Skocz do zawartości

God of War


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
552 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 19:56

Gość__*
  • Goście
Wielu z nas czeka na nowego "Devila", jednak zapomnieliscie chyba ze nie jest to jedyna gra szykowana na PS2 w tych klimatach ;) Przyznam sie szczerze ze mnie osobiscie GOW o wiele bardziej intryguje niz trzecia czesc przygod Dantego. Gra imo zapowiada sie lepiej od produckji Capcomu niemal pod kazdym wzgledem - wyglada bardziej swiezo niz Devil, bardziej efektownie i ma kupe swietnych patentów, które moga sprawci ze tytul ten zakwalifikuje sie do scislej czolówki tego typu siekanek. Przedewszystkim system walki - zadne tam miecze, ale dwa ostrza którymi Kratos (glowny bohater gry) wyczynia cuda. jesli ktos ogladal trailery tej gry wie o czym mowie - szatkowanie wrogów, podrzucanie ich w powietrze, wskakiwanie na lby, wyrywanie czesci cial - cos niesamowitego. Bardzo ciekawym patentem beda swego rodzaju "fatality", które bedziemy mogli wykonac na wrogu gdy nad jego glowa pojawi sie specjalna ikona - wowczas trzeba bedzie wciskac odpowiednia kombinacje guzików (pojawi sie ona na ekranie) aby efektownie wykonczyc przeciwnika. Gra zapowiada sie masakrycznie - grafika pierwsza klasa, imo nowy DMC moze sie schowac. Wyglad bohatera - prawdziwy "madafaka", a nie zaden bishonen, rozgrywka - procz walki bedzie sporo skakania, elementów w rodzaju walki na linach i unikania wirujacych ostrzy. IMO jesli wszysko pojdzie jak powinno bedzie to cichy hit i naprawdze dziwie sie ze o tej grze nie ma prawie zadnego rozglosu. Zapowiada sie killer pierwsza klasa :twisted:

Link do trailera http://zdmedia.vo.ll...teaserLarge.zip
  • 0

#2 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 20:00

Gość__*
  • Goście
GOW jest jak dla mnie trohce podobne do 'The Mark of Kri'. Zdecydowanie nie jest to DMC killer. Gra myśle, że będzie dobra i pewnie ją kupie. Ale taka moja prognoza to max 85%. Najpróściej mówiąc jej bohater może Dantemu... naskoczyć. A i tak Ryo Hayabusa zjada obu na śniadanie 8)
  • 0

#3 syon Napisany 14 stycznia 2005 - 20:00

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Hehe to samo mogę powiedzieć o Nano Braker (w kwestii braku rozgłosu choćby). Ale wracając do samego GOW to naprawdę też wiąże spore nadzieje. W końcu trzeba przełamać "monopol" Campomu i wystawić konkurencje dla DMC3 i Shadow of Rome ;) A propos; wyszły już jakieś filmiki?
  • 0

#4 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 20:11

Gość__*
  • Goście

A propos; wyszły już jakieś filmiki?


Kilka masakrycznych (choc krótkich) trailerów krazy na necie juz od jakiegos czasu. Wystarczy wejsc na gametrailers lub Gamershell. Pozniej byc moze zapodam tu pare linków.

A co do bohatera - imo jak spojrze na tego madafake z GoW i potem na mlodego Dantego to zwyczajnie mam wrazenie za to wlasnie lalus bishonenik moze naskoczyc Spartaninowi. To, co gosc wyczynia z lancuchami bije na glowe imo te wszystkie style smarka albinosa ;) Poczekamy - zobaczymy, ale ide o zaklad ze GoW bedzie gora 8)
  • 0

#5 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 20:14

Gość__*
  • Goście

A propos; wyszły już jakieś filmiki?

Syon- specjalnie dla ciebie :wink:
Trailer
E32K4_Gameplay
Gameplay2
  • 0

#6 Pawlik Napisany 14 stycznia 2005 - 22:51

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Mnie tam GoW bardziej przypomina PoP2 niz DMC. Po filmikach jestem bardzo ciekawy tej gry, ale chyba nie kupie jej zaraz po premierze. Poczekam do platyny, chyba, ze okaze sie kilerem.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 22:58

Gość__*
  • Goście

Mnie tam GoW bardziej przypomina PoP2 niz DMC.


Dwie wspolne akcje laczace te gry to wyskakiwanie na leb olbrzymiego stwora i naparzanie ile wlezie. Tyle, ze w GoW wyglada to imo znacznie bardziej efektowanie. A co do innych podobienstw i roznic - w GoW bedzie zdecydowanie wiecej walki niz w PoP, gra bedzie wiec stanowczo blizsza pod wzgledem rozgrywki DMC.
  • 0

#8 Pawlik Napisany 14 stycznia 2005 - 23:10

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
No nie wiem na filmikach widac troche momentow platformowych jak rowniez logicznych. Owszem walki prezentuja sie wachowo, szegolnie ta z olbrzymim werzem, ale PoP tez był tak reklamowany.
Zreszta niedługo premiera, wiec wszystkie nasze watpliwasci zostana rozwiane.
  • 0

#9 syon Napisany 15 stycznia 2005 - 09:44

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No dobra powiem jedno: filmiki są naprawdę konkretne 8) Kurde nawet bardziej niż konkretnie! Czasem nawet przypominało mi to Rygara, tylko z jeszcze większą liczbą miodu. W dodatku jeszcze jakieś tam czary używa (skamielenie czy coś takiego) hehe normalnie fantazje twórcy mają nieprzeciętną :) No i jeszcze te wachadełka ostrzami - gites.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 15 stycznia 2005 - 10:08

Gość__*
  • Goście
Ponad 13 trailerów.
http://media.ps2.ign...321/vids_1.html
  • 0

#11 syon Napisany 15 stycznia 2005 - 14:10

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Dzięki Cameron, Frank J. też za te trailery. Gotów jestem pomyśleć, że zrobiliście to dla mnie z własnej nie przymuszonej woli hehe :roll: a po tym co zobaczyłem na innych to zdołałem sobie uświadomić potencjał jaki drzemie w tej grze.
  • 0

#12 Mielu Napisany 18 stycznia 2005 - 23:08

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Gra wygląda na megakrwawą. Już nie chodzi o to, że wszędzie leje się jucha, ale właśnie o te "fatalities". Nie ma to jak wyrwać przeciwnikowi łapy :shock: Fajnie prezentują się niektóre ujęcia kamery - na przykład podczas wspinania. No i ta grafa. Miodzio :)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 19 stycznia 2005 - 14:00

Gość__*
  • Goście
mam chyba wszystkie mozliwe trailery i fakt gierka jest przedynamiczna i super akcja duzo krwi:) bedzie dobrze pewnie i lepiej:D ale DMC to inny klimat dlatego tych gier jezeli chodzi klimat niemozna porownywac.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 19 stycznia 2005 - 14:30

Gość__*
  • Goście

mam chyba wszystkie mozliwe trailery i fakt gierka jest przedynamiczna i super akcja duzo krwi:) bedzie dobrze pewnie i lepiej:D ale DMC to inny klimat dlatego tych gier jezeli chodzi klimat niemozna porownywac.

Dziqu, nie chodzi o klimat, ale o to, ile rzeźnia sprawia radości :) Powiedziałbym, że i DMC i GoW w porównaniu do pewnej gry na 'N' to ... ale nie powiem... po co się kłócić :D
  • 0

#15 Godot Napisany 19 stycznia 2005 - 14:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
hlehlehle, nie mow bo wyjdzie na to ze krytykujemy Czycha a robimy to samo :twisted:
  • 0

#16 Scorpio Napisany 19 stycznia 2005 - 15:02

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ostatnio panuje chyba jakaś moda na DMC killery. To jest kolejny w kolejce. Jak do tej pory żadna z tych gier (nawet Ninja Gaiden, wiem bo grałem) nie podskoczyła na tyle wysoko, by zagrozić Dantemu. DMC tylko dzięki takim pozycjom rośnie w siłe.
Nawet jak uda się pobic DMC pod kwestią grafiki/kamery/sterowania, to i tak trzeba patrzeć na grę jako całokształt. A całokształt DMC jest niczym diament bez skazy. Wiem, że brzmi to fanboysko, ale z czystym sumieniem odpowiedzcie, jaka gra DMC killer do tej pory pobiła Dantego (nie mówię o Ninja Gaiden - gra fajna, ale ja klimatu nie złapałem).

Nie mówię, że God of War jest słabe. Po prostu będzie solidną dawką rozrywki. Ale podejrzewam, że z DMC będzie jak z FF7. Będą próbowali, ale albo dadzą rozgrywkę w innym kierunku, albo im się nie uda.
Chociaż chciałbym być w błędzie :P
  • 0

#17 Gość__* Napisany 19 stycznia 2005 - 15:08

Gość__*
  • Goście
Scorpio, nie chce rozpoczynąc burzy, a odpowiedziedź na swoje pytanie znajedziesz w temacie "top 10 najlepszych gier na Next Geny"(w dziale Next Gen). Pozatym wiesz, co bym napisał.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 19 stycznia 2005 - 16:09

Gość__*
  • Goście
Nie no, Scorpio, przesadzasz, trudno mi napisac duzo o God of War(killer DMC nie jest to na bank), ale czytając tekścik przy okazji E3, że God of War zapowiada się smakowicie.grafika jest niczego sobie.A patrzac na screeny, gdzie bohater walczy z potworami 10 razy większymi to jestem pełen podziwu.A to prawda z premierą pod koniec 2005??
  • 0

#19 Franek Napisany 19 stycznia 2005 - 17:22

Franek

    Mega Man

  • Narybek
  • 102 Postów:
Ta gra będzie ZAJEB***A !!! Musi być !
Nie pokona DMC bo to będą dwa różne tytuły (patrząc choćby na klimat).
  • 0

#20 Gość__* Napisany 19 stycznia 2005 - 17:58

Gość__*
  • Goście
Wg mnie Ninja Gaiden zjadl Dantego na sniadanie - co prawda nie pod wzgledem klimatu (który jednak w DMC rzeczywiscie jest nie do pobicia) - ale calej reszty! System walki, dynamika, oprawa audiowizualna, grywalnosc - wszystko to sprawilo ze Ninja Gaiden to jedna z najlepszych gier na Xboxa.
A co do porownania GOW z DMC - obie gry naleza do tego samego gatunku, wiec czemu mam ich nie porownywac? Klimat klimatem - ale obydwie gry opierac sie beda na tym samym schemacie - walka z hordami wrogów przy uzyciu najrozniejszego oreza, magii etc. czemu wiec nie moge powiedziec ze GOW jara mnie bardziej niz DMC 3? Zdaje sobie sprawe ze Dante to legenda i ciezko bedzie jakiejkolwiek grze na PS2 przeskoczyc ten prog, jaki ustawila pierwsza czesc gry, ale patrzac na zapowiadana trzecia czesc DMC nie czuje tego mocniejszego bicia serca jak w przypadku oczekiwania na GOW. I caly czas uwazam, ze ta ostatnia zje DMC 3 na sniadanie - zwlaszcza pod wzgledem grywalnosci :twisted:

A to prawda z premierą pod koniec 2005??


Kto Ci nagadal takich glupot? :wink: Premiera gry (wg. Gamespotu) planowana jest na koniec marca, co sie tyczy pewnie USA, na wersje PAL byc moze bedziemy musieli poczekac jeszcze dluzej.
  • 0

#21 Zajcik Napisany 20 stycznia 2005 - 21:21

Zajcik

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:
:o a mnie sie tam God of War nie podoba, DMC go zmiata z powierzchni ziemiii. Dziekuje
  • 0

#22 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 09:00

Gość__*
  • Goście

:o a mnie sie tam God of War nie podoba, DMC go zmiata z powierzchni ziemiii. Dziekuje


E tam, moze i jedynki nie pobije ale ma szanse pobic DMC 3 i to spore. Ja stawiam na GOW :twisted:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 10:34

Gość__*
  • Goście
Ludzie obe gry beda kozak. Raszte zobaczymy w praniu:)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 14:03

Gość__*
  • Goście

Kto Ci nagadal takich glupot? Premiera gry (wg. Gamespotu) planowana jest na koniec marca, co sie tyczy pewnie USA, na wersje PAL byc moze bedziemy musieli poczekac jeszcze dluzej.

to świetnie :!: Już sie nie mogę doczekać :D .
  • 0

#25 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 15:22

Gość__*
  • Goście
Jeezu, ale problem, po prostu GoW to druga liga, gra na 8. Nic nie zwojuje, sprzeda się w miare dobrze. Taka tam, jak dla mnie wariacja na temat "Mark of Kri" i tyle...
  • 0

#26 Pawlik Napisany 21 stycznia 2005 - 19:44

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Nazywanie GoW druga liga to nie porozumienie. Nie grales to skad wiesz, ze gra jest na osiem, kurcze coraz wiecej jasnowidzów na forum :? . Po za tym odkad gry na osiem to druga liga?
  • 0

#27 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 19:52

Gość__*
  • Goście

Nazywanie GoW druga liga to nie porozumienie. Nie grales to skad wiesz, ze gra jest na osiem, kurcze coraz wiecej jasnowidzów na forum :? . Po za tym odkad gry na osiem to druga liga?

Jeezu, druga liga to dla mnie gry na 8. Dlaczego? Bo gier na 8 w dzisiejszych czasach jest tyle, że na nie z kasą bym nie wyrobił :? Dlatego gram w gry na 9-10. Czasem kupie jakąś na 8 z różnych powodów. Ale takich gier jest dziś multum. A dlaczego sądze, że GoW będzie taką grą :?: A jakie fenomenalne gry wyprodukowało SONY poza pierwszym Ratchetem, J&D1&2 i Wipeoutem, ew. Gran Turismo1, ale to Polyphony :?: Niestety ja więcej nie widze. Więszkość to gry pokroju The Getaway, War of the Monsters, Killzone. Niezłe, ale nie rewolucyjne, ani mega-miodne. Po prostu taka moja prognoza. Pozatym napisałem "jak dla mnie" i zdania póki co, o SONY nie zmienie.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 21:49

Gość__*
  • Goście

A jakie fenomenalne gry wyprodukowało SONY poza pierwszym Ratchetem, J&D1&2 i Wipeoutem, ew. Gran Turismo1, ale to Polyphony

Na przyklad ICO - wg. mnie jedna z trzech najlepszych gier obecnej generacji konsol. Sa spore szanse na to, ze Wanda and the Collossus bedzie rownie genialnym tytulem.

Pozatym nie wiem czy dobrze zrozumialem - piszesz ze wg Ciebie GOW bedzie gra z drugiej ligi poniewaz Sony wyprodukowalo niewiele przebojów? Sorry ale dla mnie ten argument jest ze tak powiem...malo przekonywujacy. :twisted: Gra bedzie prawdopodobnie dluzsza od DMC (wg zapowiedzi ok 15 godzin czasu gry), z lepsza oprawa audiowizualna, znakomitym systemem walki i pomyslowymi patentami. Pozatym od tej gry klimatem bije na kilometr - wszystko to sprawia ze czekam na ta gre bardziej niz na DMC 3. GOW moze byc znacznie ciekawsza gra - tytulem swiezszym, lepiej wykonanym i przedewszystkim bardziej wciagajacym. Ale i tak zagram pewnie w obydwie gry, choc nie ukrywam ze bardziej czekam na GOW.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 21:56

Gość__*
  • Goście


A jakie fenomenalne gry wyprodukowało SONY poza pierwszym Ratchetem, J&D1&2 i Wipeoutem, ew. Gran Turismo1, ale to Polyphony

Na przyklad ICO - wg. mnie jedna z trzech najlepszych gier obecnej generacji konsol. Sa spore szanse na to, ze Wanda and the Collossus bedzie rownie genialnym tytulem.

Fakt.

Pozatym nie wiem czy dobrze zrozumialem - piszesz ze wg Ciebie GOW bedzie gra z drugiej ligi poniewaz Sony wyprodukowalo niewiele przebojów? Sorry ale dla mnie ten argument jest ze tak powiem...malo przekonywujacy. :twisted: Gra bedzie prawdopodobnie dluzsza od DMC (wg zapowiedzi ok 15 godzin czasu gry), z lepsza oprawa audiowizualna, znakomitym systemem walki i pomyslowymi patentami. Pozatym od tej gry klimatem bije na kilometr - wszystko to sprawia ze czekam na ta gre bardziej niz na DMC 3. GOW moze byc znacznie ciekawsza gra - tytulem swiezszym, lepiej wykonanym i przedewszystkim bardziej wciagajacym. Ale i tak zagram pewnie w obydwie gry, choc nie ukrywam ze bardziej czekam na GOW.

Stary, takie po prostu mam przeczucie, ok :?: Mam nadzieje, że się myle, ale... Napisze inaczej... póki co GoW nie przekonał mnie do siebie tak, jak choćby Shadow of Rome...
  • 0

#30 Gość__* Napisany 22 stycznia 2005 - 00:01

Gość__*
  • Goście
Powiem tak DMC zawsze slynelo zdodatkow za przejscie gry, DMC 1 skonczylem chyba z 8 razy a DMC2 z 3 razy. A DMC 3 prenie nie jest gra na raz to juz wiemy z doswiadczenia, a GOW ty trudno powiedziec widac ze miejscami gra pachnie jak dla mnie niespecialnym Mark of Kri(ale chodzi o inne elementy ktore akurat sa dobre w tej grze) i w sumie wydaje mi sie ze jest to suepr gra ale na raz no ale tego niewiem. Ja sie troche zastanawiam po co zastanaqwiac sie ktora gra jest lepsza jezeli obu jeszcze niema na rynku. DMC juz ma swoje demo ktore jest trudne zreszta:) A o GoW narazie nic ale gra mi pachnie Rygarem gra ktora bardzo mi przypadla do gustu bardzo fajny mistyczny klimat:)
  • 0