mnie świętem :( ) Nie oglądam z zapartym tchem każdego nowego trajlera. Nie szukam jak obłąkany wiadomości o konsolach po necie. Nic. Niedługo psrzedam parę starszych gier i zainwestuję w coś nowego. Może po jakimś czasie pasja wróci. Teraz jestem całkowicie oddany słuchaniu i graniu muzyki. Tęsknie za graniem- niech ktoś mi pomoże!
- Wiemy co czujesz, posłuchaj zwierzeń następnych. Ktoś chce? - zachęcił pan prowadzący....


:P Ale serio- niech ktoś mi pomoże :!:
  • 0

#57 Godot Napisany 18 stycznia 2006 - 00:45

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
zmien konsole, widze ze nie masz xboxa - spraw go sobie, jest conajmniej 15 masakrycznych gier
  • 0

#58 Pjoter Napisany 18 stycznia 2006 - 01:23

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Mi tez granie chyba juz przeszlo. Nie chce mi sie grac w minionym roku przeszedlem kilka gier, bardzo malo. Przechodze jedna gre na 2 mies, czasem mniej. Gram na piratach, wiec mam dostep do wszystkich smakowitych kaskow bez ograniczen, ale nie chce mi sie ich sciagac bo wiem, ze nie pogram w nie nawet kilku godzin. Standardowa procedura jest taka: zdecyduje sie cos zassac, sciagne, nagram, odpalam, gram 15-20 min, w porywach godzine i stwierdzam "nie, to nie jest gra dla mnie". Ostatnio tak mialem z "Gun". Serio fajna gra, ale problem tkwi w tym, ze nie mam ochoty w nia grac. Jedyne gry, co do ktorych nie mam watpliwosci, ze przeszedl bym je i to wielokrotnie to Shenmue 3 i MGS4.
Podejrzewam, ze za jakis czas sprzedam konsole bo u mnie sie marnuje. Jesli chodzi o to co mowi Greg, ze potrzeba zmiany konsoli to nie zgadzam sie. Mam w domu PS2 i DC, na nich grac mi sie nie chce... nie chce mi sie tez grac na XBOXie, do ktorego mam dostep - moge go pozyczyc od kolegi, ale jak to robie to i tak na nim nie gram. Probowalem tez emulacji (nie zrazam sie niedzisiejsza grafa), ale ani N64, ani SNES, ani inne sprawdzane przeze mnie rzeczy zwiazane z grami juz mnie nie pociagaja. Aha i zeby nie bylo, to nie jest tak, ze nie mam "duszy gracza" - kiedys gralem po 12 i wiecej godzin na dobe.
  • 0

#59 luck1985 Napisany 18 stycznia 2006 - 01:33

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Granie to hobby jak kazde inne , jeden gra do konca , drugi zmiena bakcyla na cos innego :] :lol:
  • 0

#60 cwany-lis Napisany 18 stycznia 2006 - 09:32

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
no właśnie, gry to hobby, najwazniejsze to nie ograniczać sie do jednego zainteresowania ja np. interesuje się jeszcze star warsami, uprawiam sport to na gry nie mam maksymalnie dużo czasu ale jak już gram to z pasją, obecnie gram w Jade Empire to non stop mam banana na twarzy :lol: nie czuję znudzenia graniem bo to włąśnie gry są dla mnie najbardziej prężnie rozwijającą się gałęzią rozrywki - w kółko coś nowego, fakt że sporo gier powiela schematy ale jest taki wybór żę każdy znajdzie coś dla siebie

Gram na piratach, wiec mam dostep do wszystkich smakowitych kaskow bez ograniczen, ale nie chce mi sie ich sciagac bo wiem, ze nie pogram w nie nawet kilku godzin.


to może być przyczyna twego impotenctwa growego - doktor Snejk tak Ci mówi :lol: za dużo nowośći, za łatwo i prosto - skołuj raz na oryginała przez dwa miesiące kase to zobaczysz jak się nakręcisz na wybrany tytuł
  • 0