Skocz do zawartości

Znudzenie grami


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
303 odpowiedzi na ten temat

#61 Aras Napisany 18 stycznia 2006 - 21:27

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
heh ja mam za mało czasu zeby mi się gry znudziły... za duzo hobby i zajawek, ciągle gdzies pedze się z kims spotkac, uprawiam sport, oglądam filmy, staram się byc na bierząco z sytuacją na świecie (czyli rózne gazetki czytam), w neciku sobie posurfuje, posty popisze, muzyczki posłucham, i jak tu znaleść czas na znudzenie grami? dodatkowo jestem maturzystom więc w tym roku musze się za książki wziąć :D a zajawek przybywa nie ubywa (ostatatnia to parkour- wiec szykuje się jakas kontuzja niedługo :mrgreen: to czas na gry znajde)
  • 0

#62 marioo Napisany 18 stycznia 2006 - 23:09

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:

Ale serio- niech ktoś mi pomoże


Zmiana konsoli tu nie pomoże. Ja mam inny pomysł ! Sprzedaj wszystkie konsole jakie masz, po jakimś czasie zabraknie Ci gier i konsoli obok TV. Wtedy kup znowu konsolkę:] Jeśli natomiast po zakupie upragnionego sprzętu nadal bedziesz miewał takie stany, to jestes stracony i możesz się nazywać niedzielnym graczem.
  • 0

#63 Gość__* Napisany 21 stycznia 2006 - 14:28

Gość__*
  • Goście
ja to z gier chyba wyroslem. moze jestem zbyt wymagajacy, ale teraz jak gra nie ma swietnego scenariusza i nie jest adresowana do starszego odbiorcy to poprostu mnie nudzi i meczy. jak odpalam takiego burnouta 3 ktorym sie tak wszyscy zachwycaja to mam poprostu z niego zwałe, tak samo z resident evil 4. chodze, strzelam, zbieram kuleczki, jezu ze dwa, trzy lata temu przeszedlbym to kilka razy, ale ostatnio wytrzymalem ok. 30 minut i peklem. jak juz gram to gry typu still life, fahrenheit, czy choby ostatnio odwiezylem maxa payne 2. gry z powaznym scanriuszem, dla ludzi ktorzy wymagaja troche wiecej niz wesolego rozwalania potworkow i szalenczej jazdy pod prad kolorowymi samochodami. gry coraz bardziej ida w strone arcade, co mnie nie cieszy, ale ja tam sie juz oduzaleznilem od gier, juz mnie do nich nie ciagnie, nie odpalam nic na sile, a na xboxie to juz tylko filmy ogladam co by sie przy kompie nie meczyc. teraz z perspektywy czasu, kiedy juz nie jestem lapsem - "granie calym moim zyciem" - to widze jak wiele racji jest w stwierdzeniu, ze gry sa dziecinne. latam po kanalach w telewizorze, wpadam na hypera i jak zwykle widze jak koles jedzie samochodem, lataja napisy "cool baby 5 billion points and super bonus" to rozumiem, ze musialem kiedys wygladac zabawnie siedzac przy czyms takim.
  • 0

#64 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 15:32

Gość__*
  • Goście
Ostatnio mam dość Gier a może nie mam w co grać .... sam nie wiem ale nie ważne bo od gier ostatniego czsu wole sobie ..... poleżeć (dziwne co? sam się nad tym zastanawiam jak to możliwe )
  • 0

#65 walker Napisany 02 lutego 2006 - 15:38

walker

    Blanka

  • Narybek
  • 247 Postów:
mnie gry juz nudza od dawna, chocby przyklady z ostatnich miesiecy, RE4 przeszedlem 90% gry i mi sie znudzila, do dzisiaj nie ukonczylem, God of War tak samo, Shin megemi tensei: LC polowa gry i dalej mi sie grac cie chce, ehhh sam nie wiem, moze zrobie sobie przerwe od grania( teraz w sumie i tak mam przymusowa przerwe na nauke :P)
  • 0

#66 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 15:47

Gość__*
  • Goście
połuż się tak jak ja i śpij fajniejsze od grania
  • 0

#67 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 15:54

Gość__*
  • Goście

połuż się tak jak ja i śpij fajniejsze od grania


chyba nie za bardzo, ale każdy lubi co innego...


mnie gry nudziły już wiele razy i wiele razy na nowo inspirowały. zawsze jednak miło powracam do grania w bijatyki czy moje kochane wyścigi. taką załamke poważniejszą miałem po jakims roku uzytkowania ps2, sam nie wiem czemu poprostu mnie gry nie bawiły. gt3 już mi bokami wychodziło. odrodzenie nastąpiło po kupnie xboxa. odkąd go mam ( bedzie ze 2 lata ) tak ani razu nie odstawiłem go! obecnie trudno jest być znudzonym kiedy mamy już xboxa360 z pgr-3 chociażby a na horyzoncie ps3 czeka.
  • 0

#68 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 20:24

Gość__*
  • Goście
Zamknijcie ten temat, bo jak czlowiek wchodzi, to udziela mu sie Wasza choroba :/ :P. Mozna powiedzieciec, ze jestescie dementorami jak w Harrym Potterze. Swoimi postami wysysacie z ludzi checi do grania i radocha jaka czerpie sie grajac... Wiecej tu nie wroce :P
  • 0

#69 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 21:54

Gość__*
  • Goście
Ostatnio mam taka dziwna przypadlosc ze bardzo duzej czesci gier nie koncze - i to nawet jesli chodzi o hity - dojde do polowy/koncowki i gierka laduje w szafce dammit musze znalezc na to lekarstwo ... :/
  • 0

#70 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 10:41

Gość__*
  • Goście

Zamknijcie ten temat, bo jak czlowiek wchodzi, to udziela mu sie Wasza choroba :/ :P. Mozna powiedzieciec, ze jestescie dementorami jak w Harrym Potterze. Swoimi postami wysysacie z ludzi checi do grania i radocha jaka czerpie sie grajac... Wiecej tu nie wroce :P


spoko mój pos jest optymistyczny i nie powinien cie odstarszac od gier a jedynie zachecać.
  • 0

#71 DanteTDH Napisany 09 lutego 2006 - 10:46

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Cholera, nie wiedziałem, że tak wielu graczy, piszących oraz czytających to forum, nie ma ochoty na granie :shock: . Rozumiem jednak sytuację, ponieważ mnie również często napada niechęć do grania i przerwy potrafią trwać konkretną ilość dni. Oczywiście, w grę wchodzą później różnego rodzaju substytuty, takie jak filmy, czy muzyka i uważam, że w całej tej sytuacji nie ma nic strasznego - nie chce Ci się grać, to nie graj. Czujesz, że hobby growe wypaliło się w Tobie doszczętnie? To daj sobie spokój z graniem i zajmij się, nie wiem, uprawą jedwabników :) . Najlepszą rzeczą w hobby jest to, że nikt nie każe go praktykować. I można w KAŻDEJ absolutnie chwili z niego zrezygnować. Czasem byłem już blisko, jednak wiem, że jestem w tym temacie za mocno zakorzeniony (choć już nie HC, jak kiedyś), by tak po prostu porzucić te wszystkie lata. Choć w przyszłości? Kto wie? Życie przynosi wiele niespodzianek.
  • 0

#72 Kleksandra Napisany 09 lutego 2006 - 11:10

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
IMHO na znudzenie grami najlepszy jest odwyk. Był czas, kiedy faktycznie do grania przestało mnie tak ciągnąć jak kiedyś. No ale zaczęła się praca, szkoła i parę innych rzeczy, czasu na granie coraz mniej i..... Znów mnie cholernie ciągnie :mrgreen:
  • 0

#73 Godot Napisany 09 lutego 2006 - 11:57

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ja zeby zwalczyc znudzenie grami kupilem sobie Sege Saturn i Nights :shock: jeszcze nie widzialem TAKIEJ gry! kto bedzie na zlocie residentow sam sie przekona, magiczna gra, po niej widze jak bardzo Sega sie zeszmacila :shock:
  • 0

#74 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 13:57

Gość__*
  • Goście
znudzenie grami nieistnieje. poprostu żądko kiedy trafia się naprawde wartościowa gra pozbawiona syndromu sequelizmu :)
  • 0

#75 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 12:09

Gość__*
  • Goście
Znudzenie grami? TAK!! Ale dlatego że są gry dobre i ciekawe oraz właśnie te nudne!! Truizm, ale tak to wygląda. Ja wybieram te gry co mnie ciekawią i nigdy się nie nudze...No raz czy dwa mi się zdarzyło, że gra mnie "ciekawiła" a potem ZABIŁA NUDĄ- to był METAL GEAR SOLID 2 :? :o
  • 0

#76 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 17:10

Gość__*
  • Goście

[...] latam po kanalach w telewizorze, wpadam na hypera i jak zwykle widze jak koles jedzie samochodem, lataja napisy "cool baby 5 billion points and super bonus" to rozumiem, ze musialem kiedys wygladac zabawnie siedzac przy czyms takim.


Nie przejmuj sie, to nieudolni redaktorzy HYPEr'a czynia z naszego hobby rozrywke w stylu puszka-okruszka. Kiedys tez ogladalem ten program, nawet bite 4 godziny, ale wkoncu doszedlem do wniosku, ze kolesie nadragowani entuzjastycznie do giercowania, odslaniaja tylka czesc "prawdy", czyniac PC-owy soft, priorytetowym materialem. To tak, odnosnie hyperowego kanalu. Natomiast stan, wktory sie obecnie znajdujesz, jest bardzo dobrze znanynie tylko fanom gier video. To sie rowniez tyczy wedkarzy, pilkarzy, i innych gru hoobistyczn-zawodowych. Po prostu jestes przesycony grami. Najlepsza na to recepta jest odpoczynek. Zrob sobie miesieczna przerwe w graniu. Czesc
  • 0

#77 piterekd Napisany 13 lutego 2006 - 18:14

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Zrob sobie miesieczna przerwe w graniu. Czesc

Popieram, ja od jakiegoś już czasu nie gram w żadne gry, bo mi się po prostu nie chce. Ostatnio odkurzyłem mojego GBA i jednego dnia przeszedłem Bombermana, nfs Underground, a teraz 2 raz przechodzę gta Advance - tak godzinkę przed snem (na lepszy sen). Ostanią grą w jaką grałem, to był Call of duty2 (polecam!!) u znajomego. Spytał mnie: "To co pożyczyć ci?" , ja spojrzałem na niego, na program, na płyty i rzekłem: "Kiedyś." po czym wyszedłem...

Czemu tak jest?? Myślę że mam już dość "teleportacji" do innych rzeczywistości. Mam już dość przestawiania się na świat gry, chłonięcia go (albo bycia wchłanianym), uczenia się go, poznawania, odkrywania. Kiedyś byłem zapalonym rpg'owcem (Diablo, Baldury, Fallouty, PlanescapeTorment etc.), a także rts'owcem (starcraft, c&c tiberian sun..) ale któregoś dnia nie byłem po prostu w stanie zacząć "nowej zajawki" Warcrafta3. Wtedy zacząłem tylko grać w fpp'ki (Queje123, unreale1 i tournament etc.) i znowu po iluś fragach w necie ogarnęło mnie znudzenie. Ileż tak można. Wtedy były szybkie gierki na 5minut typu (nfs'y, gta, test drive'y, insane, drivery etc.) i na tym się skończyło. tak poprostu. grałem trochę w nfsMW i po 20 wyścigach odinstalowałem go. tak poprostu. najgorsze jest to że nie wiem za co "lekkiego" się teraz zabrać :lol: dzisiaj wieczorem zrobię kolejną misję w gta adv. i pójdę spać... 8)
  • 0

#78 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 18:36

Gość__*
  • Goście
haha, bluźniercy tak tylko mówicie że gry wam się znudziły bo po prostu ich nie doceniacie
Też miałem wrażenie że gry nudzą, ale zepsuła mi się konsola- zanim uzbierałem kaskę na nowy sprzęt naprawde żałowałem że nie doceniałem tego co mam
teraz mam nową konsolę i po kilku miesiącach znowu to samo- zapomniałem jak to jest bez swoich ukochanych gier

Tak więc przerwa w graniu robi swoje, zacznijcie doceniać to co macie
A jak już naprawdę nie chce się wam grać i znudziło was te granie to sprzedajcie konsolę i wszystkie gry i zajmijcie się czymś "lepszym" np. siedzeniem przed komputerem całymi dniami- bo to przecież się nie nudzi prawda ???
  • 0

#79 Gość__* Napisany 01 marca 2006 - 20:08

Gość__*
  • Goście
Ostatnio za cholere nie moge sie zmusic do 'fabularnych' produkcji .. na sama mysl o konczeniu np. Star Ocean 3 czy FF X-2 ktore zostawilem w polowie gry , kiszki mi sie w brzuchu wywijaja ... sorry, nie mam ostatnio czasu ani ochoty wczuwac sie w fabule.

Mam najzwyklej ochote na czysty gameplay bez zbednego dywagowania. Musze sobie sprawic DSa i pograc troche w proste i rajcowne wygibasy od Nintendo :wink:

...zas co do zajawki na fabule, stawania sie lepszym czlowiekiem etc. - przyjdzie wiosna to znajac zycie najdzie mnie chec na upolowania paru kolosow :wink:
  • 0

#80 skurch Napisany 02 marca 2006 - 21:43

skurch

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
Ja tez ostanio mam problem znudzenia grami... tylko od czasu do czasu mnie wciagnie jakis tytul... ostanio to jest Black... ale najgorsze ze w kolejce na przejscie czekaja takie gry jak MGS2, FFX-2, Silient Hill 2 i inne tytuly z najwyzszej polki, a ja wcale nie mam ochoty w nie grac ;/ kiedys jakbym mial mozliwosc gry w ww. tytuly to by mnie nikt od konsoli nie oderwał.. a teraz... ehhh... no coz moze mi kiedys przejdzie... najprawdopodoniej wyjade gdzies na całe wakacje i nie bede miał mozliwosci grania na konsoli wiec moze po powrocie znowu wroci mi ochota na granie ;) pozyjemy zobaczymy :D
  • 0

#81 Gość__* Napisany 03 marca 2006 - 17:20

Gość__*
  • Goście

najgorsze ze w kolejce na przejscie czekaja takie gry jak MGS2, FFX-2, Silient Hill 2

na FF X-2 też się tak napaliłem, zaczęłem grać po ok4 miesięcznej przerwie (konsola sięzepsuła) i powiem ci że naprawdę nawet takie długie czekanie tej grze nie pomogło, bo jest średnia, chociaż prawda taka że po dłuższej przerwie w graniu wszystko wydaje się fajniejsze

PS. Fajny avatar skurch :lol:
  • 0

#82 Gość__* Napisany 03 marca 2006 - 20:13

Gość__*
  • Goście
skurch, mówiąc szczerze z wyższej półki jest tylko Silent Hill 2 (z tych gier które wymieniłeś) i jest on naprawde nietuzinkowy i wart każdej chwili. niemówię, że MGS2 i FFX-II są lipne bo też są extra ale SH2 jest NHIEPRZECIĘTNY, niema takiej drugiej gry poprostu, polecam obczaić kolego :D
  • 0

#83 skurch Napisany 03 marca 2006 - 20:45

skurch

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
No wlasnie najgorsze ze ja juz w to zaczołem grac i tak jak nie wciagnoł mnie pierwszy SH tak i nie moge sie przekonac do dwojki... moze mi po prostu nie podchodza silenty... nie wiem moze jeszcze kiedys sproboje dac im szanse... a co do MGS2 to nie wydaje mi sie zeby to nie byla gra z gornej polki... intro jest fajne ;)
  • 0

#84 Gość__* Napisany 03 marca 2006 - 21:58

Gość__*
  • Goście
jak jedynka ci sie niepodobała to ja już niewiem co poradzić :mrgreen: nieno MGS2 jest spoko, jak dlamnie 9/10 ale jeśli masz problem znudzenia grami to MGS2 raczej go nierozwiąże bo zbytnio odkrywczy i oryginalny to on niejest :P
  • 0

#85 luck1985 Napisany 03 marca 2006 - 22:13

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Zmien Hobby , mnie tez gry nie jaraja , nie chce mi sie grac i nic juz tego nie zmieni chyba ............ Takie zycie , kiedys musialo to nastapic :>
  • 0

#86 Scorpio Napisany 03 marca 2006 - 22:23

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

mnie tez gry nie jaraja , nie chce mi sie grac i nic juz tego nie zmieni chyba ...........

A najgorsze, że zarażasz tym innych siejąc wszędzie ten defetyzm i pesymizm :lol:
Gry mogą nudzić, ale wtedy wracam do wcześniejszych tytułów, lub nurkuję w nowy gatunek/rozwiązania. Przez to okazuje się, że po 2-3 dniach "doła" wszystko wraca do normy. Chwila, chwila ... i tak już od jakiś 16 lat, więc chyba tak źle nie jest :P Jak się jest zgredzikiem w duszy, to i gry przestają bawić. Można też spróbować odwrócić wzrok od grafiki (cóż w niej takiego rozrywkowego), a zająć się miętoszeniem pozycji dla samej pozycji. Zwykle działa :P
  • 0

#87 Gość__* Napisany 04 marca 2006 - 13:20

Gość__*
  • Goście
lekarstwem na znudzenie są gry nieprzeciętne, których twórcy wyprzedzają świadomością masowych twórców kolejnych klonów poprzednich części. taki naprzykład Shadow of the Colossus uzmysłowił mi, że jak ktoś jest graczem z zamiłowania, to granie nigdy mu się nieznudzi, tylko może mu zabraknąć spełnmiających jego wymagania tytułów :mrgreen:
  • 0

#88 Gość__* Napisany 04 marca 2006 - 15:28

Gość__*
  • Goście

mnie tez gry nie jaraja , nie chce mi sie grac i nic juz tego nie zmieni chyba ............

po prostu się już wypaliłeś. Możeszt też zrobić przerwę i poczekać aż wyjdą next genowe konsole i jakieś fajne gry na nie, jak stwierdzisz że nadal nic nie czujesz to będzie oznaczało że gry ci się znudziły (jak dla mnie to trochę dziwne)
  • 0

#89 Gość__* Napisany 04 marca 2006 - 21:08

Gość__*
  • Goście
Podobnie jak Skurch ostatnio mialem doczyneinia z FFX-2 i MGS2 ... do MGSa musialem sie strasznie zmuszac .... ale w koncu przeszedlem przez moment krytyczny i reszta gry byla przyjemnoscia ( potem juz tylko siadasz wygodnie w fotelu i podziwiasz wstawki ). Fabula tej gry mnie poprostu zamiotla... jak dla mnie ma to wiele wspolnych motywow z Matrixem. Nagle kurtyna opada i wszystko to w co wierzyles okazuje sie iluzja... niesamowite uczucie.

FFX-2 zas dalej czeka na 'lepsze dni', kiedy to bede mial na tyle dobry humor, zeby te gre wreszcie skonczyc i zobaczyc upragniony ending.
  • 0

#90 skurch Napisany 04 marca 2006 - 23:26

skurch

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
Zandro ponoc FFX-2 ma 6 zakonczen :P wiec bedziesz musial sie zmuszac szesciokrotnie zeby zobaczyc wszystkie 'upragnione' endingi ;) a MGS2 tez nie odpuszcze i kiedys przysiade do niego na powaznie :)
  • 0