Skocz do zawartości

Twoja Ostatnia Platyna / Calak


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3785 odpowiedzi na ten temat

#121 olfeusz Napisany 19 kwietnia 2010 - 20:19

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
No to wtedy jeszcze jeden trofik wpadnie za nie zabicie przeciwnika. Póki co zbieram sobie wszystko. Połowa za mną.
  • 0

#122 Gość_Zero_* Napisany 19 kwietnia 2010 - 21:13

Gość_Zero_*
  • Goście

No to wtedy jeszcze jeden trofik wpadnie za nie zabicie przeciwnika. Póki co zbieram sobie wszystko. Połowa za mną.


niezabicie przeciwnika latwo wpada na crystal caverns :) na tower of serek na szczycie trzeba tych leszczy troche zabic ;)
  • 0

#123 olfeusz Napisany 20 kwietnia 2010 - 20:12

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

niezabicie przeciwnika latwo wpada na crystal caverns


Udało się za pierwszym podejściem.

Zostało mi już tylko przejście na najwyższym poziomie no i wieża. Szykuje się najszybsza platyna.
  • 0

#124 Gość_Ins_* Napisany 22 kwietnia 2010 - 13:45

Gość_Ins_*
  • Goście
Wlasnie wpadl calak w Mass Effect 2 - boska gra.
  • 0

#125 olfeusz Napisany 23 kwietnia 2010 - 20:29

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

daj znać jak Ci pójdzie z przejściem Tower of Serek bez utraty życia :) a, i pamiętaj żeby patcha ściągnąć - bez niego potwory na samym szczycie tego lvl ciągle się respawnują co cholernie przeszkadza ;D


Dzisiaj wpadła platyna. Poza wieżyczką nie ma nic trudnego. Trochę nad nią posiedziałem, tak jak pisałeś godzinkę trzeba temu poświęcić. Najlepsze jest to, że jak nie mogłem przejść pewnego momentu tak nie mogłem, a jak mi się już raz udało to potem seryjnie docierałem czy to do samej końcówki czy też już na sam szczyt.
  • 0

#126 Gość_Zero_* Napisany 23 kwietnia 2010 - 20:35

Gość_Zero_*
  • Goście
Ja miałem tak że raz już podbiłem na szczyt i coś mnie zabiło, a potem znowu kilkanaście razy d*pa zbita :) ale ostatnie podejścia to już czysty automat, patrzyłem do przodu a nie na swoją postać :^^: ja za grę dałem więcej niż 36 bo kupowałem na premiere, wtedy chyba więcej stała - mimo to nie żałuję ani grosza, bo mi się gierka cholernie spodobała :)
  • 0

#127 olfeusz Napisany 23 kwietnia 2010 - 21:00

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Gdyby nie ta stała obniżka ceny to bym jej nie kupił, ale za 36 to już jak najbardziej tak. Właśnie sobie przypomniałem. Strasznie mnie irytowały te ponowne ładowania i wysłuchiwanie po raz enty narratora po restarcie.
  • 0

#128 Gość_Zero_* Napisany 23 kwietnia 2010 - 21:02

Gość_Zero_*
  • Goście

Gdyby nie ta stała obniżka ceny to bym jej nie kupił, ale za 36 to już jak najbardziej tak. Właśnie sobie przypomniałem. Strasznie mnie irytowały te ponowne ładowania i wysłuchiwanie po raz enty narratora po restarcie.


Mnie też ... ale potem jak się wkręciłem i miałem restart co minutę / półtora nie słyszałem już go ;D
  • 0

#129 Daddy Napisany 24 kwietnia 2010 - 17:58

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Ja tam platynowy kozak nie jestem, ostatnio wpadło za Fallout3, a teraz robię w Heavy Rain i przymierzam się do DA:O - tylko to cholernie trwa, gram dopiero drugi raz, a trzeba będzie jeszcze trzeci, aby mieć 3 różnymi postaciami 20lvl. Ale mam ambicję na tą grę.
  • 0

#130 Gość_Zero_* Napisany 24 kwietnia 2010 - 18:13

Gość_Zero_*
  • Goście
DA:O było tak nudne i nużące że nie jestem w stanie tam klepnąć platyny ... jedno przejście w zupełności starczy. Teraz walczę z platynką w SW:TFU:USE :king:
  • 0

#131 Daddy Napisany 24 kwietnia 2010 - 18:23

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Za drugim razem już mnie tak nie kręci, ale jakąś taką fazę sobie zrobiłem na ten tytuł - przeczytałem 1 książkę - teraz czytam drugą - i mam wszystkie DLC kupione, Przebudzenia jeszcze nie, bo 139zł na razie nie dam, czekam na obniżkę (czemu na PS3 nie wydali jak reszty na "coasterach"), z resztą nie wprowadziłem się jeszcze książką do końca. Nie ma to jak samemu sobie narzucać pewne zachowania.
  • 0

#132 Kradziej Napisany 24 kwietnia 2010 - 19:15

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

DA:O - tylko to cholernie trwa, gram dopiero drugi raz, a trzeba będzie jeszcze trzeci, aby mieć 3 różnymi postaciami 20lvl. Ale mam ambicję na tą grę.

Też miałem pewne plany związane z platynką w tej grze, ale jak naszła mnie ochota na granie w nią to stwierdziłem, że nie ma co ciorać w to na PS3 i własnie zamieniam moją kopię na lepszą wersję PCtową, więc z platynki nici, ale pogram sobie przynajmniej ;)

Myślałem, że powalczę z Mirror's Edge, ale zrobiłem pierwszego Time Triala i Speedrun pierwszego poziomu i prawdę mówiąc już mi się nie chce. Jak widać, nie jestem hardkorem ;)
  • 0

#133 Blizzard Beast Napisany 25 kwietnia 2010 - 09:41

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
LOST, lol.
  • 0

#134 ACZ Napisany 25 kwietnia 2010 - 14:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

LOST, lol.

acziwments bjacz
  • 0

#135 Daddy Napisany 25 kwietnia 2010 - 16:16

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Wiem, że wersja DA:O na PC jest lepsza, ale miałem wyjątkowo ochotę zagrać w taką grę na PS3. No dobra, trofea... Pieprzone trofea, kiedyś ich nie znałem i było dobrze, odkąd kupiłem PS3 zakochałem się w dźwięku DING! I nawet nie robię tego dla powalczenia z innymi, tylko dla siebie. Ale w tym momencie mając do kupna Bioshocka2 za za 89 na PC i 199 na PS3 (teraz już mniej, wiem), będę zmuszony przez samego siebie wydać więcej...
  • 0

#136 Kradziej Napisany 25 kwietnia 2010 - 18:41

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Wiem, że wersja DA:O na PC jest lepsza, ale miałem wyjątkowo ochotę zagrać w taką grę na PS3. No dobra, trofea... Pieprzone trofea, kiedyś ich nie znałem i było dobrze, odkąd kupiłem PS3 zakochałem się w dźwięku DING! I nawet nie robię tego dla powalczenia z innymi, tylko dla siebie. Ale w tym momencie mając do kupna Bioshocka2 za za 89 na PC i 199 na PS3 (teraz już mniej, wiem), będę zmuszony przez samego siebie wydać więcej...

Sponio, też wolę pykać w znaczną większość gieruń na konsoli niż na PC, no chociażby ze względu na trofea ;) Tylko czasem się wyłamuję i kupuję coś na PC - kiedy czuję, że na tej platformie ta gra bedzie zwyczajnie lepsza.
  • 0

#137 Daddy Napisany 25 kwietnia 2010 - 22:01

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Ja na PC kupuję, jak nie wychodzi na PS3, tylko np. na X360, bo nie mam. Ostatnio Mass Effect 2, i wkrótce Metro 2033, po drodze L4D2 by trzeba było.
  • 0

#138 Blizzard Beast Napisany 25 kwietnia 2010 - 22:21

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

acziwments bjacz


Not ryli. Calak jest banalny, nie widzę tu bjaczowania, jak w King Kongu.
  • 0

#139 ACZ Napisany 26 kwietnia 2010 - 01:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Calak jest banalny, nie widzę tu bjaczowania, jak w King Kongu.

Akurat King Kong to świetna gra przygodowa ze średnią ponad 80% na pastgenach jak i konwersja na X360. Ja się bawiłem przy King Kongu bardzo przednio i nie moja wina, że w tej dobrej grze jest tak, że za przejście całej gry ma się od razu calaka.
Co innego Lost i np. Terminator Salvation, gry ze średnią poniżej 60%, to już jest czyste bjaczowanie na acziwy. :tak:
  • 0

#140 Daddy Napisany 26 kwietnia 2010 - 09:27

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Co innego Lost i np. Terminator Salvation, gry ze średnią poniżej 60%, to już jest czyste bjaczowanie na acziwy. :tak:


Racja co do TS - tam jest 9 złotych za przejście poziomów, 2 złote za przejście na 2 poziomach trudności i platyna za wszystko - jaja.
  • 0

#141 MonsieurWoland Napisany 26 kwietnia 2010 - 13:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Not ryli. Calak jest banalny, nie widzę tu bjaczowania, jak w King Kongu.


Akurat King Kong to świetna gra przygodowa ze średnią ponad 80% na pastgenach jak i konwersja na X360.


"Niejezdem polonistom ale" nie widzę tu bjaczowania to zdanie wtrącone. Część trzecia odnosi się do pierwszej. Całość możesz czytać jako

Calak jest banalny, nie widzę tu bjaczowania, jak w King Kongu.
  • 0

#142 olfeusz Napisany 26 kwietnia 2010 - 14:55

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
King Konga jest na prawdę niezły, tyle powiem od siebie.

A w trofeach nie ma nic złego, kwestia tylko podejścia do nich. Czasami lepiej dopłacić do gry 20/30 zł, a cieszyć się nią 1,5x dłużej.
  • 0

#143 Daddy Napisany 26 kwietnia 2010 - 16:37

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Czasami lepiej dopłacić do gry 20/30 zł, a cieszyć się nią 1,5x dłużej.

Tylko że czasami jest to więcej, niż 20/30zł.. Ale jak już wspomniałem, trofea mi podpasowały.
  • 0

#144 Blizzard Beast Napisany 26 kwietnia 2010 - 16:50

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Chodziło mi o "bjaczowanie jak w King Kongu", bo i jedna i druga gra ssie pałkę. King Kong świetną grą przygodową? Bez jaj. Bawiłem się chyba jeszcze gorzej niż przy tym crapowatym Lost. Tu przynajmniej durnowato nie ginąłem i uwinąłem się w sześć godzin, a nie osiem. No i to zakończenie w Lost - kosior. Szkoda, że jedyny w całej grze.
  • 0

#145 olfeusz Napisany 27 kwietnia 2010 - 14:38

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Twoje zdanie, masz do niego prawo. King Kong na pewno nie jest grą wybitną, o nie, ale nie jest jakimś crapem i 7/10 spokojnie można mu dać.
  • 0

#146 Blizzard Beast Napisany 30 kwietnia 2010 - 15:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Twoje zdanie, masz do niego prawo. King Kong na pewno nie jest grą wybitną, o nie, ale nie jest jakimś crapem i 7/10 spokojnie można mu dać.


To była ocena akceptowalna cztery lata temu, ale dziś grając w Konga i grając w Lost nie ma wielkiej różnicy w krapowatości. Piątkowe uberśredniaki i tyle.
  • 0

#147 Marbel Napisany 30 kwietnia 2010 - 15:54

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Chodziło mi o "bjaczowanie jak w King Kongu", bo i jedna i druga gra ssie pałkę. King Kong świetną grą przygodową? Bez jaj. Bawiłem się chyba jeszcze gorzej niż przy tym crapowatym Lost. Tu przynajmniej durnowato nie ginąłem i uwinąłem się w sześć godzin, a nie osiem. No i to zakończenie w Lost - kosior. Szkoda, że jedyny w całej grze.

Mnie jakoś zakończenie w Lostach nie zaskoczyło. Ale pamiętam, że akurat wtedy mi się ludzie po pokoju krzątali więc nie słuchałem dobrze co tam gadają. Mnie bardziej rajcowało latanie po bunkrze :) I kilka innych smaczków dla fanów się pojawiło, ale za mało. Mogło być więcej swobody w łażeniu po wyspie. Fakt, średniak.
  • 0

#148 olfeusz Napisany 02 maja 2010 - 08:17

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

To była ocena akceptowalna cztery lata temu, ale dziś grając w Konga i grając w Lost nie ma wielkiej różnicy w krapowatości. Piątkowe uberśredniaki i tyle.



Ale raczej grę powinno się oceniać w czasach jej wydania.
  • 0

#149 pumba132 Napisany 02 maja 2010 - 18:13

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
God of War 3 :^^:




  btw tak zglitchowanej i niedokładnej technicznie gry jeszcze nie widziałem. Testerzy Sony to chyba cienkie bolki i grają na easy podczas testów :/


  • 0

#150 Godot Napisany 02 maja 2010 - 18:14

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
UWAGA!!! Pierwszy potwierdzony calak na Wii!! Oto dowody:
Dodany obrazek
Calaczek w tej cudownej GRZE zajął mi... prawie 90 godzin!
Dodany obrazek
Ah, dumny z siebie jestem ^_^ Teraz mogę spokojnie czekac na dwójeczkę
  • 0